Перейти до змісту

Де є паливо?


Рекомендовані повідомлення

46 минут назад, NeoN сказал:

Ну як вам, панове, оновлені ціни на деяких заправках. Думаю скоро всі один перед одним будуть ціни до небес піднімати. 

Запрягайте хлопці коні...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Запрягайте хлопці коні...

Електрика, Клаус, електрика. Навіть якщо мало хрошей,здохла машина на електротязі і поїзд на дальняк. Тіко так. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нікуди подіти паливо: білоруські НПЗ на межі зупинення

У той час, як в Україні відчувається дефіцит палива, у Білорусі проблема діаметрально протилежна — його надлишок. Нафтопереробна галузь країни перебуває на межі колапсу, адже бензин і дизель із Білорусі виявилися нікому не потрібними.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, volks сказано:

Хай в рашку або казахам продають:D

Цитувати

Традиційно білоруські НПЗ заробляли на експорті та приносили в країну валюту: 35% продукції постачалося в Євросоюз, ще 33% — в Україну.
У самій Росії білоруські нафтопродукти не потрібні, адже там достатньо продукції своїх заводів і конкуренти їм не потрібні.

:sm110:

Ще кажись вони якісь добрива виробляли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А наші імпортери типу такі чесні стали і не знайшли схемки як то купити у білорусів дешево, а продати українцям за дорого, бо так дорого купили в ЄС ? Ну якщо ще ні,то вангую,що скоро справляться...

Змінено користувачем SergLutsk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 годин тому, nickel сказано:

Нікуди подіти паливо: білоруські НПЗ на межі зупинення

У той час, як в Україні відчувається дефіцит палива, у Білорусі проблема діаметрально протилежна — його надлишок. Нафтопереробна галузь країни перебуває на межі колапсу, адже бензин і дизель із Білорусі виявилися нікому не потрібними.

 

готовий і по 80 грн. за літр їздити, або пересісти на інший вид палива чи транспорту, аби не купляти у цих сук більше НІКОЛИ

Змінено користувачем dimmon
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 07.05.2022 at 12:11, sergkots сказано:

Ще кажись вони якісь добрива виробляли.

Калійні добрива, 2-ге місце в світі - було )) 

Все продавалось через морські порти, тепер прибалти - заборонили. Бажаючих купити - вагон, Індія - готова забрати хоч все, але - як довезти?

Можна через рашку, але залізницею до порту доставити - довго і не реально такий об'єм, доведеться зупинити пасажирський рух та інші вантажі. Автомобільним транспортом - тим більше

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 30.04.2022 в 22:59, NeoN сказал:

Тобто, ми бачимо на стелі "---" або б.н. - в цьому випадку зазвичай по талонах заправляють, і я гордо дзвоню в поліцію і кричу, що мене, громадянина, не обслуговують за налічку? Я вірно все розумію? І що далі?

Раніще в додатку Energy можна було купити любу кількість пального, подивитись на карті наявність палива на цю хвилину і їхати заправитись без черги повний бак і в каністри. Тепер в додаnку пише тимчасово не працює. Зараз в додатку WOG можна побачити де є наявність пального. На конякіна сьогодні була черга питав на колонці скільки простояли. Кажуть 2-3 год.  В додатку пишуть є евро+ по 42,63 і мустанг+ по 44,76. Здається що всім продавали по 44,76.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 02.05.2022 в 20:43, Саня сказал:

В Луцьку ANP в каністри не наливає. Посилаються на якесь "розпорядження від начальства". Надати документа для ознайомлення відмовляються. Самостійно залити бензин в металеву каністру також не дають, мало з кулаками не кидаються.

Під Любомлем при мені на ANP заправляли в металеву бочку ДП. Просто відкрив багажник і в два прийоми залив потрібну кількість.

На ANP по Б.Н. (купив в додатку) залив в 2 капронові чи пластикові каністри. Правда стояли вони в багажнику. Заправщик зробив зауваження. Я йому це ж не бензин, а солярка. Він мені ще й перед камерою. Я спитав як стати слідуючий раз і на якій колонці. Все. Щасливої дороги.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, deluxkangoo сказал:

На ANP по Б.Н. (купив в додатку) залив в 2 капронові чи пластикові каністри. Правда стояли вони в багажнику. Заправщик зробив зауваження. Я йому це ж не бензин, а солярка. Він мені ще й перед камерою. Я спитав як стати слідуючий раз і на якій колонці. Все. Щасливої дороги.

У якому додатку, дайте більше інформації, плз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Vitaliy L сказал:

У якому додатку, дайте більше інформації, плз

Energy.  wog.    upg.    fishka.     купляв тільки на Energy. На wog збираюсь, але треба проконсультуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 06.05.2022 at 23:02, nickel сказано:

Запрягайте хлопці коні...

На всіх не вистачить. Та й не всі можуть дозволити ((

Спойлер

1024px-2019_Hyundai_Kona_Electric_rear_c

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
2 годин тому, zverexe сказано:

Талони хто десь купував?

Краєм вуха чув як пістолєтчікі на ОККО тій шо біля Порті Сіті якомусь мужику пропонували, можеш заїхати запитати.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
9 минут назад, Nokian сказал:

Де є газ зараз,на якій заправці?

https://t.me/palne_lutsk/399

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

На всіх Окко є Pulls 95, черг нема взагалі. Невже бутор? (pulls цеж преміальний)

 

Останній раз заправлявся WOG Mustang преміальний (на гривню дорожче :)). то машинка їде напрочуд бадьоро )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Harddriver сказано:

На всіх Окко є Pulls 95, черг нема взагалі. Невже бутор? (pulls цеж преміальний)

 

Останній раз заправлявся WOG Mustang преміальний (на гривню дорожче :)). то машинка їде напрочуд бадьоро )

В мене машинка краще їздила на ОККО-вському 95-му. Не пульсі. І головне - довше!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, Zheny@ сказал:

В мене машинка краще їздила на ОККО-вському 95-му. Не пульсі. І головне - довше!

більше не їздить? теж провіряю якість по витратам палива, бо інші параметри не відчуваю. двигун що хоч з*їсть.

Змінено користувачем deluxkangoo
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, deluxkangoo сказано:

більше не їздить? теж провіряю якість по витратам палива, бо інші параметри не відчуваю. двигун що хоч з*їсть.

В смислі "не їздить"?  Немає окко-вського бензину.

Зараз він, походу, весь  з одного місця.  Тому різниці можна й не відчути

 

Я на своїй старій 9-ці, заправив повний бак (40л) і проїхав ~640км

на інших заправках такого не було.

Аветра - машина взагалі не реагувала на педаль газу! ЗОВСІМ!  Об'їжджаю стороною.

Укрнафта/АНП - ну, такоє, можна було і 92й лити, різниці суттєвої не було.  Жвавості не було, але їхати їхала.

Вог -трошки краще, жвавіша, але програє ОККО по "дальності".

 

На теперішньому Хюндаї

ВОГ - як і було :)

ОККО - як і було

Аветра - оминаю стороною

Укрнафта/АНП - регулярно світиться chek після заправки :)

 

Отаке.

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...