Перейти до змісту

Справа Стерненка


sergkots

Рекомендовані повідомлення

1 хвилина тому, nickel сказано:

Ти точно не читав ухвалу

От ти точно на юриста певно вчився? Адвокатом не підеш а от в помічники судді можеш бути (поки реформу не провели).

Крім того мову я не чіпав - це суто процесуальний момент, який до речі можна оскаржити (в Конституції, що про мову написано?).

За адвокатів я не писав, за експертизу виклав вище.

Бачу, що ти вперто вишуковуєш аргументи на захист власної позиції - вже до абсурду дійшло. 

 

Почитай про суддю, який виніс цей вирок:

https://lb.ua/pravo/2021/02/23/478392_virok_sternenkovi_vinis_suddya_z.html

https://novyny.24tv.ua/sternenko-shho-vidomo-pro-suddyu-yakiy-vinis-virok-novini-odesi_n1550543

Цитувати
Суддя Попревич раніше:
- Відпустив директора табору "Вікторія", в якому загинули діти в вогні, під мізерну заставу;
- Повністю виправдав міліціонера, який катував людей;
- Відмазував п'яних водіїв;
- "Забув" задекларував Мерседес і квартиру дружини в Криму:
- Писав і публікував рішення російською мовою всупереч закону;
- всупереч закону 2000 рішень взагалі не опублікував;
- встановив у себе перед будинком погруддя Сталіна і Леніна.

 

Перед цим Портнов озвучив, що Стерненка посадять. 

Це правова держава, це правове рішення?

Як сам думаєш, що ЄСПЛ про це рішення скаже?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 208
  • Створено
  • Остання відповідь
32 минуты назад, sergkots сказал:

От ти точно на юриста певно вчився? Адвокатом не підеш а от в помічники судді можеш бути (поки реформу не провели).

Полиш спроби мене образити. Я сьогодні товстошкірий.

Цитата

Крім того мову я не чіпав - це суто процесуальний момент, який до речі можна оскаржити (в Конституції, що про мову написано?).

За адвокатів я не писав, за експертизу виклав вище.

Я на всякий випадок заскрінив :)

 

Спойлер

image.thumb.png.a2a18845b660cb6a67e34e8ec156e5c6.png

 

Цитата

Бачу, що ти вперто вишуковуєш аргументи на захист власної позиції - вже до абсурду дійшло. 

Я навіть знаю кому я програю (сам вирішуй куди поставити наголос на А чи Ю) по впертості. ;) 

 

Цитата

Ти розумієш, що люди вийшли ... проти тотальної несправедливості, відсутності правоохоронної системи та судової влади.

 

Чи міг Стерненко дати звіздюлєй тому сєпару - міг (і молодець якщо дав).

 

Це правова держава, це правове рішення?

В тебе шаблон не тріщить? Нічого не насторожує у своїх заявах? І саме страшне, що ти живеш не десь в Одесі, а тут в Луцьку біля мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так зараз дуже нелегко тим кому "болить за Україну", які переймаються  "про те що буде завтра, де і як ми будемо жити, чи будуть зміни":0016:

Невже, пани з біллю, ще не дійшло, що боліти мало тоді, коли ви називали тих кому дійсно болить за Україну, а не репутацію "гідних" - зрадойобами, рукойкремля і розхитувачами човна?

Смішно дивитись як вам зараз маряться протести-майдани під дріб"зковими приводами по відношенню до приводів до протестів від "гідноти"Аж тут раптом з"явилась гостра біль і переживання що буде завтра, де і як ми будемо жити, чи будуть зміни.

В гідних був шанс, вони його і себе просрали.Всьо пани, зараз президент клоун і жид.Змиріться і постарайтесь отримати задоволення як я:0016:(розумію що буде дуже важко, бо якщо клоун-жид буде царювати краще як хлопець в національному вбранні то якось некрасіво вийде).Ато не вмієте ні виграти ні програти.Програвали прихильникі і Кравчука, і Кучми, і Віктора Янущенка, але такої воні як від вас не було ніколи.Тим більше що група прихильників петрапорошенка наймалочисельніша серед перечислених, а воні більше всіх разом взятих.

