Перейти до змісту

Кто каким бензом заправляет машинку и где


dimmon

Кто каким бензом заливает машинку и где  

830 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні після опівночі на WOG, ціна на все пальне піднімається на 30коп.

Де штатовська нафта?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 910
  • Створено
  • Остання відповідь

Ну шо, вчора мала відкритись Окко на Карпенка біля Портсіті...

біля 22:00 проїзжав, на стелі уже ціни були, але бажаючих заправитись небачив :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

біля 22:00 проїзжав, на стелі уже ціни були, але бажаючих заправитись небачив :)

В суботу ввечері, проїжджаючи повз, бачив стояла авді біля колонки. Сьогодні зранку проходив - машин 0. Напевно, одиниці знають, що відкрилась заправка. Тиждень-два на "розкрутку" і поїдуть й туди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був на заправці, казали, що вже декілька днів ходять слухи, шо бенз і солярка буде по 20+ грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був на заправці, казали, що вже декілька днів ходять слухи, шо бенз і солярка буде по 20+ грн.

З нинішнім курсом за пару днів буде 18-19 грн. Якщо буде рости буде 20+.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розкажіть мені, тупому, чого це бензин чи дизель став залежний від долара? скільки себе пам'ятаю - чим нижча чи вища ціна нафту, тим вища чи нижча ціна на бензин чи дизель. ціна нафту падає, а ціна на бензин і диз росте! це як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розкажіть мені, тупому, чого це бензин чи дизель став залежний від долара?
Частина бензину/дизеля імпортна, нафта майже вся імпортна (а купляємо ми їх за доляри чи єврикі) бакс до гривні росте відповідно і ціна на АЗС.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розкажіть мені, тупому, чого це бензин чи дизель став залежний від долара? скільки себе пам'ятаю - чим нижча чи вища ціна нафту, тим вища чи нижча ціна на бензин чи дизель. ціна нафту падає, а ціна на бензин і диз росте! це як?

Толік ціна на нафту в доларах, гривня - це туалетний папір НБУ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто каким бензом заправляет машинку и где

Вже виникає питання --- Було б За що? не важно де)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ти заправляєшся на заправці «БРСМ – Нафта», то підтримуєш Януковича

Мережа заправок «БРСМ – Нафта» входить в сферу впливу екс-міністра енергетики та вугільної промисловості України Едуарда Ставицького

Ставицький проходить у кримінальному провадженні, відкритому за фактами вчинення особами з числа вищого керівництва держави злочинів за статтями «привласнення, розтрата майна шляхом зловживання службовим становищем у особливо великих розмірах», а також «легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом», пише Еспресо.TV.

Нагадаємо, Рада ЄС розширила до 22 чоловік список осіб, відповідальних за незаконне привласнення українських державних коштів. Тепер санкції Європейського союзу стосуються ще чотирьох чоловік, повідомляє прес-служба Ради ЄС.

Нагадаємо, за інформацією народного депутата від «Батьківщини» Миколи Княжицького, Едуард Ставицький входить до кола осіб, проти яких Євросоюз планує ввести 14 квітня санкції через підтримку антиукраїнської агресії. Окрім Ставицького санкції будуть застосовані щодо Арбузова, Клименка та Іванющенка.

:)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це мінімально. да хай краще так, ніж потім ремонтувати авто на пару тисяч гривень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо ВОГ то Єрємєєва, а якщо УкрТатнафта чи Мавект - Палицю. А ці чим краще? Вони так само не сплачують податки, а заробляють на ПДВ. Наприклад заплатив 50 млн. грн. в рік, а ПДВ вернув 300 млн.!!! (ВОГ и Континіум). Так ми взагалі перестанемо шось купувати і будемо жити в селі чи на дачі і їсти тільки зі свого городу тому, що всі щось крадуть і всі кудись входять чи зв"язані мід собою. Треба умови зробити, щоб не крали і буде порядок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я нічого не агітую :) я просто перепостив "жовту пресу" :)

сам я заправляюсь на БРСМ, тому що там дешевше, тому що я підтримую свій гаманець. А якщо хтось з власників АЗС - українець-патріот, то нехай скине ціну для народа, і не залуплює її безпідставно (бо всі так залуплюють), от тоді і я почну його підтримувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад видел накладные на БРСМ с завтрашнего дня пропан по 7, 24.,

сегодня еще 6,99

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно купувати велосипед...... Поки моє авто на якому стоїть газ на ремонті, заправляти по 16 грн бензин якось круто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад видел накладные на БРСМ с завтрашнего дня пропан по 7, 24.,

сегодня еще 6,99

Я заправляю зара газ по 6.70, на укрнафті, а на БРСМ ні ногою там так нагрівають людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

БРСМ ні ногою там так нагрівають людей.
Не знаю кого там і на чому нагрівають, недавно заливав бензин у каністри, у 20л каністру увійшло рівно 20л бензину. БРСМ біля варшавки.

Додано: що до підтримки ялинковича і ко, БРСМ продає паливо кременчуцького НПЗ що саме по собі є підтримкою (хоч якою-небуть) українського виробника, на відміну від ОККО, ВОГ, Лук-Оіл.... які паливо імпортують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я заправляю зара газ по 6.70, на укрнафті, а на БРСМ ні ногою там так нагрівають людей.

Вже другий день на укрнафті газ по 6.90

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

БРСМ ні ногою там так нагрівають людей.
Не знаю кого там і на чому нагрівають, недавно заливав бензин у каністри, у 20л каністру увійшло рівно 20л бензину. БРСМ біля варшавки.

Додано: що до підтримки ялинковича і ко, БРСМ продає паливо кременчуцького НПЗ що саме по собі є підтримкою (хоч якою-небуть) українського виробника, на відміну від ОККО, ВОГ, Лук-Оіл.... які паливо імпортують.

Мені головне якість палива, а не виробник. Якщо Мозирь креще, буду ним заправляти, зроблять в нас краще, хоча в нас не зроблять, не хочуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно купувати велосипед...... Поки моє авто на якому стоїть газ на ремонті, заправляти по 16 грн бензин якось круто

Пора звикати до нових реалій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки моє авто на якому стоїть газ на ремонті, заправляти по 16 грн бензин якось круто

Це точно, залив сьогодні 10л. віддав 147 грн :0163: :_11:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки моє авто на якому стоїть газ на ремонті, заправляти по 16 грн бензин якось круто

Це точно, залив сьогодні 10л. віддав 147 грн :0163: :_11:

ZAZ_12.jpg

були би велодоріжки, пересів би на велосипед....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...