Перейти до змісту

Натішились "еко"транспортом


Рекомендовані повідомлення

1 hour ago, dj_design said:

якщо я не помиляюсь, то робота була запланована на 2 роки .. роблять поки рік .. то де вони не встигли ? там ще чорновий асфальт лежить, чого ж ви тільки про пішоходну частину згадали ?

 

нікого не хочу образити, але .. хто би що і при якій владі не робив, завжди знайдуться невдоволені ... просто тому що вони інакше не можуть - тільки критикувати ...

Та хоч на 5 років можна розтягнути, але треба створити нормальні тимчасові умови для пішоходів. Перед святами був в Німеччині: то там роботи 1 метр на два - поклали пішохідну доріжку з поручнями і сигнальним освітленням. А в нас бабуля мало не з окопу появляється на пішохідному переході. 

 

Теж не хочу нікого образити, але завжди знайдуться "добре, що хоч так зробили". 

1 hour ago, Zheny@ said:

А як ти поремонтуєш трубу опалення, якщо її не відключити. І знову ж таки, як ти взнаєш, що з нею під землею, поки не зламається - не взнаєш.

По хорошому - їх ВСІ вже треба міняти. Але це колосальні кошти одразу. Тому так і виходить.

Ем, а в теплу пору що заважало зробити? Якщо щось і ремонтували, то хіба клаптиками. Пройшли роки, коли магістралі цілими замінювали. 

1 hour ago, Zheny@ said:

Так завжди було. Просто колись приховували, а тепер ні.

В кінці року ВСІ бюджетні організації мусили потратити залишки бюджетних коштів, щоб на наступний рік дали. Купували таку х*уйню, що на голову не налазить.

Апгрейдили ПК. Ремонтували, по ціні нових. І не доколупаєшся.

Блін, ну цей аргумент взагалі нікуди не годиться, чесне слово. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 225
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

21 минуту назад, xc90 сказал:

Та хоч на 5 років можна розтягнути, але треба створити нормальні тимчасові умови для пішоходів. Перед святами був в Німеччині: то там роботи 1 метр на два - поклали пішохідну доріжку з поручнями і сигнальним освітленням. А в нас бабуля мало не з окопу появляється на пішохідному переході. 

теж сезонне загострення ? ну так вперед, на барикаду .. чого ж ви тут сидите і висловлюєте свою думку ... а знаєте, в Китаї взагалі навіть предоплату не роблять, за ремонти доріг .. і що, всім тепер туди перебиратись ?

 

хочете змінити систему - почніть з себе, а не сидіти і писати як все погано ...

Змінено користувачем dj_design
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 minutes ago, dj_design said:

теж сезонне загострення ? ну так вперед, на барикаду .. чого ж ви тут сидите і висловлюєте свою думку ... а знаєте, в Китаї взагалі навіть предоплату не роблять, за ремонти доріг .. і що, всім тепер туди перебиратись ?

 

хочете змінити систему - почніть з себе, а не сидіти і писати як все погано ...

Важко переноситься критика? Можу теж порадити: не читати форум. Тут же "сезонне загострення" у багатьох.

А останній аргумент - в самісіньке серце, настільки влучно. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 минут назад, xc90 сказал:

Блін, ну цей аргумент взагалі нікуди не годиться, чесне слово. 

В смислі не годиться? Це ж залізний аргумент - "папереднікі тоже так робили"

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, xc90 сказал:

Важко переноситься критика? Можу теж порадити: не читати форум. Тут же "сезонне загострення" у багатьох.

критика ? та ну .. це більшо схоже на ниття .. а критика, вона зазвичай констуруктивна .. аргументована ... не подобається - запропонуйте краще .. а ви, максимум, це наводите приклади інших країн ... не свої рішення, а чужі .. до того ж, не враховуєте реалії і менталітет ... це ж так просто, розказувати, як добре живеться в Європі ..

 

це із розряду - жалітись на малу зарплату і нічого не робити на роботі .. а змінити роботу ? та ні, ти що .. на іншій фірмі робити заставлять, а я краще тут буду бухати і плакати як кругом все погано ... 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, dj_design сказано:

теж сезонне загострення ? ну так вперед, на барикаду .. чого ж ви тут сидите і висловлюєте свою думку ... а знаєте, в Китаї взагалі навіть предоплату не роблять, за ремонти доріг .. і що, всім тепер туди перебиратись ?

