Перейти до змісту

Де є паливо?


Рекомендовані повідомлення

13 хвилин тому, Bliksss сказано:

 

Але, накуя свої права знати?

Талони - не *путь, викликається поліція - фіксується злочин, як правило - до цього не доходить.

Не зовсім мабуть я вас зрозумів. Ситуація, яка мабуть зараз знайома кожному - заправляємо тільки по талонам.

Що мені зробити, щоб заправити авто по ціні, рекомендованій державою? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, NeoN сказано:

Не зовсім мабуть я вас зрозумів. Ситуація, яка мабуть зараз знайома кожному - заправляємо тільки по талонам.

Вимагати дотримання своїх законних прав, тобто - прийняти оплату в гривнях, а не "талонами".

Якщо - відмовлюбяться, викликати поліцію і писати заяву, звісно - не всі хочуть "заморочуватись", але, внутрішнього ворога - так ніколи не подолаємо.

P.S. Трохи не про талони, але в перший день війни - в мене відмовились приймати картку, сказали - тільки готівка,

один дзвінок на гарячу лінію банку - вирішив питання,

пояснили менеджеру (адміністратору) - що в такому випадку буває, коли - термінал працює, а картку - не приймають.

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, Bliksss сказано:

Також, якщо на "ціннику" написано 35 - вам зобов'язані продати по 35, а не по 40, і нікого не *пе - чия помилка, типу - "не так написали

Ну навіть якщо брати до уваги не лише заправки, а будь-який магазин, то гадаю будь-хто з нас стикався з подібною ситуацією в магазинах багато разів. І це завжди одна й та сама відмазка: "вибачте ціна змінилась, просто менеджер не встиг поміняти, зараз поправимо". І ти там хоч вила діставай, хоч поліцію викликай, не продадуть вони тобі по тому "старому помилковому" ціннику, як максимум пообіцяють наказати недолугого менеджера. І ніхєра ти не докажеш. Вже пробували таку "боротьбу за права споживача" в супермаркеті підіймати, окрім втраченого часу і зіпсованих нервів - ніякого результату.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Bliksss сказано:

Вимагати дотримання своїх законних прав, тобто - прийняти оплату в гривнях, а не "талонами".

Якщо - відмовлюбяться, викликати поліцію і писати заяву, звісно - не всі хочуть "заморочуватись", але, внутрішнього ворога - так ніколи не подолаємо.

Тобто, ми бачимо на стелі "---" або б.н. - в цьому випадку зазвичай по талонах заправляють, і я гордо дзвоню в поліцію і кричу, що мене, громадянина, не обслуговують за налічку? Я вірно все розумію? І що далі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, SergLutsk сказано:

Вже пробували таку "боротьбу за права споживача" в супермаркеті підіймати, окрім втраченого часу і зіпсованих нервів - ніякого результату.

В АТБ - навіть в "куточку споживача" написано, якщо знайшли прострочку, або ціна не відповідає ціннику - магазин продасть по ціні яка вказана, а у випадку прострочки - не стикався, але - ніби в п'ятикратному розмірі повертають вартість. Хоча, мож війна і правила не діють...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, SergLutsk сказано:

Вже пробували таку "боротьбу за права споживача" в супермаркеті підіймати, окрім втраченого часу і зіпсованих нервів - ніякого результату.

В супермаркеті продукти мені продали через помилку менеджера, можливо техніку дорогу б не вийшло, а колу по закінченній акції я отримав, вийшла адміністратор, накричала на хлопчину , пару разів сказала що його помилка і продала.

 

Хоча, думаю, якби це була, скажімо, пралка то результат був би іншим .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну АТБ не користуюсь так як "географічно" незручно, щодо просрочки, то якщо маєш чек то так, гроші повертають магазини без проблем (але потрібен чек, і ні разу не чув про 5-кратний розмір). А от щодо застарілих цінників, то стикався вже з 10 разів, ніхто щось не погодився мені продавати по написаному. Зокрема в Нашому Краї пробували воювати, бо брали недешевий коньяк, і вартість нормально так відрізнялась на вітрині і на касі. І ніц не добились.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, NeoN сказано:

Тобто, ми бачимо на стелі "---" або б.н.

