Перейти до змісту

Кто каким бензом заправляет машинку и где


dimmon

Кто каким бензом заливает машинку и где  

830 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • 3 місяця потому...
  • Відповідей 910
  • Створено
  • Остання відповідь

Сьогодні зранку двоє людей казали, що бензину, солярки на заправках вчора не було. Сплетні чи ні? Хто був на заправках?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні зранку двоє людей казали, що бензину, солярки на заправках вчора не було. Сплетні чи ні? Хто був на заправках?

їхав від "Променя" до набережної то народ заправлявся на обох заправках...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні зранку двоє людей казали, що бензину, солярки на заправках вчора не було. Сплетні чи ні? Хто був на заправках?

Бензин був, тільки заправки Коломойського не хотіли його продавати. Вчора сюжет по тв бачив. Там така цікава ситуація - контрольний пакет укрнафти у державі, а бабло з неї рубить тільки Бєня і ділитися не хоче. Ну і таким чином тисне на державу, аби не платить. А должок то - мільярд

http://podrobnosti.u.../23/986041.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57153.jpg

Підконтрольні губернатору Дніпропетровської області Ігорю Коломойському мережі АЗС "Авіас" і ANP сьогодні з 12:00 перестали відпускати паливо. Про це повідомили автомобілісти, також інформацію підтвердили і опитані нафтотрейдери, повідомляє Hubs. "З 12 годин дня 1,5 тис. заправок перестали продавати бензин", - повідомив один з учасників ринку.

Більше читайте тут: http://ua.112.ua/suspilstvo/merezhi-azs-avias-ta-anp-kolomoyskogo-perestali-vidpuskati-palivo-naftotreyderi-91782.html

Бєня ще той Рейдер з 90х :0151:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Б.Н - це що нема в наявності. На двох сайтах дивився ціна брсм на Волині 14,29. Я заправлявся по 14,52 позавчора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Б.Н - це що нема в наявності. На двох сайтах дивився ціна брсм на Волині 14,29. Я заправлявся по 14,52 позавчора.

Це "БезНал" картки талони, отоварюють, все інше ні.

Не люблю я БРСМ ((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що скажете про бензин енержи на АНП ?????

останній час заправлявся на БРСМ 92

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Результати досліджень якості пального мережі "БРСМ-Нафта" передані для вивчення у МВС Нещодавно розкрилася схема обману автомобілістів, які заправлялися на АЗС "БРСМ-нафта", яка, за даними ЗМІ, належить колишньому міністру енергетики та вугільної промисловості України Едуарду Ставицькому. Експерти стверджують, що БРСМ додає до звичайного бензину хімічні сполуки, щоб здешевити його. Але ці сполуки є фактично отрутою, яка вбиває людей, - йдеться у розслідуванні журналістів. В Інституті споживчих експертиз перевіряли якість бензину "БРСМ-Нафта" та підтверджують - воно не завжди відповідає стандартам і є прямою загрозою для здоров’я людей. Такий спирт легко уражує головний мозок і зорові нерви, отруйна дія парів метанолу призводить до онкологічних захворювань. Юрій Чорнобривець, директор Інституту споживчих експертиз: "Чим більше в бензині некорисних та шкідливих речовин, тим більше в трубу вилітає поганих для екології сполук. Це все попадає в легені і ми цим всім дихаємо. Це призводить і до серцево-судинних захворювань, і до раку". Автовласники також наголошують на додаткових витратах від використання такого бюджетного палива, які порівняно зі стандартним бензином збільшуються на 15—20%. Крім того, метиловий спирт має шкідливий вплив на технічний стан двигуна й інших деталей авто. Наразі результати досліджень якості пального мережі "БРСМ-нафта" передані до МВС України. Після вивчення матеріалів відповідними підрозділами міліції, стане зрозуміло чи є у діях посадових осіб мережі АЗС склад злочину. Зараз Е.Ставицький є фігурантом у кримінальному провадженні, відкритому за статтями "привласнення, розтрата майна шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах ", а також" легалізація (відмивання) доходів, отриманих злочинним шляхом ".

УНІАН: http://economics.unian.ua/transport/947124-rezultati-doslidjen-yakosti-palnogo-mereji-brsm-nafta-peredani-dlya-vivchennya-u-mvs.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Всё время заправлялся на ОККО.Последний раз заправка была экзотической))Бензин имел устойчивый запах ромашек или лютиков))

Попробовал на Шелл 95х2 формулы,расход увеличен был почему то.Придерживаюсь точки зрения,-зависит от партии.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОККО завжди заправляюсь, нарікання інколи є, але то не порівняти із іншими заправками, там жах, що по якості пального, що по певними проблемами котрі у мене і у деяких знайомих виникли після заправки на тих ''тракторних'' заправках міста Луцька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заправлявся весь час на окко, думаю залью на брсм , це десь було літом, після 2-х баків машина перестала їхати, зараз знову тільки окко. хоча ще Шел хвалять зараз.

і десь чув інформацію що може бути дифіцит топлива. хтось щось знає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я помітив що мій Віто споживає на 0,5л/100км менше на Лук Оіл ДП, в порівнянні з ВОГ.

Зима далі покаже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я помітив що мій Віто споживає на 0,5л/100км менше на Лук Оіл ДП, в порівнянні з ВОГ.

Зима далі покаже.

А спробуйте тепер на ОККО залити, здивуєтесь :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

ВОГ І ОККО практично однакові по якості і сервісу, Прайд мені більше подобається чим Фішка))

На ВОГ вже появилося ДП Арктика, але дороге(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Укрнафті з’явився Енерджі95, гадость рідкісна, вихлопа такого вонючого ніколи небуло, після заправки на окко все стало як було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось заправляється на Shell цікавить А-95 звичайний і покращений, як ціна/якість?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось заправляється на Shell цікавить А-95 звичайний і покращений, як ціна/якість?

До того ціни піднялись в осовному там і заправлявся простим 95, серед луцьких заправок мені напевно найбільш подобався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже 6 років заправляюсь на Укрнафті

Коли купив нову машину в 2008-му році, заправлявся на ВОЗі, спочатку все нормально, а настала зима і машина перестала заводитись зранку в морози

Перейшов на Укрнафту, з того часу проблем з машиною ніяких, пробіг майже 100 тис. Свічки ще не міняв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я заправляюсь соляркою на Аветрі вул. Володимирська. Задоволений. Ціна і якість в оптимальному співвідношенні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...