Перейти до змісту

Де є паливо?


Рекомендовані повідомлення

1 година тому, nickel сказано:

Закони перестають працювати, коли МИ перестаємо ними користуватися.

Та ну? :ohmy:

Я тобі відкрию велику таємницю. Закон перестає працювати коли за його порушення ніц не буде, або майже ніц не буде ( тобто порушити отой закон набагато фінансово вигідніше ніж сплатити штраф за порушення) . 

Чомусь в отих європах порушення закону відчутно бє по кишені. І лише в нас чомусь  "закони перестають працювати, коли МИ перестаємо ними користуватися." :rolleyes:

Змінено користувачем S30
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, S30 сказал:

 Ну витрачу я час, заправлять мені тих 20-ть літрів, а іншому знов будуть втюхувати туж пургу.

Так і не заправлять.

Тиждень тому біля Там-Таму бачила як викликали поліцію за відмову заправити в каністру. Ну приїхала поліція, позвонили на гарячу лінію АЗС, ніхто нікому нічого не заправив. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, natalka) сказано:

Так і не заправлять.

Тиждень тому біля Там-Таму бачила як викликали поліцію за відмову заправити в каністру. Ну приїхала поліція, позвонили на гарячу лінію АЗС, ніхто нікому нічого не заправив. 

Ну от, я особисто об'їздив всі заправки вог в межах Луцька +-,з металевою каністрою, ввечері, і ну ні як. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, S30 сказал:

Та ну? :ohmy:

Я тобі відкрию велику таємницю. Закон перестає працювати коли за його порушення ніц не буде, або майже ніц не буде ( тобто порушити отой закон набагато фінансово вигідніше ніж сплатити штраф за порушення) . 

Чомусь в отих європах порушення закону відчутно бє по кишені. І лише в нас чомусь  "закони перестають працювати, коли МИ перестаємо ними користуватися." :rolleyes:

Ну да в європах, порушники самі подають на себе в суд і б'ють себе по кишенях. Європа - це не там де за тебе, хтось буде відстоювати твої права, ну але легше кивати на міфічну європу і нікуя самому не робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, NeoN сказано:

Ну от, я особисто об'їздив всі заправки вог в межах Луцька +-,з металевою каністрою, ввечері, і ну ні як. 

 

Вчора на аветрі (зв'язківців) залили в каністру 92-го ( на мотоблоці з села пертися у місто щоб лити в бак - взагалі ідіотський варіант)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, vampirich сказано:

Вчора на аветрі (зв'язківців) залили в каністру 92-го ( на мотоблоці з села пертися у місто щоб лити в бак - взагалі ідіотський варіант)

А яка ціна там бензину 92?

А взагалі, ніби то тільки вог в каністри не ллє, це їхнє внутрішнє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, NeoN сказано:

А яка ціна там бензину 92?

А взагалі, ніби то тільки вог в каністри не ллє, це їхнє внутрішнє

там було 38.50

не тільки вог забороняє. на анп і авіасі мене теж послали. вже думав прийдеться з баку зливати, хоч і 95 для мотоблоку ніби не дуже добре

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, vampirich сказано:

там було 38.50

не тільки вог забороняє. на анп і авіасі мене теж послали. вже думав прийдеться з баку зливати, хоч і 95 для мотоблоку ніби не дуже добре

Дивно, мені як раз на авіасі без проблем наливали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Луцьку ANP в каністри не наливає. Посилаються на якесь "розпорядження від начальства". Надати документа для ознайомлення відмовляються. Самостійно залити бензин в металеву каністру також не дають, мало з кулаками не кидаються.

Під Любомлем при мені на ANP заправляли в металеву бочку ДП. Просто відкрив багажник і в два прийоми залив потрібну кількість.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Саня сказал:

В Луцьку ANP в каністри не наливає.

Мені налили, правда до обстрілу нафтобази, тобто після початку війни, але ще до великого дефіциту. Цілком можливо, що заборону ввели з появою дефіциту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 29.04.2022 в 22:14, NeoN сказал:

Розчарую, я так для себе розумію, на сьогоднішній день - це їхній обхід обмежень держави, тому як на стелі одна ціна, по ній не продають, а продають по талонам, а на них ціна уже ринкова. Відповідно, ви, наприклад, бачите на стелі 35,а купити можете талони по 40, Ось і все держ. регулювання.

+5 грн мало, нові реалії +10 грн.

 

Спойлер

image.thumb.png.08f6eeafc75360428dc029d781f0a878.png

 

  • Cумний 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, natalka) сказано:

+5 грн мало, нові реалії +10 грн.

 

  Hide contents

image.thumb.png.08f6eeafc75360428dc029d781f0a878.png

 

Ого, ого... Добре хоч погода хороша, є можливість використовувати авто по мінімуму

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, case_l сказано:

може понаїхавші будуть менше містом шастати без потреби

Може всі будуть менше шастати машинами, а будуть більше гром  транспорт використовувати?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, volks сказано:

Може всі будуть менше шастати машинами, а будуть більше гром  транспорт використовувати?

було би чудово, ще би у вартість пального податок на армію додати

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 minutes ago, volks said:

Може всі будуть менше шастати машинами, а будуть більше гром  транспорт використовувати?

Та ти що! Що ж вони, дарма собі сраковозки без мита з-за кордону тягали?

Більше машин! Ширше дороги! І парковки щоб скрізь були!

<_<

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 минуты назад, case_l сказал:

було би чудово, ще би у вартість пального податок на армію додати

В тих законопроектах там де скасування "нульового" розмитнення, пропонують військовий збір з доходів громадян збільшити з 1.5 до 3% (крім військовослужбовців, поліції і т.д)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, natalka) сказано:

В тих законопроектах там де скасування "нульового" розмитнення, пропонують військовий збір з доходів громадян збільшити з 1.5 до 3% (крім військовослужбовців, поліції і т.д)

3 - це мало

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, volks сказал:

Може всі будуть менше шастати машинами, а будуть більше гром  транспорт використовувати?

може, ще якби громадський транспорт був організований так, щоб були зайняті лише сидячі місця і максимум декілька стоячих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, Arden сказано:

може, ще якби громадський транспорт був організований так, щоб були зайняті лише сидячі місця і максимум декілька стоячих.

Ну в військовий час  можна було б і так організувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну як вам, панове, оновлені ціни на деяких заправках. Думаю скоро всі один перед одним будуть ціни до небес піднімати. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...