хочете змінити систему - почніть з себе, а не сидіти і писати як все погано ...

 

Я тобі відповім дитячим віршиком :)  Влучним, сука, віршиком!

 

Цитувати

На узліссі жив Їжак
Все було йому не так:
Не така росла травиця,
Не така текла водиця,
Всі сусіди-їжаки
Теж, вважав він, не такі!..
Ну а вам, шановні, як,
Не стрічавсь такий Їжак?

На узліссі жив їжак
Все було йому не так:
Не така росла травиця,
Не така текла водиця,
Всі сусіди-їжаки
Теж, вважав він, не такі!..
Ну а вам, шановні, як,
Не стрічавсь такий Їжак?
Источник: https://www.stranamam.ru/post/5388050/
На узліссі жив їжак
Все було йому не так:
Не така росла травиця,
Не така текла водиця,
Всі сусіди-їжаки
Теж, вважав він, не такі!..
Ну а вам, шановні, як,
Не стрічавсь такий Їжак?
Источник: https://www.stranamam.ru/post/5388050/

 

@volks ой...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, xc90 сказано:

Ем, а в теплу пору що заважало зробити? Якщо щось і ремонтували, то хіба клаптиками. Пройшли роки, коли магістралі цілими замінювали. 

ну бля!

Як ти взнаєш, яка ділянка аварійна, якщо вона про себе не дасть знати???  Якщо вона під землею і її не видно.

4 годин тому, xc90 сказано:

Важко переноситься критика?

Та ніхуя не критика - образи і тупе мавпування чи папугування. Власної думки  - нуль. Нє, не нуль - мінус 5!

Якщо це адекатна кртика- то ОК! Так її ж немає!

Прошу - назви причину - а у відповідь якесь несуразне бурмотіння та образи.  Про що і з ким розмовляти?

 

3 годин тому, volks сказано:

Це ж залізний аргумент - "папереднікі тоже так робили"

Та блять так і було!   То якого хуя ти тільки зараз прозрів??? Де, ти, сука, блять, був 5-7-10 років тому?

Сцикотно було?  Яйця тільки зараз прорізалися?  Коли відносна безвідповідальність за свої слова в Інтернеті ?? 

Схуялі ти мовчав при Кривицькому, який розпродав усі автостоянки в місті під ЖК??

Схуялі ти мовчав при Романюку, який допродав усе, що не встиг перед смертю Кривицький???

 

Зараз ти пизданеш, що ти ще був пиздюком малолітнім ,і ніхуя не розумів!  Спробуй!  Пиздюк ти! Довбойоб, блять!

 

  • +1 4
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, dj_design said:

критика ? та ну .. це більшо схоже на ниття .. а критика, вона зазвичай констуруктивна .. аргументована ... не подобається - запропонуйте краще .. а ви, максимум, це наводите приклади інших країн ... не свої рішення, а чужі .. до того ж, не враховуєте реалії і менталітет ... це ж так просто, розказувати, як добре живеться в Європі ..

 

це із розряду - жалітись на малу зарплату і нічого не робити на роботі .. а змінити роботу ? та ні, ти що .. на іншій фірмі робити заставлять, а я краще тут буду бухати і плакати як кругом все погано ... 

Ти, схоже, ще не відійшов від свят. Я максимально чітко написав претензії, а у відповідь - лише бухтіння про "зроби краще".

До чого роботу і зарплату приплів - взагалі незрозуміло. Теж спишу на післясвятковий бодун. 

57 minutes ago, Zheny@ said:

ну бля!

Як ти взнаєш, яка ділянка аварійна, якщо вона про себе не дасть знати???  Якщо вона під землею і її не видно.

Відкрию страшну таємницю - якщо не ремонтувати ніхуя (блін, скочуюсь до твого рівня) - то дуже скоро вся мережа стане аварійною. Побачу, як ти заспіваєш, коли весь будинок побуде без тепла пару днів.

