Перейти до змісту

Кто каким бензом заправляет машинку и где


dimmon

Кто каким бензом заливает машинку и где  

830 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Заправлял целый бак на БРСМ обычным 95-ым, до этого 90% бензы с аветры. Расход объективно увеличился где-то на 1 литр при той же динамике а походу и меньшей... вернулся на аветру, фух =)

З.Ы. Но этот спритоган всё таки надо попробовать))

Вчора на Аветрі (вул.Зв"язківців) заправник казав, що чув від таксистів, що від спирту на ланос-сенсах мотор паливний ламаеться - якась прокладка портиться від нього

П.С. Що почув, та і Вам передав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • Відповідей 910
  • Створено
  • Остання відповідь

Після заправки на БРСМ спиртовим 95-м Citroen C4 не завівся на другий день. На наступний день помучився трошки, завівся, заглох, потім ще так пару раз.

Можливо це мені не повезло, а може француз переборчівий)

З власних спостережень (може комусь буде корисно):

- Citroen C4 любив 95 УкрНафта (біля Рованців) і WOG, не заводився після БРСМ і погано їхав після 95 ОККО (на Рівненській)

- Mazda 6 MPS гарно їде на Shell V-Power (на Рівненській), да і та ж сама УкрНафта 95 (довелось заправити) непогано себе показує, хоча багато хто каже що це знущання з машини)) Але більше не експерементую з УкрНафта)

Зараз заправляю все лише на Shell. Навіть простий 95 себе чудово показує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після заправки на БРСМ спиртовим 95-м Citroen C4 не завівся на другий день. На наступний день помучився трошки, завівся, заглох, потім ще так пару раз.

Можливо це мені не повезло, а може француз переборчівий)

З власних спостережень (може комусь буде корисно):

- Citroen C4 любив 95 УкрНафта (біля Рованців) і WOG, не заводився після БРСМ і погано їхав після 95 ОККО (на Рівненській)

- Mazda 6 MPS гарно їде на Shell V-Power (на Рівненській), да і та ж сама УкрНафта 95 (довелось заправити) непогано себе показує, хоча багато хто каже що це знущання з машини)) Але більше не експерементую з УкрНафта)

Зараз заправляю все лише на Shell. Навіть простий 95 себе чудово показує.

Попробуй Аветру, мені подобається і дешевше. Літом шел заявляв, що в них бензин мозирський, на аветрі також. Якщо сильно не бадяжать то одинаковий, навіщо платити більше, власник аветри сам заправляеться або на зв"язківців, або на володимирській.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після заправки на БРСМ спиртовим 95-м Citroen C4 не завівся на другий день. На наступний день помучився трошки, завівся, заглох, потім ще так пару раз.

Можливо це мені не повезло, а може француз переборчівий)

З власних спостережень (може комусь буде корисно):

- Citroen C4 любив 95 УкрНафта (біля Рованців) і WOG, не заводився після БРСМ і погано їхав після 95 ОККО (на Рівненській)

- Mazda 6 MPS гарно їде на Shell V-Power (на Рівненській), да і та ж сама УкрНафта 95 (довелось заправити) непогано себе показує, хоча багато хто каже що це знущання з машини)) Але більше не експерементую з УкрНафта)

Зараз заправляю все лише на Shell. Навіть простий 95 себе чудово показує.

Попробуй Аветру, мені подобається і дешевше. Літом шел заявляв, що в них бензин мозирський, на аветрі також. Якщо сильно не бадяжать то одинаковий, навіщо платити більше, власник аветри сам заправляеться або на зв"язківців, або на володимирській.

На Аветрі заправляюсь часом (за Підгайцями), але не багато.

Треба буде спробувати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попробуй Аветру, мені подобається і дешевше. Літом шел заявляв, що в них бензин мозирський, на аветрі також. Якщо сильно не бадяжать то одинаковий, навіщо платити більше, власник аветри сам заправляеться або на зв"язківців, або на володимирській.

Хотів би уточнити, на Аветрі мозирський бензин рідко буває, продають там вегерський, румунський і т.д. про це змушений сказати оператор. А те що там написано на синьому рекламному щиті, то фігня виявляється.

Власник може і заправляється на своїй заправці, але статистика мовчить як він часто авто міняє, так що то не показник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попробуй Аветру, мені подобається і дешевше. Літом шел заявляв, що в них бензин мозирський, на аветрі також. Якщо сильно не бадяжать то одинаковий, навіщо платити більше, власник аветри сам заправляеться або на зв"язківців, або на володимирській.

Хотів би уточнити, на Аветрі мозирський бензин рідко буває, продають там вегерський, румунський і т.д. про це змушений сказати оператор. А те що там написано на синьому рекламному щиті, то фігня виявляється.

