Перейти до змісту

Справа Стерненка


sergkots

Рекомендовані повідомлення

Натрапив на відео з Одеси, 30 березня 2014 року:

https://www.facebook.com/alina.podolyanka.96/videos/10208021844180268

Подивіться скільки там правосєків і скільки сєпарів. 

 

На рахунок наркоти: 

1. В магазинах "Поплавок" продавали курильну суміш вроді - так пишуть на сайтах.

2. Продавати через закладки та через магазини геть різний рівень організації бізнесу.

 

2 годин тому, nickel сказано:

Є своєрідний рейтинг оптовиків і групові чати. Якщо оптовик здає, то про це швидко дізнаються інші покупці.  тоді в такого оптовика ніхто не купить. Репутацію бережуть і напрацьовують роками. Місце обговорюється. Можна домовитися про таке, в якому тебе зненацька не захоплять.

Здають вони один одного як має бути.

 

3 годин тому, nickel сказано:

Куди вони прийдуть? Жодних фізичних контактів, віртуалізація 100%. Якщо тебе не взяли на викопуванні, то далі тебе візьмуть хіба випадково. Все решта віртуалізовано настільки, що менти просто плачуть від безпорадності. Навіть картки банківські віртуалізовані.

Є метода - але я так розумію, що її рідко використовують щоб інфа про неї не випливла. І я не розповім :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 208
  • Створено
  • Остання відповідь
19 минут назад, sergkots сказал:

Натрапив на відео з Одеси, 30 березня 2014 року:

https://www.facebook.com/alina.podolyanka.96/videos/10208021844180268

Подивіться скільки там правосєків і скільки сєпарів. 

Там ще й Грем Філіпс біля пам'ятника крутиться

19 минут назад, sergkots сказал:

На рахунок наркоти: 

1. В магазинах "Поплавок" продавали курильну суміш вроді - так пишуть на сайтах.

2. Продавати через закладки та через магазини геть різний рівень організації бізнесу.

 

Здають вони один одного як має бути.

Суміш, рівень, здають... Це щось доводить чи спростовує? Якщо ні, то не бачу змісту продовжувати. Хтось взнає нові факти - ділимося і обговорюємо, а поки кожен залишається при своїй думці.

Зауважу лише про вік, бо кажуть що Стерненко в 19 рочків не міг кришувати, але при цьому головував в поавому секторі. Виросло покоління міленіалів, а за ним ще z-покоління, 

і ми вже називаємо дитиною бугая 19 років, забуваючи що це чи не пік фізичної сили людини і в 90-х такі дітки ставали кістяком бандитських бригад.

19 минут назад, sergkots сказал:

Є метода - але я так розумію, що її рідко використовують щоб інфа про неї не випливла. І я не розповім :)

Секретна, раз ти знаєш :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Секретна, раз ти знаєш :)

Ні, в науковій літературі по інформаційним технологіям вичитав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, sergkots сказал:

Ні, в науковій літературі по інформаційним технологіям вичитав.

То вона ще секретніша ніж я думав. Та пиши

 вже, ми нікому не розкажемо. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, nickel сказано:

То вона ще секретніша ніж я думав. Та пиши

 вже, ми нікому не розкажемо. :)

Це не прихована інформація - можеш сам знайти чи здогадатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, sergkots сказал:

Це не прихована інформація - можеш сам знайти чи здогадатись.

Як я здогадаюся чи що я буду гуглити, якщо я навіть не знаю про що ти написав?

По слову "метода", да?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

Як я здогадаюся чи що я буду гуглити, якщо я навіть не знаю про що ти написав?

По слову "метода", да?

Завтра напишу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Немає опису світлини.

Цитувати

Витрати на правопорядок та верховенство права

Упродовж багатьох років Україна, за даними МВФ, входить у десятку країн світу з найбільшими витратами на дотримання законності й правопорядку (відносно ВВП).

