Перейти до змісту

Велика Переможна війна за Незалежність .


Рекомендовані повідомлення

 

39 минут назад, sergkots сказал:

А вас блять фоточки цікавлять. Я про пороха більше читаю на борді ніж у фейсбуці. 

Ти все так само болісно реагуєш на критику Пороха? А дивні ми? :)

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 15 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Приехали мои из Марика. Рассказывали ужасы и как им повезло... 

Начали с того, что они по дороге в гостиницах спали не раздеваясь, боялись "воздуха". у ребенка была в Запорожье истерика в машине когда включили воздушную тревогу, что нет рядом бомбоубежища, куда прятаться.

По политике Цивильные в Марике против Путина и против Зеленского, после таких бомбежек мысли только чтоб это закончилось....

Они были в частном секторе возле парка. В квартале только минус один дом. 

Кум приехал с 23мкр к ним, жили в подвале там, его жена после этого у сестры  не вылазила с годовалым ребенком из подвала неделю, боялась. На 23 ходили на трубу где была вода, в роднике труп, просто отодвинули и набирали воду, представьте какая нехватка воды....

Первую неделю мародеров было очень много, наши военные стреляли их.

Лично видели как наши градами лупили и прилетала ответка. И как самолеты прилетали и скидывали три бомбы по счету...

На блокпостах орки ужас наши норм, но остановили колону перед Запорожьем в поле, и это был ужас.

  • Подобається 4
  • Cумний 4
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, Nana сказал:

Та й в цілому оптимістично) на ніч - те, що треба)

Отут ще оптимістично

https://youtu.be/brGG3lVRZY8

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

 

Ти все так само болісно реагуєш на критику Пороха? А дивні ми? :)

Ти читаєш те, що сам хочеш прочитати а не те що я написав. Дай цитату де я болісно відреагував на пороха. Я попросив тебе дати інфу про що мова - ти успішно відморозився. Але не упускаєш момент, щоб приписати мені те чого немає.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, Nana сказал:

Та й в цілому оптимістично) на ніч - те, що треба)

Отут ще оптимістично

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, sergkots сказал:

Ти читаєш те, що сам хочеш прочитати а не те що я написав. Дай цитату де я болісно відреагував на пороха. Я попросив тебе дати інфу про що мова - ти успішно відморозився. Але не упускаєш момент, щоб приписати мені те чого немає.

Тебе в гуглі забанили? Я терпіти не можу коли ти чи будь-хто корчите  з себе таких зайнятих, що за тебе треба гуглити, але при цьому є час сидіти на Борді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, romanc сказал:

Приехали мои из Марика. Рассказывали ужасы и как им повезло... 

Начали с того, что они по дороге в гостиницах спали не раздеваясь, боялись "воздуха". у ребенка была в Запорожье истерика в машине когда включили воздушную тревогу, что нет рядом бомбоубежища, куда прятаться.

По политике Цивильные в Марике против Путина и против Зеленского, после таких бомбежек мысли только чтоб это закончилось....

Они были в частном секторе возле парка. В квартале только минус один дом. 

Кум приехал с 23мкр к ним, жили в подвале там, его жена после этого у сестры  не вылазила с годовалым ребенком из подвала неделю, боялась. На 23 ходили на трубу где была вода, в роднике труп, просто отодвинули и набирали воду, представьте какая нехватка воды....

Первую неделю мародеров было очень много, наши военные стреляли их.

Лично видели как наши градами лупили и прилетала ответка. И как самолеты прилетали и скидывали три бомбы по счету...

На блокпостах орки ужас наши норм, но остановили колону перед Запорожьем в поле, и это был ужас.

Тобто війну почав Путін,але цивільні проти Зеленського.

правильно я зрозуміла?

 

це вже прогрес

бо деякі харківські та одеські мадами Путіна не звинувачують,у них винні Зеленський і всі хто при владі

 

мені це так цікаво спостерігати

путін відправив своіх шакалів вбивати українців,а винуватий украінський президент:blink:

  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Тебе в гуглі забанили? Я терпіти не можу коли ти чи будь-хто корчите  з себе таких зайнятих, що за тебе треба гуглити, але при цьому є час сидіти на Борді.

