Перейти до змісту

Баги и глюки


t0rik

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 530
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Що це за фігня відбувається? Створюю тему, а воно мені пише "сообщение слишком короткое" і не створюється? Що не пробував результату 0. Це що форум глючить?

а як з цим питанням?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що це за фігня відбувається? Створюю тему, а воно мені пише "сообщение слишком короткое" і не створюється? Що не пробував результату 0. Це що форум глючить?

а як з цим питанням?

 Потім попустило і почало створювати теми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що це за фігня відбувається? Створюю тему, а воно мені пише "сообщение слишком короткое" і не створюється? Що не пробував результату 0. Це що форум глючить?

Потім попустило і почало створювати теми.

Та ні. В мене ще досі така проблема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А оця фігня, котра переадресовує з головної, дає якісь суттєві бонуси? Ні, я все розумію, звісно, адміни вільні робити тут, що захочуть. Просто, коли сидиш, нікого не чіпаєш, а потім раптом виявляєш, що у тебе відкрите щось отаке, складається таке відчуття, ніби зайшов не на рідну борду, наповнену цікавими і розумними людьми, а на якийсь бидлоресурс, створений сопляком-дебілом, з метою скосити купу бабла, врезультаті чого там одна реклама і ні одного слова, написаного без помилки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто, коли сидиш, нікого не чіпаєш, а потім раптом ...

щось починає дико голосно розказувати, що аж не знаєш за що хапатись, щоб цього не було...

Я думала, що такий глюк лише в мене. На "таке" мене не переадресовувало, але кидало на ютуб, де починали розказувати як правильно заробляти гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А, так-так, було, що і на туб редіректить.) Ну от ще лишилось, щоб редтьюб запускався там сам. У мене ноут постійно включений... Зайде мама в гості.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

присоединяюсь, аналогично, кидает х... знает куда, с нами поступают как с ламерами, или я не прав?

кто нибудь устанавливал это обновление к флеш плеере? да? тогда у вас 100% троян на компе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yuraul, Oksana04, HWman, налаштуйте блокування виринаючих вікон і всьо - нічого ніде не відкривається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Допомагає? Воно ж у тому самому вікні відкривається.

І, причому, так же було не завжди. Я ж Бордою не вчора почала користуватись. Щось все-таки змінилось.

ПіСі. Сьогодні вже і я побувала на "ізвращєніях"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yuraul, Oksana04, HWman, налаштуйте блокування виринаючих вікон і всьо - нічого ніде не відкривається.

Все вимкнено, я ніколи цієї єрисі і не вмикав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А нафига сидеть на главной?

ито правда)) зашел сразу в новые сообщения, почитал и адьйо) ниче негде не открывается лишнее)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А нафига сидеть на главной?

ито правда)) зашел сразу в новые сообщения, почитал и адьйо) ниче негде не открывается лишнее)

До чого тут ГЛАВНА??? Я її бачу практично раз в тиждень, коли щось шукаю.

Якраз тільки що...

Діти сплять. Я з нотіком в кімнаті "сиджу на Борді".

Переглядала ПРОФІЛЬ однієї людини і залишила вкладку відкритою. Сама читала іншу сторінку.

В квартирі тиша і тут на всю катушку "ПРІВЄТ ПАРНІ!" і т.д. (відео з ютуб)

Я аж підскочила. Збудила малюка.

ЯКОГО МИЛОГО??? н*х.. така радість?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вообще-то на этот форум и дети заходят, а там порнуха открывается какая-то.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І мене це виводить... зробіть таку хрень для не зареєстрованих, а нам защо таке наказаніє??? або ж той хто це зробив думає що тут якісь ламєри сидять, і будуть ту парнуху качати чі що там, я навіть той ролік з тюба не дивився а натиснув назад

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я навіть той ролік з тюба не дивився а натиснув назад

В мене навіть "назад" не натискається, приходиться просто закривати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я до багів спокійно відношусь но вот вже дістало:

при добавлені повідомлення в темі або ж при створені нової теми в мене проблеми з формою розміщення тексту в самому редакторі, тобто писати я можу в редакторі але курсор небачу (його банально не видно) і при помилці по тексту рухатись не можу, курсор не рухається для переміщення і мишою також не можу поставити посередині тексту курсор.. діло не в шкурі, перепробував усі шкури на форумі.. глюк цей вже дістав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До чого тут ГЛАВНА???
К тому
А оця фігня, котра переадресовує з головної, дає якісь суттєві бонуси?
Діти сплять... В квартирі тиша і тут на всю катушку "ПРІВЄТ ПАРНІ!"