тобто - ціна не вказана, тоді і претензій няких. Якщо на касі вам кажуть що в якості оплати приймають тільки талони і відмовляються продати за гроші - можна фіксувати на відео, можна викликати поліцію і при них спробувати купити. Як правило - до виклику поліції не доходить, продають паливо щоб не заморочуватись, або - клієнт не хоче зв'язуватись і їде шукати іншу заправку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Bliksss сказано:

тобто - ціна не вказана, тоді і претензій няких. Якщо на касі вам кажуть що в якості оплати приймають тільки талони і відмовляються продати за гроші - можна фіксувати на відео, можна викликати поліцію і при них спробувати купити. Як правило - до виклику поліції не доходить, продають паливо щоб не заморочуватись, або - клієнт не хоче зв'язуватись і їде шукати іншу заправку.

Ну то я про таке і розповідаю, зараз та і з початку закону, ціна на бензин 33,42 , якщо не помиляюся, але вже тоді мало де можна було купити за налічку,а от за талони, які коштували 40 грн, будь ласка.

І стверджую, Ось вам схема обходу закону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, NeoN сказано:

Хоча, думаю, якби це була, скажімо, пралка то результат був би іншим .

залежить від вашої принципової позиції, є закон про захист прав споживачів - я не з голови це придумав.

пачка соку чи пралка, яка різниця? Про*бав менеджер чи продавець - це їх провина, маю приклад, сам бачив - якийсь чоловік в Єльдорадо (не в луцьку) схопив праску і побіг на касу, попередньо - забрав цінник. Виявилось - було 199, замість 1999, продали - не без скандалу, але - продали.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, NeoN сказано:

В супермаркеті продукти мені продали через помилку менеджера

І ще знаєте, я ще якось можу зрозуміти, що в супермаркетах на 10 тис.найменувань товару можуть місцями і упустити ту бірочку з цінником старим, не догледіти, всі ми люди. Але як нещодавно мені таке саме видали в магазині 2*2 метри розміром, де весь прайс можна на А4 вмістити, то мені вже було смішно слухати ту продавщиню, що вони не встигають за зміною цін.... А нахєр же ти там цілий день сидиш, черги щось там ніколи не бачив. Звичайно що вона краще в тіктоці пошариться, а цінники нікуди не втічуть

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, SergLutsk сказано:

і ні разу не чув про 5-кратний розмір

це їхня ініціатива, хоча, як вже казав - це до війни було.

За цінами- слідкують, в кожного своя група товарів і несуть персональну (фінансову) відповідатьність, за цінники, прострочку....жорстко, але - інакше ніяк.

12 хвилин тому, SergLutsk сказано:

А нахєр же ти там цілий день сидиш, черги щось там ніколи не бачив. Звичайно що вона краще в тіктоці пошариться, а цінники нікуди не втічуть

про що і мова.

 

20 хвилин тому, SergLutsk сказано:

Зокрема в Нашому Краї пробували воювати, бо брали недешевий коньяк, і вартість нормально так відрізнялась на вітрині і на касі. І ніц не добились.

даремно, треба було наполягати на своєму, телефонувати при них на "гарячу лінію" якщо мова про Наш край - дуже дисциплінує.

 

Знову ж таки, АТБ - корпоративна мережа, наш край - франшиза, тобто на якість обслуговування - можуть забити деколи, особливо коли власник магазину на касі - бикують страшно. Але - попускає їх швидко, дзвінок на гарячу лінію - гарантований штраф для такого бізнесмена.

Просто - не треба лінуватись, інакше - не буде ніякої якості обслуговування.

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, Bliksss сказано:

наш край - франшиза

І знову ж про франшизи. Зазвичай, Наш Край - не франшиза. Франшиза - Наш Край Експрес.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, volks сказано:

І знову ж про франшизи. Зазвичай, Наш Край - не франшиза. Франшиза - Наш Край Експрес.

