Перейти до змісту

Велика Переможна війна за Незалежність .


Рекомендовані повідомлення

35 минут назад, paksivatova сказал:

Я теж про це читала

а ви теж читали чи ваші знають такі конкретні випадки?

 

не можу осягнути,що таке можливо в 2022 році...

 

Конкретно одних родственников вывезли в Безыменное, других в Никольское. Они появились на связи. 

Еще одни вышли на связь из донецка, вывезли в гостиницу, дали 5000фублей и дальше сами.

Змінено користувачем romanc
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 14,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Только что, romanc сказал:

Конкретно одних родственников вывезли в Безыменное, других в Никольское. Они появились на связи. 

Безыменное це поряд з Маріуполем(один раз там була)і це окупована територія.

І де ці люди знаходяться,що вони роблять?

бо ж пишуть,що іх без документів відпоавляють в глубинку росіі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Titan Titanovich сказал:

Подивився по меню і знайшов що можливо це сповіщення вмикається за шляхом налаштування/google/налаштування додатків google/пошук, асистент і voice/сповіщення/екстрені сповіщення. У мене повзунок увімкнено. Не знаю точно, але може бути що це воно. Може у вас це вимкнено.

Не проканало. Сповіщення були повністю виключені. Включив, тривога і нічого на телефоні не прийшло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тим часом поляки... і прошу звернути увагу що це молоді поляки, наступне покоління, не кажу шо всі такі, але насправді їх дуже багато.

Zrzut ekranu 2022-02-28 100126.png

Zrzut ekranu 2022-03-02 100314.png

Zrzut ekranu 2022-03-02 100445.png

Zrzut ekranu 2022-03-21 092205.png

Zrzut ekranu 2022-03-21 092340.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Invoker сказано:

Тим часом поляки... і прошу звернути увагу що це молоді поляки, наступне покоління, не кажу шо всі такі, але насправді їх дуже багато.

Серед тих поляків купа русні.

Їх видно по тому ,як вони пишуть. Вони не вживають польських літер. Ż ż, чи Ć ć чи Ó ó і т.д.

(зображення.png) - отут чітко видно, що то не поляки писали.

 

Є багато таких, котрі ненавидять українців. Чому? Бо так сказали - хуй знає хто так сказав.Батьки, чи не знаю хто.

Там багато нациків. Вони забули, чому Качинський і вся польська верхівка загинули у літаку в 2010 році. Вірніше, навіть не знають. Бо їм тоді було по 6-7 років. А зараз вони накурені і п'янючі, відробляють своїх 5 злотих.

А ще, в Польщі була одна із найбільших руських ботоферм!  Це наслідки.

 

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читати про "смерть жидівській Україні", при тому, що їхній теперішній президент - наполовину єврей (кажучи польською - жид) - просто смішно.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, Invoker сказал:

Тим часом поляки... і прошу звернути увагу що це молоді поляки, наступне покоління, не кажу шо всі такі, але насправді їх дуже багато.

Вони хочуть перевірити яка в них армія? То скоро і до них можуть добратися. За два дні до Варшави може стати реальністю.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, Zheny@ сказал:

Серед тих поляків купа русні.

Їх видно по тому ,як вони пишуть. Вони не вживають польських літер. Ż ż, чи Ć ć чи Ó ó і т.д.

(зображення.png) - отут чітко видно, що то не поляки писали.

 

Є багато таких, котрі ненавидять українців. Чому? Бо так сказали - хуй знає хто так сказав.Батьки, чи не знаю хто.

Там багато нациків. Вони забули, чому Качинський і вся польська верхівка загинули у літаку в 2010 році. Вірніше, навіть не знають. Бо їм тоді було по 6-7 років. А зараз вони накурені і п'янючі, відробляють своїх 5 злотих.

А ще, в Польщі була одна із найбільших руських ботоферм!  Це наслідки.

 

З ними всіма я спілкувався на протязі року в діскорді в голосовому каналі, я можу на 100% сказати що це поляки, я русню яка маскується під поляка побачу одразу, сам в шоці, полізло гівно з них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, weldermaster сказано:

Вони хочуть перевірити яка в них армія? То скоро і до них можуть добратися. За два дні до Варшави може стати реальністю.

