Перейти до змісту

Кто каким бензом заправляет машинку и где


dimmon

Кто каким бензом заливает машинку и где  

830 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Народ!!! Підкажіть будь ласка.... Є талон WOG на 10 л. А 80... Де (на якій конкретній АЗС ) його можна отоварити???????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 910
  • Створено
  • Остання відповідь

Є талон WOG на 10 л. А 80..

А 80 - це застарілий вид пального, який заборонений до продажі на території України.

http://oilreview.kiev.ua/2013/07/23/wog-prekrashhaet-realizaciyu-a-80/

певно продали вже всі свої залишки

Звертайтесь в те місце де взяли цей талон, якщо він придбаний офіційно, зможете обміняти на філіалі де він придбаний :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ як там газ на Аветрі біля Кромберга ? Заправив я собі, тяга чудова. Цікавит розхід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ як там газ на Аветрі біля Кромберга ? Заправив я собі, тяга чудова. Цікавит розхід.

Нормально, що там що навпороти, вот білоруський заправляв розхід більший, а інші хвалять, хз причому різніця в літр

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ як там газ на Аветрі біля Кромберга ? Заправив я собі, тяга чудова. Цікавит розхід.

Заправляюсь на Аветрі газом в Звірові, по тязі на газі і бензині різниці не відчуваю, розхід до 8л/100 км

Авто Вектра А, 1,6

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на БРСМ дизель-євро повний відстій, після заправки практично кожні 200 км включається очистка сажевого фільтра. уроди, так би написали що то соляра для тракторів і камазів

всім власникам нових дизелів, CRDi HDi і їм подібних - не рекомендую. їх "на гривню дешевше" може вилитись в щось набагато дорожче

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я зрозумів, що краще я заправлю дешевшого бензину, але на хорошій заправці - і буде правильно. Тобто краще 92-й по 20 на ВОГ / ОККО, Аніж 95-й по 18 на АНП (чи іншій Укрнафті..)

ВОГ-овський 92-й чи ОККО-вський цілком класний для моєї 9-ки. Я її балую 95-м :) Але, інжектору пофіг, він все розпилить.

Хоча тяга відчувається краща, від кращого бензину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОККО-вський цілком класний для моєї 9-ки
Якби ти бачив, що я виливав з бензо-фільтру після ОККО 95 Євро (заправлявся приблизно рік на 2х заправках) ти б так не казав, про 92ий взагалі мовчу.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, я не так часто їжджу. Але по відчуттям, машина себе краще почуває на 92-95 ОККО / ВОГ.

є один знайомий в мене, він працює комерційним на одній конторі. Так от, є в нього така якась хитра програмулінка, за допомогою якої ,він моніторить бензин (розхід) для транспортного відділу. (Зима, Літо, погодні умови, температурв повітря і т.д. - враховується все) То він розповідав, що робив заміри. Заправлявся на різних заправках, по 10 чи то 20 літрів, і засікав, як їздить авто, скільки проїжджає.

То він казав, що коли заправився на ОККО, то машина (Кадді) значно краще їде, і бензину, вистачає на довший кілометраж. Правда, то ще було в 2011-12 році.

Можливо зараз, ситуація в корені змінилася..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Роман Донік

Вот за что я "обожаю" отечественный бизнес, так это за беспардонность, несусветную наглость и уверенность, что пипл все схавает и вообще клиенты лохи.Приходит СМС от заправки ОККО с информацией, что (ура!), меня осчастливили и теперь я могу сдачу оставлять у них на карточке, в виде баллов.

Потом на заправке мне в утвердительной форме заявляют - сдачу на баллах оставляем.

Возможно я бы и повелся на этот развод, если бы перед новым годом, мне заправки ОККО не заблокировали счет с кучей баллов, потому что кто то воспользовался данными моей карточки и совершал какие то покупки в магазине АЛЛО.

Не карточкой воспользовался, а данными. И рассчитывался не моей банковской картой. То есть установить кто и что покупал не смогли.

Просто кто-то из сети ОККО воспользовался клиентскими данными.

Три месяца проходило разбирательство, в итоге счет обнулили, карточку разблокировали.

Все балы, которые были накоплены пи покупке горючего списали. Кризис, я понимаю. Нужно на чем то экономить. Теперь на ОККО я только при отсутствии альтернативы.

