Перейти до змісту

Велика Переможна війна за Незалежність .


Рекомендовані повідомлення

38 хвилин тому, paksivatova сказано:

Консульство білорусів зранку накивало п'ятами з України.

Треба чекати гостей,певно...

Я як дивлюсь в неті фото з дому з чергами за пивом ,то розумію ,що всі готові…

  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 15,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

24 хвилин тому, Alex S сказано:

Я як дивлюсь в неті фото з дому з чергами за пивом ,то розумію ,що всі готові…

Один день було.

потім закрили знову.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Zheny@ сказано:

потім закрили знову.

хіба? Боратинська с/р (Рованці, Баїв і т.п) - також заборонили, але - на слідуючий день, Водимир - також.

А Підгайцівська - не знаю, бо в Липинах - вроді продають, інакше - за чим так багато сьогодні було народу біля магазинів... можу помилятись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

UPD: Таки продають 

Цитувати

Послаблення обмежень щодо продажу пива, вина та слабоалкогольних напоїв не стосуються військовослужбовців, працівників правоохоронних органів та інших осіб, які виконують завдання із забезпечення національної безпеки і оборони України.

 

Проте, в цей нелегкий для країни час, звертаємося до мешканців громади дотримуватися правопорядку, не зловживати послабленням обмежень, а власників торгових закладів застосовувати індивідуальний підхід при реалізації дозволеної продукції споживачам.

Сподіваємося на розуміння та добросовісність, як споживачів, так і  суб’єктів господарювання. :D

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, paksivatova сказано:
Спойлер

 

Навіть не знаю чи варто писати ,але з Криму на південь відправили саму  найновішу зброю… а біля Києва в стільців бачили таку зброю ,що ще такої не пам’ятає історія….

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Alex S сказал:
1 час назад, paksivatova сказал:
  Скрыть контент

 

Навіть не знаю чи варто писати ,але з Криму на південь відправили саму  найновішу зброю… а біля Києва в стільців бачили таку зброю ,що ще такої не пам’ятає історія….

Це про що? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про це?
 

Россия начала использовать новейшее вооружение - первый случай зафиксирован в Киеве

«Вчера в Киеве впервые был зафиксирован факт использования новейшего вооружения – снаряды, спускающиеся на парашютах. Россияне используют самое жестокое оружие», - сказал советник министра внутренних дел Антон Геращенко.
https://t.me/u_now/31307

 

image.png.12025143e92d27bdb0de0a9bc92f768e.png

 

  • Збентежений 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Nana сказал:

image.thumb.png.4bbf31d433249deeb9f214ee63d714f2.pngНаші реалії

як заїзджав в Луцьк через блок пост на трасі ( бо потім їздив іншим шляхом), то разом з паспортом показав дозвіл на зброю, перевірили, звірили номер на рушниці (возив з собою) з вписаним в дозвіл, зауважили, що заряджена (рушниця помпова). Відповів - а нафіг вона мені тоді треба розряджена, час такий, тому й заряджена. Розуміюче покивали й відпустили

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, paksivatova сказано:

Рашисти пишуть:

Российские военные применили гиперзвуковые ракеты комплекса "Кинжал" для уничтожения подземного военного склада на западе Украины

хто що чув?

писали, що це по Делятину влупили

ЗСУ підтвердили ракетний удар на Франківщині, але не знають, чи це "Кинжал"

Спойлер

Росія заявила, що завдала ударів по підземному складу ракет та авіаційних боєприпасів українських військ у Делятині Івано-Франківської області гіперзвуковими ракетами комплексу "Кинжал". Збройні сили України поки не можуть підтвердити удар саме такими ракетами.

Джерело: Речник Командування Повітряних сил ЗС України Юрій Ігнат у коментарі УП, місцеві жителі Делятина

Пряма мова: "Справді ворог завдав удару по наших складах зберігання, які вже були вказані. Тип ракети буде ще встановлено.

У нас є пошкодження, є руйнація. Є детонація боєприпасів. Постраждалі уточнюються". 

 

Деталі: Водночас поки що командування Повітряних сил ЗС не може підтвердити чи спростувати інформацію щодо заяв росіян про удар авіаційним ракетним комплексом "Кинжал". 

Пряма мова: "Україна, на жаль, стала полігоном для випробування всього арсеналу ракентногго озброєння Росії. Вони застосовують ракети, які летять дві тисячі кілометрів, п’ять з половиною тисяч кілометрів по дальності – це і крилаті ракети, і оперативно-тактичні комплекси "Іскандер", крилаті ракети "Калібр" та інші Х-101, Х-55, Х-555.