При цьому за оцінками Індексу якості державного управління Світового банку (WGI), Україна належить до найбільш відсталих країн у галузі забезпечення верховенства права. Отже, витрати України на забезпечення верховенства права одні з найменш ефективних у світі. Тобто співвідношення ціна/якість у нас сильно шкутильгає.

https://www.facebook.com/cost.ukraine/photos/a.481428595271886/3739983059416407/?fbclid=IwAR0nF7FiPVTAPTIxBoefkNnrTcKCMKPpoIrw3mBwEWHtQ1dbzvZDSEOwvQs

 

Я твердо переконаний, що якщо мовчати і терпіти це, то краще точно не стане.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, sergkots сказал:

Я твердо переконаний, що якщо мовчати і терпіти це, то краще точно не стане.

Був під прокуратурою в день оголошення вироку Стерненку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Був під прокуратурою в день оголошення вироку Стерненку?

Ні не зміг, перед цим був - як малого підстрелили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, nickel сказано:

Так і кришують зараз не так як раніше. Раніше платиш чи мєнтам чи бандітам і вони тебе захищають від усіх інших. А зараз мєнтам платиш тільки щоб вони тебе не чіпали, а якщо в тебе проблеми з Правим сектором, то рішаєш їх самостійно. От і виходить, що платиш і тим і тим, щоб тебе не захищали, а просто не помічали.

Ти мене не розпитуй, я не учасник подій і навіть не свідок. Це все лише мої здогадки, виключно на основі інформації, яка є в публічному доступі.

Маючи мережу із 7 чи скільки там тих магазинів Поплавок, маючи норм бюджет (я думаю треба бути гривневим мільйонером) на "товар", не мати ричагів впливу на ох_вших малолєток з бітами і травматами? Це ж не банда на банду, тут достатньо витратити - 0,5-1 місячний бюджет кришування на якогось відмороженого представника нацменшин з південного Кавказу і закрити питання. Не вірю.

Вірю в перевищення меж необхідної оборони в стані афекту, а в цю хєрню не вірю.

 

Крім того, нафіга такими вироками каталізувати бурлєніє говєн? Тут масово по сіньці збивають людей на смерть і відбуваються условкою.

А по справі Щербича, по якій закрили Стерненка, так там ващє настільки все шито білими нитками, що і коментувати не хочеться. Я думаю що вищі інстанції скасують вирок і направлять на дорозслідування.

 Ок, Стерненко не ангел, але давайте його судити як всіх, через х_й. Закрийте спочатку пару матьорих п_дарасів, покажіть що це не вібіркове правосуддя, а тоді садіть його.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 минуты назад, Cherman сказал:

До речі, про реальні викрадення. Депутат від СН, Олег Семинський, декілька років просидів у підвалі. Справа мурижилася 6 років, вроді, лише зараз трішки зарухалась. От такі злочини треба в першу чергу розслідувати, тим більше в них замішані політики і бізнесмени вищого ешелону.

 

Пздц, 2012-2015 рік, не 90-і. І як без Петі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, sergkots сказал:

Ні не зміг

Як передбачувано.

А хоч хтось з Борди був? Признавайтеся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, nickel сказано:

Як передбачувано.

А хоч хтось з Борди був? Признавайтеся.

А ти сам коли в чому брав участь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 hours ago, nickel said:

Як передбачувано.

А хоч хтось з Борди був? Признавайтеся.

