Перейти до змісту

Кто каким бензом заправляет машинку и где


dimmon

Кто каким бензом заливает машинку и где  

830 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Щось вчора зранку в мене з вихлопної вода лилась як з крана.... на ОККО по вул Гордіюк заправився перед тим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 910
  • Створено
  • Остання відповідь

Щось вчора зранку в мене з вихлопної вода лилась як з крана.... на ОККО по вул Гордіюк заправився перед тим.

Велика кількість конденсату з вихлопної говорить про якісний каталізатор та правильну роботу двигуна. Мінус лише один - швидке псування труб вихлопної, в деяких моделях авто виробники сверлять технологічні отвори в глушнику для зливу конденсату, що збільшує ресурс вихлопної.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заливав 95-й ОККО,

а мене влаштовує, мо' я балуваний в 9-ку лити 95-й, але 92-гу бадягу точно не хочу. (в мене інжектор) Особливо всяких там ANP чи Укртатнафта...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мене влаштовує, мо' я балуваний в 9-ку лити 95-й, але 92-гу бадягу точно не хочу. (в мене інжектор) Особливо всяких там ANP чи Укртатнафта...

Я з такими ж принципами на Ланосі (об'єм 1,5) їздив більше року. А потім один чоловік мене все ж таки переконав спробувати 92-й. Спробував. Розхід, як мінімум, не більший. В динаміці авто не втратило. Далі рік від'їздив на 92-му. Потім перейшов на БРСМ'овський "95 преміум плюс" (9,29 грн./л). Спочатку було страшнувато. Але декілька знайомих, які на той час вже заправлялися цим паливом, мене переконали. На скільки мені пояснили, бензин зі спиртом дешевший не за рахунок наявності спирту, а за рахунок нижчої ставки акцизу, бо типу "еко". Заправлявся на Ланосі біля півроку. Розхід той же. Динаміка та ж. З мотором проблем ніяких. Авто продав. Вже біля двох місяців заправляю цим же "95 преміум плюс" свою Октавію А5 1,6. Все гуд!

Резюме. "Зачем платить больше?!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є якась інфа скільки там набодяжено % спирту?

На оф. сайті мовчать. На гарячій лінії сказали, що 31%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

влаштовує, мо' я балуваний в 9-ку лити 95-й, але 92-гу бадягу точно не хочу. (в мене інжектор) Особливо всяких там ANP чи Укртатнафта...

Що у нас на заправках являється "бадягою", можна лише здогадуватись. І у мене останнім часом склалось враження, що такою "бадягою" якраз і є звичайний 95-й (той, що без всяких "плюсів", "преміумів" та інших приставок)...

Тривалий час заправлявся 95-м кращої якості (на різних заправках він називається по різному: ОККО - Pulls-95, Shell - V-Power і т.д.). Але так як ціна такого бензину трохи "кусається", вирішив спробувати дешевший.

. Виставив у себе на бортовому компьютері якість Pulls-95 (з ОККО) за еталон і залив звичайний 95-й (на тому ж ОККО). І буквально за декілька хвилин поїздки компьютер видав попередження про перевитрату пального (дослівно: "Внимание! Превышение времени впрыска. Перерасход топлива 12%).

Таке попередження стало з"являтись досить часто.

Вирішив перевірити ще й 92-й (начитався на різних автофорумах що 92-й в Україні нічим не гірший за 95-й, а іноді навіть кращий). І що б ви думали? Компьютер замовк! (Щоправда, не зовсім, але попередження стали з"являтись набагато рідше

Перевіряв кілька разів - на покращеному 95-му мовчить, на 92-му (у тому числі і з АНР) попередження з"являються дуже рідко і в основному в режимі холостого ходу, а на звичайному 95-му (з різних заправок) кілька разів на годину попереджає про перевитрату пального!

От і думайте, що є "бадягою", а що нормальним бензином.

P.S. По динаміці автомобіля різиця цих видів бензину практично не відчувалась. Мабуть, електроніка "згладжує" різницю, звідси і перевитрата. На тому, що зі спиртом, ще не їздив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є різниця в дизпаливі на ОККО звичайному і тому,що Пульс? Крім ціни звісно.Варто переплачувати? Двигун HDI.Аби проблем з форсунками потім не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На виїзді з Луцька на Ківерці заправився на "Укр-Петроль" румунським 95. Хороше пальне. І не дорого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перейшов на 92 від Белойла. 80 л, політ нормальний, розхід в порівнянні з 95 не збільшився. Ваз 21099 інжектор

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є різниця в дизпаливі на ОККО звичайному і тому,що Пульс? Крім ціни звісно.Варто переплачувати? Двигун HDI.Аби проблем з форсунками потім не було.

