Перейти до змісту

Баги и глюки


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Решил не создавать новую тему, поэтому пишу здесь.

Интересует, как сменить свой Статус? (тот что щас у меня Talking box)

Заметил, что он меняется в зависимости от к- ства постов, но у некоторых юзеров он индивидуальный.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 530
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Профил --- Изменить даные профиля і там дивишся пункт Статус

laska виявилась швидшою :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Laska, а по посту № 224? Я уже почала здогадуватись, що якусь дурницю спитала, але на майбутнє буду знати. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Laska, а по посту № 224? Я уже почала здогадуватись, що якусь дурницю спитала, але на майбутнє буду знати. :)

Ми тебе бачимо.

Ти ось така

post-8000-0-99085400-1293461884_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Laska, а по посту № 224? Я уже почала здогадуватись, що якусь дурницю спитала, але на майбутнє буду знати. :)

Я твою аватарку бачу

post-2742-0-34225900-1293461910_thumb.jp

Можливо твій браузер заблокував зображення.

P.S. Сьогодні на Борді день: Хто більше  :D Наглядность - наше все!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Liberta, ти маєш на увазі фотографію чи всетакі аватарку? Бо аватарка присутня :)

147983fcac3198fe49ec98aeefc2c918.png

Объем всех фотографий не должен превышать 100 килобайт. Фотографии должны быть не больше 150 на 150 пикселей.

laska як завжди в ударі :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Куди пропав розділ: “Kуплю/Продам/Поміняю/Пропоную”? щось я не бачу його...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Куди пропав розділ: “Kуплю/Продам/Поміняю/Пропоную”? щось я не бачу його...

Див ОНОВЛЕННЯ ФОРУМУ

Куплю/Продам убрано с главной страницы форума. Доступна из верхнего меню: Барахолка. или по адресу http://board.lutsk.ua/forum/22-kupljuprodampomnjajuproponuju/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Настройки - профиль - изменить даные профиля

Не має :unsure:

не заслужив ще. якшо не помиляюсь, то сам обирати статус зможеш після 1000 чи 1200 месаг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В якій темі?

У любій темі. Вище я викладав картинку з монітора. Це у любій темі. Хочу щось продати/купити, а тут "середній палець".

у меня все работает

Оце так пояснення. Я бачу, що в інших все працює. Я взагалі то питаю пораду: в чому може бути проблема?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, опубликовал ответ в тему "", на которую вы подписаны.

----------------------------------------------------------------------

----------------------------------------------------------------------

Адрес темы: ?showtopic=&view=getnewpost

Если у вас включена немедленная доставка уведомлений о новых сообщениях в этой теме, вы будете получать письмо с уведомлением на каждый новый ответ в тему. В противном случае только одно такое письмо со всеми новыми ответами будет приходить между каждым вашим визитом на форум.

Вы можете управлять своими подписками в боковом блоке «Подписки» вкладки «Обсуждения» на форуме.

Не знаю чи адміни в курсі, але такі повідомлення зараз приходять про нові повідомлення в підписаних темах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли цитую когось при відповіді - не видає кого саме, а просто пише "цитата"post-8000-0-27499400-1293642389_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли цитую когось при відповіді - не видає кого саме, а просто пише "цитата"post-8000-0-27499400-1293642389_thumb.jp

аналогічно :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Див ОНОВЛЕННЯ ФОРУМУ

t0rik (27 декабря 2010 - 12:52) писал:

Куплю/Продам убрано с главной страницы форума. Доступна из верхнего меню: Барахолка. или по адресу http://board.lutsk.u...njajuproponuju/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лічильник повідомлень працює не коректно...у профілі показує правильну к-сть повідомлень, а в темах форуму стоїть на місці.:0001:

Також замітив баг з функцією "Жалоба" - при відправленні скарги викидає помилку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лічильник повідомлень працює не коректно...у профілі показує правильну к-сть повідомлень, а в темах форуму стоїть на місці.:0001:

Також замітив баг з функцією "Жалоба" - при відправленні скарги викидає помилку.

Не коректним є писати аби написати :blink:

і не прочитати хоча б одну попередню сторінку теми, де про це вже писалось.

Чи простіше потім буде написати:

Вибачте, затупив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забаньте цього misha1996, вже своїм спамом реферальним доколупав усіх. Скарги не працюють. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лічильник повідомлень працює не коректно...у профілі показує правильну к-сть повідомлень, а в темах форуму стоїть на місці.:0001:

Також замітив баг з функцією "Жалоба" - при відправленні скарги викидає помилку.

Не коректним є писати аби написати :blink:

і не прочитати хоча б одну попередню сторінку теми, де про це вже писалось.

Чи простіше потім буде написати:

Вибачте, затупив.

Не коректно тут флудити...

Я написав те що замітив, а модератор сам вирішить, що з моїм повідемленням робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поясніть будьласка цей глюк !!! бо насправді у мене 603 повідомлення а не 557!!! Якось некоректно виходить !!!

Для особливо обдарованих Nний раз:

По поводу счетчиков сообщений. Можно почитать тут или тут а также тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і хто ж це таку дурню придумав !?!?!

t0rik - адмін форуму, в підписі якого написано (повторюю, бо писала Вам в ін.темі те ж саме): не качай права - это частный ресурс и тут тебе никто ничего не должен

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

ну прочитав !!! і хто ж це таку дурню придумав !?!?! Колись повідомлень було порівно що там і що там, і добре було, а то вже шось повидумують таке дурне, нашо таке робити я не розумію !!!

тебе знов забанити, щоб розуміння прийшло?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...