Власник може і заправляється на своїй заправці, але статистика мовчить як він часто авто міняє, так що то не показник.

Показник - це розхід. Який видно вже після 100 км. Я писав про період, коли там точно був мозирський, питав і заправлявся особисто, провіряв і відчував як їде машина, в цей же період заправлявся на ОККО і лукоілі (різницю не замітив). Я також заправлявся руминським в Криму (АТАН) і батько мій там же заправляєтся, якщо є заправка і теж каже, що хороший. Питання тільки в тому, як бензин "підготовлюють" до продажу. Якщо власник заправляється, він точно знає який бензин. Якщо авто без проблем, вихлопна труба вже після 10-20 км. покаже який бензин. Можете мені повірити, знаю, що пишу, займаюсь діагностикою і не тільки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кілька років заправлявся на ОККО 95, 92, зараз дизель. ОККО якість не падає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ланос 1.6, після заправки вихлопна труба в сажі, мінімум на 2 літри виріс розхід по місту та на 1 л. по трасі. Економія відсутня, двигун краще не працював. Як позитив можна відзначити миючі властивості спирту, але якщо багато заправити, пожуть забитись фільтри та вся система паливоподачі. Зараз 2 рази заправлявся на укр-петроль під мостом на варшавці 95-м по 10.50 грн. Труба знову сива та тяга є. Рекомендую.

Ланос 1.5, точно та сама історія з етаноловим 95им на БРСМ.

Порівняно з ОККО 95-им росхід збілишився в середньому на 1.5-2л. Також суттєво впала тяга двигуна. Після експеременту повернувся назад на ОККО, радий і я і машинка знову їздити на повноцінному бензині :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Показник - це розхід. Який видно вже після 100 км. Я писав про період, коли там точно був мозирський, питав і заправлявся особисто, провіряв і відчував як їде машина, в цей же період заправлявся на ОККО і лукоілі (різницю не замітив). Я також заправлявся руминським в Криму (АТАН) і батько мій там же заправляєтся, якщо є заправка і теж каже, що хороший. Питання тільки в тому, як бензин "підготовлюють" до продажу. Якщо власник заправляється, він точно знає який бензин. Якщо авто без проблем, вихлопна труба вже після 10-20 км. покаже який бензин. Можете мені повірити, знаю, що пишу, займаюсь діагностикою і не тільки.

Згоден, зі всім сказаним, та приїхавши на заправку дивишся на мозирський щит, питаєш пістолетчика, підтвердив, оператор скаже теж саме, але в документах зі свіжою датою показує трохи іншу географію виготовлення, ну і випробування річної давності теж мозирського показують.

Фігня виходить.

Для дешевших бензинів непогана якість, та мому і братовому авто воно іде як мені тепле пиво, а от батьковому на ура, та туди що хоч можна залити поїде :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ланос 1.6, після заправки вихлопна труба в сажі, мінімум на 2 літри виріс розхід по місту та на 1 л. по трасі. Економія відсутня, двигун краще не працював. Як позитив можна відзначити миючі властивості спирту, але якщо багато заправити, пожуть забитись фільтри та вся система паливоподачі. Зараз 2 рази заправлявся на укр-петроль під мостом на варшавці 95-м по 10.50 грн. Труба знову сива та тяга є. Рекомендую.

Ланос 1.5, точно та сама історія з етаноловим 95им на БРСМ.

Порівняно з ОККО 95-им росхід збілишився в середньому на 1.5-2л. Також суттєво впала тяга двигуна. Після експеременту повернувся назад на ОККО, радий і я і машинка знову їздити на повноцінному бензині :)

Працюю на сервісі. Притянули нам Ваз 21099. Дядько рішив зекономити і заправив етилового 95-го. Ситуація яка: спирт роз’їв паливний фільтр і вся срань пішла в рампу на форсунки. Короче промивка форсунок не допомогла, і як результат : заміна чотирьох форсунок по 170 грн, заміна паливного фільтра, промивка двигуна спецрідиною, чистка бака + це все як робота, і того дядько попав на 1000 +- гривень. Для себе вирішив, що таким бензином свою заправляти не буду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Працюю на сервісі. Притянули нам Ваз 21099. Дядько рішив зекономити і заправив етилового 95-го. Ситуація яка: спирт роз’їв паливний фільтр і вся срань пішла в рампу на форсунки. Короче промивка форсунок не допомогла, і як результат : заміна чотирьох форсунок по 170 грн, заміна паливного фільтра, промивка двигуна спецрідиною, чистка бака + це все як робота, і того дядько попав на 1000 +- гривень. Для себе вирішив, що таким бензином свою заправляти не буду.
Скупий платить двічі ;) дядько хотів зекономити але не подумав, що спирт це гарний розчинник органічних речовин. Крім того спирт виводить з бака воду.

