Перейти до змісту

Велика Переможна війна за Незалежність .


Рекомендовані повідомлення

1 година тому, Electronshik сказано:

Ну да, цей факт примушує замислитись. Виходить  бутафорське ппо у нато. Понти і нічого більшого.

Цікаво чи задають це питання військовим нато їх політики та прості люди?

Спойлер

Знають. Всі все знають. НАТО - це ноу екшн , толкінг онлі. Нема армій в порівнянні з нашою взагалі. Все те чудо НАТО може тільки дзявати в Брюсселі від своєї країни. Всі обертаються і чекають голосу тих ,хто їх кормить в військовому сенсі. Штати і Англія.  Потім Туреччина . Франція, Німеччина, Італія, Польша - в порівнянні з ЗСУ ніпрощо. Про якихось мадяр з шведами можна не говорити. Я ж був в свій час на майже всіх Блек Сі фор до 2010 року. Брифінги і фуршети. Штати і Англія . Ні ….. забув… Від Грузії щороку то в Одесу то в Севастопіль приходив маленький мінний тральщик. Але щороку ломався і в море не виходив. Екіпаж ремонтувався:)

Спойлер

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 15,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

9 хвилин тому, sergkots сказано:

вони можуть визначити фуру в русі?

визначити можна будь-яку ціль, вплоть до людини, питання тільки в достовірності на великій відстані, але ж який сенс стріляти по рухомій цілі, якщо можна дочекатись її зупинки, якщо вже навіть визначили шо там їде. ну і ідентифікація цілі відбувається з використанням всіх можливих засобів, залежно від важливості (сказав як диванний експерт)

Змінено користувачем vadiq
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 часов назад, Alex S сказал:
  Скрыть контент

Все дуже з атомною зброєю не просто. 

 

Прочитала такий коментар, не знаю чи правда...

Спойлер

"На кону мільойни життів. Яка ще обмежена потужність? У них навіть звичайні тактичні ракети, на кожній ракеті по 6 зарядів по 100 - 400 кілотон кожний. Я вже мовчу про стратегічні ракети, де мова може йти про мегатони. Нагадаю, на Хіросіму скинули 15 кт. Одна російська ядерна ракета знесе весь Київ. Підкреслюю, - весь. "

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, vadiq сказано:

визначити можна будь-яку ціль, вплоть до людини, питання тільки в достовірності на великій відстані, але ж який сенс стріляти по рухомій цілі, якщо можна дочекатись її зупинки, якщо вже навіть визначили шо там їде.

 

31 хвилин тому, vadiq сказано:

наземна РЛС, повітряні РЛС

Ти про це пишеш? Бо я вперше чую, щоб радари визначали наземні цілі. Я не спец звісно, але досить дивно звучить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, natalka) сказано:

Прочитала такий коментар, не знаю чи правда...

  Hide contents

"На кону мільойни життів. Яка ще обмежена потужність? У них навіть звичайні тактичні ракети, на кожній ракеті по 6 зарядів по 100 - 400 кілотон кожний. Я вже мовчу про стратегічні ракети, де мова може йти про мегатони. Нагадаю, на Хіросіму скинули 15 кт. Одна російська ядерна ракета знесе весь Київ. Підкреслюю, - весь. "

 

Спойлер

Я не розумію в чому ви сумніваєтеся в потужності атомної зброї? Є балістична ,є тактична. Балістична це космічні ракети які  по орбіті Землі ,можуть облеттіти земну кулю, тактична це авіабомби , снаряди з атомною начинкою. Потужність …. велика мабуть ,але тоді війна переходить в атомну частину. Хочете запитати чи нанесуть удар Штати у відповідь при застосуванні в Україні - не знаю. Знаю, що точно знає  про це президент Байден. 

 

Змінено користувачем Alex S
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@sergkots та навіть  он далеко не ходити - https://t.me/Tsaplienko/3418 РЛС Фара але в неї малий радіус. таких засобів різного ступеня навігації в рашки вистачає, інше питання як це використовується в реальності

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, vadiq сказано:

@sergkots та навіть  он далеко не ходити - https://t.me/Tsaplienko/3418 РЛС Фара але в неї малий радіус. таких засобів різного ступеня навігації в рашки вистачає, інше питання як це використовується в реальності

Не знав про таке обладнання.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чего по лужникам не йобнули, пока пу речь толкал? Там все за войну.

Змінено користувачем romanc
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, Alex S сказал:
  Скрыть контент

Потужність …. велика мабуть ,але тоді війна переходить в атомну частину. Хочете запитати чи нанесуть удар Штати у відповідь при застосуванні в Україні - не знаю.