1 hour ago, Zheny@ said:

Та ніхуя не критика - образи і тупе мавпування чи папугування. Власної думки  - нуль. Нє, не нуль - мінус 5!

Якщо це адекатна кртика- то ОК! Так її ж немає!

Прошу - назви причину - а у відповідь якесь несуразне бурмотіння та образи.  Про що і з ким розмовляти?

Ало, де образи побачив? Мавпування чого - нормального ставлення до жителів міста в Європі? Жах, в нас же свій шлях. 

Ладно ще діджей завів свою шарманку про якесь ниття. Але бачити як модер зривається, ліпить все на купу з морем знаків оклику - геть сумно і не налаштовує на дискусію. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, xc90 сказано:

Відкрию страшну таємницю - якщо не ремонтувати ніхуя (блін, скочуюсь до твого рівня) - то дуже скоро вся мережа стане аварійною.

ти теж, походу, не відійшов, бо я чітко сказав, що всю опалювальну мережу треба міняти, але ти, як і @volks читаєш лише те, що розумієш, або вигідно тобі! Запереч!

18 хвилин тому, xc90 сказано:

Побачу, як ти заспіваєш, коли весь будинок побуде без тепла пару днів.

Сусідній сидів, (2-3-4-5 днів) бо прорвало труби ПЕРЕД будиноком. І Тепломережі не мали чим крити. В будинку були труби замінені, як і в нашому, з а наш кошт.

 

19 хвилин тому, xc90 сказано:

Ало, де образи побачив?

перечитай з початку весь топік.  Там 8 сторінок, не багато.

 

20 хвилин тому, xc90 сказано:

Мавпування чого - нормального ставлення до жителів міста в Європі?

Та ж відповідь - перечитай топік.  Палиця і коломойський хуйові, насрали всім в  борщі і з хати рояль винесли з диваном! І ЗП зменшили!

21 хвилин тому, xc90 сказано:

Але бачити як модер зривається, ліпить все на купу з морем знаків оклику - геть сумно і не налаштовує на дискусію

бо я заїбався культурним бути!

Я намагаюся, але є купа людей, до яких без матюка не доходить ніяка думка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, xc90 сказал:

Ти, схоже, ще не відійшов від свят. Я максимально чітко написав претензії, а у відповідь - лише бухтіння про "зроби краще".

 

10 часов назад, xc90 сказал:

Жень, ти трохи неправий стосовно того, що новій владі нема що пред'явити. 

 

1. Недороблена пішохідна частина Волі вже чого вартує. Не вистачило часу чи може людей (всі добре бачили, скільки трудяг працювало над цим здоровенним об'єктом)? Щось не чути, щоб міська влада сильно нагинала за це підрядника. 

2. Відключення опалення через прориви тепломережі. Добре було б почати ремонтувати комунікації, але ж більше балів принесе "реконструкція" площі перед РАЦСом? (привіт, Кличко)

3. Цікавий тендер на 3 ляма прям перед новим роком. Нічого особливого, просто завалялись пару гривень, які потрібно було терміново освоїти.

 

Це лише з недавнього. Думаю, під водою цей айсберг має ще багато цікавого. 

це ти називаєш чітко написана претензія ? 

1. я писав вище, що ремонт заплановий на 2 роки .. вони і так зробили досить багато, як на мене, в наших реаліях .. якщо порівнювати взагалі роботу Автодору в Україні ... не треба тут згадувати Європу, багато нюансів, які одразу не виправиш ...

де в тебе тут аргументована критика ? те що міська рада нікого не нагинає ? .. так по факту нема за що .. те що вони літом нічого не робили ? да, згідний .. якщо дивитись конкретно .. але якщо в цілому, в них є 2 роки щоб зробити об'єкт .. і вони хоч весь час можуть байдики бити, а потім за тиждень зробити .. мають повне право .. ви в себе на роботі одразу біжете робити як отримали завдання, чи може плануєте роботу відносно виділеного часу .. і закінчуєте одне, щоб приступити до іншого ...