 

Про суддю, який виніс цей вирок - 

https://ukranews.com/ua/news/758578-sprava-sternenka-suddyu-poprevych-pryznachyv-poroshenko

https://www.president.gov.ua/documents/822015-18477

Більш як впевнений що ця ситуація рука "гідних",  як і ситуація з конституційним судом де судді сидять ще від "гідних" і гамєнцо рано чи пізно спливе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@nickel а як ти ставишся до події коли відомий депутат ЛМР поставив навколішки Башкаленка на морозі, вроді навіть в наручниках, обливав водою, завдавав тортур і тп.? (Тортури)

Як ти ставишся до подій, коли натовп закидав бруківкою будівлю умвс в центрі, пошкодивши фасад. (Умисне пошкодження майна)

Як ти ставишся до подій, коли місцевих беркутівців припрягли зі цени в центрі Луцька вибачатися за себе і своїх колег?  Сумніваюсь що вони це робили з власної волі. (хз як трактувати)

Формально - це все стаття. 

І ще, як ти ставишся до методів, далеко незаконних, до спроб перевиховати такого п_дараса як Канановічь. Методи, нагадаю, передбачають нанесення тілесних ушкоджень п_дарасу, який відкрито підтримує русскій мір прямо з-під нашого носу. 

я вважаю що підарасів треба знешоджувати їхніми ж методами, при відсутності правової держави.

Я веду до того, що ти правий за умови наявності правової держави, верховенства права і тд. Якщо цього нема - то "Справедливість - це те що на тебе дивиться з дула пістолета". Інакше підараси матимуть над нами беззаперечну превагу, у вигляді фікції правової держави. Ти в своїх доводах багато посилаєшся на акти органів примари правової держави.

Ну і моя диванна позиція - вбив п_дараса - то й на краще. UPD: віддамо сєпарам Стерненка - вгадайте хто на черзі. Навіть якщо він падонак - він наш падонак. Згадався Сашко Музичко.

За головним героєм спостерігаю з 14-15 року.

На мою думку, він приклав зусилля, щоб, яка б там не була та Затока, не стала закордоном, разом із усім ватним Півднем України.

Ну і наприкінці, твоя поміркованість в даному питанні робить тебе слабким, порівняно з "п_дарасами". Як робить прихожан слабкими перед ковідом проповідь настоятеля сільської церкви про те що ковід - то грві (якщо по-простому).

P. S. ПЗДЦ, я зараз уявляю, що за свої судження, викладені вище, в кацапів я б заробив на реальний строк. А так хіба Канановічь пред'явить образу честі і гідності.

Дісклаймєр - нанесення тілесних ушкоджень карається законом, я не закликаю порушувати закон, єслі шо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вадім, якщо ти уважно прочитаєш що я писав, то не будеш задавати дурних питань про Башкаленка і бруківку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, nickel сказано:

Я на всякий випадок заскрінив

То подивись уважно на скріншоті який текст виділений жирним шрифтом а який ні. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, sergkots сказал:

То подивись уважно на скріншоті який текст виділений жирним шрифтом а який ні. 

Чувак, ти виділив один пункт, я тобі розписав по усім трьом (по виділеному, до речі, найдовша цитата). Ну вибач, що мав час і натхнення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, nickel сказано:

Вадім, якщо ти уважно прочитаєш що я писав, то не будеш задавати дурних питань про Башкаленка і бруківку.

Та тут многа букаф, вроді перечитав і склалось враження. Якщо неправильне - значить проїхали. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Vadimm сказал:

Та тут многа букаф, вроді перечитав і склалось враження. Якщо неправильне - значить проїхали. 

Добре, що ти не такий гарячий. Бо тут в більшості "склалося враження". Хоча я сам себе перечитував вчора декілька разів: ні слова поганого про Стерненка я не написав.

Ще я уважно перечитав ухвалу по Стерненку. І хоч не юрист, але з того що я зрозумів, то захист Стерненка безбожно тупив і по факту злив його. Вони зробили ставку на медіа розголос, а не на юридичний захист, тому прокурор легко порвав захист, але шуму вийшло дійсно багато.