 

Не знаю чи правда що на Хіросіму скинули саме 15кт і не знаю чи правда про потужність звичайної тактичної зброї. 

Спойлер

 

Я впевнена що НЕ нанесуть! 

Це ж не міста США змітуть з землі, а всього на всього пару міст мільйонників України, яка від них далеко. 

Я дуже хочу помилятись...

 

 

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

️ "ВСУ снова нанесли удар по аэропорту Чернобаевка, по предварительным данным уничтожили командный пункт 8 общевойсковой армии РФ", - Арестович

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, sergkots сказано:

Хочу зрозуміти якою зброєю вони збираються рухомі об'єкти здалека підірвати.

А по вантажівкам як вони координати визначать?

 

1 година тому, case_l сказано:

в кацапів є свої військові супутники

та і без супутників гнид місцевих достатньо. Хто за "40 срібеників", хто просто сука.

Плюс "біженців" вистачає. Думаєш, серед них всі вважають, що путін винен?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, jack74 сказано:

Плюс "біженців" вистачає.

Деякі біженці ще ті "патріоти". У знайомих в селі на Тернопільщині вже під сто людей розмістили. В одній сім'ї прийняли жінку з дитиною, так після вечері дитина спитала в мами коли підуть на бандер дивитись. 

Ще був випадок, хлопчик на вулиці спитав в мами когда оні уєдут от етіх бандер.

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, jack74 сказано:

Думаєш, серед них всі вважають, що путін винен?

от мені цікаво. якщо вони вважають, що путін не винен, то чого тікають в цю сторону? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Bliksss сказано:

Цікаво, це "совпадєніє"? Всього за кілька днів до вторгнення.

Дивний тип.. Туалет в парку йому сподобався. І парк теж. І світлофори. Та по ходу все йому подобається в нас.. "Как это они без путина все построили? И без "единной россии"? А кого же благодарить?" 
Де ти це відео знайшов?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, vadiq сказал:

це ти як евакуйований став? тримай в курсі, поки маєш можливість

Меня В учебку поранцов направляют.

Змінено користувачем romanc
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, Nana сказано:

Дивний тип.. Туалет в парку йому сподобався. І парк теж. І світлофори. Та по ходу все йому подобається в нас.. "Как это они без путина все построили? И без "единной россии"? А кого же благодарить?" 
Де ти це відео знайшов?

Переглянула його канал. Дядько ніби й не за пуйла, але за совок, на початку війни був в Трускавці, збирався залишитись в Україні, тут у нього багато знайомих  однодумців з його слів. Для СБУ клієнт норм. 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Sh_Ok сказал:

Переглянула його канал. 

Який там канал. 2 тищі підписників то не канал

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут не в кількості підписників небезпека, а в наявності однодумців в Україні. 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 хвилин тому, Nana сказано:

Де ти це відео знайшов?

Провинциальный город Луцк. Украина

https://www.doneckforum.com/forum115/thread342687.html

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 минуты назад, romanc сказал:

В учебку поранцов направляют.

На білоруських форумах сьогодні регулярно пишуть,що з підприємств на навчання викликають з понеділка )

хто має друзів білорусів,то правда?

 

"Гомельский военкомат попросил руководителя предприятия обеспечить явку работников

 

Письмо с такой просьбой получил руководитель ОАО «Гомельский домостроительный комбинат».

 

Официальная причина вызова работников предприятия — занятия 23 марта 2022 года.

 

Военнообязанные при себе должны иметь: военный билет, паспорт, водительское удостоверение."

5582916E-C516-4C14-9175-E889F8C8D9E5.png

Змінено користувачем paksivatova
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://news.liga.net/ua/politics/news/arestovich-obyasnil-pochemu-seychas-net-voennogo-resheniya-problemy-mariupolya-video

Густно очень от этих слов.

Как вывести население и пацанов от туда?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, paksivatova сказал:

На білоруських форумах сьогодні регулярно пишуть,що з підприємств на навчання викликають з понеділка )

хто має друзів білорусів,то правда?

 

"Гомельский военкомат попросил руководителя предприятия обеспечить явку работников

 

Письмо с такой просьбой получил руководитель ОАО «Гомельский домостроительный комбинат».

 

Официальная причина вызова работников предприятия — занятия 23 марта 2022 года.

 

Военнообязанные при себе должны иметь: военный билет, паспорт, водительское удостоверение."

5582916E-C516-4C14-9175-E889F8C8D9E5.png

Могут просто в "партизаны". У нас так тоже делали. Побухать на свежем воздухе.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 минут назад, Alex S сказал:

І будь яке повітряне судно за кордоном буде арештовуватися

Над чорним морем можна ловити, там вони часто літають.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...