Перейти до змісту

Натішились "еко"транспортом


Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, Alex S сказал:

Вся херня в тому …, і я ні граму не шуткую, в будинку з агв , дуже важливо, де твоя квартира в загальному фасаді будинку ,чи правильно утеплена …… і хто твої сусіди. Так -так, сусіди. Якщо знизу і зверху сім’я з дітьми і в них теплі від опалення підлоги…, і вони люблять ходити в трусіках…, в мене в від’їзд менше 17 градусів при морозі мінус 12-15 не було, при вимкнутому на  неділю  котлові.Просто і внятно. Літом - десь 600 грн/міс зимою 2000 в місяць усе. Це 90 кв, новобудова з агв. І це ніхто особливо не економить.4 чол.

Я про то й говорю. Літом в мене теж 500 кВт це всі мої комунальні.

Зимою як на скріні. Але це не 90 кв, а 240.

+ 16 соток землі, дерева, свіже повітря, басейн (поки каркасний), мангал раз в тиждень горить і т.д. і т.п.

Так що тут порівнювати немає сенсу

  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 225
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

2 минуты назад, Waver сказал:

Покажи про яку ти хоть машину...

https://ford-fusion-usa.infocar.ua/mod_13822_fusion_id5884.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, WebTraveller сказано:

Я про то й говорю. Літом в мене теж 500 кВт це всі мої комунальні.

Зимою як на скріні. Але це не 90 кв, а 240.

+ 16 соток землі, дерева, свіже повітря, басейн (поки каркасний), мангал раз в тиждень горить і т.д. і т.п.

Так що тут порівнювати немає сенсу

Слава Богу! Нехай служить! А я знаю двох…, один колега, один сусід, бувший футболіст Волині,..побудувалися  по селам,квартири квартирантам поздавали-і переїхали назад . Квартирантів вигнали ,хати в продажі ,з лєгєндами для екскурсій, про переїзд по роботі в Кійоф. Немає з ким поздороватися, нема з ким зранку випити каву, нема з ким позвиздіти про Зелєнского -Порошенка, нема срачок в групі ОСББ ... Магазин сільський, дорога в місто на машині, дітей возити… багато розказували,коротше з’їхали і все в них так як було. До будівництва.

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Alex S сказал:

Слава Богу! Нехай служить! А я знаю двох…, один колега, один сусід, бувший футболіст Волині,..побудувалися  по селам,квартири квартирантам поздавали-і переїхали назад . Квартирантів вигнали ,хати в продажі ,з лєгєндами для екскурсій, про переїзд по роботі в Кійоф. Немає з ким поздороватися, нема з ким зранку випити каву, нема з ким позвиздіти про Зелєнского -Порошенка, нема срачок в групі ОСББ ... Магазин сільський, дорога в місто на машині, дітей возити… багато розказували,коротше з’їхали і все в них так як було. До будівництва.

Позвиздіти, потриндіти/попити кави з сусідами я це все вже пережив за пару десятків років життя в Луцьку.

Тому й втік подалі в село. Тут теж є сусіди, можна не тільки кави попити))

Магазин то взагалі хєрня. Раз в тиждень закупились та й всьо.

В школу завезти малого не проблема. Або я, або жінка на роботу їде, по дорозі везе. То мєлочі, порівняно з тими перевагами, які дає своя хата.

  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, Waver сказал:

Покажи про яку ти хоть машину...

Напевно, про таку.

Змінено користувачем Peace Duck
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 часов назад, WebTraveller сказал:

Сьогодні на Потебні бачив.

