Перейти до змісту

Кто каким бензом заправляет машинку и где


dimmon

Кто каким бензом заливает машинку и где  

830 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 910
  • Створено
  • Остання відповідь

В мене солярка.

Простой дизель или с турбинкой? У меня с турбинкой, стремно как-то на на Аветре заливать...

Без турбины. дси, сди? После последней заправки на Аветре машина как самолет. На окко тупит. Хотя кто то говорил, что это и есть евро солярка, когда тупит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Без турбины. дси, сди? После последней заправки на Аветре машина как самолет. На окко тупит. Хотя кто то говорил, что это и есть евро солярка, когда тупит.

У меня опель, CDTI (евро4), заправляюсь только на ОККО, пару раз пробовал на WOG, машина плохо заводиться стала.

З.Ы. у моего швагра пежо партнер 1.9 простой дизель, он заливает что подешевле, крайний раз где-то по 9.45 грн/литр нашел заправку, и ничего - все путем. Уже больше 2-х лет так делает.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю что цена это не главное, всё зависит от жадности хозяина. На панхим по 9,20; аветра - 9,50; окко - 10,29. Может быть одна и та же соляра, вернее вся с Беорусии.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

В понедельник вечером залил на ANP на Яровице 20 литров 95-го в почти пустой бак (лампочка уже горела), доехал до стоянки. Утром машина заводиться и через пару секунд глохнет. Кое как выехал, бензинчик в баке немного побултыхался и дальше пол дня всё нормально, заводилась и через час после простоя. Потом оставил на 4 часа, вечером пытаюсь завести - та же фигня, только с нехилой детонацией при попытке подгазовать. Думаю всё - приехали, откатили вручную на парковочное место, бензинчик опять побултыхался и о чудо - завелась нормально. Поездил немного по городу, заехал на БРСМ, разбавил ту бадягу десятью литрами 92-го. И всё нормуль - среда, четверг, пятница и сегодня суббота - заводится без проблем.

Я, конечно не спец, но другой причины такого поведения машины, как качество бензина на ANP, я не вижу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене солярка.

Простой дизель или с турбинкой? У меня с турбинкой, стремно как-то на на Аветре заливать...

Не факт, що саме соляра винна, але півбака аветра Лищенський поворот, мій хді на холодну якась форсунка стала пропускати 6-7 тактів. Виїздю-побачим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хтось зараз на Панхімі заправляється 92-м - бяка, чи можна заливати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

, разбавил ту бадягу десятью литрами 92-го. И всё нормуль - среда, четверг, пятница и сегодня суббота - заводится без проблем.

Я, конечно не спец, но другой причины такого поведения машины, как качество бензина на ANP, я не вижу

Може бути забита сеточка бензонасоса і коли мало бензина в баку бензин не проходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заправляли :

Вог - 95 та 95 мустанг

Окко - 95 та 95 пульс

БРСМ-Нафта - 95 та 95 екологічно чисте

Шел 95 теж покращенний

Заправляли і в пустий бак , щоб перевірити чи пульс та мустанг кращі за звичайні 95

Висновок зробили для себе : машина як їхала на 95 ,так і на 95 покращеному їде

Розхід приблизно той самий,щоб став меншим помічено не було

Тому зачем платить больше ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заправляли :

Вог - 95 та 95 мустанг

Окко - 95 та 95 пульс

БРСМ-Нафта - 95 та 95 екологічно чисте

Шел 95 теж покращенний

Заправляли і в пустий бак , щоб перевірити чи пульс та мустанг кращі за звичайні 95

Висновок зробили для себе : машина як їхала на 95 ,так і на 95 покращеному їде

Розхід приблизно той самий,щоб став меншим помічено не було

Тому зачем платить больше ?

Мо просто так настроєна система, що ллє вовсю без перебору?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мо просто так настроєна система, що ллє вовсю без перебору? :)

не виключаю такий варіант :_06: а так як машинка прожорліва,то поставили газ

і машина їде так само ,тільки в гаманці більше грошей лишається :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Кілька тижнів тому заправився на Шел дешевшою солярою. В баку перед заправкою майже нічого не було. Виїхав на трасу і при розгоні помітив за собою неймовірний чорний шлейф диму! Дивно, постійно заправляюсь на Лукойлі, такого і в такій мірі не було. Не знаю, чи то паливній кінець близький чи то Шелівське ДП бодяжне...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В шоці від різниці в динаміці між 95-тим Пульсом і звичайним 95-им на ОККО. Заправився 95-тим в Нововолинську - машинка мучилась поки не виїздив, динаміка практично нульова, швидкість набирається як у запорожця зкинутого з гірки, страшно і встидно когось обігнати:). Залив Пульса - інша справа, почала реагувати на педаль газу. Невже так можна бадяжити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В шоці від різниці в динаміці між 95-тим Пульсом і звичайним 95-им на ОККО. Заправився 95-тим в Нововолинську - машинка мучилась поки не виїздив, динаміка практично нульова, швидкість набирається як у запорожця зкинутого з гірки, страшно і встидно когось обігнати. Залив Пульса - інша справа, почала реагувати на педаль газу. Невже так можна бадяжити?

пробував заправляти 95-й пульс на Конякіна. не відчув аж такого позитивного ефекту, щоб і при так досить високій ціні на пальне, переплачувати ще 1 грн. на літрі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

пробував заправляти 95-й пульс на Конякіна. не відчув аж такого позитивного ефекту

Скільки не пробував - не відчував жодної різниці з іншими 95-ми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нещодавно заправився тим спиртовим Е95 на БРСМ ,що біля Варшавського,так в мене розхід вийшов менше ніж на Аветрі(раніше тільки тут заправлявся)!!!

і ще замітив ,що на Аветрі бензин реально подорожчав за останній час,а якість погіршилась!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нещодавно заправився тим спиртовим Е95 на БРСМ ,що біля Варшавського,так в мене розхід вийшов менше ніж на Аветрі(раніше тільки тут заправлявся)!!!

є якась інфа скільки там набодяжено % спирту?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В шоці від різниці в динаміці між 95-тим Пульсом і звичайним 95-им на ОККО. Заправився 95-тим в Нововолинську - машинка мучилась поки не виїздив, динаміка практично нульова, швидкість набирається як у запорожця зкинутого з гірки, страшно і встидно когось обігнати :). Залив Пульса - інша справа, почала реагувати на педаль газу. Невже так можна бадяжити?

Нововолинске ОККО, те, що на в'їзді зі сторони Львова бадяжить/ло надзвичайну хY@ню. По розповідям аборигенів після заправки на тому ОККО зранку авто не заводилось (мова йшла про початок осені). Кажуть ніби начальник АЗС вирівнював нестачу А-95 надлишком дизеля.

З.І. Я усвідомлюю як це звучить, але мопед не мій ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є якась інфа скільки там набодяжено % спирту?
Той що Євро+ 2-3 сторінки назад обговорювався, той що А95, Е95 ніби без етанолу зовсім.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Раніше заливав 95-й ОККО, з часом почав не влаштовувати, перейшов на пульс, вчора заправився лукойлівським ЕКТО плюс, що на 30 коп. дешевший (12.09грн ) і офігів від динаміки, причому в повному діапазоні робочих обертів, що я використовую, і старт і прискорення. Отака от фігня, на пульсі я вже давно такого не відчував, не кажучи про окківський 95-й.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...