Spoiler

EVpKNEXXgAAtFLL.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати
Вчера услышал на Свободе слова аргументы прокурора и адвоката по делу о похищении Сергея Щербича и приговору Сергею Стерненко. И тут же звучали голоса в защиту Офиса президента, мол, не надо насилия на демонстрациях, не раскачивайте лодку во время войны, зачем же подрывать усилия президента по борьбе с врагом демонстрациями и т.д. И это надо прокомментировать - а то вдруг так насилия у нас стали бояться, ну прямо снова "шатуны" вспомнились.
Ранее я читал приговор по делу о похищении Сергея Щербича - это одно из четырех уголовных дел, по которым Стерненко проходит в качестве подозреваемого. А вчера на эфире у Савика Шустера была возможность послушать прения прокурора Одесской области и адвоката, и пообщаться в перерыве.
Какие факты стали очевидны:
1. Сам факт похищения установлен только из показаний потерпевшего. Единственным доказательством, кроме слов, является перемещение группы мобильных телефонов, включая телефон Стерненко, совместно на протяжении определенного времени, что определяется биллингом мобильных телефонов. При этом биллинг телефонов - не прямое доказательство.
2. Следствие не установило умысел совершения преступления. Чтобы предъявить умысел по статье 187 - разбой, Стерненко предъявили кражу 330 гривен. Я прямо спросил прокурора: "А почему вы знаете, что украли 330 гривен, а не 230, и были ли деньги украдены вообще?" Оказалось, так заявил потерпевший. Никаких других улик хищения каких-либо ценностей у потерпевшего нет. Далее, чтобы доказать разбой, Стерненко инкриминируют выстрелы из не боевого резинострела в потерпевшего, и в качестве доказательства - опознание данного пистолета потерпевшим. Однако идентифицировать резиновые пули и привязать их к пистолету именно Стерненко невозможно. Не прямые доказательства.
Я сейчас не утверждаю о невиновности Стерненко, не даю ему моральных оценок, не говорю о степени его вины в других делах - я просто констатирую, что в самом следствии и приговоре были весьма спорные улики и весьма спорные выводы.
Как же удалось вынести приговор о разбое, и дать 7 лет?
Ведь у потерпевшего Щербича не было адвоката, он не являлся на судебные заседания, не вел свою общественную защиту и не говорил ни с одним журналистом. По данным новостных сайтов Одесщины, Щербич был всего лишь помощником народного депутата Александра Пресмана (сейчас является районным депутатом ОПЗЖ).
Но у Щербича есть только один публичный защитник - Андрей Портнов, который, как известно, курирует судебную власть в Украине, получив влияние и расставив своих людей в Офисе президента, Высшем совете правосудия, других структурах судебной власти. 7 лет - это решение Портнова, который многократно об этом писал.
Так что демонстрация под окнами Офиса президента абсолютно обоснована. Это вы управляете судами в ручном режиме, это вы дали Портнову влияние в судебной системе, это вы не проводите судебную реформу, это вы защищаете вовков, это вы не обновляете Высший совет правосудия. То есть это президент Зеленский несет ответственность за отсутствие справедливости в государстве, и поэтому протесты на Банковой - по адресу. Поэтому прекращайте трусливо прикрываться полицией и каруселями, имейте мужество отвечать за свои действия и бездействие перед протестующими. И если вы вместо стадионов и дорог не начнете заниматься прямым своим делом - обороной и справедливостью, реформой судебной системы, будут и другие дела, и другие демонстрации, и в борьбе против судебного беспредела вашей власти люди будут давить вас до конца. А "Шатуны", у нас в стране, конечно, есть, и они, прежде всего, сидят на Банковой.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 24.02.2021 at 12:41, nickel сказано:

Ну і таке співпадіння, дзвонили до Щербича, смс писали, потім під різними вишками всі троє були одночасно по області. Це такі випадковості, в які я не вірю.

  

On 24.02.2021 at 09:59, nickel сказано:

Правильно чувак говорить, що ці азови, праві сектори і інші ура-патріоти дуже часто складаються з мутних тіпків. Тому я не розумію чому всі так впряглися за Стерненка не знаючи його особисто. Знаючи місцевих "патріотів" і "активістів" я цілком допускаю, що Стерненко, як учасник аналогічного руху, міг викрасти і катувати людину, при цьому будучи патріотом України, чудовим блогером і бла-бла-бла. Я не вникав в деталі справи, не бачив доказів, але я впевнений, що більшість з тих, що вчора були під прокуратурами по всій Україні також цього не робили як і присутні в цій темі. Ребята, ви точно впевнені, що цей чувак цього не робив? Ви не забули приказку про благі наміри?

