Перейти до змісту

Велика Переможна війна за Незалежність .


Рекомендовані повідомлення

7 хвилин тому, nickel сказано:

Це також, я просто в Криму не був, не знаю як той перешийок виглядає і чи його можливо розбомбити. Глянув по Вікі, в найвужчому місці 7 км, але жінка каже що лише одна дорога. Дорогу було б варто вальнути, по грязюці їхня техніка не дуже хоче їхати, кидають в наших полях. В гіршому випадку сильно сповільнило б наступ, а в кращому техніка б накопичувлася і мали б ще одну пристреляну Чорнобаївку.

читав в фб що все було заміновано. а не взірвали бо лінії підриву пошкодили вибухами росіяни. незнаю наскільки правда... я більше схиляюсь до саботажу.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 15 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

16 минут назад, volks сказал:

Чому

степ без кущів і перепадів

потужне ппо

і авіація

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Dima4s сказал:

читав в фб що все було заміновано. а не взірвали бо лінії підриву пошкодили вибухами росіяни. незнаю наскільки правда... я більше схиляюсь до саботажу.

Цитата

Хай би краще була диверсія, не хочеться в саботаж вірити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А щодо Котвицького і чемоданів його дружини - нічого дивного, як виявилось. Пару речень з Вікі:
 

Большой общественный резонанс вызвала декларация Игоря Котвицкого за 2014 год, в которую после официального публикования депутат дополнительно внёс ещё 900 млн гривен (см. выше).

В 2015 году Котвицкий указал в декларации 196 млн гривен наличных средств, права требования на общую сумму 1 364 738 936 гривен и 28 пар наручных часов. Кроме того, у депутата имелось наличных средств в размере 500 тыс. долларов и 250 тыс. евро, а также активов в драгоценных (банковских) металлах на сумму 9,8 млн гривен[20][21][22].

 

Блін, нащо людям стільки грошей?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, Nana сказал:

Блін, нащо людям стільки грошей?))

Як для чого? На випадок війни. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже більше мільйона людей підписало цю петицію з вимогою суду над путіним.

Знаю, що не всі вірять у її дієвість, але варто спробувати, правда? 
https://secure.avaaz.org/campaign/en/prosecute_putin_loc/?cMvCXsb

Змінено користувачем Nana
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в чувака ЧСВ не то, шо зашкалює, а вже на другий оберт шкали пішло :))))

Спойлер

Если-бы сейчас я был на месте кремлевских гномов, отвечающих за переговоры с их уважаемыми украинскими партнерами, но при этом обладал-бы не их куриными мозгами и мотивацией огородного слизня, а своими собственными, то:
Я-бы на переговорах с главой делегации, вдруг - совершенно неожиданно - посмотрел-бы ему прямо в глаза и убедительно так сказал: "Уважаемый партнер! Мне надоели ваши глупые отмазки и затягивание переговоров! Если до завтра вы не примете все наши условия, то послезавтра в полдень мы пошлем на вас СТРЕЛКОВА-ГИРКИНА! Дав ему все необходимые ресурсы, каких не дали в 14-м году и "карт-бланш" на любые методы по приведению вашей "украины" к тому "знаменателю", каковой он сочтет целесообразным на данный момент".

Мне ОЧЕНЬ хотелось-бы после этого посмотреть - как побледнеет и начнет активно потеть после этих слов Арестович и все остальные "уважаемые партнеры"... Ведь им пришлось-бы напряженно гадать на тему: "блефуют или вправду пошлют? Ведь если пошлют, то...."

П.С. Прошу репост.

якшо хто не здогадався, то це сам ЛІЧНО хєнєралісімус стрєлкін писякав :))

Змінено користувачем jack74
  • Ха-ха 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій телефон почав сам включати сповіщення про повітряну тривогу - ніяких додатків я і близько не встановлювала.. І взагалі не чую ту тривогу ніколи. Мабуть, це Дія сповіщає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Дія" там не до чого. Це швидше сервіси Гугл. 