Так сама як і тобі є час сидіти тут. Без тебе вже пояснили про що йшла мова і я розумію чого ти відморозився і зараз спригуєш.

Я розмову закінчив. Бувай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, sergkots сказал:

Так сама як і тобі є час сидіти тут.

Так я з себе і не корчу зайнятого ;)

Цитата

Без тебе вже пояснили про що йшла мова і я розумію чого ти відморозився і зараз спригуєш.

Так, дякуючи Каті мені немає потреби відписувати 

12 часов назад, paksivatova сказал:
  Скрыть контент

Трохи не так 

Арестович звинуватив,бо почали розганяти зраду щодо нашого позаблокового статусу,

типу відмовитися від НАТО=здати Україну.

 

це було 100 %,бо у мене є в фб в друзях люди,що під патронатам партіі Порошенка,але вони не в самій партіі-тобто прямо з Порошенко іх не пов'яжеш і у кожного з них почалися пости на саме таку тематику.

зазвичай це відбувається так,десь від когось приходить команда і вони починають писати пости,відповідно відбувається обговорення в коментах,там вже згадуються всі попередні гріхи Зе і так далі...

 

 

 

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, romanc сказал:

Приехали мои из Марика. Рассказывали ужасы и как им повезло... 

https://www.facebook.com/watch?v=4815058615197740

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, paksivatova сказал:

Тобто війну почав Путін,але цивільні проти Зеленського.

правильно я зрозуміла?

 

це вже прогрес

бо деякі харківські та одеські мадами Путіна не звинувачують,у них винні Зеленський і всі хто при владі

 

мені це так цікаво спостерігати

путін відправив своіх шакалів вбивати українців,а винуватий украінський президент:blink:

Путин достиг, в принципе, цели , чтоб цивильные готовы были сдать Марик. Это как цель пытки, довести человека до состояния, чтоб он сделал все, чтоб остановить пытку.

За пууина тоже хватало, даже родственички, выехали, поехали через крым в маскву к родственикам.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, nickel сказал:

Это фб. А когда это слышишь от родных, это очень страшно....

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, romanc сказал:

Путин достиг, в принципе, цели , чтоб цивильные готовы были сдать Марик. Это как цель пытки, довести человека до состояния, чтоб он сделал все, чтоб остановить пытку.

За пууина тоже хватало, даже родственички, выехали, поехали через крым в маскву к родственикам.

Сдать можно,а что дальше?

жить в непризнанной республике?

да ну на...

 

у каждого пелена с глаз по поводу раши спадает по разному)

вчера мне рассказывали о мужчине,который был всю жизнь за расею ,но его жена лежала в том роддоме,который мы все видели по новостям)

и только после того,как фашисты рассказывали,что там был Азов -а он то знал,что его там не было - вот только тогда человек прозрел!!!! 
 

лучше поздно,чем никогда

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@romanc

Військові  (у відставці) приходили в воєнкомат і казали - я готовий йти! Кажуть - таких як ти - вагон. Чекай на дзвінок. Все.

За те тероборона просто як "Правий сектор" розрослася.

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Zheny@ сказал:

Військові  (у відставці) приходили в воєнкомат і казали - я готовий йти! Кажуть - таких як ти - вагон. Чекай на дзвінок. Все.

За те тероборона просто як "Правий сектор" розрослася.

Я написал, что в Закарпатье, могу и больше еще чернее....(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, romanc сказано:

написал, что в Закарпатье

Наскільки достовірні джерела? Не може бути деза заради розхитування обстановки в Закарпатті?

Змінено користувачем volks
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, paksivatova сказал:

Сдать можно,а что дальше?

жить в непризнанной республике?

да ну на...