 

2. теплотраса і реконструкція площі - це різні речі і різні служби ... в нас ніколи не ремонтували теплотрасу заздалегідь, бо на це немає коштів .. тільки тоді коли "прорве" .. то до чого тут теперішня влада ? вона діє так само як і інші .. ваші пропозиції ? немає ... тільки " всьо прапало" ...

 

3.Америку відкрили .. так завжди було, є і буде в держ.установах ... залишились кошти і їх освоїли .. освоїли на "свято" .. мало того, я думаю що вони були заплановані .. ви мабудь взагалі далекі від державних тендерів і як вони проходять .. раджу поцікавитись, багато для себе відкриєте ... 

 

32 минуты назад, xc90 сказал:

До чого роботу і зарплату приплів - взагалі незрозуміло. Теж спишу на післясвятковий бодун. 

спишіть краще на свій бодун, якщо алегорій не розумієте .. 

Змінено користувачем dj_design
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотів вже не відписувати. Лан, спробую ще раз

9 minutes ago, Zheny@ said:

ти теж, походу, не відійшов, бо я чітко сказав, що всю опалювальну мережу треба міняти, але ти, як і @volks читаєш лише те, що розумієш, або вигідно тобі! Запереч!

Так, всю (чи майже всю треба міняти). Гроші - колосальні. То значить не треба ніхуя робити? 

Чи може ремонтувати ділянку за ділянкою. А якщо прорве в іншому місці - пояснити людям "вибачте, не вгадали. Зараз залатаємо, а наступного року візьмемось за капітальний ремонт".

Але ж нахуй - гроші в землі лохторат не оцінить. Давай ще одну площу в бруківку заїбашим.

11 minutes ago, Zheny@ said:

Перечитай з початку весь топік.  Там 8 сторінок, не багато.

 

Та ж відповідь - перечитай топік.  Палиця і коломойський хуйові, насрали всім в  борщі і з хати рояль винесли з диваном! І ЗП зменшили!

Лінь читати. Знайди, будь ласка, мої слова з цими образами в сторону цих поважних панів.

12 minutes ago, Zheny@ said:

Бо я заїбався культурним бути!

Я намагаюся, але є купа людей, до яких без матюка не доходить ніяка думка.

Якщо людям не доходить - може причина не в "культурності". А, на приклад, в трохи застарілих принципах керування містом?

5 minutes ago, dj_design said:

це ти називаєш чітко написана претензія ? 

1. я писав вище, що ремонт заплановий на 2 роки .. вони і так зробили досить багато, як на мене, в наших реаліях .. якщо порівнювати взагалі роботу Автодору в Україні ... не треба тут згадувати Європу, багато нюансів, які одразу не виправиш ...

де в тебе тут аргументована критика ? те що міська рада нікого не нагинає ? .. так по факту нема за що .. те що вони літом нічого не робили ? да, згідний .. якщо дивитись конкретно .. але якщо в цілому, в них є 2 роки щоб зробити об'єкт .. і вони хоц весь час можуть байдики бити, а потім за тиждень зробити .. мають повне право .. ви в себе на роботі одразу біжете робити як отримали завдання, чи може плануєте роботу відносно виділеного часу .. і закінчуєте одне, щоб приступити до іншого ...

Я правильно зрозумів - паскудна робота автодору, якісь інші нюанси - то типу виправдання? 

Раз ти вже почав за місце роботи говорити. Я не знаю в якій дупі ти працюєш, що для тебе такі речі абсолютно ок. Але на тому ж модерні навіть початківець проектний менеджер склав би нормальний договір з підрядником де не було б пів року їблування, поки люди терплять. 

18 minutes ago, dj_design said:

2. теплотраса і реконструкція площі - це різні речі і різні служби ... в нас ніколи не ремонтували теплотрасу заздалегідь, бо на це немає коштів .. тільки тоді коли "прорве" .. то до чого тут теперішня влада ? вона діє так само як і інші .. ваші пропозиції ? немає ... тільки " всьо прапало" ...

Бля, ще один свідок "папіредників". 

Так, Кривицький, Романюк були нічим не кращі? То що з того, нам ще вічність на них кивати? 

Просто в ахуї від рівня аргументів тих, хто ще мені вказує на відсутність аргументаціі.