А ще, поки я це все читав вже два дні, в мене почали потроху складуватися пазлики. Вся його патріотична діяльність була ширмою для кришування наркоточок (перша кримінальна справа 2014 рік). Коли накрили ці наркоточки, то чувак попав на гачок СБУ, тому його досі не закрили по цій кримінальній справі, коли наркоділки вже відбувають реальні сроки і один дав покази на Стерненка. Через блокування будівництва, на нього мають великий зуб Труханов, якому зірвали будівництво і начальник обласної поліції, якому там проломали голову (третя кримінальна справа 2017 рік). Заважати будуватися в Україні вже давно дуже рентабельний бізнес. Навіть в Луцьку на цьому вже заробляють. Не здивуюся, якщо вспливе, що Труханова доїло СБУ, а Стерненко був в ролі гарматного м'яса. Напади на Стерненка відбувалися з ініціативи Труханова, а мєнти пішли своїм путьом і підняли справу 2015 року про викрадення людини. Можливо зв'язки Портнова з теперішньою зеленою владою допомогли здолати кришу в СБУ і довести справу до суду і реального вироку. Поки з Стерненка не почали робити жертву політичних репресій, все друкували не різні помийки, а нормальні українські сайти. Воно досі все у вільному доступі. Зараз щось таке написати про Стерненка, це те саме що побувати на моєму місці в цій темі: запишуть в прихильники Шарія, зрадника, оголосять анафему і проганятимуть з Борди. Навіть Нокіан, який ніколи не мінусує і то не полінувався поставити. А я про Савченко вчора не випадково нагадував. В мене від Стерненка такий же присмак.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 hours ago, yu2007 said:

А ти не зхавав? Виходив, після того як обрали клоуна? Кричав зі всіх шпаринок?

 

От «сабж» кричав і виходив, і за часів пороха, і за часів клоуна. Може за гроші, може з якоюсь іншою власною ціллю (у що я більше повірю, та того я не знаю, щоб стверджувати).

 

Як варіант, можеш виходити з гаслом «сабжа я не знаю і не підтримую, але я за верховенство права» :) 

В своєму оточенні і для людей, які мене, я точно знаю, що послухають - так, і вже давно. І це дає результати.

І на вулицю мені для цього виходити не треба було і розказувати іншим, який я нев*бацця внєзапно став патріот.

А підтримувати чувака, який висловлює свою думку за гроші це саме останнє, що я буду робити, бо хто платить - той і замовляє музику. Тим більше, якщо я не знаю про нього ніфіга.

Верховенство права? З нашим населенням? Ти в сосну в*бався? Ти бл*ть вибори бачив останні роки чи вишиванка за останніх 7 років замінила мозок? В нашій країні, де збирають натовпи за бабло? Де для шуму приходять хлопчики з інших регіонів, шумлять і тихенько по одному відходять? Чи коли наймають жінок-плакальниць, щоб зробити гарну картинку? Ну вже ні, я на ці граблі вже наступив. Краще свій час з користю витрачу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@nickel А тебе не засмучує факт того, що голос на цьому відео взагалі на голос Стерненка не схожий? Є навіть висновок експерта про ці розмови - негативний.

Я по роботі доволі довго стикався із бандитами - от не вірю, що вони так зі старта прогнулись під 19-ти річного пацана (навіть з командою), особливо в Одесі.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, sergkots сказал:

@nickel А тебе не засмучує факт того, що голос на цьому відео взагалі на голос Стерненка не схожий?

Мені схожий, навіть інтонації його

2 минуты назад, sergkots сказал:

Є навіть висновок експерта про ці розмови - негативний.

Лінк буде?

2 минуты назад, sergkots сказал:

Я по роботі доволі довго стикався із бандитами - от не вірю, що вони так зі старта прогнулись під 19-ти річного пацана (навіть з командою), особливо в Одесі.

А з наркотою ти давно стикався? Можливо ти не в курсі, що зараз щоб барижити наркотою, зовсім не треба бути бандітом з 90-х. В Телеграмі за крипту, ти можеш купити хоч пару кілограм любої хімки, отримаєш координати, викопаєш і торгуй скільки хочеш, поки до тебе не прийдуть мєнти, сбу чи правий сектор. Але якщо поділишся, то далі зможеш торгувати. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, sergkots сказал:

Тут у відео є про це.

