Перейти до змісту

Натішились "еко"транспортом


Рекомендовані повідомлення

19 минут назад, Zheny@ сказал:

Про автобуси і автомобілі не чув.

Пан Господарик, той що Преміум сервіс, писав, що є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 225
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

1 час назад, volks сказал:

Пан Господарик, той що Преміум сервіс, писав, що є.

вони там ще ті знавці)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Zheny@ сказал:

Ad Blue використовують в основному вантажні автомобілі.

Про автобуси і автомобілі не чув.

Або просто не знаю.

Так автобусы построены на грузовом шасси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Werwolf777 сказано:

 

точно відомо, що продали? як на мене, то тих МАНів менше не стало

був, дійсно, проміжок, що деякі з них замінювалися тими білими, які Кромберг возили, але уже ніби норм

я читав статтю  розслідування. Як там з продажами їх і чи точно продали хз. Хочеш - можеш пошукати статті в неті, і нам розкажеш, в чому там схєма була

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Dima4s сказано:

я читав статтю  розслідування. Як там з продажами їх і чи точно продали хз. Хочеш - можеш пошукати статті в неті, і нам розкажеш, в чому там схєма була

тих текстів вони можуть багато понаписувати

думаю, що усе це - необгрунтований "висер" і все

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Werwolf777 сказано:

тих текстів вони можуть багато понаписувати

думаю, що усе це - необгрунтований "висер" і все

Все можливо. Мені лінь шукати, толку з того мало. Владу вже вибрано. І підсвинок Палиці з командою, з нами надовго.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Dima4s сказано:

Хочеш - можеш пошукати статті в неті

ех, якби стаття в інтернеті мала наслідки - хоча б в 10% випадків.... З іншої сторони, ЯКБИ ТАК БУЛО, це вже як в "газєту правда" написати, тобто - посадять 100% :D

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, Dima4s сказано:

І підсвинок Палиці з командою, з нами надовго.

Вже @paksivatova - казала, чому він тут, але - кого це цікавить?

Ще через трохи часу - можна сміливо робити прогнози - як пройдуть наступні вибори ;)

Кого обрали - того і маємо, власне, я не за нього голосував - а проти Шиби...

"А вот Шльома" - взагалі ігнорить вибори, саме через таких як він  така жопа не все гаразд ;)

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, Bliksss сказал:

Ще через трохи часу - можна сміливо робити прогнози - як пройдуть наступні вибори ;)

Та як пройдуть? По харківському сценарію.поРадник з нами надовго.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 minutes ago, Bliksss said:

Вже @paksivatova - казала, чому він тут, але - кого це цікавить?

Ще через трохи часу - можна сміливо робити прогнози - як пройдуть наступні вибори ;)

Кого обрали - того і маємо, власне, я не за нього голосував - а проти Шиби...

"А вот Шльома" - взагалі ігнорить вибори, саме через таких як він  така жопа не все гаразд ;)

Мене цікавить. Бо я переконаний, що при владі ті, хто зараз, не через тих, хто не ходить на вибори, а саме через тих, хто ходить і обирає менше зло/гівно з двох запропонованих, чи, як ти пишеш, голосує на за когось, а типу "проти" ;)  

  • Дякую! 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, yu2007 сказано:

Бо я переконаний, що при владі ті, хто зараз, не через тих, хто не ходить на вибори, а саме через тих, хто ходить і обирає менше зло/гівно з двох запропонованих, чи, як ти пишеш, голосує на за когось, а типу "проти"

це твої переконання, навіть якби ти ходив голосувати проти того, за кого голосував я - це твій вибір.

23 хвилин тому, volks сказано:

Та як пройдуть? По харківському сценарію.поРадник з нами надовго.

поки - да, а далі - хз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, yu2007 сказано:

Бо я переконаний, що при владі ті, хто зараз, не через тих, хто не ходить на вибори,

от і я - переконаний, що ті хто не ходить на вибори, тим - по*уй... тобто, які вони потім можуть мати претензії? з моральної точки зору... я маю на увазі тих, хто міг сходити на вибори, але махнув рукою і сказав - пох...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 minutes ago, Bliksss said:

от і я - переконаний, що ті хто не ходить на вибори, тим - по*уй... тобто, які вони потім можуть мати претензії? з моральної точки зору... я маю на увазі тих, хто міг сходити на вибори, але махнув рукою і сказав - пох...

Якщо на вибір дають полішука і шибу, але переконня не дозволяють мені віддати голос ні за одного, ні за іншого, тому я ігнорую цей цирк (в якому ти сам радо береш участь)  - це значить, що мені пох? Ну Ок тоді))

  • Ха-ха 1
  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, yu2007 сказано:

Якщо на вибір дають полішука і шибу

крім них - були ще кандидати, принаймні в першому турі... також переконання не дозволили за когось з них віддати голос?

право голосу - є, ти ним не скористався...

 

Змінено користувачем Bliksss
  • Збентежений 1
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 minutes ago, Bliksss said:

крім них - були ще кандидати, принаймні в першому турі... також переконання не дозволили за когось з них віддати голос?

