Перейти до змісту

x9teen88

Учасники
 • Кількість зміста

  117
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

16 Байдужий

Про x9teen88

 • Ранг
  Прописанный

Останні відвідувачі профілю

654 перелядів профілю
 1. ніби їх хтось купує новими за 7000, коли в майнерів любе рябе можна взяти за 3000
 2. 1. звукова продана неробочий мультік подарований. залишились: IDE шний двд ром - 20 грн. та безкоштовний флоппік
 3. дякую, але на жаль вже не можу зайти в режим редагування
 4. П.С. навчіть мене будь ласка як фотки ховати в спойлери
 5. продаю деяке непотрібне барахлішко: 1. Звукова карта така - 100 грн. 2. старенький IDE-шний DVD-ROM - 20 грн. 3. Флопік з пачкою дискет, може кому треба - віддам просто так. Також є НЕ робочий Super-Multi DVD-RW SATA. При натисканні кнопки, каретка просто не виїжає, хоча відчутно що привід намагається це зробити (ідуть вібрації) - віддам просто так.
 6. є оригінальний Hynix (синій) стабільно працюють на частоті 2133 з таймінгами 10-12-12. ще є гарантія до 2020 року. 3000 грн.
 7. розумієте, у вас трохи складна ситуація: по перше - це слот м.2, а для звичайної людини в домашній комп різниці немає м.2 чи звичайний 2,5 дюймовий ССД на САТА 3, а другий дешевше, що вже напряму впливає на спрос вашої пропозиції. по друге, самсунг - то як айфон в світі телефонів, він дорожчий за інші бренди, і вам можуть резонно заявити що яка мені різниця, я можу взяти якийсь крушл, кінгстон чи адату новий на гарантії за 2000 грн, і знову очко не в вашу користь. ну і саме головне - гарантія, гарантія і ще раз гарантія. ссд це мабуть одна із найзалежніших комлпектуючих від гарантії, що напряму впливає на її ціну, люди просто не хочуть ризикувати бравши кота в мішку. ви ж не можете гарантувати, що ваш ссд іде не з браком із заводу. от представте, я у вас візьму хай навіть за 3000 грн. цей ссд, і через тиждень він у мене "навернеться", просто брак (таке буває). ви мені повернете тих 3000 чи купите новий такий же за свої кошти? бо самсунг точно мені видасть новий з продовженням гарантії. Честно, я навіть не знаю що вам порадити. Якщо ви дійсно хочете його продати, то ціну треба різати, дуже вже специфічний у вас товар. Нехай щастить ))
 8. згідний, якби ще стрікс була, а так дуал - то ширпотріб на подобі якогось армору від мсі чи віндфорс від гіги. СО - просто жах, живлення ще гірше. нікого не хочу образити, але за це барахло ціна красна в базарний день ну аж максимум 4700, це якшо дійсно карта нормально експлуатувалась і обслуговувалась. хоча за таку ціну можна знайти і по ярче варіанти. Асус вже далеко не той...
 9. та я ж жартував, автор пише що не майнила, хотів прЕкола написати, а вдруг автор проколовся б і інфу видав))
×