Перейти до змісту

Баги и глюки


t0rik

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

на форумі board.lutsk.ua

я мав на увазі, щодо "опції модератора", яка дає можливість керувати своїми темами, тобто видаличи/закрити

для вашої групи це неможливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 530
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Сьогодні в 8.55 ранку, я, як і щодня до роботи :) зайшла в "просмотр новых публикаций" і була, м'яко кажучи здивована: серед останніх повідомлень в темі "секс и знаки зодиака" значилось: последнее сообщение - сегодня 5.30, автор Liberta.

По-перше, я в цей час ще сплю, з мого комп'ютера ніхто заходити не міг, а по-друге повідомлення, як такого взагалі не було...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в темі є голосування, яке  піднімає тему на верх. Оскільки твій пост останній то він і відображається  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приходять повідомлення, що просяться в друзі, але коли заходжу в папочку "Друзья в ожидании утверждения" там порожньо :(

Ось вирішив запитати - чи це люди передумали чи глюк?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Даёшь флэшмоб на тему СИВОДНЯ!!!

Честно говоря, достали уже. Нажимайте "Просмотр новых публикаций" - и будет вам счастье по постам в порядке убывания от СИВОДНЯ до непрочитанных вообще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Меня уже второй день выбрасывает с форума. Просмотрю одну-две темы и опять надо входить.

Сейчас даже, что-бы написать ответ пришлось опять логиниться. Я один такой счастливчик?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Меня уже второй день выбрасывает с форума. Просмотрю одну-две темы и опять надо входить.

Сейчас даже, что-бы написать ответ пришлось опять логиниться. Я один такой счастливчик?

у меня таже картина второй день

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Меня уже второй день выбрасывает с форума. Просмотрю одну-две темы и опять надо входить.

Сейчас даже, что-бы написать ответ пришлось опять логиниться. Я один такой счастливчик?

у меня таже картина второй день

те саме. І ще коли логінишся дуже часто пише

[#10193] Произошла ошибка в процессе авторизации. Пожалуйста попробуйте позже.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знову:

[#10355] Необходимо ответить на каждый вопрос опроса.
хоча і відповів на всі запитання.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шота вы не договариваете....собираю подписи на проведение референдума для розпуска КМД :rolleyes:

Ну ,а на самом деле откройте занавесочку тайны...куда делись графы Возраст и другие,постоянно у сайта проблемы с базой данных,надо по пару рас вводить логин ,пасс,нельзя удалять сообщения,глючат сообщения из новых публикаций...Скоро нас ожидают глобальные потепл...тьху...изменения????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Насмішив. :)

Знавес.

Борда вперлась в залізо, пробуємо оптимізувати.

Ідеальний варіант рознести по різних серверах базу і вебсервер.

Або елементароно машинку шустрішу поставити.

Працюєм кароче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те що возраст прибрали то погано, я теж сюда заглянув щоб вияснити чому. Дуже удобна річ, дві циферки можуть пояснити смислову нагрузку багатьох постів, і вберегти від потреби затівати дискусію... прикрутіть календарики назад?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шось я хвайлики не можу завантажити, щоб у повідомленні приатачити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...