Як видно на відео Стерненка, усі телефонні розмови, містять в назві файлу дату і час. Тобто те, що виклав я містить декілька таких файлів, тому що містить декілька телефонних розмов. Який з них Стерненко називає основним ні мені ні тобі не відомо, а експерт взагалі вказав його як розмова на носії №88 + назва файлу, хоча там взагалі може бути розмова наркобариг між собою, коли вони говорять про Стерненка. Звідки там взятися голосу Стерненка?

 

image.thumb.png.c9cc9f5e2d69936247f2e2fca23169cc.png

 

Але експерт вказав і таке

 

image.thumb.png.3549794edc32a1269afa427bf1dd638f.png

 

image.thumb.png.c75e1862b93a07249393f256df62b9a3.png

 

Отже голос Стерненко є на записах телефонних розмов з наркобаригами і його відео-спростування - суцільна маніпуляція. І я не прокурор чи суддя, мені не потрібно розказувати походження записів. Як багато хто помітив, на записах голос Стерненка чути краще ніж співрозмовника, що вказує на те, що запис робився з телефону Стерненка, для звіту перед сбу-шним куратором. Я для себе хотів розібратися що це за фрукт і я розібрався. Не за того ти вписався. Не знаю чи вистачить тобі сміливості визнати це.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вимагаємо правосуддя для Сергія Стерненка: позиція громадських організацій

Цитувати

Справа Сергія Стерненка стала ще одним прикладом системної кризи у судовій владі та правоохоронній системі, відсутності довіри суспільства до судових рішень, поглиблення протистояння між суспільством і поліцією та ставить на порядок денний необхідність продовження розпочатих реформ, а також персональної політичної відповідальності очільників Міністерства внутрішніх справ та Офісу генерального прокурора, які їх саботують.

Центр прав людини ZMINA

Фундація DEJURE

Український незалежний центр політичних досліджень

ІСАР Єднання

Центр протидії корупції

Ініціатива “Хто замовив Катю Гандзюк?”

Автомайдан

Ліберально-Демократична Ліга України / Free Hong Kong Center

Лабораторія законодавчих ініціатив

Медійна ініціатива за права людини

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що не так з вироком Сергію Стерненку. Повний розбір від адвокатів АО Міллер

Цитувати

Докази

Фактично вирок ґрунтується на наступних доказах:

  • на показах потерпілого, згідно з якими після всіх знущань потерпілий не викликав собі швидку медичну допомогу, а поїхав на попутках додому;
  • двох протоколах пред’явлення потерпілому осіб для впізнання за фотознімками. При цьому, суд у пункті 1 мотивувальної частини вироку вказав, що на момент нібито скоєння злочину потерпілий був знайомий зі Стерненком С.В. та Демчуком Р.С. Тобто потерпілий впізнавав вже добре знайомих йому осіб;
  • слідчим експериментом за участі потерпілого;
  • витягом з ЄРДР;
  • оглядом місця події, під час якого не встановлено слідів будь-якого злочину;
  • добровільно виданими Щербичем С.С. речовими доказами, а саме: "резиновою кулею", яка ніяк не співставляється зі зброєю, вилученою у ході обшуку за місцем мешкання Стернека С.В. При цьому, з тексту вироку не зрозуміло, а звідки потерпілий взяв кулю, яку видав слідчим;
  • протоколом огляду виданих потерпілим Щербичем С.С. предметів;
  • висновком судово-трасологічної експертизи телефонів потерпілого, яким не встановлено папілярних узорів, придатних для ідентифікації. Тобто неможливо встановити чи є відбитки пальців Сергія Стерненка на телефонах потерпілого. Це важливо, оскільки за версією слідства, обвинувачені брали телефони в руки і заволоділи SIM картками потерпілого;
  • двома висновками судово-медичних експертиз, які жодним чином не пов’язують суспільно-небезпечні наслідки у вигляді тілесних ушкоджень з діями Сергія Стерненка. Тобто ці експертизи не доводять той факт, що тілесні ушкодження наносив саме Стерненко або інший обвинувачений;
  • висновком судово-балістичної експертизи, згідно з яким надана Щербичем С.С. куля могла бути відстріляна з пристрою травматичної дії калібру 9 мм Р.А. Мова йде саме про травматичну зброю, а тому встановити що ця куля була вистрілена з конкретної зброї можливо шляхом проведення судово-балістичної експертизи гільзи (а не кулі) та пістолета;
  • протоколом впізнання потерпілим пістолета, з якого Стерненко С.В. здійснив у нього 3 постріли. Потерпілий впізнав зброю за кольором та конфігурацією. При цьому, у суду не виник подив, що особа, якій стріляли у спину запам’ятала та змогла описати ознаки зброї, з якої здійснювалися постріли;
  • слідчим експериментом за участі єдиного свідка у кримінальному провадженні, який так і не був допитаний у судовому засіданні;
  • статистичними таблицями, складеними працівниками правоохоронних органів, за результатами аналізу з’єднань мобільних телефонів. Це може вказувати лише на той факт, що обвинувачені та невстановлені особи знаходились в зоні покриття базової станції телекомунікаційних мереж (операторів зв’язку) під час ймовірного скоєння злочину. Але це не доводить, що ці особи знаходились в одному місці та взагалі поруч;