 

у каждого пелена с глаз по поводу раши спадает по разному)

вчера мне рассказывали о мужчине,который был всю жизнь за расею ,но его жена лежала в том роддоме,который мы все видели по новостям)

и только после того,как фашисты рассказывали,что там был Азов -а он то знал,что его там не было - вот только тогда человек прозрел!!!! 
 

лучше поздно,чем никогда

Это все до обстрелов, а когда они постоянно уже 20 дней, желание, чтоб только все затихло... Марик теперь самый намоленый(молитвыми) город в Украине... 

Частный сектор по Легче, а высотки без коммуникаций, окон в минус 10 без деревьев вокруг с кучей народа под обстрелами это самая жесть...

Змінено користувачем romanc
  • Cумний 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, volks сказал:

Наскільки достовірні джерела? Не може бути деза заради розхитування обстановки в Закарпатті?

От  первого лица, меня, 4 суток военкомата и одна поездка в часть, завтра опять.

Змінено користувачем romanc
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді хз де логіка. Навіщо хапати на вулиці людей, які автомат бачили лише на фото, і відправляти на фронт, коли ще є багато людей, які вже війну пройшли, я вже не кажу про тих, хто строкову служив.

Змінено користувачем volks
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Чекай на дзвінок. Все.

деякі і дочекалися (буквально через днів 10), меншому брату подзвонили, з військомата зразу в Яворів, а наступної ночі - бахнули по ним, живий - дякувати Богу.

  • Подобається 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, volks сказал:

Тоді хз же логіка. Навіщо хапати на вулиці людей, які автомат бачили лише на фото, і відправляти на фронт, коли ще є багато людей, які вже війну пройшли, я вже не кажу про тих, хто строкову служив.

Этим вопросом все посетители задаются. И после 4 дней сидения в очереди ( каждый день заново) пропадает мотивациаи  у мотивированых.

Змінено користувачем romanc
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, case_l сказал:

Путін хоче позбавити Україну допомоги ЄС, – про загрозу для Луцька і Львова

Задали запитання, яке мене мучить чи не з першого дня війни, чому ми не можемо ввалити по аеродромах і місцях дислокації кацапів на території Білорусі, але він не зрозумів і з'їхав на превентивний, удар на випередження по Білорусі. Якщо білоруси нападуть, то це вже буде не превентивний, а удар у відповідь. Але я все думаю чому ми вже зараз не можемо вальнути туди, якщо з Білорусі прилітає, то Білорусь агресор, кацапи ж не з свого посольства взлітають, яке вважається територією Росії. Напевно тут більше політики. Мабуть, наші все ще сподіваються, що білоруси не вступлять у війну, тому не б'ють по Білорусі, щоб не спровокувати. Але чому ми тоді не валимо аеродроми в Криму, чому не валимо по кримському мосту? Я правда не спец по озброєнню, не знаю чи в нас є чим валити.

  • +1 8
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, nickel сказано:

Але чому ми тоді не валимо аеродроми в Криму, чому не валимо по кримському мосту? Я правда не спец по озброєнню, не знаю чи в нас є чим валити.

Чому не ввалили в перший день хоча б по перешийках з Криму? До Генічеська там схоже взагалі лише міст. Чому головна  Військова база виявилась не перекритою. Це ж не 1000км кордону. Це лише два перешийка.

  • +1 8
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, volks сказал:

Чому не ввалили в перший день хоча б по перешийках з Криму? До Генічеська там схоже взагалі лише міст. Чому головна  Військова база виявилась не перекритою. Це ж не 1000км кордону. Це лише два перешийка.

Це також, я просто в Криму не був, не знаю як той перешийок виглядає і чи його можливо розбомбити. Глянув по Вікі, в найвужчому місці 7 км, але жінка каже що лише одна дорога. Дорогу було б варто вальнути, по грязюці їхня техніка не дуже хоче їхати, кидають в наших полях. В гіршому випадку сильно сповільнило б наступ, а в кращому техніка б накопичувлася і мали б ще одну пристреляну Чорнобаївку.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...