Перейти до змісту

Кто каким бензом заправляет машинку и где


dimmon

Кто каким бензом заливает машинку и где  

830 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 910
  • Створено
  • Остання відповідь

Та я років 2 тільки на Аветрі дизель заправляв.Вродь все нормально.Вчора поїхав масла міняти,фільтра.Якраз 10 тик.,наїздив.В корпусі паливнонго фільтра була вода.Та й сам фільтр був був не айс.Тим паче перед самою заміною два рази було таке,що авто почало давитися,треба було ставати,прогазовувати.Допомагало.Думаю міняти на ОККО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

одну бадягу іншою ((

може це особливість мого авто, але саме розбавлянням брсм приводило його до норми. Перший випадок трапився, коли після вога 95-го плєснул 95-го анп, а другий після вога 92-го лийнув той же вог, тільки 95-й

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заправився на ковельській трасі (за Кременцем, здається) на Аветрі. Не простим 92-м, а 92-м євро. Жопа - машина глохне на холостих. Певно поїду на брсм розбавляти ту бадягу. Раніше допомагало

Знайомий заправляв також на тій заправці в минулу пятницю, машина себе поводила не адекватно, я наприклад заправляюсь також на аветрі но в луцьку на звязківців, поки нарікань не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто на ОККО постійно солярою заправляється? Є різниця в динаміці,витратах між дорожчим і дешевшим дизелем?

я постійно. якщо авто нове, йому краще простий дизель. бо їх пульс то той самий дизель +присадки. а новому мотору вони геть не потрібні.

і хоча витрата аналогічна між простим і пульсом, на простому мені мотор якось спокійніший, рівніший.

там на ціннику є специфікації, можете глянути для інтересу - між простим і пульсом в характеристиках (вид, клас, частка сірки) жодної різниці.

так що весь рік простий дизель, на пару місяців зими - арктику

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

останнім часом на БРСМ, А-92, приємна ціна 18,89 (мінус знижка 60коп), із сьогоднішнім ОККО (WOG) 21,49-18,29=3,2 на 1літрі, при заправці бак 50лх3,2=160грн чистої економії. якість поки (тьфу,тьфу,тьфу) та витрата в нормі. Єдине не подобається дії заправника із пістолетом, колись запитав чого ти його (ричаг пістолета) не до кінця натискуєш, чомусь стушувався і дотис, тому далі почав заправляти сам.

На БРСМ заправляв 92 біля варшавки і на Рівненській..раз нормально, раз тяга падала..

Заправив газ на Укрнафті на вул. Будівельників, субєктивно тяга краща ніж газ на БРСМ і розхід обєктивно був меншим.

Хороша заправка Журавлина біля Маневич, пальне нормальне, ціна також, газу немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спочатку багато років ОККО, коли ж різниця в ціні стала досить великою, перейшов на АНП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і хоча витрата аналогічна між простим і пульсом, на простому мені мотор якось спокійніший, рівніший. там на ціннику є специфікації, можете глянути для інтересу - між простим і пульсом в характеристиках (вид, клас, частка сірки) жодної різниці.

Оковський Пульс це звичайне ДП плюс миюча присадка (Зазвичай Basf).

По заявам виробника це просто панацея:

Добавление современных пакетов моющих присадок в дизельные топлива позволяет поддерживать чистоту, а также восстановить работоспособность топливных инжекторов в процессе эксплуатации. Равномерное горение обеспечивает устойчивость и стабильность работы двигателя. Это позволяет: повысить мощность, снизить расход и токсичность отработанных газов, а также обеспечить надежность работы топливной аппаратуры, увеличить срок ее службы и снизить затраты на техническое обслуживание автомобиля. Быстрый и легкий запуск, повышение мощности и улучшенная динамика облегчают управление автомобилем.

Але як показує практика, не завжди воно так )))

Якщо двигун в експлуатації доволі довго, то в ньому хоч не хоч є нагар і заливаючи пальне з такою присадкою (Окко - пульс, ВоГ - мустанг) можемо отримати проблеми, про це навіть пише окко на своєму сайті:

Як перейти на Pulls Diesel?

Розпочати заправляти автомобіль Pulls Diesel. Якщо паливна система автомобіля дуже забруднена, рекомендується слідкувати

за стабільністю роботи двигуна та здійснювати позапланову заміну паливного фільтра. Це необхідно тому, що Pulls Diesel видаляє застарілі відкладення в паливній системі, які затримуються паливним фільтром.

В мене бензин, але я теж граюсь з пальним з миючими, на 2-3 баки звичайного пального (А-95) 1 бак присаженого, зазвичай 92,

Різниці в росході і потужності не побачив :)

Спиртові - ЕКО, БІО, різні СУПЕРИ не ллю принципово, гадость це.

Знаючи, що на БРСМ до 50% контрабаса і бос пан Ставицький, теж там принципово не заправляюсь :)

якось так..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Сьогодні почув від працівника заправки, що газу на сході та в центрі Украіни не має. Тому ціна так полетіла. Сказав, що газ тільки на заході.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой блін на підняття цін завжди відмазки, то долар, то ще щось. Де він міг подітися? Просто бачать що масово ГБО ставлять, вже і ціни на бензин поскидали. А газ вигідніше. Вот і вся фішка підняття ціни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тиждень тому заправився на Аветрі навпроти Кромберга... .... це був останній раз.

Машина ВЗАГАЛІ не хотіла їхати. Тиснеш газ а вона ну ніяк..

Знаю, що як заллю ВОГ чи ОККО - то і машина їде і розхід менший.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давно не заправлявся....а сьогодні звернув увагу, що на "синіх" заправках бенза подешевшала, 95 по 19,15-19,20. На вог та окко теж впала ціна??? Хто знає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давно не заправлявся....а сьогодні звернув увагу, що на "синіх" заправках бенза подешевшала, 95 по 19,15-19,20. На вог та окко теж впала ціна??? Хто знає?

