Перейти до змісту

Натішились "еко"транспортом


Рекомендовані повідомлення

19 minutes ago, yu2007 said:

Не погоджусь. Прийшовши на виборчу дільницю і проголосувавши за непрохідного чи зіпсувавши бюлетень, я даю їм можливість говорити: вибори легітимні, прийшло хх%, ми отримали більшість голосів, а отже наступні 4-5 років ми виконуватимемо волю цієї «більшості» лучан. 
Я вважаю, що в цю гру не можна грати.

Я тебе прошу - вибори визнають легітимними, навіть якщо прийде геть мала кількість людей. Пани депутати закрили усі лазєйкі ще чи не в 90-тих.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 225
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

19 хвилин тому, yu2007 сказано:

а отже наступні 4-5 років ми виконуватимемо волю цієї «більшості» лучан.

а в чому питання? хто заважає - зробити "свою" більшість лучан? От як каже @toj_tu  - Вася (умовний) скаже - голосуй і буде все зйбс...

А проголосують за Поліщука, чому? Знову зрада?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 minutes ago, xc90 said:

Я тебе прошу - вибори визнають легітимними, навіть якщо прийде геть мала кількість людей. Пани депутати закрили усі лазєйкі ще чи не в 90-тих.

Не можна сказати, що я не здогадувався про це, коли писав пост вище))


Якби існувала графа «противсіх», і, уявімо, на минулих виборах з усіх, хто скористався правом голосу, 20% віддали голос за шибу, 40% - за полішука, а 60%  - не підтримую жодного, то це б в юридичному сенсі, за теперішніх законів, певно означало б, що перемогу отримав полішук. Однак так само і для більшої кількості людей нарешті почало б доходити, що це якесь на@балово, а не демократія :) 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 minutes ago, Bliksss said:

хто заважає - зробити "свою" більшість лучан?

Як на мене, об’єднання лучан - це єдиний вихід, який, на жаль, навряд чи трапиться, за мого життя так точно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, yu2007 сказано:

Як на мене, об’єднання лучан - це єдиний вихід, який, на жаль, навряд чи трапиться, за мого життя так точно.

Як на мене, "об’єднання лучан" - траплялось вже не раз...навіть на цих виборах, якщо не помиляюсь...

P.S. Треба ТМ зареєструвати і брати гроші, хоч якийсь профіт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, yu2007 сказал:

Якби існувала графа «противсіх», і, уявімо, на минулих виборах з усіх, хто скористався правом голосу, 20% віддали голос за шибу, 40% - за полішука, а 60%  - не підтримую жодного

Це точно було б на@балово)))

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що заважає прийти і зіпсувати свій бюлетень і цим самим показати своє Фе всім кандидатам?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, volks said:

Що заважає прийти і зіпсувати свій бюлетень і цим самим показати своє Фе всім кандидатам?

Від твого "фе" (і тисяч інших лучан) - їм не гаряче, не холодно:)

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, xc90 сказал:

Від твого "фе" (і тисяч інших лучан) - їм не гаряче, не холодно:)

А від "проти всіх " холодно ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, volks сказано:

Що заважає прийти і зіпсувати свій бюлетень і цим самим показати своє Фе всім кандидатам?

теоретично - це стаття, на практиці - не застосовується, якщо ти сам свій бюлетень зіпсував, а не чийсь чи дістав його зі скрині для голосування - тоді вже всіх собак повісять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, volks сказано:

А від "проти всіх " холодно ?

теоретично, для всіх інших (хто не в списку) - має бути стимулом щось робити...типу - в правильному напрямку рухаєтесь, ще трохи і проголосують за вас, а не проти всіх.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, yu2007 сказано:

20% віддали голос за шибу, 40% - за полішука, а 60%  - не підтримую жодного

була б - явка 120%

20+40+60... Як вибори царя на роісі...

Змінено користувачем Bliksss
  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 minutes ago, Bliksss said:

була б - явка 120%

20+40+60... Як вибори царя на роісі...

 

купую гуртом за одну тисячу, продаю вроздріб за три тисячі, от на ці 2% і живу )))

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, yu2007 сказано:

купую гуртом за одну тисячу, продаю вроздріб за три тисячі, от на ці 2% і живу )))

старий анекдот з 90-х - мало хто зрозуміє...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, yu2007 сказано:

Як на мене, об’єднання лучан - це єдиний вихід, який, на жаль, навряд чи трапиться, за мого життя так точно.

здається, на борді вже підтримували людей....бордівчан...знаних...з авторитетом...

