Перейти до змісту

Натішились "еко"транспортом


Рекомендовані повідомлення

7 minutes ago, dj_design said:

як на мене, то "Міжнародний республіканський інститут — неприбуткова та непартійна міжнародна організація " зайлсговує більшої довіри, а журнал "Фокус" - комерційний ресурс .. жо того ж, в них же і написано як вони робили результати - " основу рейтингу брали результати Сьомого муніципального опитування, підготовленого соціологічною групою "Рейтинг" від імені Центру аналізу та соціологічних досліджень Міжнародного республіканського інституту. "

до того ж це ти сказав - "Луцьк поки що в цьому пасе задніх" ... приклад наведеш ? чи як завжди - пусті слова ?

Дуже серйозне опитування, питань нема. 

Так, Луцьк пасе задніх і це моя особиста думка після відвідин в цьому році двох з трьох згаданих інших міст. Ті території та громадські простори які реконструюють та відкривають у Львові та Вінниці - Луцьку і не снились. 

7 minutes ago, dj_design said:

 Навіть коментувати вже не хочеться .. але якщо все так, то для чого ти тут розпинаєшся ? толку ? все ж давно вирішено :)

Моя справа - розпинатись тут чи ні. Якщо ти вже яку другу сторінку реагуєш - значить щось таки зачепив. 

Змінено користувачем xc90
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 225
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

1 минуту назад, xc90 сказал:

Так, дуже серйозне опитування, питань нема. 

Так, Луцьк пасе задніх і це моя особиста думка після відвідин в цьому році двох з трьох згаданих інших міст. Ті території та громадські простори які реконструюють та відкривають у Львові та Вінниці - Луцьку і не снились. 

а ну да .. твоя особиста думка набагто серйозніша ніж якесь там опитування .. ти ж в нас знаний експерт .. 

2 минуты назад, xc90 сказал:

Моя справа - розпинатись тут чи ні. Якщо ти вже яку другу сторінку реагуєш - значить щось таки зачепив. 

та на здоров'я ... "зачіпачку" не зламай, а то такия як я тут багато ... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 minutes ago, dj_design said:

а ну да .. твоя особиста думка набагто серйозніша ніж якесь там опитування .. ти ж в нас знаний експерт .. 

Ловко ти з теми ремонту Волі зіскочив) Бідні міста нижче в рейтингу - там геть, певно, доріг нема. 

18 minutes ago, dj_design said:

та на здоров'я ... "зачіпачку" не зламай, а то такия як я тут багато ... 

Та перестань: в захисниках зараз лише ти і мій старий друг Женя, з яким я ламав списи ще в декількох топіках на цю ж тематику)

 

@Alex SАлєхандро, я ж просив вже цитувати нік. Ледве не прощолкав твоє повідомлення. Чи дідові то трохи складно запам'ятати? 

Я вже казав раз і повторю стільки, скільки треба разів. Твій час - вже позаду. Не лізь з порадами дідівськими і ще дай нарешті своєму сину нормально пожити, а не горбатитись на складах холодних. 

 

Змінено користувачем xc90
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Zheny@ сказал:

Та блять так і було!   То якого хуя ти тільки зараз прозрів??? Де, ти, сука, блять, був 5-7-10 років тому?

Сцикотно було?  Яйця тільки зараз прорізалися?  Коли відносна безвідповідальність за свої слова в Інтернеті ?? 

Схуялі ти мовчав при Кривицькому, який розпродав усі автостоянки в місті під ЖК??

Схуялі ти мовчав при Романюку, який допродав усе, що не встиг перед смертю Кривицький???

 

Зараз ти пизданеш, що ти ще був пиздюком малолітнім ,і ніхуя не розумів!  Спробуй!  Пиздюк ти! Довбойоб, блять!

Саме так. Я був мал і глуп. Але вже в 2015 році перед виборами я ТУТ на борді писав, що мені не подобається по Романюку. Але ж ти зі зграйки тих долбойобів, що реагують лише на критику його кумира.

Ти ж сам в іншій темі погодився, що ремонти робляться для галочки, а не для жителів. Так схуялі ти знову тут розкіпішувався і рвеш за них сраку

4 часа назад, Zheny@ сказал:

@volks ой...

Що ой??? В місті ніхуя не зроблено нормально.

3 часа назад, Zheny@ сказал:

Як ти взнаєш, яка ділянка аварійна, якщо вона про себе не дасть знати???  Якщо вона під землею і її не видно.

Та воно, блять, все аварійне. Але нахуя його ремонтувати. Його не видно. І лохторат ним не заманиш.

2 часа назад, Zheny@ сказал:

Палиця і коломойський хуйові, насрали всім в  борщі і з хати рояль винесли з диваном! І

Тюрми можна закривати. Оскільки в мене з дому ніхто ніхуя не виніс. Значить злодіїв в Україні немає.