Була заява про "Кинжал", яким росіяни вихваляються. Ми не знаємо, яка насправді була ракета. Поки що не можемо підтвердити".

Деталі: У той же час, місцеві жителі Делятина на Франківщині повідомляють УП, що наразі ситуація в селі спокійна. 

Дослівно: "Ні вогню, ні диму, ні воронок у селі не видно". 

Що передувало: 19 березня міноборони РФ заявило, що російські військові застосували гіперзвукові ракети комплексу "Кинжал" для знищення підземного військового складу на заході України.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Alex S сказал:
  Скрыть контент

. Маріупіль саме складне місце, там міські бої і тотальна перевага кцп авіації . Заходять з моря. А на суші дуже допомагають місцеві, бо є Інтернет , і є  селяни кругом . І цих орків з геолокацію здають дуже швидко. Порахувати зараз не можливо. Але виведених з ладу ще більше ніж втраченого точно.

 

Фактически нет интернета, не считая нескольких точек, как и электричества. Зашли, как я понял, на Левый берег с Сопино, поднялись с Ляпино на горку. С Запада со Ст.Крыма. на 23, 17мкр,заняли до пр. Сироителей включительно. С Севера с СартанЫ на мкр Украина.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йшов четвертий тиждень війни... Коли щурі зрозуміли, що Україна війну ще не виграла, але вже не програла, то вирішили повернутися в човен і не гойдати. Правду кажуть: у перемоги тисячі батьків, а поразка завжди сирота.

xDTZMvxxdZ8v8Gbnc25wnFDUWG7IvAD7nw4NRhCeFGvRiPGnksDzQRiOkRJesGnSj2qzM7JnZ51G-39Kbu7OG_QUWeyThMhiXy04QXlpVEAVRR9wQcNOh3P4LlTtdfVhdxXO4y90dOHMtHLMeJS7SHUICY9CbjmccnzPnnSAp5M2pztOLTvO46V243chNyttrV9QVsVm7mYIQZXMjMw2aGsTVGxQMqjMeyQduo_s4gFsCGF_Nuu23exnbt-y-AT3stpgI4stfUBH-DF_Z-2rmnW68ShiPzchmXlKSjs3bNmxUSjwl65KnrI40On4L0_7Rd71BxDxAGuz5z6ReprnuqghCKARwmcju73zlyo758fxpNTOEQOPA00xQQkEywI2YNt3I8uUEXfO6z-8A-EsBacJsIFSk3tV39JK_Fq8YuO3LXZvL3GDcadMzfKTFUX0DpNH1N-uY7-gSe_NNZ5Q5cpxzj11M7-tK60m1IT2UkWC2KfNQr6rFTuV97xwEUmUxU2W3PpoUv3iFcqYhlb-5FAGvHX-2gbEIYbE2WxTdTrFoaeM11NdoUf69CfrFP2jVv2oQtdUHULtmnaVnkDCHoui6vSgL-hi4hipRiZKKOAApu-ZTjoe3UoiboeDJaIO7lUbjSFoDXbaVsvJwi7OZmbfV6cNBOvo_1HxDGeOu1pNuB8kxPYu-gt4DHrTLN9VikqegSUlueNDjtHQip4Qaf5z0vrYonfIPDSc0epAIWnGf6Uo5WB8Z3L3Zkfz=w448-h971-no?authuser=0

 

Спойлер
Моє звернення до народного депутата Ірини Геращенко!
В страшні часи ординської навали Путіна не час розгойдувати човен!
Зараз ми всі повинні об’єднатись навколо захисту Національного суверенітету та Державності.
Бо Україна в нас одна!
Я, Антон Геращенко, звертаюсь до народного депутата Ірини Геращенко.
У Вас і Вашої партії немає морального права критикувати владу зараз.
Нагадаю про те, як лідер Вашої партії, коли став Президентом, обіцяв закінчити АТО за лічені години.
Про те, як лідер Вашої партії, в лютому 2014 року обрав шлях не тотального спротиву, а шлях Мінських угод, які як зашморг затягувались на шиї України всі ці 8 років.
Про те, як Ваша партія обрала лозунг «Армія, Мова, Віра», але за 5 років при владі в країні так і не було побудовано жодного заводу по виробництву набоїв, снарядів та мін.
Зараз є дві України - та, яка була до 24 лютого і та Україна, яка постала після російської навали.
Та Нова Україна, яка забула про чвари, суперечки та політичну боротьбу і б’ється з ворогом, незалежно від віри, мови, статі та соціального статусу.
Після нашоі спільної Перемоги будемо розбиратись - що і як було не так.
Ірино, попереду, на жаль, буде ще багато крові, поту і сліз.
Ти добре знаєш, що зараз кожне слово спрямоване на критику, розбрат і ворожнечу ослаблює спротив, а значить посилює ворога.
А натяки і заяви про зраду, про те що нібито готується здача крани - це взагалі ніж у спину нашим Захисникам!
Опозиції зараз не треба думати про рейтинги.
Треба бути обережними в словах, а свою критику і ненавість спрямовувати не на владу, а на агресора, який нівечить нашу рідну Землю.
Ми все одно переможемо Путіна і виженемо його орди з України.
Ірино, не розгойдуйте човен!
Допомагайте боронити країну або йдіть у небуття!