21 minutes ago, dj_design said:

3.Америку відкрили .. так завжди було, є і буде в держ.установах ... залишились кошти і їх освоїли .. освоїли на "свято" .. мало того, я думаю що вони були заплановані .. ви мабудь взагалі далекі від державних тендерів і як вони проходять .. раджу поцікавитись, багато для себе відкриєте ... 

Женя номер 2. "Так завжди було - то що дивного". Сука, просто немає слів. І ці люди щиро вірять в свою нормальність.

Я тобі теж багато що відкрию: якщо під кінець року раптово вилазять 3 ляма - то є певні питання до фін. відділу. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, xc90 сказано:

Так, всю (чи майже всю треба міняти). Гроші - колосальні. То значить не треба ніхуя робити? 

Чи може ремонтувати ділянку за ділянкою. А якщо прорве в іншому місці - пояснити людям "вибачте, не вгадали. Зараз залатаємо, а наступного року візьмемось за капітальний ремонт".

Але ж нахуй - гроші в землі лохторат не оцінить. Давай ще одну площу в бруківку заїбашим.

А давай  -висувайся на мера. Я, бля буду, проголосую за тебе! 

(Але якщо @volks запропонує кращу програму, тоді вибачай!)

2 хвилин тому, xc90 сказано:

Лінь читати. Знайди, будь ласка, мої слова з цими образами в сторону цих поважних панів.

Схуялі ти вирішив , що то про тебе? Там памроорків ідписчалося хуєвий воз!

3 хвилин тому, xc90 сказано:

приклад, в трохи застарілих принципах керування містом?

Куди вже застарілішим, як було при Кривицьмому і наступникам?

 

4 хвилин тому, xc90 сказано:

Але на тому ж модерні навіть початківець проектний менеджер склав би нормальний договір з підрядником де не було б пів року їблування, поки люди терплять. 

Їбать ти не обізнаний :)

Він не на Модерні працює, це раз, а друге, якби ти там хоча б 6 місяців пропрацював, ти б такої єрємі зараз би не зморозив. (Єслішо - тоя там працював!)

6 хвилин тому, xc90 сказано:

Так, Кривицький, Романюк були нічим не кращі? То що з того, нам ще вічність на них кивати? 

Просто в ахуї від рівня аргументів тих, хто ще мені вказує на відсутність аргументаціі.

так бля того, що вони залишили після себе вічно договори з родиною,  які не можна розірвати безболісно для міста!

Бо все, що вони залишили після себе,  то їбане кумовство і договорняки, які ти не подолаєш навіть законними методами!

Ти ще надто молодий, щоб розповідати мені про те, що робилося і як!  Маю купу родичів і знайомих які реально попали на великі гроші завдяки "попередникам", і зараз, блять, ніхуя не можуть вигребсти!   Тому просто - промовчи ок?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, xc90 сказано:

Женя номер 2. "Так завжди було - то що дивного". Сука, просто немає слів. І ці люди щиро вірять в свою нормальність.

нє, я псіх кончений !

9 хвилин тому, xc90 сказано:

якщо під кінець року раптово вилазять 3 ляма - то є певні питання до фін. відділу

То якого блять хуя ти це мені розказуєш, а не прокурору??? 

Що? Сцикнув?  

А я нє!

Коли треба  йти не сцяти - то я йду  і не сцю! І тим паче, на борді про це не кричу!

 

Що? з'їв?

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  

15 минут назад, xc90 сказал:

Я правильно зрозумів - паскудна робота автодору, якісь інші нюанси - то типу виправдання? 

Раз ти вже почав за місце роботи говорити. Я не знаю в якій дупі ти працюєш, що для тебе такі речі абсолютно ок. Але на тому ж модерні навіть початківець проектний менеджер склав би нормальний договір з підрядником де не було б пів року їблування, поки люди терплять. 

ти точно не обкурився ? я казав що це нормально ? я казава мають право, бо заплановані роботи на 2 роки ... а де ти був коли ті роботи складали і підписували ? чому зараз кричиш а не тоді ? толку від твої слів ?