п.с. Тільки не приписуйте мене до ОПЗЖ.

  

On 24.02.2021 at 11:35, nickel сказано:

А Стерненко вже став символом боротьби з судовою системою? о_О Для мене - ні. Я добре пам'ятаю історію з Савченко.

  

On 24.02.2021 at 16:03, nickel сказано:

Я до вчорашнього дня не вникав в суть справи та навіть читаючи сьогодні цілий день лише про нього, не можу зробити однозначний висновок. Дам конкретну відповідь: я не вірю жодній стороні.

 

On 24.02.2021 at 16:03, nickel сказано:

Я й не топлю. Просто багатьом для срачу треба реальний суб'єкт, якого можна копнути і плюнути, за те що він не згідний з тобою. Сьогодні обрали мене, бо я не увірував в святість Стерненка. :)

Карочь перечитав я ще раз тих многабукаф, і враження в мене таке про те що ти пишеш: "не вірю жодній стороні, не топлю за жодну зі сторін, серед радикалів є мерзота, і цілком не виключено що Стерненко до них відноситься, докази типу білінг і покази потерпілого швидше залізобетон ніж не залізобетон". Всі аргументи  сторони обвинувачення ти трактуєш не нейтрально, упереджено (імхо). Не топиш, але не тримаєшся нейтралітету в судженнях. От твоя упередженість і мегаскептицизм щодо благих намірів і спонукає мене причисляти тебе не до нейтральної сторони, а до сторони обвинувачення. Типу міг - значить зробив. Не треба писати більше що "я не за тих і не за тих". Твоя риторика збігається швидше з риторикою Портнова і Киви ніж з моєю ( я претендую на нейтралітет а не на 100% підтримку Стерненка, єслі шо, і під прокуратуру не йшов би).

Я там питав про Башкаленка і бруківку, ок, троха не так спитаю. От гіпотетично, наприклад, встановили що певна людина пристрелила беркутівця на майдані 19 лютого. Скажи, на фоні того що жодному беркутівцю не впаяли строк, це правильно було б якби цій особі впаяли б довічне, замість того щоб викрутити вердикт на "перевищення меж необхідної самооборони" у поєднанні зі станом, при якому обвинувачений не міг оцінювати де та межа, і впаяти ДО 2х років виправних робіт, по мінімалці 118 статті.

Це я до того, що навіть якщо залізобетонно Стерненко викрадав чєла, чи правильним є те що йому приписують розбій на 300 грн, що це була його мета, забрати ті 300 грн, і за це дають 7 років? От в мене друг дитинства був засуджений за розбій вчинений групою осіб - отримав рік в сізо і хз скільки умовного. Без конфіскації. То як ти скажеш, це правильно чи ні

Те що я тут понацитовував тебе, це не є доводи твоєї приналежності до певної сторони, це швидше докази що я перечитав тих многабукаф, і те що читається між твоїми рядками.

 

З приводу необхідної оборони знайшов таке:

https://prnt.sc/108kew3

Там ще є про стан, при якому людина не усвідомлює де та необхідна межа. Але ми зараз не про вбивство, а про розбій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вас усіх дратує моя позиція. Не тому що я не за Стерненка чи проти, дратує, тому що я ні за вас ні проти вас. Не може адекватна людина в чорно-білому світі бути десь посередині, вона має бути або на чорному боці або на світлому. Але світ не чорно-білий. Тому я собі можу дозволити не ставати ні на чию сторону. А ви шукаєте ворога. Якщо його не находите, то намагаєтеся його зліпити, в даному випадку з нікеля. Вадім, якщо ти це зрозумієш, то перестанеш намагатися мене підловити, ставлячи запитання таким чином, що моя відповідь поставить мене на одну з сторін. Відповіді не буде не тому, що я боюся її озвучити, а тому що серед запропонованих чорно-білих варіантів немає мого і потреби щось доводити комусь також.

