Перейти до змісту

Велика Переможна війна за Незалежність .


Рекомендовані повідомлення

На цю тему Скрипка сказав:

- Піти в тероборону - щоб потім фоточки з автоматом кругом виставляти? Ні, дякую..

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 15 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

1 хвилина тому, Nana сказано:

На цю тему Скрипка сказав:

- Піти в тероборону - щоб потім фоточки з автоматом кругом виставляти? Ні, дякую..

Багато співаків і музикантів пішли в тероборону.

Тополя, Хливнюк, Вакарчук. Це тих, що я знаю.  Бо, власне тільки через фоточки і знаю. Інакше б не знав.

Але пішли. Не приникалися десь в провінційних містечках.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тополя, Хливнюк, Фагот - ніхто не сперечається. Барських на інформаційному фронті бореться - з тим самим тіматі.. Вакарчука - він сам говорив в ефірі - не взяли, бо не було місця чи що.. Але він об'їхав усі запеклі місця - Харків, Миколаїв... Скрипка сказав, що в нього зір дуже паршивий і зі зброєю не дружить. Тому створив свій телеграм-канал із залученням професійних психологів і тд.. Здається, теж був у Києві. 

Хливнюк. Червона калина. Дуже круто!

https://youtu.be/OklMje7Stdc

Змінено користувачем Nana
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якшо правда, то це повний пиз..ць. Шо ж в них в головах робиться..

Спойлер

image.thumb.png.d52089da9e69903eee04c726db46bede.png

 

Путін і Шойгу готуються задіяти у війні проти України неповнолітніх – ГУР

Відповідний наказ «Про організацію залучення членів військово-патріотичного громадського руху «Юнармія» до проведення спеціальної операції на території України» підписано міністром оборони РФ Шойгу.

В наказі йдеться про підготовку звітності потенційного людського резерву у віці 17-18 років для залучення до бойових дій у складі окупаційної армії.

«Юнармія» - російська дитячо-юнацька мілітарна організація при Міністерстві оборони РФ. Вирізняється радикальною пропагандистською роботою серед російської молоді. Членами організації стають діти з 8 років.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Nana сказано:

В США подтвердили использование Россией гиперзуковых ракет «Кинжал». Это первое известное применение таких ракет в боевых действиях, - CNN

Спойлер

 

Минобороны РФ заявило, что выпустили гиперзвуковые ракеты комплекса «Кинжал» по складу военных боеприпасов в селе Делятин Ивано-Франковской области. И показали видео.

Минобороны США отследило запуски ракет в режиме реального времени. Это стало первым применением Россией в этой войне баллистической ракеты «Кинжал», которая была запущена с воздуха, скорее всего, с самолета МиГ-31.

Данная ракета развивает скорость в пять раз больше скорости звука (свыше 6000 км/ч). Низкая траектория полета в сочетании с высокой скоростью и маневренностью затрудняет обнаружение гиперзвуковых ракет спутниками и радарами противоракетной обороны.

 

 

крім піздьожа кацапні ніяких підтверджень, що це реально був той мультяшний "кінджал", немає. Ті відео, які відразу почали ліпити до цієї "новини", 100% не звідти. Там і гір нема, і танки вже стоять

Спойлер

1.thumb.jpg.7b650aa5ba29943711199bfdc35e5028.jpg2.thumb.jpg.8c2f5a0f9cdbff0a1f2f1c791fa3bb8b.jpg

Та й літак, здатний нести той "кінжал" (міг-31к), в паРаши лише один.

так що наразі це байка

Змінено користувачем jack74
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, WebTraveller сказано:

Якшо правда, то це повний пиз..ць. Шо ж в них в головах робиться..

Насмілюсь припустити що правда. Бо я з тиждень тому випадково натрапила на сторінку в інст. однієї дівчини з Донецька і періодично навідуюсь туди тихенько. Вона останнім часом виставляє сторіс з моліннями, благаннями і проханнями повернути її хлопця тим, хто має знайомих в камєндатурє динири. Бо йому 18 років і він ніколи не тримав зброї (студент), а його загребли без будь-якої підготовки прямо на передову і він їй пише що всі хто йдуть в атаку - ніхто не повертається живим. В спойлері фото воїна динири.