Взагалі на дизелі з пальним радять не експерементувати, тобто якщо вже кормиш одним, то варто так і продовжувати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На виїзді з Луцька на Ківерці заправився на "Укр-Петроль" румунським 95
а це точно румунське ??? Бо на сайті пише *Поставки нафтопродуктів на бази приватне підприємство здійснює з Кременчуцького, Лисичанського та литовського Можейкяйського заводів.*
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є різниця в дизпаливі на ОККО звичайному і тому,що Пульс? Крім ціни звісно.Варто переплачувати? Двигун HDI.Аби проблем з форсунками потім не було.
Чесно кажучи різниці фактично не відчувається, я комбіную літрів 20 залью пульса, потіп заливаю простого ДП. Але думаю спробувати Лукойл Экто по ціні дешевше, якість незнаю )))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На виїзді з Луцька на Ківерці заправився на "Укр-Петроль" румунським 95. Хороше пальне. І не дорого.

В мене знайомий там механіком працює. Досить часто спілкуємось, в тому числі й на авто-тематику. Нічого ні хорошого, ні поганого за якість пального не розказував.

Ще декілька слів за «А-95Е Преміум +» на БРСМ... Вартість літри зі знижкою в мене виходить 8,85 грн. З моїм змішаним розходом палива один км мені обходиться <0,6 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось чув/знає що то за АЗС? А то тільки мандять що АЗС "десьтамзаповоротом". Недумаю, що й бензин там якісний.

У Луцьку на АЗС продавали неякісне пальне

Дизельне паливо, яке не відповідає вимогам державних стандартів, реалізовували на автозаправці в Луцьку, - інформує IA ZIK.

Фахівці інспекції з питань захисту прав споживачів у Волинській області під час перевірки виявили чимало порушень на АЗС у Луцьку. Зокрема, на автозаправці не надавали вичерпну інформацію про нафтопродукти, – стверджує начальник інспекції Іван Смоленг.

Окрім того, фахівці Інспекції захисту прав споживачів відібрали дизпаливо Л-0,20-62 (вміст сірки не більше 0,20%), виготовлене ЗАТ «Линік» (Луганська область, Лисичанськ). Як виявилося, пальне не відповідає вимогам ДСТУ за температурою спалаху в закритому тиглі (фактично 43 градуси при нормі не нижче від 62 градусів).

Згідно з виявленими порушеннями винну особу притягнули до адміністративної відповідальності. До господарюючого суб’єкта застосували адміністративно-господарську санкцію. http://www.volynnews.com/news/society/u_lutsku_na_azs_prodavaly_neyakisne_palne/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні заправив свому китайському возику повний бак "А-95Е Преміум+" на БРСМ.

говорять, що бенза з великим вмістом етанолу підходить далеко не всім авто, хтось чув про таке? може старі авто погано переносять це паливо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якраз сьогодні перший раз залив спиртовий 95 в азлк 2140, правда не БРСМ, а вроді укр петроль. Так ось, в тязі суттєвої різниці (порівняно з 95 ВОГ) не помітив. Думаю і розхід буде не суттєво вищим. Походу ще буду відписувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні заправив свому китайському возику повний бак "А-95Е Преміум+" на БРСМ.

говорять, що бенза з великим вмістом етанолу підходить далеко не всім авто, хтось чув про таке? може старі авто погано переносять це паливо?

Ланос 1.6, після заправки вихлопна труба в сажі, мінімум на 2 літри виріс розхід по місту та на 1 л. по трасі. Економія відсутня, двигун краще не працював. Як позитив можна відзначити миючі властивості спирту, але якщо багато заправити, пожуть забитись фільтри та вся система паливоподачі. Зараз 2 рази заправлявся на укр-петроль під мостом на варшавці 95-м по 10.50 грн. Труба знову сива та тяга є. Рекомендую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомий заправляв БМВ, якщо не помиляюсь 94 р.в. на БРСМ з спиртом, казав, що їде як на звичайному бензі, стверджував що розхід навіть менше став.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Содержание

этилових спиртов и добавок в топливе А-95Е Премиум+ согласно паспорту составляет 31%

http://www.skoda-club.org.ua/forum/showthread.php?tid=67349

Отака інфа, а взагалі ж в луцьку є декілька видів цих спиртових.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

«А-95Е Преміум +» на БРСМ

Подешевшав до 9,14 грн./л. В мене виходить 8,66 грн./л.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заправлял целый бак на БРСМ обычным 95-ым, до этого 90% бензы с аветры. Расход объективно увеличился где-то на 1 литр при той же динамике а походу и меньшей... вернулся на аветру, фух =)

З.Ы. Но этот спритоган всё таки надо попробовать))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На ВОГе тоже подешевел бензин на 30 коп. Сегодня заправлял обычный 95-й по 10,99.

Жена тут же язвительно заметила, что подешевел, наверное, перед подорожанием)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікава така тенденція спостерігається, рік назад дизель на ОККО був 10,49 грн/л, потім 10,29грн/л, 9,99грн/л і зараз 9,79 грн/л невже так і далі буде продовжуватись? Щось мені не вірить що в нас може щось дешевшати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...