Перейти до змісту

Справа Стерненка


sergkots

Рекомендовані повідомлення

1 хвилина тому, Zheny@ сказано:

Комусь перейти дорогу дуже легко.  Можна навіть не помітити.

Труханову ж перейшов, Стерненко сам озвучував. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 208
  • Створено
  • Остання відповідь
33 minutes ago, Zheny@ said:

так і питання не тобі задавалося!

Ти вже чого впрягся?

Тут діалог, а не монолог. Відчуваєш різницю? 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 минут назад, case_l сказал:

 

Правильно чувак говорить, що ці азови, праві сектори і інші ура-патріоти дуже часто складаються з мутних тіпків. Тому я не розумію чому всі так впряглися за Стерненка не знаючи його особисто. Знаючи місцевих "патріотів" і "активістів" я цілком допускаю, що Стерненко, як учасник аналогічного руху, міг викрасти і катувати людину, при цьому будучи патріотом України, чудовим блогером і бла-бла-бла. Я не вникав в деталі справи, не бачив доказів, але я впевнений, що більшість з тих, що вчора були під прокуратурами по всій Україні також цього не робили як і присутні в цій темі. Ребята, ви точно впевнені, що цей чувак цього не робив? Ви не забули приказку про благі наміри?

п.с. Тільки не приписуйте мене до ОПЗЖ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, yucore сказано:

Тут діалог, а не монолог. Відчуваєш різницю? 

 

Я питання не тобі задавав.  і ДІАлог вів не з тобою. Але раз ти вже вирішив влізти в дискусію, одразу мінусуючи - то вперед - валяй!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, nickel сказано:

Знаючи місцевих "патріотів" і "активістів" я цілком допускаю, що Стерненко, як учасник аналогічного руху, міг викрасти і катувати людину, при цьому будучи патріотом України

Якщо в Одесі міліція озброює тітушок і організовує напади, то мабуть законних методів немає, якщо що то майдан також незаконний. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, nickel said:

Я не вникав в деталі справи, не бачив доказів, але я впевнений

Після цього можна далі не читати :)

Особисто я вникав і слідкував за цим давно. Візьми почитай про попередню справу, про судові процеси попередні, і про те, як його вчора посадили. О так, це дуже переконливо, коли суддя відмовляється винести вирок і переписує його за вихідні. Але тет же не все так очевидно, бо ми всі робимо неправильні висновки. Це тобі не порох, зе, або палиця-благодійник :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

згадую, як в 2014 чи то 2015 році, я спілкувався з одним рускім.

Навіщось моя двоюрідна сестра, що живе в росії, дала мій скайп і ми з тим чуваком переписувалися. 

 

Мова йшла про трагедію в Одесі у Будинку Профсоюзів. Де загинулоло багато людей.

Так від нього я почув цікаву фразу про те, що насправді відбувалося в момент пожежі (майже дослівно) "поступала информация о том, что каратели из "Правого сектора" уже  убивали людей"

Тоді я це списав на типову російську пропаганду, кремлівські методички і т.д. 

Але в світлі цієї події, про викрадення людини і можливе катування, а може і вбивство, мені ця фраза згадалася.  То може дійсно не все так однобоко було?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, case_l сказал:

Якщо в Одесі міліція озброює тітушок і організовує напади, то мабуть законних методів немає, якщо що то майдан також незаконний. 

Я знаю декількох людей з місцевої самооборони.

1, Сказати що я укуїв, коли взнав хто в самообороні і інших ура-патріотах - це нічого не сказати.

2, Знаючи хто в нас в патріотах, я можу припустити, що в Одесі такі ж.

3, Одеські тітушки нічим не відрізняються від аваковських тітушок з Азова. Я не бачу різниці між цими людьми. В Одесі одним дали зброю, Аваков іншим. Я наголошу, там не всі однакові і не всі наволоч, але ребята ви ж не будете заперечувати, що в Азові були реальні нацики з татухами з свастиками? А крім нациків там куча кримінального контингету, які любий кіпіш переведуть як утиск патріотів і т.д.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, Zheny@ said:

Я питання не тобі задавав.  і ДІАлог вів не з тобою. Але раз ти вже вирішив влізти в дискусію, одразу мінусуючи - то вперед - валяй!

 

Слухай, тобі корона з голови не впаде? Я захотів написати - написав коли вважав за потрібне, і  перед тобою не збираюся виправдовуватися. 