48 минут назад, Zheny@ сказал:

не знаю як треба робити, але все робите не правильно!  (Це про тебе і про @volks)

Нагадаю, що мною тут є створена тема, де описано, що роблять не так і як це треба робити. І посилання на неї кидалось поРаднику ще в 2018 році.

 

Змінено користувачем volks
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, volks сказано:

В місті ніхуя не зроблено нормально.

На узліссі жив Їжак
Все було йому не так:
Не така росла травиця,
Не така текла водиця,
Всі сусіди-їжаки
Теж, вважав він, не такі!..
Ну а вам, шановні, як,
Не стрічавсь такий Їжак?

На узліссі жив їжак
Все було йому не так:
Не така росла травиця,
Не така текла водиця,
Всі сусіди-їжаки
Теж, вважав він, не такі!..
Ну а вам, шановні, як,
Не стрічавсь такий Їжак?
Источник: https://www.stranamam.ru/post/5388050/
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Zheny@ сказано:

На узліссі жив Їжак
Все було йому не так:
Не така росла травиця,
Не така текла водиця,
Всі сусіди-їжаки
Теж, вважав він, не такі!..
Ну а вам, шановні, як,
Не стрічавсь такий Їжак?

істина посередині. У тебе позиція "хай хоч так, інші були гірші" а у @volks позиція що варіант "ну і шо що 5 мільйонів вкрав, зато громадський туалет зробив" то так не має бути. Якщо рівняти з тим що було - потрохи таки краще. А якщо рівняти з тим як мало б бути - таки реально все не так :(

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, vampirich сказано:

істина посередині. У тебе позиція "хай хоч так, інші були гірші" а у @volks позиція що варіант "ну і шо що 5 мільйонів вкрав, зато громадський туалет зробив" то так не має бути. Якщо рівняти з тим що було - потрохи таки краще. А якщо рівняти з тим як мало б бути - таки реально все не так :(

Неправда. Не "хоч так". А робота робиться.

немає тих, що не крали і не крадуть. І, мабуть, не скоро з'являться.  Мене трошки напрягає ниття на форумі, що все хуйово, і все. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Неправда. Не "хоч так". А робота робиться.

немає тих, що не крали і не крадуть. І, мабуть, не скоро з'являться.  Мене трошки напрягає ниття на форумі, що все хуйово, і все. 

 

це якраз той варіант, який я написав в лапках, і проти якого @volks

Так крадуть. Так, не скоро зміниться. Але це не значить що тим треба тішитись і не бажати щоб змінилося

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, vampirich сказал:

Якщо рівняти з тим що було - потрохи таки краще. А якщо рівняти з тим як мало б бути - таки реально все не так :(

Я завжди питаю, чи згоден ти, щоб тобі так вдома майстри робили?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, volks сказано:

Я завжди питаю, чи згоден ти, щоб тобі так вдома майстри робили?

так ось звичайно ніхто не хоче таких майстрів... Але якщо навколо ЛИШЕ такі майстри? а ті всі нові люди, перед тим як стати майстрами, мусять разом з ними попрацювати, і досить швидко піддаються спокусі "зрубати бабла"? я згідний з тобою що так не має бути. Але я не бачу поки способів як це змінити. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, vampirich сказал:

Але якщо навколо ЛИШЕ такі майстри?

Навіть якщо він найкращий з поганих, то він все-одно поганий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, volks сказано:

Навіть якщо він найкращий з поганих, то він все-одно поганий.

це понятно. Що з цим робити - непонятно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, vampirich сказал:

це понятно. Що з цим робити - непонятно

Критика, критика і ще раз критика.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, volks сказано:

Критика, критика і ще раз критика.

критикуй не критикуй - все одно получиш слово, що римується на -уй.!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часов назад, volks сказал:

Навіть якщо він найкращий з поганих, то він все-одно поганий.

Все відносно. Для когось це вже добре, але ти хочеш абсолютний ідеал. Людям після совка і 90-х вже гарно. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, TFA сказал:

Все відносно. Для когось це вже добре, але ти хочеш абсолютний ідеал. Людям після совка і 90-х вже гарно. 

Ну то понятно. "Добре хоч так зробили". Надіюсь ці всі люди вдома ремонт за таким же принципом роблять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, volks сказано:

Ну то понятно. "Добре хоч так зробили". Надіюсь ці всі люди вдома ремонт за таким же принципом роблять.

ото людина, 

все не так,

всі хуйові,

раніше було гірше,

зараз ще хуже,

а щоб у вас ремонт так робили.