Но теперь предлагать мне повторить тупой развод, но уже за мои живые деньги, увольте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

АНП/Укрнафта - останніх півроку заправляю. Різниці по розходу та динаміці немає. А от по ціні - відчутно дешевше виходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

останнім часом на БРСМ, А-92, приємна ціна 18,89 (мінус знижка 60коп), із сьогоднішнім ОККО (WOG) 21,49-18,29=3,2 на 1літрі, при заправці бак 50лх3,2=160грн чистої економії. якість поки (тьфу,тьфу,тьфу) та витрата в нормі. Єдине не подобається дії заправника із пістолетом, колись запитав чого ти його (ричаг пістолета) не до кінця натискуєш, чомусь стушувався і дотис, тому далі почав заправляти сам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роман Донік

Вот за что я "обожаю" отечественный бизнес, так это за беспардонность, несусветную наглость и уверенность, что пипл все схавает и вообще клиенты лохи.Приходит СМС от заправки ОККО с информацией, что (ура!), меня осчастливили и теперь я могу сдачу оставлять у них на карточке, в виде баллов.

Потом на заправке мне в утвердительной форме заявляют - сдачу на баллах оставляем.

Возможно я бы и повелся на этот развод, если бы перед новым годом, мне заправки ОККО не заблокировали счет с кучей баллов, потому что кто то воспользовался данными моей карточки и совершал какие то покупки в магазине АЛЛО.

Не карточкой воспользовался, а данными. И рассчитывался не моей банковской картой. То есть установить кто и что покупал не смогли.

Просто кто-то из сети ОККО воспользовался клиентскими данными.

Три месяца проходило разбирательство, в итоге счет обнулили, карточку разблокировали.

Все балы, которые были накоплены пи покупке горючего списали. Кризис, я понимаю. Нужно на чем то экономить. Теперь на ОККО я только при отсутствии альтернативы.

Но теперь предлагать мне повторить тупой развод, но уже за мои живые деньги, увольте.

Романе, дозвольте ще раз принести публічні вибачення від імені мережі ОККО та програми лояльності FISHKA за ситуацію, що склалася.

В рамках партнерської акції щодо поповнення мобільних телефонів у мережі магазинів АЛЛО з допомогою балів Фішка, Ваш номер рахунку був поданий партнером як такий, де поповнення відбулися, однак бали не були списані. Відтак з Вашого рахунку були зняті кошти для компенсації цих витрат.

Ми спільно з партнерами зараз з'ясовуємо, де могла статись помилка, тим часом списані бали повернуто на Ваші рахунки, доступ до них Ви маєте з діючою карткою Фішка.

Щодо можливості зарахування копійчаної решти на картку у вигляді балів - така можливість справді є і вона працює справно.

Ще раз перепрошую за зіпсутий настрій, ми подбаємо, щоб таких ситуацій більше не виникало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Вчора заправлявся 95-им на Аветрі, що на зв"зківців, на касі запитав чий бензин, сказали, шо або румунський або словацький, але не переживайте, тут свою ПанАмеру власник заправляє постійно.

Як на мене нормальний бензин, постійно заправляю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інколи заправляюсь на Аветрі, вроді нормальний. Я думаю власник не буде давати заробити іншим. Тай якщо виникнуть проблеми з ПанАмерою зможе купити нову :_07:.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В запитав чий бензин, сказали, шо або румунський або словацький, але не переживайте, тут свою ПанАмеру власник заправляє постійно.

ггг, мені те ж саме казали ще рік чи два тому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю я власника, на Панамері не бачив ніколи) Останній раз теж на Аветрі заправлявся, в Звірові. Нормальний бензин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інколи заправляюсь на Аветрі, вроді нормальний.

Я на Аветрі заправляю машину вже 7 років на тільки 92й. Нарікань ніколи не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Вчора заправився дизелем на ОККО, Рівненська. Проїхав 400-500 км в режимі 120-150. Розхід по бортовому 9.3-9.7.

Заправився сьогодні в Києві, ОККО, дизель. Режим їзди - той же самий. В авто +80кг ваги (саме авто за 2 тонни має) - розхід 10.6-10.9....Прикро, блін...Бодяга якася((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто на ОККО постійно солярою заправляється? Є різниця в динаміці,витратах між дорожчим і дешевшим дизелем?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заправився на ковельській трасі (за Кременцем, здається) на Аветрі. Не простим 92-м, а 92-м євро. Жопа - машина глохне на холостих. Певно поїду на брсм розбавляти ту бадягу. Раніше допомагало

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...