GIluJzKet3rfPvOvqwP2yDJ2We3CDRd8GMUHKRq2BHBkrs-AxElTJs9DD7GcGBt0-sG31ZHllCeomyYA3elwhaMoRAdgSrZWJmrOwcSDaSp4eOmJJaTJK8Hul3b0I0IOpFr8SX49nfkQ36DGGrZ_Nwc6o9u24xD23FrY78qLjdiXZisgR_HxhsD0LhT7F9e4atGpFPoOylMiMRtC0QaFPVjy3i70SD-2S2OTavioniJtVKplOOhJV0azmQRYZBB1-9ybeqjV_8J6xgz1Mg3ASlts_6C9TRrjcODklaT_3OkGjBfweI_0a-GKUZIHp9Ky7emCVk4fjeniue3Ai4bq_xgrYB7C_WDSaZR4YOlcHFLtewQCf9NqyTK2FRX5f4sWQpGkRrTF0iqsDh5FQrch9AcLjrO1Gwa4UrYSs-_vEJ6pokw9WkzWovg3G3eyd7VdqDdC6OKX3jgGuAsADZeQ7s4TBAQVoPFI3Cs2LEQiOcS2_I6YTmFyWmtEgZ2c16TEdjV_6zPpIEgQE-8XUslyLGBEXpc-p-QyBq1zJucvNygFe-rcdAngzV1QocNqUdc1wiIfoAVAeYXTAv4DuJr8JZDzn71QNgn7Zsvc-79Rkmp7ZSQO49ie__DjSu-lItqy0IW6ZTC83tVwlNYOqBFoiUARSTP48DDWLdV1BcfwaTAynpmM1-JriYSyspfVFw9eJ40z9GP-FGfBAGq1V5pcolYx=w728-h970-no?authuser=0

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 годин тому, Alex S сказано:

Створи тему. Електрифікація автотранспорту. І там можна буде про все ,з гібридами включно.

Раз ніхто не хоче, то я створив таку тему:

 

 

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ау! народ, у нас тут трошки не така тема.

переїжджайте зі своїм флудом в іншу,  де мова йде про розхід палива і електроавто.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Quote

Директор ЛПЕ зауважив, що нинішній тариф на проїзд у тролейбусах не покриває витрат комунального підприємства.

«За рік вартість електроенергії зросла із січня з 2,96 гривні до 5,20 гривні на сьогодні. На місяць виходить 1,4 мільйона гривень, – сказав Володимир Пуц. – Ми працюємо за найнижчим в Україні тарифом за кілометр і за найнижчим тарифом за пасажира. Розумію, що це гроші й людям тяжко платити, але, напевно, вже пора піднімати вартість, тариф за кілометр також. Думаю, тариф за пасажира сьогодні має становити близько 9-9,50 гривні. Але такий тариф наразі може бути тільки в Києві чи Одесі, а не в Луцьку».

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 17.12.2021 at 12:01, yu2007 сказано:

А ще дякую тобі за мінуси.

О, то ти тоже статодрочер? Та ну перестань, в тебе плюсів завалісь, в рази більше ніж в мене, знайшов чим заморочуватись. Мої мінуси просто відображають ставлення до написаного тобою погоджуюсь/не погоджуюсь/проходжу повз, відповідно +/-/нічого. Це не особисто. Повір, тут мінусів чи плюсів хочеться натикати багато, але в адресу декого - набридло, а мімо твоїх коментарів пройти не можу.

On 17.12.2021 at 12:01, yu2007 сказано:

Ну і продовжуй вибирати "найменш гівняного", цим ти неодмінно сприяєш настанню світлого майбутнього в нашому місті чи країні

Бачиш, я хоча б намагаюсь, а ти "вмив руки". Моя думка щодо ходіння голосувати - треба допускати до виборчих дільниць лише тих, хто в результаті якогось бліц-тестування має певний рівень IQ. Бо виборець-дурень (той хо голосує за гарні обіцянки) гірше ніж той хто забив болт. Натомість, осіб, які цей тест проходять і беруть участь у голосуванні треба якось додатково мотивувати. Щоб це було престижно.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Треба було на Володимирську.Сідаю на Молоді в 25 маршрутку  і їду.Біля Лучеська звертає на ліво???
-А я їду на Дубнівську.
-А на Володимирську?
-На зворотньому маршпуті.
Виходжу сідаю до РАЦСу і пересідаю на12 толейбус.
Автобус вже дизеляка.
Кому цікаво- 29 маршрутка французька (вженема).
25 ходить з Володимирської на Дубнівську по пр.Молоді.На сороковий з Володимирської тільки тролейбус. 

Змінено користувачем toj_tu
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 21.12.2021 at 15:29, yu2007 сказано:

 

Пуц вважає те, що йому скажуть вважати в міькій раді.

ЛПЕ  - НІКОЛИ не було прибутковим. Воно було ЗБИТКОВИМ і ДОТАЦІЙНИМ.

