Перейти до змісту

Баги и глюки


t0rik

Рекомендовані повідомлення

И пока ты не владеешь ресурсом, который посещаешь - смирись с тем, что тебя раздражает

Для чого тоді ця тема? \створена не кимось там, а користувачем з ніком t0rik, між іншим\

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 530
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

erica тема називається як?

"Баги и глюки". І в першому пості є пропозиція ті самі баги і глюки описувати. Що і роблять користувачі в цій темі. Пропозиція "змиритись" суперечить ідеї створення теми. \на мою думку\

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніразу не переправляло на інші сайти, борда відкрита цілими днями, буває по кілька різних сторінок.

Можливо просто adblock працює якісно ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже "гарно" дивиться рекламка Віагри в лівому куточку :( . Ясно, що воно комусь приносить гроші, але то вже занадто. Реклама комп"ютерної техніки ще якось сприймалась, але от дешеві рекламні слогани про схуднення і віагру, причому часто написані з помилками, честі ресурсу не роблять, незважаючи на те, хто ним володіє.

П.С. Це не глюк, а швидше за все побажання.

П.С. Картинки через певний час стали трохи скромнішими, мабуть, якось автоматично змінюються, а попередню дуже дуже нескромну не встигла сфоткати, але, певно, багато хто бачив.

post-7494-0-27210600-1301785697_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в русі воно виглядає ще вульгарніше.

ти любиш інший темп??

(я взагалі не зразу знайшов де та реклама, а людина розглядала. порівнювала-як статично, а як в русі..цікавиться, непевно:rolleyes: )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По замовчуванню ця реклама мала б бути цікавою тобі, а мені просто неприємний сам факт наявності її у такому вигляді.

Всі так гонять на Вконтакті і Однокласники, але ж там на головній сторінці немає такої фігні і людина сама обирає дивитися їй на таке чи ні.

Я вже втомилася різати ту рекламу, все-одно через певний час вона з"являється.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Глюк. На головній формі борди бачу таке

post-255-0-83437200-1301989695_thumb.jpg

Коли ж заходжу в розділ, то там тої теми нема і близько ,а при прямому переході видає

post-255-0-34081800-1301989702_thumb.jpg

Поправте, будь-ласка.

P.S.на всіх скінах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я також зранку разів 5 "проривався" до привітання ursa,

але нічого не добився.

До речі - сьогодні і у велосипеда день народження!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цей глюк називається - побажання іменинника :) (Для сильно бажаючих - приват ніхто не відміняв)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І знову підпис не зміниш пише:

Вы не сможете изменить вашу подпись пока у вас не будет более 1 утвержденных сообщений

Що це знадчить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

[#2024] Ключ безопасности, который подтверждает вашу личность, не совпадает с отправленным. Пожалуйста, вернитесь назад, обновите страницу и попробуйте отправить снова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І знову підпис не зміниш пише:

Вы не сможете изменить вашу подпись пока у вас не будет более 1 утвержденных сообщений

Що це знадчить?

В мене те саме :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня!

Такий глюк: при створенні нових тем я можу лише писати, а більш по суті і нічого... Ні клавішами, ні мишкою не можу перемістити курсор в інше місце. Працює лише клавіша бекспейс - стирає... але тільки з кінця, всередині текст відредагувати не можу. Клавіша Деліт тож не працює, форматування у віз. редакторі теж, я навіть скопіювати в буфер написане не можу... Шо за фігня така..?

У формі швидкої відповіді все працює. Не працює лише при створенні нової теми.

Браузер - Мозька 3.6.3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Запити до форуму працюють через раз (відкривання, зміна...), браузер конектиться до сервака нормально але довго чекає відповіді від сервака, мусиш або нажимати кнопку повторно або Ф5

Це в мене одного чи ще в когось?

З.І. Сижу з мережі ДГ.

traceroute to board.lutsk.ua (193.109.80.194), 30 hops max, 60 byte packets
1 192.168.Х.Х (192.168.Х.Х) 0.161 ms 0.162 ms 0.175 ms
2 193.238.Х.Х (193.238.Х.Х) 0.438 ms 0.524 ms 0.509 ms
3 core.itt.net.ua (193.238.96.1) 0.716 ms 0.707 ms 0.781 ms
4 board.lutsk.ua (193.109.80.194) 0.910 ms 0.963 ms 0.926 ms

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене (замічав і у інших) в профілі відображається невірна кі-сть повідомлень, які були написані мною, зараз їх 233, насправді всьго 142.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене (замічав і у інших) в профілі відображається невірна кі-сть повідомлень, які були написані мною, зараз їх 233, насправді всьго 142.

Ви їх облік ще десь окремо ведете?

233 - повідомлення, в темах, які були видалені, чи написані у флеймі і в розділі, де лічильник працює.

142 - лише в розділі, де працює лічильник.

Ця тема обговорювалась вже найцять разів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...