Мова була про невеликі магазини, тому так і сказав.
Крім того що "на Шевченка" - ще є якийсь наш край? 

Взагалі - не знаю як вони виживать...

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Bliksss сказано:


Крім того що "на Шевченка" - ще є якийсь наш край? 

 

Ну на Спари на Відродження, Соборності, Львівській , коли були Нашими Краями, то теж не були франшизою. По суті вони і зараз у власності Нашого Краю, але вже під франшизою Спару.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Bliksss сказано:

Мова була про невеликі магазини, тому так і сказав.
Крім того що "на Шевченка" - ще є якийсь наш край? 

Взагалі - не знаю як вони виживать...

Spar?

Цінник<>(ціна на касі) до війни прекрасно працювало, треба хоча б фотографувати цінник, а ще краще з ним. "Крайній" - менеджер, він платить помилку із власної кишені. Колись "Фуршет" так мені компенсував, і знаю історію про манагера буд. матеріалів, який без місячної зарплати залишився, заплатив різницю.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Bliksss сказал:

Даремно, ніхто не може відмовити в продажі товару за готівкову валюту України. 

А як відмовлять то що буде? Штраф? - і х.. з ним. А Ви не в курсі що в військовий стан можуть "утискатися" права людей, в тому числі і конституційні?  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, natalka) сказано:

А Ви не в курсі що в військовий стан можуть "утискатися" права людей, в тому числі і конституційні? 

а ви не в курсі, що "утискати" права - має право тільки держава, а не - "як кому заманеться"?

при цьому, повинні оголосити - які права, по відношенню до якої категорії населення та на який термін.

Для прикладу - заборона на виїзд чоловікам на час воєнного стану. Чітко сказано - чоловікам, і на який термін.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 29.04.2022 в 16:15, nickel сказал:

Дефіцит пального в Україні у найближчі 7 днів буде ліквідовано

Не буде.

Міністерство мусить щось писати позитивне, щоб заспокоїти. Але строки зовсім не реальні.

 

UPG, БРСМ та інші оператори ринку тільки починають шукати водіїв на бензовози для доставки з Європи.  Що персоналу немає, що самих бензовозів... І вартість палива буде рости. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, Bliksss сказал:

а ви не в курсі, що "утискати" права - має право тільки держава, а не - "як кому заманеться"?

Ну чому тільки держава? Наприклад "роботодавець" теж без проблем може. Навіть зміни внесли до трудового кодексу. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, natalka) сказал:

Не буде.

Міністерство мусить щось писати позитивне, щоб заспокоїти. Але строки зовсім не реальні.

 

UPG, БРСМ та інші оператори ринку тільки починають шукати водіїв на бензовози для доставки з Європи.  Що персоналу немає, що самих бензовозів... І вартість палива буде рости. 

Мабуть що так. Дивився інтерв'ю директора А-95, то він прогнозує що аби в червні ситуація врегулювалася і то з підвищенням ціни гривень на 5 на одному літрі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Тим часом в Луцьку виїжджає менше половини тролейбусів. А по максимуму використовують автобуси. Л - логіка.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та напуркуа тут розповідати, що є  закон, котрий захищає мої права і я можу використати його щоб заправитись? Якщо я задля цього маю витратити години свого часу, нерви і виклик поліції, то я вважаю що фактично він відсутній і написаний на папері для галочки. Ну витрачу я час, заправлять мені тих 20-ть літрів, а іншому знов будуть втюхувати туж пургу. Працюючий закон це той котрий виконують і бояться порушити, а не той котрий ти змушений доводити з піною на губах.

Це моя думка. Нікому не навязую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 минут назад, volks сказал:

А Тим часом в Луцьку виїжджає менше половини тролейбусів. А по максимуму використовують автобуси. Л - логіка.

Та й маршруток їздить половина чи менше. Поліщук каже, що через нестачу палива. Кращої ситуації для тролейбусів і не придумаєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...