Тобі мінус мій муляє? Про яку суддівську справедливість можна говорити в політично вмотивованих справах? Тут я вже не тільки про Стерненка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви розумієте, що справа не лише в Стерненку? Ви розумієте які у нас суди і судді? Ви усвідомлюєте як у нас працює правоохоронна система?

Про яке світле майбутнє для України можна говорити, поки немає справедливості та захисту прав? Ви взагалі де живете?

Думаєте, що маєте кума, свата, брата, що порішає і вас це не стосується - фіг там, життя може так закрутити, що вовком будете вити від безпомочі. 

Ви реально думаєте, що мусора вас захистять а в суді можна добитись справедливості?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 minutes ago, nickel said:

Я знаю декількох людей з місцевої самооборони.

1, Сказати що я укуїв, коли взнав хто в самообороні і інших ура-патріотах - це нічого не сказати.

2, Знаючи хто в нас в патріотах, я можу припустити, що в Одесі такі ж.

3, Одеські тітушки нічим не відрізняються від аваковських тітушок з Азова. Я не бачу різниці між цими людьми. В Одесі одним дали зброю, Аваков іншим. Я наголошу, там не всі однакові і не всі наволоч, але ребята ви ж не будете заперечувати, що в Азові були реальні нацики з татухами з свастиками? А крім нациків там куча кримінального контингету, які любий кіпіш переведуть як утиск патріотів і т.д.

 

Дивися, навіть якщо ти правий (тут я з тобою би посперечався), то хіба це відміняє чесне слідство, судовий процес і тд? Хіба це дозволяє генпрокурору чинити тиск на слідство, прокурорам фабрикувати справу, не слухати свідків в судді і тд. Тут список можна продовжувати :) Якщо Стерненко "нацик" і "кримінальний контингент", то хіба так важко було обгрунтувати звинувачення і знайти докази? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Мова йшла про трагедію в Одесі у Будинку Профсоюзів. Де загинулоло багато людей.

Так від нього я почув цікаву фразу про те, що насправді відбувалося в момент пожежі (майже дослівно) "поступала информация о том, что каратели из "Правого сектора" уже  убивали людей"

Так вбивали, тільки вбивали майданівців, а вату погнали після вбивств, люди згоріли, бо пожежні приїхали тільки через 40хв після повідомлення (пожежна частина поруч). Начальник управління МНС втік в Крим, де отримав державні посади, совпадєніє?

https://www.kommersant.ru/doc/4537702

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Alex S сказал:

Я впевнений.Навіть якщо робив ,то правильно робив. І я, будь які його методи , в цій згвалтованій країні виправдовую  . Бо це той ,хто робить роботу  тих служб, які прямо повинні займатися цією роботою. А в них лозунгом служби давно стало - Паймать тєрпілу ,развєсті на дєньгі і атпустіть. І взгалі ,я вважаю ,що тільки такі молоді козаки зможуть робити українську політику і українську державу в майбутньому.  

Якщо там чиста політика, то я з тобою згідний на 110 %, але я з Луцька і я не впевнений. Я не топлю проти Стерненка, але й не виходжу в його підтримку. Мені дивно, що інші виходять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, yu2007 сказал:

Я все колись думав, хто ці лучани, що голосують за ОПЗЖ? Так ось вони які...))

Страждаєш певно від того, що 112 і нюзван зараз не транслюють?))

 

А навіщо свій пост підправляв? В першому варіанті безапеляційно заявляв, що бухі, а тапер вже кажеш ХЗ. Вирішив трохи погуглити і дізнався щось таке, про що шарій не казав?

ТВ не дивлюсь, політику стараюсь оминати, (бо один той самий цирк тошно спостерігати), на даний момент політичних вподобань і авторитетних особистостей в політиці немає, (говорять одне, а по факту інше, коли є вигода легко перевдягаються)

 як показала практика, хто найголосніше кричить, що патріот - ним не являється. Реальним патріотам, які без корисних мотивів, щось роблять для країни/людей не потрібен Супергеройський плащ.