Не там ви ворога шукаєте. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, nickel сказано:

Тому я собі можу дозволити не ставати ні на чию сторону.

Може ти і не на "тій" стороні, але донести це до аудиторії так щоб до неї дійшло, ти не хочеш або не можеш. Сорі що розписався за аудиторію, може то до мене одного не доходить.

Щодо чорно-білих варіантів: на мою думку чорний - посадити на максималках, білий -  помилувати президентським указом, бо це ж патріот, герой майдану, а я пропоную варіант не вашим не нашим (щодо гіпотетичного вбивці беркутівця єслі шо).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Vadimm сказал:

Може ти і не на "тій" стороні, але донести це до аудиторії так щоб до неї дійшло, ти не хочеш або не можеш. Сорі що розписався за аудиторію, може то до мене одного не доходить.

Бінго

2 минуты назад, Vadimm сказал:

Щодо чорно-білих варіантів: на мою думку чорний - посадити на максималках, білий -  помилувати президентським указом, бо це ж патріот, герой майдану, а я пропоную варіант не вашим не нашим (щодо гіпотетичного вбивці беркутівця єслі шо).

Ти не тому пропонуєш. Я таких рішень не приймаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, nickel сказано:

Тому я собі можу дозволити не ставати ні на чию сторону.

Я тебе плюсанув, щоб підтримати. От ніфіга зараз не час і не правильно сваритись українцям. Тобі може не подобатись Стерненко - ок, але як можна миритись із нашими судами, мусорами, прокурорами та іншими я не розумію.

І якщо ситуація дає шанс щось змінити то потрібно міняти, інакше тут буде реальна "африка".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, sergkots сказал:

Я тебе плюсанув, щоб підтримати. От ніфіга зараз не час і не правильно сваритись українцям.

Ніколи не буде часу, щоб сваритися між собою було на користь. А ще варто усім навчитися поважати чужу думку, бо поки що найкраще виходить грати в "раз ти не з нами, то ти проти нас".

3 минуты назад, sergkots сказал:

Тобі може не подобатись Стерненко - ок, але як можна миритись із нашими судами, мусорами, прокурорами та іншими я не розумію.

Тому що вийти зараз під прокуратуру = вийти за Стерненка, а я не готовий за нього виходити. Буде інший привід, або взнаю, що помилявся на його рахунок, можливо й вийду. Але я останній раз звертався в міліцію років 20 назад. В суд як і в прокуратуру ні разу. Звичайно, що я бував і в міліції і в прокуратурі і в суді і не 20 років назад, але не з власної ініціативи. Тому я впевнено можу заявити, що судова система не найбільша проблема українця.

3 минуты назад, sergkots сказал:

І якщо ситуація дає шанс щось змінити то потрібно міняти, інакше тут буде реальна "африка".

В нас в судах майже однакова історія 30 останніх років, тобто всі роки існування Незалежної. Не відбулося ніякого погіршення, щоб робити такі заяви. Нічого й на краще не змінилося, але ми так вже звикли нити, що все погано, що навіть не розуміємо, що таке Африка і що таке погано. Купа українців за все своє життя жодного разу не було в суді, на відміну від поліклініки чи лікарні, наприклад. То чому я маю йти під прокуратуру, якщо в списку моїх життєвих проблем, вона або десь в кінці або й взагалі немає?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сильна логіка, якщо я в судах не бував, то значить вони нормальні. За таким принципом, якщо особисто в тебе яник нічого не відібрав, то може він і не злодій?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, olsad сказал:

Сильна логіка, якщо я в судах не бував, то значить вони нормальні.

Чукча нє чітатель, чукча пісатєль? Де я писав, що суди нормальні?

9 минут назад, olsad сказал:

За таким принципом, якщо особисто в тебе яник нічого не відібрав, то може він і не злодій?

Ще один чорно-білий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...