 

15 минут назад, xc90 сказал:

Женя номер 2. "Так завжди було - то що дивного". Сука, просто немає слів. І ці люди щиро вірять в свою нормальність.

Я тобі теж багато що відкрию: якщо під кінець року раптово вилазять 3 ляма - то є певні питання до фін. відділу. 

нема слів - то краще мовчи .. а ще краще - влаштуйся на державну роботу, щоб побачити що і як там відбувається, а тоді критикувати будеш ... 

 

блін, куди не глянь, всі все знають як робити, а робити нема кому .. зате нити як все погано - то вони перші ... 

Змінено користувачем dj_design
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 minutes ago, Zheny@ said:

нє, я псіх кончений !

Не лікар, але певні передумови насторожують. 

24 minutes ago, Zheny@ said:

То якого блять хуя ти це мені розказуєш, а не прокурору??? 

Що? Сцикнув?  

А я нє!

Коли треба  йти не сцяти - то я йду  і не сцю! І тим паче, на борді про це не кричу!

 

Що? з'їв?

Що розказати прокурору: що за 3 дні до нового року розіграли тендер під приготовленого підрядника? Ну, тут нічого кримінального. 

Женя, це мій вибір - йти до прокурора чи на форумі розказувати людям, що за єбаний дитмайданчик вони не повинні ноги депутатам цілувати. Бо це їхні податки. Те, що на форумі є парочка палицедрочерів, які важко сприймають критику - не моя проблема

З'їж сам. 

 

20 minutes ago, dj_design said:

 Ти точно не обкурився ? я казав що це нормально ? я казава мають право, бо заплановані роботи на 2 роки ... а де ти був коли ті роботи складали і підписували ? чому зараз кричиш а не тоді ? толку від твої слів ?

Такий прикол - був на роботі. Бо ж у нас усі слухання в робочий час і з оголошенням про них за день до початку. Інколи ще містом треба побігати, щоб зловити невгамовних. 

Чи може на слуханнях Підрядник казав щось типу такого "в мене є 2 роки і я роблю протягом цього часу все, що захочу. А взимку - ніякої роботи"? Ніт, були шикарні візуалізації і ні слова про розйобану пішохідну частину на пів року. 

Може б якось влада обійшлася без мене? І така б сама сказала "слухай, шановний Підрядник, а як ти забезпечиш мешканцям мінімальний дискомфорт протягом цих двох років?"

Чи тут знову щось не те прошу і в нас "свої нюанси"?

20 minutes ago, dj_design said:

 Нема слів - то краще мовчи .. а ще краще - влаштуйся на державну роботу, щоб побачити що і як там відбувається, а тоді критикувати будеш ... 

Слів в мене достатньо, інша справа що тобі вони не подобаються. Ну нічого, якось перетерпиш. 

І вже покинь, будь ласка, ці дитячі аргументи з розповідями де мені працювати. Коли п'ятий раз заводиш одну і ту ж пластинку - набридає слухати. 

Змінено користувачем xc90
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, xc90 сказал:

Слів в мене достатньо, інша справа що тобі вони не подобаються. Ну нічого, якось перетерпиш. 

І вже покинь, будь ласка, ці дитячі аргументи з розповідями де мені працювати. Коли п'ятий раз заводиш одну і ту ж пластинку - набридає слухати. 

я ж кажу - крім слів, в тебе більше нічого нема ... ні аргументів, ні прикладів .. тільки слова .. а поговорити ти бачу добре любиш, нажаль на рахунок роботи сказати нічого не можу .. не знаю і не маю прикладів...

 

працюй де хочеш і ким хочеш, в нас вільна країна .. але якщо ніколи не працював на державній роботі, то не треба про неї розказувати .. не займався тендерами - мовчи і не ний, як вони проходять і "під кого готуються" ( з твоїх слів) ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, dj_design said:

я ж кажу - крім слів, в тебе більше нічого нема ... ні аргументів, ні прикладів .. тільки слова .. а поговорити ти бачу добре любиш, нажаль на рахунок роботи сказати нічого не можу .. не знаю і не маю прикладів...

Та ти явно прикалуєшся. То пишеш, що не маю слів. То вже слова є, але "більше нічого". 