Тут важко не погодитися, з Білорусії прилетить за кілька хвилин.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 минут назад, Invoker сказал:

З ними всіма я спілкувався на протязі року в діскорді в голосовому каналі, я можу на 100% сказати що це поляки, я русню яка маскується під поляка побачу одразу, сам в шоці, полізло гівно з них.

мені повезло, я таких не зустрічав.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Є багато таких, котрі ненавидять українців

Ну будемо відверті, і у нас є багато тих, хто ненавидить поляків. Або як мінімум помірно непереварюють. В принципі таке дуже часто буває в країнах-сусідах, у яких багате (і не завжди радужне) минуле...

Крім того, для прикладу, у світі купа країн, де клято ненавидять американців, але їм від того ні холодно ні жарко якось... Так само вже й москалі собі заслужили подібний імідж..

Так що, хоч ми ніколи нікого і не захоплювали, не "асвабаждали від гньоту" і т.д., але це однаково не повинно автоматично означати, що нас всі навколо будуть любити, всеодно знайдуться свої нюанси і чимось невдоволені верстви населення.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Invoker сказал:

Тим часом поляки... і прошу звернути увагу що це молоді поляки, наступне покоління, не кажу шо всі такі, але насправді їх дуже багато.

Zrzut ekranu 2022-02-28 100126.png

Ruskie trole. Siedzą sobie w Moskwie i piszą gnoje łamaną polszczyzną.

 

И на сайте epoznan.pl  можно комментарии от них найти.

Змінено користувачем deluxkangoo
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, deluxkangoo сказано:

Ruskie trole. Siedzą sobie w Moskwie i piszą gnoje łamaną polszczyzną.

Я так і написав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 хвилин тому, Invoker сказано:

З ними всіма я спілкувався на протязі року в діскорді в голосовому каналі, я можу на 100% сказати що це поляки, я русню яка маскується під поляка побачу одразу, сам в шоці, полізло гівно з них.

що там казати про поляків, коли в нас є свої сметаніни

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Я так і написав.

Не факт, не завжди поляки використовують діакритичні знаки. Буває що просто впадло, то ж треба шифт зажимати. Наведу приклад з кацапським Ё, вони теж далеко не завжди його використовують, тулять просто Е.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та шо ми за поляків говорим, зайдіть на ФБ і подивіться як пише 50% коментаторів, там взагалі жесть, и замість і, е замість и, і замість ї, про грамотність і про те як складають речення взагалі мовчу, буває по 5 раз перечитуєш той висер і всеодно нічого не розумієш.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часов назад, Bliksss сказал:

а наступної ночі - бахнули по ним, живий - дякувати Богу.

знову удар по полігону і знову поранені і, напевно, загиблі

на полігонах немає укритів чи не фіксують повітряну загрозу чи просто командири її ігнорять?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Arden сказано:

на полігонах немає укритів чи не фіксують повітряну загрозу чи просто командири її ігнорять?

фіксують, видно не всю... ну і зрадників типу смєтаніна - вистачає 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@romanc кореспондентка одного каналу зараз в Маріку, розказує, що частину місцевих, яких випустили в сторону рашки - проводять через якісь фільтраційні табори, забирають укр документи і дають якийсь жовтий папірець, мол "їдеш туди-то (за урал), на таке-то підприємство працювати 2 роки там", дітей шкільного віку відбирають у батьків і відправляють в інші міста - ось сюжет https://youtu.be/gjNUbN8gD9c?t=5267

 

наскільки це правда?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Bliksss сказано:

зрадників типу смєтаніна - вистачає 

одна з таких тварюк зробила наводку на будівлю рівненської телестанції, де було біля 50 наших захисників - вони десь все ще шифруються,підараси, це правда... інакше як пояснити

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, dj_design сказано:

от вам "дозвіл" на продаж алкоголю:

Ти такі статті привів, ніби такого не було до війни! 

Я нікого не захищаю, але й сам люблю в п'ятницю, чи просто після роботи випити пляшку / банку / бокал пива.

 

А загалом, для багатьох людей це спосіб впоратися зі стресом.

 

ну і ти сам сказав

23 хвилин тому, dj_design сказано:

я розумію, що хто захоче то і так знайде

 

Знаходять. Шукають.

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Ти такі статті привів, ніби такого не було до війни! 

А після початку війни?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...