Не спирт винен що у дядька в фільтрі було болото. В своє авто при кожній заправці на повний бак я заливаю 10л спиртового пального. Розхід при цьому не змінюється.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для себе вирішив, що таким бензином свою заправляти не буду.

Я даже не эксперементировал, потому что в мануале к моему авто жирным написано что "заправляться только неэтилированым бензином.

Такой бензин приводит к выходу из строя системы нейтрализации отработаных газов"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заправляться только неэтилированым бензином
Раніше бензин продавали із вмістом тетраетилсвинцю який вбивав каталізатори і забруднював навколишнє середовище. Ось цей бензин і називається этилированым.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спирт роз’їв паливний фільтр

Гм.. а детальніше з цього місця? Він роз'їв папір? Чи що саме?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спирт роз’їв паливний фільтр

не вірю!

можливо власнк ніколи не міняв фільтра? :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спирт роз’їв паливний фільтр

не вірю!

можливо власнк ніколи не міняв фільтра? :blink:

В мене теж сумніви, такий вид палива повинен був пройти якісь випробування, з іншої сторони, спирт не настільки агресивний, як наприклад WINNS (очистка інжектора). Якщо його продають, значить є дозвіл, в іншому випадку з суддів не вилізуть продавці, а за ними і виробники такого палива. А цей конкретний власник міг якусь "баночку" влити в бак (для підняття потужності, промивки і т.д.). Якщо хтось не знає, то скажу, на вході форсунки є сітка, яку майже ніхто не достає і не миє (тяжко, можна порвати і заміни практично немає), вона (сітка) і повинна була зупинити остатки фільтра.

П.С. Не лийте в бак нічого лишнього і не буде у вас таких проблем, також при умові купівлі якісних запасних частин та фільтрів..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

власник якраз вирішив поміняти фільтр, і зробив це сам. Після чого поїхав на заправку і заправився отаким бензином. Машина фірми, не його, тому він і вирішив зекономити, при цьому незнаю наскільки якісного фільтра він поставив, но після заправки через 500 метрів машина заглохла. При заміні фільтра, зі знятого ним поміняного, витікала червона жижа, а при знятті бензонасоса з стаканом в баку було виявленно теж червону рідину типу "бензин". А форсунки були поставленні на стенд, і крім того що вони не розпилювали як потрібно, то дві з них взагалі мовчали мертві, навіть не пульсували. А зі шлангу на подачу, який підходить до рампи, йшла маленька срібляста стружка. Одним словом, все поміняно і промито. Встановивши "все нове" і заливши інше пальне, машинка завелася з пів тику.

При чому добавлю, що таким пальним сам три рази заправляв свою машину, вроді нічого, но тяга явно пропала. А після цього випадку - категорично проти, і іншим не рекомендую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не хочу флудити, але як стружка потрапила після фільтрів в систему (особливо, коли паливний насос з фільтром виготовляється майже як плунжерні пари у дизеля - особливо точно, щоб качати до 8 Бар). Інколи з власників "витягнути" правду просто не можливо, бояться, або не хочуть показатися профанами і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незнаю, але факт лишається фактом. Бачив сам на власні очі. Ще одна історія пов’язана з паливом з власного досвіду : був залитий неякісний бензин, який роз’ів ржавчину в баку. Потім насос вспів вхопити цей "бензин", і після того як машина постояла день-два, при спробі запуску він просто заклинив. При знятті стакану з насосом, теж була виявлена металічна стружка, при чому навіть на подачі в рампу вона теж була виявлена. На мою думку при такому варіанті паливний фільтр не є 100 % захистом від попадання всякої срані в рампу та форсунки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знає чому така низька ціна бензину на Укрнафті, що на перехресті вулиць Карпенка-Карого і Дубнівської? 9.84 на вказаній заправці, проти 10.35 по всій мережі Укрнафти. Це так в Лукойла клієнтів відбивають чи що?

Якість його нормальна, залив пів баку, виїздив, залив ще пів баку - по відчуттях нічого поганого про бензин сказати не можу. До цього також заправлявся на Укрнафті років 4-5, тільки на іншій заправці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заправляв разів 3 на Укрнафті та що на перехресті Дубнівської. Бензин не сподобався, так як авто чомусь трусити починає (інколи) На інших все ОК.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Постійно заправляюся на ОККО (5років), 92-й, проблем не було, зимою лив 95-й, свічки була окалина та пожовтіли ізолятори, пробував кілька разів ЛУКоіл (на Дубнівський нормально, на Рівненській обманює колонка, експеримент проводився разів 2-3 ), пробував на ВОГ ніби нічого (їде), але реально результату сказати не можу так як заправлявся попутно на дорозі через відсутність ОККО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...