Коли вже дійде до них те, що потрібне Єдине Підприємство Громадського Транспорту Луцька ? З чітко визначеними маршрутами, часом, диспетчерською службою, що контролюватиме маршрути. Щоб не пересікалися і не їхало 2 шт тролейбуса №15 з інтервалом в 0,5хв!

З валідаторами можна чітко будувати будь-які графіки. Загруженість в годину пік, завантажуваність на зупинках, ділянках, погодинно і т.д.

 

прикро...

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, Werwolf777 сказал:

Газ

При ціні 50грн/м.куб. вже закрилось більше 100 метанових заправок по Україні, вчора розказував знайомий з Коломиї, був в Придністров"ї в родичів жінки, метан на заправках на наші гроші по 12грн. на дизелі їздити ще дешевше.

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, jurgen007 сказал:

При ціні 50грн/м.куб. вже закрилось більше 100 метанових заправок по Україні, вчора розказував знайомий з Коломиї, був в Придністров"ї в родичів жінки, метан на заправках на наші гроші по 12грн. на дизелі їздити ще дешевше.

В дыре наверно так же.

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 минут назад, romanc сказал:

В дыре наверно так же.

Виходить що вони всіх поімєлі - отримують по дві пенсії - там і в Україні а витрачають менше, а ми хочемо щоб вони захотіли сюди, в Європу з європейськими цінами.:(

Змінено користувачем jurgen007
  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, jurgen007 сказано:

Виходить що вони всіх поімєлі - отримують по дві пенсії - там і в Україні а витрачають менше, а ми хочемо щоб вони захотіли сюди, в Європу з європейськими цінами.:(

То може тобі до них перебратися - за продану в Луцку квартиру купиш в якісь Макєєвкє під’їзд квартир,будеш з дешевою комуналкою , з двома пенсіями.

  • Подобається 1
  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, Alex S сказал:

То може тобі до них перебратися - за продану в Луцку квартиру купиш в якісь Макєєвкє під’їзд квартир,будеш з дешевою комуналкою , з двома пенсіями.

Ні дякую, якось вже тут потерплю. Тільки несхоже що вони сюди сильно хочуть, на українські зарплати і пенсії з європейськими цінами.

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, jurgen007 said:

При ціні 50грн/м.куб. вже закрилось більше 100 метанових заправок по Україні,

Гостював у тещі на Різдво, говорив з хлопчиною-далеким родичом. Працював водієм на невеликій пекарні в Ковелі. Так от через ціни на газ пекарня з січня закрилась, всіх звільнили, обладнання і машини продають.

  • Збентежений 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Werwolf777 сказал:

Газ

100% дизель як івсі інші які паличники під шумок впихнули замість газових

та 29 тролейбусів.Дихай-те.

Змінено користувачем toj_tu
  • Ха-ха 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, yu2007 сказал:

Гостював у тещі на Різдво, говорив з хлопчиною-далеким родичом. Працював водієм на невеликій пекарні в Ковелі. Так от через ціни на газ пекарня з січня закрилась, всіх звільнили, обладнання і машини продають.

У нас мелкие пекарни на дровах, еще и плюс в маркетинге," хліб на дровах"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, yu2007 сказал:

Так от через ціни на газ пекарня з січня закрилась, всіх звільнили, обладнання і машини продають.

Не тільки пекарні з-за таких обставин закриваються.:(

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, romanc сказал:

У нас мелкие пекарни на дровах, еще и плюс в маркетинге," хліб на дровах"

А потім жаліються що в Карпатах ліси повирубували і села заливає.:(

Змінено користувачем jurgen007
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, toj_tu сказал:

100% дизель як івсі інші які паличники під шумок впихнули замість газових

Ну якщо дизель коштує вдвічі дешевше, то сенсу їм експлуатувати газові? Чи хочете проїзд по 15 грн?

 

5 часов назад, toj_tu сказал:

та 29 тролейбусів.

Тролейбуси вже роблять і почали обкатувати, в цеху стоїть біля 10 кузовів різної степені готовності. В січні, за словами мера, мають поставити 9 машин, інші 8 будуть до кінця березня.

Змінено користувачем TFA
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, jurgen007 сказал:

а ми хочемо щоб вони захотіли сюди, в Європу з європейськими цінами.:(

Ви то хочете, а ми - ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...