А как бы "дети спят" не подразумевает выключение звука или подсоединение наушников? ;)

я до багів спокійно відношусь но вот вже дістало...

діло не в шкурі, перепробував усі шкури на форумі...

Браузер другой перепробуй ;)

P.S. Ни в ИЕ, ни в Опере за сегодня ни разу никуда не перенаправило, хотя куча страниц висели в фоне...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дім, з главною - зрозуміла. І писала, що перекГлюк є не лише з неї.

Нафіга мені виключати звук, чи вмикати навушники, якщо я планую читати і писати.

Це не є постійним.

За останніх три дні так було разів з 6ть, при тому, що Борда включена з 8ї ранку до 1ї ночі.

Це не міняє того, що неприємно, коли відкривається всяка непотрібна ЄрундА.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, до речі, за варіанти, коли відкривається сайт зі звуком, окрім випадку, коли я сам свідомо щось натискаю/відкриваю, знаючи, що воно зараз заграє, я б винних стріляв на місці, чесне слово. Більшого ідіотизму, ніж сайти зі звуком, не знаю. Ну от в даному випадку редірект, але ефект такий же. Добре хоч ті ізвращєнія з компутера вилізти не можуть.) А то б підскакували не від несподіваного звуку, а від "чупа чупса в аналі".

І так, переадресовує не тільки з головної і систематики я не помітив. Колись було раніше пару раз, і пару раз на днях.

І мова взагалі-то не про колонки, браузери і тд, і тп. Мова про те, що я хочу сам вирішувати, що я відкриваю і що грає з моїх колонок.

А взагалі капєц логіка в народа. Кажеш, що відкривається всяка фігня самовільно, та ще й зі звуком, а вони кажуть не сидіти на головній і виключити колонки. А якщо я не подобатимусь сусідам, мені переїхати? А якщо комусь захочеться мені по морді дати, то мені підставитись?

Я колонки вдома виключаю тільки з однієї причини - часто поряд з ними лежить телефон і може серед ночі розбудити.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нафіга мені виключати звук, чи вмикати навушники, якщо я планую читати і писати.

Ночью. Или даже днём, когда спят дети. Или выключай звук, или делай его тише, или учи детей спать при шуме :)

Вообще довольно логично, заботясь о тишине, производить манипуляции с регулировками звука.

Так, до речі, за варіанти, коли відкривається сайт зі звуком, окрім випадку, коли я сам свідомо щось натискаю/відкриваю, знаючи, що воно зараз заграє, я б винних стріляв на місці, чесне слово. Більшого ідіотизму, ніж сайти зі звуком, не знаю.

І мова взагалі-то не про колонки, браузери і тд, і тп. Мова про те, що я хочу сам вирішувати, що я відкриваю і що грає з моїх колонок.

Купи себе домен, сделай сайт по своему вкусу - и заходи на него наслаждаться ;)

На торрент-трэккерах, медиа-хостингах, файл-архивах ты тоже жалуешься, что при попытке что-то скачать выпрыгивает несколько ненужных тебе окон? ;)

А взагалі капєц логіка в народа. Кажеш, що відкривається всяка фігня самовільно, та ще й зі звуком, а вони кажуть не сидіти на головній і виключити колонки. А якщо я не подобатимусь сусідам, мені переїхати? А якщо комусь захочеться мені по морді дати, то мені підставитись?

Я колонки вдома виключаю тільки з однієї причини - часто поряд з ними лежить телефон і може серед ночі розбудити.)

А вообще проще воспринимай советы ;)

И пока ты не владеешь ресурсом, который посещаешь - смирись с тем, что тебя раздражает ;)

Такое впечатление, что все первый раз замужем и никто не знает, что в Интернете не только посылают ©, но и кормят различной лабудой - в том числе и порнухой, и звуковыми рекламами, и вируснёй...

Однако выход есть :)

modem.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...