влада хуйова (будь-яка)

 

Ти схожий на діда, який забув випити таблетки.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, Zheny@ сказал:

ото людина, 

все не так,

всі хуйові,

раніше було гірше,

зараз ще хуже,

а щоб у вас ремонт так робили.

влада хуйова (будь-яка)

 

Ти схожий на діда, який забув випити таблетки.

Та заспокойся. Добре що хоч щось роблять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, volks сказано:

Та заспокойся.

Я спокійний.  тебе коробить!

10 годин тому, volks сказано:

Добре що хоч щось роблять

От мені аж цікаво,  щоб ти казав, якби вони нікуя не робили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, Zheny@ сказал:

От мені аж цікаво,  щоб ти казав, якби вони нікуя не робили?

Таке неможливо впринципі.

12 часов назад, Zheny@ сказал:

Я спокійний

Ну да, ну да.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
В 09.01.2022 в 12:07, Ghost_manka сказал:

Преміум Сервіс які монополізують в майбутньому перевезення в Луцьку (Да да да, параноя про злив комунального транспорту і бла бла бла) або втічуть як тільки присмалять хвоста?
(Якщо подивитись, як керівництво веде себе в різних ситуаціях на ФБ, то складається чітке враження, що вони їздять тільки через відкати зі сторони ЛМР. Халява кінчиться, до побачення, ми назад возити людей на заводи)


Ох, яке "кумедне" співпадіння
Можна знімати десятки яскравих та промовистих реклам, закупати декілька десятків "екологічного транспорту", але до сраки ті всі пасажири))
3-4 місяці покатались та й вистачить. Дай Боже, щоб Бест Ленад довше пробув на маршруті

 

Спойлер
На автобусні маршрути № 10 та 30 призначили тимчасового перевізника
Під час позачергового засідання виконавчого комітету, до проведення конкурсу та затвердження його результатів на автобусних маршрутах № 10 та 30, призначено тимчасовим перевізником ТОВ “Бест Ленад Груп”.
Начальник відділу транспорту Віктор Главічка зауважив, що у зв’язку із заявою ТзОВ “Преміум-сервіс ЛТД” щодо розірвання договорів на перевезення пасажирів, необхідно оголосити конкурс на перевезення пасажирів автомобільним транспортом у Луцькій міській територіальній громаді за маршрутами № 10 та 30.
Крім того, за його словами, враховуючи звернення мешканців Луцької міської територіальної громади пропонується внести зміни у схему руху автобусного маршруту № 30 в частині доїзду до вулиці Карбишева.
Так, автобуси за маршрутом № 30 “с.Богушівка – Карбишева” тепер їздитимуть за наступними вулицями: с.Богушівка, с.Забороль, Володимирська, Червоного Хреста, Ковельська, Глушець, Паркова (Словацького, Богдана Хмельницького), Волі, Київський майдан, Рівненська, Відродження, Молоді, Соборності, Гордіюк, Конякіна, Карбишева (місця міжзмінного відстою у с.Богушівка, с.Забороль та на вул.Карбишева).
На маршруті працюватиме вісім автобусів. Розрахунковий інтервал руху в години “пік” 16 хв.
До участі у конкурсі на маршрути № 10 та 30 допускаються міські автобуси категорії М3 класу I з екологічними показниками не нижче Євро-5.
Документи на участь у конкурсі приймаються до 11 години 23 березня 2022 року. Сам конкурс відбудеться 12 квітня 2022 року.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Ось що пишуть про зацікавленість поліщука в роботі луцьких підприємств транспорту.
"Кому війна.....Чекав біля депо тролейбус на 33 кв.По графіку вже мало бути три.Телефоную диспетчеру підприємства електротранспорту з запитанням.У вілповідь -Нам міськрада забороняє випускати всі тролейбуси по графіку....-
-Чому?-
-Кажуть маршрутки недоотримують план.....-
Відкритим текстом.
Як відомо половина маршруток в Луцьку знаходяться у власності мера Луцька - ігоря поліщука.
Так що поговірка вірна.
А у багатьох містах пенсіонери і в маршрутках безкоштовно їздять."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, toj_tu сказал:

Ось що пишуть 

На паркані теж пишуть.Сам дзвонив, взнавав, чи то ви такі довірливі до всього що пишуть?Бо з чим-чим, а з тролейбусами точно проблем не бачу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://www.eway.in.ua/ua/cities/lutsk

Можна самостійно подивитись скільки зараз автобусів і скільки тролейбусів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, iiron сказано:

Бо з чим-чим, а з тролейбусами точно проблем не бачу.

О, мокатєль прибіг за поРадника рубаху рвати. Охолонь трохи. Випуск тролейбусів впав майже вдвічі. При тому, що зараз дефіцит дизпалива і потрібно було б по максимуму задіяти рогаті.

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...