Перейти до змісту

Справа Стерненка


sergkots

Рекомендовані повідомлення

Був такий Невловимий Джо. свого часу невєбенний кіногерой.

Одне з трактуваннь, чому він Невловимий- бо нікому не треба його ловити.

Так само з Непереспореним нема жодного сенсу сперечатись.

Тим, хто розуміє, в чому суть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 208
  • Створено
  • Остання відповідь
1 минуту назад, Nokian сказал:

Був такий Невловимий Джо. свого часу невєбенний кіногерой.

Одне з трактуваннь, чому він Невловимий- бо нікому не треба його ловити.

Так само з Непереспореним нема жодного сенсу сперечатись.

Тим, хто розуміє, в чому суть.

Вітя, переспорити тебе мені ще ніколи не вдавалося, якщо ти розумієш про що я.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

pikabu3.jpg

1 hour ago, Nokian said:

Був такий Невловимий Джо. свого часу невєбенний кіногерой.

Одне з трактуваннь, чому він Невловимий- бо нікому не треба його ловити.

Так само з Непереспореним нема жодного сенсу сперечатись.

Тим, хто розуміє, в чому суть.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, nickel сказано:

Тому що вийти зараз під прокуратуру = вийти за Стерненка, а я не готовий за нього виходити. Буде інший привід, або взнаю, що помилявся на його рахунок, можливо й вийду. Але я останній раз звертався в міліцію років 20 назад. В суд як і в прокуратуру ні разу. Звичайно, що я бував і в міліції і в прокуратурі і в суді і не 20 років назад, але не з власної ініціативи. Тому я впевнено можу заявити, що судова система не найбільша проблема українця.

А на Майдані хто на сцені стояв? Тоді теж не потрібно було виходити?

Те, що ти не стикався це добре, але й ти не віриш тим хто стикався - це погано. Тобто тобі потрібно набити власні шишки з нашою владою щоб повірити.

Із судами, поліцією, прокуратурою, податковою, СБУ найчастіше стикаються підприємці. Ті люди завдяки який наша економіка хоч трохи жевріє і є той малесенький середній клас. 

Із судами стикаються реальні інвестори - не фіктивні інвестиція (повернення раніше виведеного в офшори), а реальні іноземні інвестори. Вони просто прозрівають коли стикаються із реальною ситуацією в судах.

Саме через суди борзіють наші чинуші - бо вкурили, що можна поділитись і все порішати. Саме через суди немає головного - невідворотності покарання за злочин.

Тому ти не правий на рахунок судів на 100% - основа проблем саме в судах, та виконанні вироків. Бо у випадку чого ні проста людина, ні підприємець а ні інвестор не мають можливості захистити власні права.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, sergkots сказал:

Тому ти не правий на рахунок судів на 100% - основа проблем саме в судах, та виконанні вироків. 

Це твоє імхо проти мого. І моє з твоїм не згідне.

В фейсбуці через один пост благають про збір коштів для порятунку хворої дитини, але є люди, які вважають, що людина може сама за себе постояти, а от тварини - ні, тому вони допомагають виключно тваринам і принципово не допомагають людям. Збирають кошти, ходять підгодовюють і т.д. Інші так переймаються роздільним збором сміття чи іншою еклогічною проблемою. Ґрета Тунберг недавно отримала обмороження на мітингу проти глобального потепління. От і ти з судами як той собачнік. Ну хочеш змін, так виходь під прокуратуру, а не домахався до нікеля на Борді. Ти мене до смерті можеш "зацьомати", але суди від того чесніші не стануть. Тому відривай власну жопу від дивана і вперед діяти, згідно своїх переконань. А то получається, що усі хто вірить Стерненку будуть сидіти на дивані, а вийти на протест має нікель, який йому не вірить.

До речі, чому вимагаєте волю тільки Стерненкові? Вирок по цій справі отримали двоє людей. Якщо ви такі принципові, то добивайтеся виправдання і для двічі судимого Руслана Демчука.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, nickel сказал:

Якщо ви такі принципові, то добивайтеся виправдання

Принципові:0016:

Зовсім інше слово напрошується, як-що піднапрягти пам"ять.Питаю себе - а де були тоді захисники патріотів, де заклики до протестів з вимогою реформувати суди і чорта Авакова?Непанімать:0016:.Спочатку думав що то фсб розхитує човна, але плакат "Аваков чорт" натякає на когось іншого.А мож об"єднали зусилля:0016:.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

а що там що там? випустили вже? суди чесними стали? чи забули забили і схавали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Quote

Активіста Сергія Стерненка звільнили з-під варти та відправили під цілодобовий домашній арешт. Аналогічне рішення ухвалили щодо Руслана Демчука, який також проходив у справі як обвинувачений.

 

Головне, не радіти таким речам, а йти далі. Бо перетворимось в східних агресивних сусідів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...