 

  • Дякую! 2
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@nickel, правильно, хай ще на форумі зараз політичні срачі почнуться, фейсбука мало. Початок цієї історії, про яку ти пишеш, знаєш?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, Віталій СК сказал:

@nickel, правильно, хай ще на форумі зараз політичні срачі почнуться, фейсбука мало.

Я на фб не срусь. Я взагалі ніде не пишу, крім Борди.

23 минуты назад, Віталій СК сказал:

Початок цієї історії, про яку ти пишеш, знаєш?

Ні, але цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, sergkots сказал:

Про що мова? Яким боком воно до війни?

Порошенко і І. Геращенко нарешті вирішили стати плечем до плеча з Зеленським у війні проти Путіна. Якщо це не про війну, то я не знаю що тоді взагалі про війну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще на тому тижні Порошенко (в ефірі ТБ промайнуло) говорив, що декілька разів вже зустрічався з Зеленським, і ніби досить  конструктивно все пройшло.. Звучало щиро. 

Я думаю, зараз ніде не повинно бути поділу - позиція/опозиція.. Є тільки Україна і ворог. Тим більше це не повинно звучати ні від політиків, ні від урядовців, ні від нас.

 

 

 

Змінено користувачем Nana
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Nana сказано:

думаю, зараз ніде не повинно бути поділу - позиція/опозиція..

Повинно бути. П'яту колону треба нарешті пересаджати всю.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, volks сказано:

П'яту колону

П'ята колона -  це зрада. Зрадник, однозначно, це ворог. До речі, про них попереджали. Бутусов, наприклад, недаремно морду шуфричу натовк - буквально перед вторгненням.

Змінено користувачем Nana
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, nickel сказано:

Порошенко і І. Геращенко нарешті вирішили стати плечем до плеча з Зеленським у війні проти Путіна. Якщо це не про війну, то я не знаю що тоді взагалі про війну.

Це про політику. Питання нахіба? 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, sergkots сказал:

Це про політику. Питання нахіба? 

 

Ну от ти лайкнув пост про те, що треба садити п'яту колону. Так от я на повному серйозі вважаю срачі і накидування на вентилятор гівна проти влади Порошенком і його однопартійцями, під час війни, підривною діяльністю п'ятої колони. Правда я розумію, що його за це ніхто не посадить, але мовчати про злочин - це також злочин.

Я спеціально не викладав сюди як Петя заради гарної фотографії чіплявся до людей, які щойно вирвалися з під обстрілів в Ірпені. Це дніщє, але це не п'ята колона, це не шкодить країні. 

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, nickel сказано:

Ну от ти лайкнув пост про те, що треба садити п'яту колону. Так от я на повному серйозі вважаю срачі і накидування на вентилятор гівна проти влади Порошенком і його однопартійцями, під час війни, підривною діяльністю п'ятої колони. Правда я розумію, що його за це ніхто не посадить, але мовчати про злочин - це також злочин.

Я спеціально не викладав сюди як Петя заради гарної фотографії чіплявся до людей, які щойно вирвалися з під обстрілів в Ірпені. Це дніщє, але це не п'ята колона, це не шкодить країні. 

Я не слідкую за політиками зараз, тому для мене це все трохи дико і дивно. Я так бачу, що люди вже звиклись із війною раз є час одним піаритись а другим читати це.

 

П.С. Скинь в приват які там зашквари були - ввійду в курс. Бо я про нашу митницю та Погуляйка читав - пздц повний. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, case_l сказано:

перед нападам кацапів владу максимально мочили, совпадєніє?

Перед нападом москалів наша влада не вірила у війну та ще й ображалась на партнерів, що вони попереджають про це.

Може спочатку переможемо а потім продовжимо сратись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, sergkots сказано:

Перед нападом москалів наша влада не вірила у війну

ну от з чого ти це взяв? Бо Зеленський тобі з телевізора казав шашлики жарити?- а ЩО ти хтів чути?? ну як діти малі

Все там всі вірили і знали

  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...