Телефон часом не "Сяомі"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Ілларіонов: план окупації 

Спойлер

 

 

Змінено користувачем deluxkangoo
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Nana сказал:

Мій телефон почав сам включати сповіщення про повітряну тривогу - ніяких додатків я і близько не встановлювала.. І взагалі не чую ту тривогу ніколи. Мабуть, це Дія сповіщає?

https://www.google.com/amp/s/www.epravda.com.ua/news/2022/03/12/683854/index.amp

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, ursa сказано:

"Дія" там не до чого. Це швидше сервіси Гугл. 

Телефон часом не "Сяомі"?

Сяомі поновлював все що міг - не робе. В самсунгу древньому само запрацювало. Хз що тому сяомі бракнуло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, vampirich сказано:

Сяомі поновлював все що міг - не робе. В самсунгу древньому само запрацювало. Хз що тому сяомі бракнуло

В Хіаомі треба ставити додаток Тривога 

Як на мене він дуже страшно звучить.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Nokian сказано:

В Хіаомі треба ставити додаток Тривога 

Як на мене він дуже страшно звучить.

мені більш з технічної точки зору цікаво - що в сяомі обрубано, що сповіщення не з"явились

сервіси гугл плей є ж

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожен виробник андроїд допилює,точніше накатує оболонку зверху по своєму.

В мене в старому Самсунг j510 сповіщення про тривогу та відбій приходять самі,але беззвучно.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С Марика очень много людей вывезли орки. Говорят можно по спискам проверить.

По дороге из Марика очень много брошеных машин просто в поле.

Мои проехали перед обстрелом драмтеатра, а еще колона шла после, вовремя среагировали, обьезжали.

На Комсомольце обстреляли место сбора людей на эвакуацию.

Змінено користувачем romanc
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 минут назад, vampirich сказал:

Сяомі поновлював все що міг - не робе. В самсунгу древньому само запрацювало. Хз що тому сяомі бракнуло

GPS включи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, nickel сказано:

GPS включи

ніколи і не відключав. хз що за фігня. через те що китаєць - навряд, бо перешитий на європейську прошивку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, vampirich сказал:

Сяомі поновлював все що міг - не робе. В самсунгу древньому само запрацювало. Хз що тому сяомі бракнуло

В мене Xiaomi redmi 3s нічого не поновлював, ніякого gps не включав і все працює. Хз чого так і що у вас бракує. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, vampirich сказано:

мені більш з технічної точки зору цікаво - що в сяомі обрубано, що сповіщення не з"явились

сервіси гугл плей є ж

у мене сяомі, місцезнаходження увімкнене, гугл повідомлення надсилає, на кілька хвилин раніше ніж телеграм. мабуть ви щось в налаштуваннях гугла відключили, у мене ще з довоєнного часу було підключено відстеження маршрутів. зовсім забула повідключати.  додаток не ставила, він реально лякає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, vampirich сказал:

ніколи і не відключав. хз що за фігня. через те що китаєць - навряд, бо перешитий на європейську прошивку

В нас вдома три Сяомі. Повідомлення приходять тільки малому. У нього встановлено батьківський контроль, тому ЖПС постійно включений. Якийсь додаток в мене попросив доступ до місцезнаходження, я дозволив, включився ЖПС і почали надходити сповіщення. Можливо додатку, який надсилає сповіщення не надано дозвіл на встановлення місцезнаходження, навіть коли включений ЖПС.

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивився по меню і знайшов що можливо це сповіщення вмикається за шляхом налаштування/google/налаштування додатків google/пошук, асистент і voice/сповіщення/екстрені сповіщення. У мене повзунок увімкнено. Не знаю точно, але може бути що це воно. Може у вас це вимкнено.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 минуты назад, romanc сказал:

С Марика очень много людей вывезли орки. Говорят можно по спискам проверить.

По дороге из Марика очень много брошеных машин просто в поле.

Мои проехали перед обстрелом драмтеатра, а еще колона шла после, вовремя среагировали, обьезжали.

На Комсомольце обстреляли место сбора людей на эвакуацию.

Я теж про це читала

а ви теж читали чи ваші знають такі конкретні випадки?

 

не можу осягнути,що таке можливо в 2022 році...

 

Змінено користувачем paksivatova
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...