Спойлер

417417.jpg.3cff2fdff920e50c4f1fb650fab90195.jpg

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, zplanetaz12 сказано:

що всі хто йдуть в атаку - ніхто не повертається живим

ці дебіли пробували йти в атаку в іншу сторону?   

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, WebTraveller сказано:

Якшо правда, то це повний пиз..ць. Шо ж в них в головах робиться..

Це типу наші ж в дітей стріляти не стануть.  Але якщо у нього зброя і він її наставить на мене - я не буду чекати.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, WebTraveller сказано:

Якшо правда, то це повний пиз..ць.

Це покоління яке не знає вже іншого життя - хуйло завжди був в їх житті. Тобто мізки з дитинства промиті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, sergkots сказано:

Це покоління яке не знає вже іншого життя - хуйло завжди був в їх житті. Тобто мізки з дитинства промиті.

у нас також є покоління з промитими мозком, кажуть їх 25%

  • Ха-ха 1
  • -1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@weldermaster Дуже бацьку любиш/поважаєш шо так на відео відреагував?

 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, WebTraveller сказал:

@weldermaster Дуже бацьку любиш/поважаєш шо так на відео відреагував?

 

Пости такі відео і фото в політичних карикатурах. Засрали тему.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, case_l сказал:

249b7f6-poroshenko-rudik.jpg

Ну не нада, корисні справи теж робляться.Наприклад викачувааня валюти з агресора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну з порошенко ясно - пробує про себе нагадати, а шалава в спортивному костюмі шо з тим автоматом зібралась робити - присідати ягодіци накачувати?

  • Ха-ха 1
  • +1 2
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію почались наслідки дозволу продавати пиво. Де таритесь? Треба прикрити точки.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, sergkots сказано:

Я так розумію почались наслідки дозволу продавати пиво. Де таритесь? Треба прикрити точки.

По Луцьку казали, що прикрито 

На Стумівці ніби точка є

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, sergkots сказал:

Я так розумію почались наслідки дозволу продавати пиво. Де таритесь? Треба прикрити точки.

Образились за порошенко чи за спотсмєнку в модних крософкафф? Хоча згіден, може вона і не шалава просто попала в погану компанію.;)

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, jurgen007 сказано:

Образились за порошенко чи за спотсмєнку в модних крософкафф? Хоча згіден, може вона і не шалава просто попала в погану компанію.;)

Зараз війна. Може після пива вже забув? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я образилась за свого брата, який вдруге добровольцем пішов захищати країну, і взяли в перший же день, хто б там що не розказував про те як важко до війська потрапити. І який не підтримує Зелю. Але не про те. Порох мав мужність припинити срачі і зараз докладає зусиль для спільної перемоги. Майте мужність і ви. Тема про війну, а не про срачі. Робіть те що можете, якщо вже до війська не взяли. Тут багато роботи теж, а не брудом обливатись. На це мастаків вистачає.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, Sh_Ok сказал:

Я образилась за свого брата, який вдруге добровольцем пішов захищати країну, і взяли в перший же день, хто б там що не розказував про те як важко до війська потрапити. І який не підтримує Зелю. Але не про те. Порох мав мужність припинити срачі і зараз докладає зусиль для спільної перемоги. Майте мужність і ви. Тема про війну, а не про срачі. Робіть те що можете, якщо вже до війська не взяли. Тут багато роботи теж, а не брудом обливатись. На це мастаків вистачає.

Так отож, скромно запитаю де сини цього гетьмана №5, в Англії чи Швейцарії? А Вашому брату повага.

Змінено користувачем jurgen007
  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, jurgen007 сказал:

 

Ти в Польщі чи тут сидиш на дивані? Чи в Канаду драпанув?

Змінено користувачем weldermaster
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, jurgen007 сказано:

Так отож, скромно запитаю де сини цього гетьмана №5, в Англії чи Швейцарії?

Там де і ви напевно. Ще раз повторюсь. Кожен має щось робити на свому місці. Зєліного кварталу теж в окопі не видно. І взагалі ніде не видно. Навіть пуйла пуйлом не називають і пісеньку як рашка горіла палала не співають. І дбр не з рашкою воює а з українцями, які орків мочать. І прокурорів і суддів не спостерігаю. І багато кого. 

Змінено користувачем Sh_Ok
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...