Почалось все з того, що Женя написав (не мені) навести приклади що не так в місті робиться. Навів, почалась канітєль про ниття, прокурорів і т.д.

5 minutes ago, dj_design said:

працюй де хочеш і ким хочеш, в нас вільна країна .. але якщо ніколи не працював на державній роботі, то не треба про неї розказувати .. не займався тендерами - мовчи і не ний, як вони проходять і "під кого готуються" ( з твоїх слів) ...

Факт відсутності досвіду держслужби - не робить останню якоюсь недосяжною для обговорення. Скажу більше - майже ні в якій нормальній країні держслужбовці - не особливо "поважна" професія. 

Але це не означає автоматично, що свою роботу вони можуть робити чорт зна як і нічого їм за це пред'явити не можна. І тим більше - прощати, бо "так робили усі до них". 

 

Наостанок - на моє суб'єктивне переконання міста України вже почали гонку за комфорт громадян. Львів, Дніпро, Вінниця вже просікли фішку і переманюють перспективних громадян до себе. Луцьк поки що в цьому пасе задніх. Не в останню чергу завдяки такому поблажливому ставленню, як тут можна почитати. 

 

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ох вульва-вульва…. Думав в тобі ну хоть щось є від цього бренду. А ти просто ще молод і глуп ,і нє відал больших залуп.( важких і не простих життєвих ситуацій, хоча можеш думати не в переносному сенсі про крайнє слово в минулому  речені. Зараз толерантність до будь якої статі людини)

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, xc90 сказал:

Та ти явно прикалуєшся. То пишеш, що не маю слів. То вже слова є, але "більше нічого". 

тобі говориш одне - а ти всерівно чуєш тільки своє...

11 минут назад, xc90 сказал:

Факт відсутності досвіду держслужби - не робить останню якоюсь недосяжною для обговорення. Скажу більше - майже ні в якій нормальній країні держслужбовці - не особливо "поважна" професія. 

Але це не означає автоматично, що свою роботу вони можуть робити чорт зна як і нічого їм за це пред'явити не можна. І тим більше - прощати, бо "так робили усі до них". 

я десь сказав що це престижно ? я десь писав що вони роблять чорт зна як ? я сказав, що перед тим як критикувати їх роботу, попрацюй там, щоб побачити хто і чому насправді "винен" що все так погано, на твою думку ..

 

11 минут назад, xc90 сказал:

Наостанок - на моє суб'єктивне переконання міста України вже почали гонку за комфорт громадян. Львів, Дніпро, Вінниця вже просікли фішку і переманюють перспективних громадян до себе. Луцьк поки що в цьому пасе задніх. Не в останню чергу завдяки такому поблажливому ставленню, як тут можна почитати. 

тебе мабудь ще й в гуглі забанили, але друге місце "у рейтингу найкомфортніших міст України" якось не дуже схоже на "пасе задніх" - http://www.volynpost.com/news/191893-luck--drugyj-u-rejtyngu-najkomfortnishyh-mist-ukrainy

прикинь, друге місце .. а тобі все погано тут ..

 

Змінено користувачем dj_design
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, xc90 сказано:

Факт відсутності досвіду держслужби - не робить останню якоюсь недосяжною для обговорення.

я не знаю як треба робити, але все робите не правильно!  (Це про тебе і про @volks)

8 хвилин тому, xc90 сказано:

Львів, Дніпро, Вінниця вже просікли фішку і переманюють перспективних громадян до себе.

просто так сказав, чи маєш докази?

Хоча, підозрюю, що начитався на " ИА "Панорама" ...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, dj_design сказано:

"у рейтингу найкомфортніших міст України" якось не дуже схоже на "пасе задніх"

тут я б не заявляв так.

Гугл суперечливий у різну пору року!
https://vsim.ua/Podii/reyting-naykomfortnishih-mist-ukrayini-na-yakomu-mistsi-hmelnitskiy-11447052.html

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Zheny@ сказал:

тут я б не заявляв так.