Я не пильно спостерігаю за цією справою, раніше в смі була інфа. що хтось був в бухий, Так я поправив повідомлення протягом декількох хвилин, я намагався нагуглити хоть якусь інфу. по цій справі, по конкретиці нічого не знайшов, і що з того, що я поправив свою помилку?   крім бухих ти не знайшов до чого при приколупатися, білшість конфліктів відбувається через те, що комусь вдарило бухло в  голову і море по коліна.
Навішав на мене ярликів, може ти маєш якісь факти?, будь ласка надай, я зміню свою думку без проблем, немає нічого поганого у визнані своєї помилки.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, yucore сказал:

Дивися, навіть якщо ти правий (тут я з тобою би посперечався), то хіба це відміняє чесне слідство, судовий процес і тд? Хіба це дозволяє генпрокурору чинити тиск на слідство, прокурорам фабрикувати справу, не слухати свідків в судді і тд. Тут список можна продовжувати :) Якщо Стерненко "нацик" і "кримінальний контингент", то хіба так важко було обгрунтувати звинувачення і знайти докази? :)

Ти  вивчав матеріали справи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, nickel сказано:

Якщо там чиста політика, то я з тобою згідний на 110 %, але я з Луцька і я не впевнений. Я не топлю проти Стерненка, але й не виходжу в його підтримку. Мені дивно, що інші виходять.

дійсно, какая разніца 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Holy сказано:

хто найголосніше кричить, що патріот - ним не являється

це так з порошенком сталось, але я думаю всім було відразу очевидно як насправді

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 minutes ago, nickel said:

Ти  вивчав матеріали справи?

Ти це серйозно? :D 

Наскільки мені відомо, наше процесуальне законодавство каже, шо доступ до справи мають тільки учасники судовго процесу. Я слідкував за судовими процесами і вважаю, шо цьог обільш ніж достатньо, щоб зрозуміти, шо відбувається 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, nickel сказано:

Я не топлю проти Стерненка, але й не виходжу в його підтримку. Мені дивно, що інші виходять.

Інші виходять бо хочуть жити в правовій державі. Ти гадаєш це зі Стерненком тільки така ситуація - а фіг там, людей садять щоб закрити статистику а не щоб злочин розкрити. Чи ти думаєш до тебе дільничний побіжить коли у нього вже річний план виконаний?

Не топи за Стерненка, підтримуй прагнення до правової держави - ми за це вже говорили, ти переконував, що вже не так як раніше, судді стали чесними. Пам'ятаєш?

А фіг там - рішення тепер приймають взагалі без обґрунтувань, просто суддя так вирішив і все. Сильно правова держава?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 хвилин тому, nickel сказано:

 Знаючи місцевих "патріотів" і "активістів" я цілком допускаю, що Стерненко, як учасник аналогічного руху, міг викрасти і катувати людину, при цьому будучи патріотом України, чудовим блогером і бла-бла-бла.

Ця людина хотіла щоб в Одесу прийшов рузкє мір і війна, тому навіть якщо це правда, нічого поганого Стерненко не зробив.

Якби спецслужби і поліція були на свому місці, то нічого цього б не було. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, case_l сказано:

Так вбивали, тільки вбивали майданівців, а вату погнали після вбивств, люди згоріли, бо пожежні приїхали тільки через 40хв після повідомлення (пожежна частина поруч). Начальник управління МНС втік в Крим, де отримав державні посади, совпадєніє?

Про події в Одесі я знаю, знаю з чого почалося і як відбувалося.  Хто в кого стріляв і за чиїми спинами ховався!

Просто згадалося через те, що Стерненко таки міг викрасти людину і катувати (можливо уже, навіть,  будучи в лавах "ПС") , тоді не дивно, що вата розповсюджувала таку інформацію.

 

P.S. О! @Nokian проснувся :)

Як то без нього така політична тема?  

Ласкаво просимо - ось Вам мінусатор!

 

1367507914_gifki-plyusomet-minusomet-ani

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, zplanetaz12 сказано:

Ця людина хотіла щоб в Одесу прийшов рузкє мір і війна, тому навіть якщо це правда, нічого поганого Стерненко не зробив.

Якби спецслужби і поліція були на свому місці, то нічого цього б не було. 

 

Та "людина" навіть не прийшла жодного разу у суд давати свідчення про своє викрадення. Судили по наперед написаних показах суддя маразматик із Донецька що поставив біля свого дому погруддя сраліна і хизувався цим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Просто згадалося через те, що Стерненко таки міг викрасти людину і катувати

Уяви, на Донбасі укрокарателі стріляють в живих людей! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...