право голосу - є, ти ним не скористався...

 

Також переконання. 
Варто просто додати пункт «не підтримую жодного», і я, швидше за все, буду завжди реалізовувати своє право голосу. Бо це і є справжнє «проти», а не типу за Поліщука, бо проти Шиби.


Вже певно з десяток разів писав тут: головне завдання влади для своєї легітимації - щоб виборці просто прийшли на вибори і проголосували за будь-кого, чи навіть намалювали дулю на бюлетені. Головне, щоб прийшли, далі справа техніки. Ти можете голосувати як хочеш, однак я не хочу брати участь в такому цирку. І при цьому маю повне право критикувати обраних до влади тобою клоунів.

  • Cумний 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, yu2007 сказал:

Також переконання. 
Варто просто додати пункт «не підтримую жодного», і я, швидше за все, буду завжди реалізовувати своє право голосу. Бо це і є справжнє «проти», а не типу за Поліщука, бо проти Шиби.

Я також топлю за повернення цього пункту в бюлетені.

1 час назад, yu2007 сказал:

І при цьому маю повне право критикувати обраних до влади тобою клоунів.

Критикувати маєш право, але і маєш розуміти, що це результат твоєї бездіяльності. Не хочеш щоб твій голос дістався комусь, піди і проголосуй за непрохідного. Принаймні у них не буд чистого бланку і вільного голосу, а 147% виборців не проканає. Це і буде твоє - проти всіх в сьогоденних реаліях, де в нас забрали право показати їм свій середній палець. Зеленський став таким "противсіхом". Може дійде їм нарешті.

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, yu2007 сказано:

Бо це і є справжнє «проти», а не типу за Поліщука, бо проти Шиби.

та йух з ними, але, в першому турі було варіантів більше - ніж "два"? Були, не підходять...що робити?

я проти варіанту - "бери що дають", але, всім не догодиш... зауважу - ні за кого не агітую/не агітував і не буду.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 15.12.2021 в 15:56, romanc сказал:

При цене 36грн за куб выгодней на дизеле.

Сейчас дизель даже выгодней пропана.

А перевозки -это бизнес.

А обіцяна екологія???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 15.12.2021 в 16:42, Bliksss сказал:

а можна - детальніше про "весну, слизько і тролейбуси"?

Думай Вася.Думай.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 15.12.2021 в 17:23, Dima4s сказал:

Десь читав що комерційна фірма, яка близька до поліщука, привозить автобуси, 

Не тільки привозять , а й забрали в тролейбусному 2 га землі і паркують їх там.Поліщукова "фірма" бере бабло , а тролейбусникам -дулю.

Змінено користувачем toj_tu
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 часов назад, Vadimm сказал:

 Но куда теперь деть конъюктурную пи_деж Полищука про экологические автобусы? Запахло жаренным - похер на экологию? А слабо с бюджета компенсировать перевозу разницу между дизелем и газом? Ну или на эту сумму компенсации насадить деревьев в городе?

А хто дасть відкати за бруківку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, nickel said:

Критикувати маєш право, але і маєш розуміти, що це результат твоєї бездіяльності. Не хочеш щоб твій голос дістався комусь, піди і проголосуй за непрохідного. Принаймні у них не буд чистого бланку і вільного голосу, а 147% виборців не проканає. Це і буде твоє - проти всіх в сьогоденних реаліях, де в нас забрали право показати їм свій середній палець. Зеленський став таким "противсіхом". Може дійде їм нарешті.

Не погоджусь. Прийшовши на виборчу дільницю і проголосувавши за непрохідного чи зіпсувавши бюлетень, я даю їм можливість говорити: вибори легітимні, прийшло хх%, ми отримали більшість голосів, а отже наступні 4-5 років ми виконуватимемо волю цієї «більшості» лучан. 
Я вважаю, що в цю гру не можна грати.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, toj_tu сказал:

А обіцяна екологія???

Ядреная энергия? Или Тэц на угле, с небольшим КПД и потерями при транспортировке электрики. 

Разве что "зеленое" элетричество от 5грн  + доставка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, toj_tu сказано:

А хто дасть відкати за бруківку?

ти - "в долі"?  Чи про що взагалі? 

24 хвилин тому, toj_tu сказано:

Думай Вася.Думай.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, yu2007 сказано:

Не погоджусь. Прийшовши на виборчу дільницю і проголосувавши за непрохідного чи зіпсувавши бюлетень, я даю їм можливість говорити: вибори легітимні, прийшло хх%, ми отримали більшість голосів, а отже наступні 4-5 років ми виконуватимемо волю цієї «більшості» лучан. 
Я вважаю, що в цю гру не можна грати.

Частково, ти правий, але "зіпсувати бюлетень" - не можна, можуть сказати як на одного, так і на іншого, я вже не кажу про кримінал за псування бюлетенів.

про не прийти, в другому турі - хто більше, той і виграв.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...