нафта дешевшає.. В штатах взагалі ціна біля 60 центів за літр в середньому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВОГ і ОККО ціну так швидко ніколи не спускають.

Я вже місяців 6 заправлюсь 95-им на ANP, рідко коли 92 на ВОГ - то різниці окрім ціни не відчуваю..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заправляюсь дизпаливом періодично при можливості Укрнафта та окко різниці в якості не замітив а по ціні трішки Є!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поділюсь і я результатами порівняння бензину АЗК ОККО А-95 Пульс і АЗС Укрнафта А-95 може комусь буде цікаво.

Порівняння проводилось на одному і тому ж авто (двигун 1.8 бензин, МКПП розхід в змішаному циклі 7.5-8л./100км.) і при приблизно однаковому стилю їзди в змішаному циклі по показниках одометра і штатного бортового компютера авто.

Суть експеременту полягала у слідуючому:

Спочатку засік дані БК по залишку палива в баку в кілометрах пробігу.

Далі був заправлений бензин А-95 Пульс на АЗК ОККО на 200 грн. по 23.5 грн. - 8.5л.

Після заправки обнулив показники одометра і знову засік покази БК по залишку пального в км. пробігу.

Авто іздило поки БК став показувати залишок пального в км. пробігу, приблизно, як до заправки.

Далі заправився на АЗС Укрнафта на 200 грн. по 19.5 - 10.2 л.

Знову ж обнулив одометр і засік вище згадані показники БК.

Їздив поки БК знову став показувати залишок бензину в км. пробігу, приблизно, як до заправки.

В рузультаті вийшло що пробіг на бензині А-95 АЗС Укрнафта, який був заправлений в обємі 10.2л. був більшим всого на 10-12 км. ніж на бензині А-95 Пульс АЗК ОККО, який був заправлений в обємі 8.5л.

Звісно що даний експеремент не є абсолютно точним і на якісь лабораторні тести і близько не тягне.

Але для себе я зробив висновки що на бензині А-95 Пульс двугун працює ефективніше і розвиває більшу потужність (в жодному разі не сприймати як рекламу)

І щоб підтримувати певний темп руху потрібно менше "давити на газ" від цьго і виходить менша витрата талива на майже такий самий пробіг.

ЗІ прошу пробачення за многобукаф.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заправляюсь дизпаливом періодично при можливості Укрнафта та окко різниці в якості не замітив а по ціні трішки Є!

Та сама історія. Був період тільки окко лив. Зараз Укранафта. При заміні фільтрів паливних і т.д. різниці також не побачив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заправляюсь дизпаливом періодично при можливості Укрнафта та окко різниці в якості не замітив а по ціні трішки Є!

Та сама історія. Був період тільки окко лив. Зараз Укранафта. При заміні фільтрів паливних і т.д. різниці також не побачив.

Те ж саме хотів сказати тільки на словах зєкономив ! :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заправляв з півроку на ВОГ 92, БРСМ 92 та 95 та Укрнафта 92 свічки були в нормі, тобто білі. Аналогічно робив сусід. Я змінив свічки 2 місяці назад (пробіг до 700 км.), сусід 10 днів назад (пробіг 150 км макс.). Неділю назад заправили свої Ланоси на Укрнафті 95 - сьогодні глянули свічки, що в мене, що у сусіда появився наліт золотистий, не червоний. Виходить, що 95-ий з присадками. Розхід та тяга на рівні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заправляв з півроку на ВОГ 92, БРСМ 92 та 95 та Укрнафта 92 свічки були в нормі, тобто білі.

Взагалі-то білий колір електродів свічки свідчить про надмірно збіднену запалювальну суміш, і це не є добре для двигуна, скоріше навпаки - тривалий рух на збідній суміші, особливо при великих навантаженнях призводить до надмірного перегріву камер згорання, і як наслідок - до серйозних поломок, починаючи від прогорання клапанів.

Нормальний колір електродів робочої свічки - світло-коричневий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заправляв з півроку на ВОГ 92, БРСМ 92 та 95 та Укрнафта 92 свічки були в нормі, тобто білі.

Взагалі-то білий колір електродів свічки свідчить про надмірно збіднену запалювальну суміш, і це не є добре для двигуна, скоріше навпаки - тривалий рух на збідній суміші, особливо при великих навантаженнях призводить до надмірного перегріву камер згорання, і як наслідок - до серйозних поломок, починаючи від прогорання клапанів.

Нормальний колір електродів робочої свічки - світло-коричневий.

Я вкурсі, що таке бідна суміш, білий колір я мав наувазі керамічний діелетрик. Зараз він так само як і боковий електрод золотистого кольору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора залив А-95 від WOG. Машинка шепоче. Не захльобується. Проситься: "додай газку ще!".

Не реклама. Просто порівняння.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі

на ОККО файне латвійське ДП по 18,9 :_25: (95й так і далі по 23)

плюс на вихідних ДП Пульс по ціні звичайного ДП, красавці :0009:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні залив ДП на заправці, що знаходиться на вул. Львівська за АС №2 (стара заправка) по ціні 16.95. Різницю між ANP незамітив, навіть показалось що кращя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора залив А-95 від WOG. Машинка шепоче. Не захльобується. Проситься: "додай газку ще!".

А в мене все но навпаки, машина заводиться на холодну після ночі з 3 разу, аж відчуваються хлопки. Послухав вас як чудово все, і залив на 300 грн. тепер жду щоб скоріш те лайно виїздити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...