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Cherman сказал:

А ти стикався, що оце пишеш? В теорії то воно так, але реальність трохи інша.

Працював з чуваком, в якого условка за таке. Але цікаво почути й твою версію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Cherman сказал:

Условка - напевно, купував, щоб самому вживати.

Ніт, посередині між великим покупцем і малим продавцем та кінцевим споживачем. Условка - дороге задоволення :)

Только что, Cherman сказал:

В теорії так, можна купити пару кг якоїсь дряні, та нею торгувати. Але, дуже велика імовірність, що як будеш викопувати закладку з тими пару кілограмами, то тебе пов'яжуть та посадять в патівен.

Є своєрідний рейтинг оптовиків і групові чати. Якщо оптовик здає, то про це швидко дізнаються інші покупці.  тоді в такого оптовика ніхто не купить. Репутацію бережуть і напрацьовують роками. Місце обговорюється. Можна домовитися про таке, в якому тебе зненацька не захоплять. 

Только что, Cherman сказал:

Навіть, якщо цього не станенься, і менти прийдуть пізніше, в процесі торгівлі, вони не будуть з лівою людиною співпрацювати та її кришувати.

Куди вони прийдуть? Жодних фізичних контактів, віртуалізація 100%. Якщо тебе не взяли на викопуванні, то далі тебе візьмуть хіба випадково. Все решта віртуалізовано настільки, що менти просто плачуть від безпорадності. Навіть картки банківські віртуалізовані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Cherman сказал:

Особисто знаю такого чувака, що торгував травою, а зараз сидить, хоча дуже зберігав анонімність, але взяли якраз під час того, як брав закладку оптовика. Оптовики репутацію бережуть, але теж можуть поппасти в халепу. Хоча, це розмова не для борди, а для якогось сайта з доменом .onion.

На цьому і закінчимо. Тільки на секундочку вернуся туди звідки почалася ця розмова: знайомий твій сильно кримінальним бандітом був? Це для @sergkots

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Cherman сказал:

Ні, айтішником був:D, мав пару знайомств в цих колах та серед ментів.

Вот і мій таксував. Пройшли ті часи, коли треба було бути матьорим бандітом, щоб барижити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Пройшли ті часи, коли треба було бути матьорим бандітом, щоб барижити.

А щоб барижити через мережу магазинів "Поплавок"? Це вже не дрібний "бізнес", який по ідеї мав би мати серйозніший дах ніж "малолєткі з ПС".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, Vadimm сказал:

А щоб барижити через мережу магазинів "Поплавок"? Це вже не дрібний "бізнес", який по ідеї мав би мати серйозніший дах ніж "малолєткі з ПС".

Так і кришують зараз не так як раніше. Раніше платиш чи мєнтам чи бандітам і вони тебе захищають від усіх інших. А зараз мєнтам платиш тільки щоб вони тебе не чіпали, а якщо в тебе проблеми з Правим сектором, то рішаєш їх самостійно. От і виходить, що платиш і тим і тим, щоб тебе не захищали, а просто не помічали.

Ти мене не розпитуй, я не учасник подій і навіть не свідок. Це все лише мої здогадки, виключно на основі інформації, яка є в публічному доступі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...