Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

мені здається що з конденсатором схема буде споживати більше чим без...

конденсатор не споживає струму..

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Coding, Добре, накопичує і віддає(заряджається і розряджається), а світлодіод просто швидко мигає, думаю за рахунок цього можна понизити енергоспоживання самого світлодіода без втрати яскравості... інша справа ресурс світлодіода, як він скажеться на такому режимі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

. інша справа ресурс світлодіода, як він скажеться на такому режимі...

ну як мені здається, там де ви дивились осцилографом (на світодіоді) - бачили постійну напругу. Тобто, ніякого включення/виключення світодіода не відбуватиметься (при наявності конденсатора). Ну а постійна складова напруги на виході ШИМа задається часом як раз включення/виключення 5в на нозі мк.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потребую поради -

телефон має акумулятор 2000 мА, штатна зарядка дає 700 мА, купив ще автомобільну зарядку, вона видає 2000мА. Чи не буде шкоди батарейці, телефону від заряджання такою зарядкою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Saddy, зранку не дочитав, малась на увазі телефонна зарядка? Якщо так, то струм який вона видає ролі не грає, якщо він більший за номінальний, контролер заряду в телефоні візьме стільки скільки йому треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, зарядка для телефону від прикурювача в авто. а самому контролеру від великого струму зарядки нічого не буде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, струм, вказаний на зарядці, це лише характеристика самого джерела, і вказує лиш на те яке максимальне навантаження здатне витримати це джерело. Для контролера, який в телефоні, грає роль лиш те щоб напруга була в межах потрібної, і джерело змогло витримати потрібну силу струму.

Грубо кажучи зарядка не видає ці 2А струму постійно, але може видати їх при необхідності, а видає лише стільки скільки скільки від неї хочуть (троха неправильно написано, але можливо так легше буде зрозуміти.).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось тут пишуть отаке:

Используйте оригинальное зарядное устройство. Мало кто знает, что зарядное устройство в большинстве случаев встроено непосредственно внутрь мобильных устройств, а внешний сетевой адаптер лишь понижает напряжение и выпрямляет ток бытовой электросети, то есть напрямую на батарею не воздействует. Некоторые гаджеты, например цифровые фотокамеры, лишены встроенного зарядного устройства, и поэтому их литий-ионные аккумуляторы вставляют во внешний «зарядник». Вот тут-то использование внешнего зарядного устройства сомнительного качества вместо оригинального может негативно сказаться на работоспособности батареи.

Сам я вважаю що треба спробувати поекспериментувати, підключити і слідкувати за температурою як девайса так і його акумулятора, хоча якщо боязно то краще не братись за цю справу :0157: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Спробував використовувати друк на лазерному принтері і переносити зображення на текстоліт (без будь-якого "вкручування тонера на максимум").

Результат(правда тупанув з контактними площадками - замалі розміри, але на наступний раз це виправлю) ):

1qBVLdmv.png
Змінено користувачем amadey777
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

66ffd014ca09040eef1a3ef4545c7e82.png

Як читати цей графік, при температурі у 175 градусів транзистор здохне, чи просто перестане через себе пропускати струм?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

HWman, цей графік показує величину струму(drain current), яку можна безпечно пропускати через транзистор, в залежності від температури корпуса(case).

Змінено користувачем amadey777
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як читати цей графік, при температурі у 175 градусів транзистор здохне, чи просто перестане через себе пропускати струм?

Безпечно, як зазначив

amadey777

або який струм можна пропустити при даній температурі, тобто пр 175С можна пропустити і більше 0, але орім диму ви більше нічого не отримаєте....
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

помоєму після 140 градусів кристал починає руйнуватись вже…

поправте якщо не правий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розробам на замітку:

http://kosmodrom.com.ua/prodlist.php?page=0&name=G3VM

В твердотельных MOSFET-реле от Omron объединены достижения нескольких технологий – производства светодиодов, фотодиодных ячеек и МОП-транзисторов. Результатом этого стало уменьшение размеров приборов и рассеяния мощности.

Все модели семейства G3VM содержат на выходе пару встречно включенных транзисторов. Это делает реле G3VM практически полными функциональными аналогами электромеханических реле – позволяют коммутировать сигналы постоянного и переменного тока (вне зависимости от полярности сигнала).

G3VM-1.jpg

як на мене, то просто супер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давно вже виношую ідею зробити таку релюшку, хоча б на постійний струм, колись таки зроблю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

А семистор чим не вгодив, чи я не вловив суть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розробам на замітку:

http://kosmodrom.com.ua/prodlist.php?page=0&name=G3VM

В твердотельных MOSFET-реле от Omron объединены достижения нескольких технологий – производства светодиодов, фотодиодных ячеек и МОП-транзисторов. Результатом этого стало уменьшение размеров приборов и рассеяния мощности.

Все модели семейства G3VM содержат на выходе пару встречно включенных транзисторов. Это делает реле G3VM практически полными функциональными аналогами электромеханических реле – позволяют коммутировать сигналы постоянного и переменного тока (вне зависимости от полярности сигнала).

G3VM-1.jpg

як на мене, то просто супер

Реле просто супер, в мене вони використані на роботі. За 10 років служби було тільки декілька замін. Єдиний ïх недолік то ціна: вони досить дорогі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитайте в мережі, є схеми, так дешевше буде.

Для саморобки, додому, згоден, можна щось зробити. Але якщо від стабільної роботи такого реле залежить виробничий процес, то ніхто не буде заморочуватись, а купить, не особо дивлячись на ціну. Пару тисяч гривен не є сумою у виробництві, яке робить мільони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А семистор чим не вгодив, чи я не вловив суть?

у семистора певно опір більший. сучасні польовикі можуть пропускати десятки і сотні ампер без нагріву.

також в симистора є певні обмеження по частоті та індуктивності, пов'язані з його будовою.

ну і гальванічна розв'язка. деколи це дуже важливо, особливо коли комутуються високовольтні кола

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну і гальванічна розв'язка...

Існують семисторні збірки з гальванічною розв'язкою за допомогою оптопари.

Від себе додам що ще перевага над семисторами, це те що можна комутувати постійний струм без додаткового ускладнення схеми і вимикати навантаження при змінній напрузі у будь-який час, а не чекати переходу через нуль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Цікаво у скільки такий підсилювач обійдеться грошей ?

Давно хочу вимкнути свій муз. центр і зробити нормальний підсилювач, колонки у нього широкополосні на 10 ват номінал, 8-ми Омні.

Зробити сторонній підсилювач хочеться тому що якість звуку не влаштовує, хоча знаю, колонки можуть значно більше.

І ще одне хочу трішки з економити і заживити підсилювач від комп'ютерного БЖ, тобто сам підсилювач буде всередині ПК.

Полистав даташит - при 12 В видає приблизно 6-8 Вт, так як я на всю рідко слухаю то думаю це не викличе ніякого дискомфорту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...