Гугл суперечливий у різну пору року!
https://vsim.ua/Podii/reyting-naykomfortnishih-mist-ukrayini-na-yakomu-mistsi-hmelnitskiy-11447052.html

 

Жень, журнал "Фокус" і "Міжнародний республіканський інститут" якось трошки відрізняються між собою .. я так думаю ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 minutes ago, Zheny@ said:

я не знаю як треба робити, але все робите не правильно!  (Це про тебе і про @volks)

А ще каже зверху @dj_design, що я якось неправильно читаю. Я ж майже відразу навів приклад з Німеччини. Але відразу ж отримав залізні аргументи що це ми якісь не такі і нема чого порівнювати. 

28 minutes ago, Zheny@ said:

просто так сказав, чи маєш докази?

Хоча, підозрюю, що начитався на " ИА "Панорама" ...

Доказів нема, скажу лише, що за останні років 5 всі мої друзі-айтішники звалили спочатку в Львів, а потім дехто - за кордон. В Луцьку наразі - жодного. А, ще пару інженерів-одногрупників переманила Вінниця на якісь проекти (не сильно вникав).

29 minutes ago, dj_design said:

тобі говориш одне - а ти всерівно чуєш тільки своє...

я десь сказав що це престижно ? я десь писав що вони роблять чорт зна як ? я сказав, що перед тим як критикувати їх роботу, попрацюй там, щоб побачити хто і чому насправді "винен" що все так погано, на твою думку ..

Та тобі легше стане якщо я попрацюю хоч якийсь час? Чи я такий маю через декілька місяців написати на форумі "знаєте, помилявся - за таку роботу їм усім треба пам'ятники ставити". 

Ти дуже дивний, якщо справді не розумієш, що все в місті вирішує буквально пару людей (якщо взагалі не один).

22 minutes ago, dj_design said:

Жень, журнал "Фокус" і "Міжнародний республіканський інститут" якось трошки відрізняються між собою .. я так думаю ;)

Це просто опитування мешканців міста? Я б ще онлайн голосування сюди приліпив) 

Spoiler

Всеукраїнське муніципальне дослідження МРІ – це комплексний інструмент для моніторингу ключових трендів, змін та індикаторів розвитку міст. Методологія дослідження включає опитування 800 людей у кожному обласному центрі, що становить 19200 респондентів по всій Україні. Вибірка будь-якого загальнонаціонального опитування становить близько 2400 респондентів, тож охоплення муніципального дослідження МРІ майже у вісім разів більше. Це дозволяє точніше передати настрої суспільства у розрізі окремих міст. Проведення дослідження щорічно збільшує його цінність та надає можливість відстежувати зміни у містах. На основі цих даних, зокрема індексу задоволеності якістю сфер та послуг, МРІ щороку публікує рейтинг обласних центрів України. Даний рейтинг дозволяє не лише порівнювати міста між собою, але й виокремити кращі практики ефективної місцевої політики та відстежувати успіхи міських голів та їх команд по всій Україні. Детальніше про рейтинг і критерії оцінки муніципальних послуг Віталій Шарлай, спеціаліст з досліджень МРІ, розповів Громадському Радіо (подкаст доступний за посиланням). 

Upd. Цікаві цифри цього опитування) 

Змінено користувачем xc90
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, xc90 сказал:

Раз вже почав, розкажи нюанси "муніципального опитування", бо я не вмію в гугл і знаходиться лише якась вода.

як на мене, то "Міжнародний республіканський інститут — неприбуткова та непартійна міжнародна організація " зайлсговує більшої довіри, а журнал "Фокус" - комерційний ресурс .. жо того ж, в них же і написано як вони робили результати - " основу рейтингу брали результати Сьомого муніципального опитування, підготовленого соціологічною групою "Рейтинг" від імені Центру аналізу та соціологічних досліджень Міжнародного республіканського інституту. "

до того ж це ти сказав - "Луцьк поки що в цьому пасе задніх" ... приклад наведеш ? чи як завжди - пусті слова ?

 

8 минут назад, xc90 сказал:

Ти дуже дивний, якщо справді не розумієш, що все в місті вирішує буквально пару людей (якщо взагалі не один).

навіть коментувати вже не хочеться .. але якщо все так, то для чого ти тут розпинаєшся ? толку ? все ж давно вирішено :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...