Перейти до змісту

Кто каким бензом заправляет машинку и где


dimmon

Кто каким бензом заливает машинку и где  

830 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

А в мене все но навпаки, машина заводиться на холодну після ночі з 3 разу, аж відчуваються хлопки.

Може справа не в бензині? Коли міняні фільтра? Карбюратор? Інжектор?

в мене ще кілька кілометрів машина "тупила" поки в системі був голіма "аветровська сеча". Потім все гуд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 910
  • Створено
  • Остання відповідь

Може справа не в бензині? Коли міняні фільтра? Карбюратор? Інжектор?

в мене ще кілька кілометрів машина "тупила" поки в системі був голіма "аветровська сеча". Потім все гуд.

Машина нова 1.4 інжектор. но на газу машина веде себе як жива. Висновок я для себе зробив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Жень, а в мене навпаки на" аветровській сечі" 92-євро машинка шепче. В мацацикл заливали всеодно що 95.

Заправлявся біля німецького ринку і по дорозі на Світязь перед переїздом. Заправщик казав що саме ця нафта від прибалтів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Отже, акція на ОККО мала закінчитись 03,11.

Щойно з заправки, заправивив до повного, потім питаю в оператора про акцію, а він у відповідь: "Продовжили до кінця тижня, навіть і до кінця листопада"!

Приємно отримати якість не переплачуючи!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже, акція на ОККО мала закінчитись 03,11.

та акція вже більше року, мені кожних 2 тижні смс присилають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Авто об'ємом 1.3л. заправлялось постійно на WOG або OKKO. Останні дві заправки здійснив на ANP 95 energy- для себе відчув дивну різницю.. цей бенз єдрьоніший за WOG 92й.. і нічим по динаміці не різниться з пудьсом з ОККО. Був досвід заправки на AVETRA - більше туди не поїду. замість 92гого залили певно 80й. В селі під гору підіймався і заглох- ледь потім виїхав.

Надалі пробуватиму бенз з ANP (щей ціна радує 18.65грн/л.). Правда розхід потрібно буде засікти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заправляв два роки на Вог і окко 92, не давно спробував ANP 95, різниця досить відчутна, і розхід не збільшився, поки задоволений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заправляю на ОККО 95 Пульс або простий 95. Різниці, крім більшої ціни поки не помітив :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Заправляв два роки на Вог і окко 92, не давно спробував ANP 95, різниця досить відчутна, і розхід не збільшився, поки задоволений.

Яка машинка який двигун?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заправляв два роки на Вог і окко 92, не давно спробував ANP 95, різниця досить відчутна, і розхід не збільшився, поки задоволений.

А хіба розхід не мав, навпаки, зменшитись?

Навіть виробник ж попереджає, що при використанні 92 замість 95 можливе погіршення динаміки та збільшення витрати палива (KIA Cee'd 2 покоління)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить чи запрвляв хтось А95 еко на ВОГ. Як враження?

Один раз заправив. Більше не хочу.

Витрата цього диво-еко-бензину збільшилась у півтора рази (до 11л/100км замість 7,5л за показами бортового компютера. Двигун 1,5 інжектор)

І хоча по динаміці автомобіля ніяких змін не помітив, але витрата (в т.ч. по грошах) говорить сама за себе - хоча він дешевий, в цілому виходить дорожче..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я зайвий раз пересвідчився, що 95-1 ОККО - таки найкращий.

машинка шепоче. Їде гарно, динаміка клас і економія! Що немаловажно.

 

Я писав там десь вище, на 40л ~640км. 1,5л інжектор. ТАЗ 2109

 

На всьому іншому, який заправляв - і того не виїжджаю! Тобто розхід збільшується.

Динаміка не дуже (ВОГ92 / АНП 92 / 95)

Про аветру писав. Тими помиями хіба що смолу з дверцят витирати.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якщо 50/50, як думаєте, резутьтат буде той самий(більша витрата палива)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


а якщо 50/50, як думаєте, резутьтат буде той самий(більша витрата палива)?

Що саме мається на увазі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якщо 50/50, як думаєте, резутьтат буде той самий(більша витрата палива)?

Що саме мається на увазі?
А95 еко на ВОГ і А95. Залити по 20 л.

Чи краще просто залити 92))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що за газова заправка на рівненській  ось тут? Ціни ніби такі як і скрізь... А Яка якість?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В неї той же власник, що і на старій АЗС на Львівській (там вже теж газ є), і ще десь в якомусь місці (не пам'ятаю де)

Газ на них з Білорусі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ллю у свій фіат фіоріно 2000 року солярку з любої азс, Вог ніби добре йде, мотор швидше гріється від неї, але сам найчастіше заливаю на ANP інколи на Укрнафті і Укрпетроль. В принципі мотор у мене не першої свіжості і його не мішало б капіталити, (я 4 власник) пробіг 232~ тис км. Але їздить, і обороти норм. Тому заправляю на любій нормальній АЗС, інколи заливаю на цій темі, тиц, там соляра теж ніби норм, нарікань особливих не маю, і ціна культурна. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні заправився на ОККО вул. конякіна за 300 грн 95 бензин. Вернули 60 грн як бонуси. Пальне вийшло не по 20,99 а по 18.18 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


ьогодні заправився на ОККО вул. конякіна за 300 грн 95 бензин.

І як відчуття по машині?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Я катаюсь на окковському 95тому.

двіжки 1,8 турбований та 1,4 атмосферник.

Політ нормальний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...