я вже не кажу, що "дехто" балотувався в міськраду і цього разу, хто - не скажу, хай сам скаже ;) 

 

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 15.12.2021 в 16:47, Werwolf777 сказал:

і що з тролейбусами?

Завод закрив контракт із Сумами, поставивши у грудні решту 9 тролейбусів. Зараз будуть робити Луцьк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 hours ago, volks said:

А від "проти всіх " холодно ?

Якби за цим був конкретний інструментарій типу нових виборів з новими мордами - думаю, лише б тоді зашевелились. 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, xc90 сказал:

Якби за цим був конкретний інструментарій типу нових виборів з новими мордами - думаю, лише б тоді зашевелились. 

Так про те і мова, що наразі немає різниці чи є та графа, чи ні.

І по факту маємо те, що 14% лучан вибрали для міста керівника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, volks сказал:

Так про те і мова, що наразі немає різниці чи є та графа, чи ні.

І по факту маємо те, що 14% лучан вибрали для міста керівника.

Та нормальний у вас мер. Чого ви вже так?

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Bliksss сказано:

здається, на борді вже підтримували людей....бордівчан...знаних...з авторитетом...

я вже не кажу, що "дехто" балотувався в міськраду і цього разу, хто - не скажу, хай сам скаже ;) 

 

В мене таке враження, що любий, хто попадає в болото влади, досить швидко в ньому і тоне. Маю купу випадків, коли адекватні,чесні, відповідальні люди, яких більшість знаю особисто, попавши у владу будь-якого ешелону (приклади маю від сільради до верховної), досить швидко зкурвлюються, і З ідейних борців за благо для свого народу перетворюються на типових чинуш-рішал. Після виборів  активна позиція, спроби щось змінити і добитися потихеньку згасає поки не зникне...а тоді виявляється що депутатик уже голосує за "потрібні комусь" рішення, і паралельно тому росте вартість авто, на яких він їздить, з'являютьсяквартири-будинки, та інші блага цивілізації.

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 минуту назад, vampirich сказал:

В мене таке враження, що любий, хто попадає в болото влади, досить швидко в ньому і тоне. Маю купу випадків, коли адекватні,чесні, відповідальні люди, яких більшість знаю особисто, попавши у владу будь-якого ешелону (приклади маю від сільради до верховної), досить швидко зкурвлюються, і З ідейних борців за благо для свого народу перетворюються на типових чинуш-рішал. Після виборів  активна позиція, спроби щось змінити і добитися потихеньку згасає поки не зникне...а тоді виявляється що депутатик уже голосує за "потрібні комусь" рішення, і паралельно тому росте вартість авто, на яких він їздить, з'являютьсяквартири-будинки, та інші блага цивілізації.

Тому,як говорив Балашов,треба міняти систему 

а від того,що ми міняємо дієвих осіб - сума не міняється

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, paksivatova сказал:

Тому,як говорив Балашов,треба міняти систему 

а від того,що ми міняємо дієвих осіб - сума не міняється

Для початку має змінитись суспільство і лише тоді зміниться влада.

Бо наразі людям "добре хоч так зробили" і "він молодець, бо краде і людям щось добре робить"

Змінено користувачем volks
  • Подобається 1
  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, paksivatova сказано:

Тому,як говорив Балашов,треба міняти систему 

а від того,що ми міняємо дієвих осіб - сума не міняється

А як поміняти систему?

Так розумію мова про систему цінностей.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 хвилин тому, Nokian сказано:

Так розумію мова про систему цінностей.

її - в першу чергу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, vampirich сказано:

В мене таке враження, що любий, хто попадає в болото влади, досить швидко в ньому і тоне. Маю купу випадків, коли адекватні,чесні, відповідальні люди, яких більшість знаю особисто, попавши у владу будь-якого ешелону (приклади маю від сільради до верховної), досить швидко зкурвлюються, і З ідейних борців за благо для свого народу перетворюються на типових чинуш-рішал. Після виборів  активна позиція, спроби щось змінити і добитися потихеньку згасає поки не зникне...а тоді виявляється що депутатик уже голосує за "потрібні комусь" рішення, і паралельно тому росте вартість авто, на яких він їздить, з'являютьсяквартири-будинки, та інші блага цивілізації.

А яке у нас, у переважної більшості українців УЯВЛЕННЯ про владу.

?

Навіть не буду чекати відповіді,вона очевидна.

Більшість українців МАЮТЬ СТІЙКЕ УЯВЛЕННЯ ,що у владі злодії,брехуни і тд.

А тепер подумай,якщо ти чистий ,чесний,а про тебе ДУМАЮТЬ,що ти злодій- як ти вестимеш себе через рік,два перебування в цій шкурі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...