Перейти до змісту

Справа Стерненка


sergkots

Рекомендовані повідомлення

На вечір 23 лютого на Банковій доволі гаряче.

Про Стерненка

Вилилось це все у серйозний протест по всій Україні:

https://www.bbc.com/ukrainian/news-56175036

https://www.pravda.com.ua/news/2021/02/23/7284483/

Людей дуже багато - і настрій не дуже мирний, заіпало дуже багатьох це все.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 208
  • Створено
  • Остання відповідь
51 хвилин тому, sergkots сказано:

Людей дуже багато - і настрій не дуже мирний, заіпало дуже багатьох це все.

тобто, до цього людей нічого не зайопувало? мене сусід зверху заїпав, замість того щоб піти йому набити морду - піду на банкову палити покришки.

аналогічно, суддя - запроданець - хєр з ним, зєля винний і покуй що не він цього суддю призначив... і що буде апеляція, яка 101% або змінить вирок, або виправдає...

це не демократія - це анархія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Bliksss сказано:

тобто, до цього людей нічого не зайопувало? мене сусід зверху заїпав, замість того щоб піти йому набити морду - піду на банкову палити покришки.

аналогічно, суддя - запроданець - хєр з ним, зєля винний і покуй що не він цього суддю призначив... і що буде апеляція, яка 101% або змінить вирок, або виправдає...

це не демократія - це анархія

Нафіг зєлі ці качєлі. 

Він через 2 дні виправдається, що "нічого не чув про цю справу".

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Bliksss сказано:

тобто, до цього людей нічого не зайопувало? мене сусід зверху заїпав, замість того щоб піти йому набити морду - піду на банкову палити покришки.

аналогічно, суддя - запроданець - хєр з ним, зєля винний і покуй що не він цього суддю призначив... і що буде апеляція, яка 101% або змінить вирок, або виправдає...

це не демократія - це анархія

Є чого боятись? Чи душа немісцева?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, sergkots сказано:

Є чого боятись? Чи душа немісцева?

в смислі? про що мова?

 

10 хвилин тому, sergkots сказано:

Є чого боятись?

тут знову не зрозумів? зазвичай, такі питання цікавлять тих, кому самому дуже сцикотно ))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Нафіг зєлі ці качєлі. 

Він через 2 дні виправдається, що "нічого не чув про цю справу".

 

Ти розумієш, що люди вийшли не так за Стерненка як проти тотальної несправедливості, відсутності правоохоронної системи та судової влади. Стерненко лише каталізатор цього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, sergkots сказано:

Ти розумієш, що люди вийшли не так за Стерненка як проти тотальної несправедливості, відсутності правоохоронної системи та судової влади. Стерненко лише каталізатор цього.

 

17 хвилин тому, Bliksss сказано:

суддя - запроданець - хєр з ним, зєля винний і покуй що не він цього суддю призначив...

 

відчуваєш різницю?

 

У нас традиція, раптом що - на майдан палити шини.

Хоча це мені більше нагадує Врадіївку.

 

Зняти суддю - не так просто - ворон ворону око не виклює. Якщо й вигнати - відновляться через суд.  Замкнуте коло.

Це уже все погрязло ще за часів Кучми. Там кругова порука теж..

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Zheny@ сказано:

 

 

відчуваєш різницю?

 

У нас традиція, раптом що - на майдан палити шини.

Хоча це мені більше нагадує Врадіївку.

 

Зняти суддю - не так просто - ворон ворону око не виклює. Якщо й вигнати - відновляться через суд.  Замкнуте коло.

Це уже все погрязло ще за часів Кучми. Там кругова порука теж..

 

 

Ще раз - справа Стерненка лише каталізатор, вона на слуху була бо він не мовчав, не рішав, не ховався.

Люди вийшли проти свавілля мусорів та суддів - не лише в Києві, почитай де люди повиходили.

Більшість вимагає реформу суддівської системи, реформу мусарні та прокуратури.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Zheny@ said:

 

 

відчуваєш різницю?

Я, якшо чесно, то не відчуіваю. В країні з вибірковим суддівством, суддя це просто пішка, в принципі, як і в даному випадку.

А не відчуваю різницю, тому шо:

1) https://www.google.com/amp/s/www.radiosvoboda.org/amp/news-zelenskyi-venediktova/30493089.html

2) 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, Cherman said:

Про суддю, який судив Стерненка:

https://censor.net/ru/photo_news/3249562/prigovor_sternenko_vynes_sudya_iz_donetska_poprevich_ustanovivshiyi_u_vorot_svoego_osobnyaka_byusty

Дивно, як такі люди досі виносять комусь вироки.

Та шо тут дивного, в нас ніхто з гарантів не збирався і не збирається реформувати судову систему. Так само як і мвс. Всім вигідно в свій час мати кишенькового суддю і аваковачорта

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Cherman сказано:

Дивно, як такі люди досі виносять комусь вироки.

дивно, як можна було такого п*тора призначити, але ж сивочолий - не віноват... не він Авакова пригрів.

Суддів перед відставкою - пачками призначав, хоча до цього - роками суди були без суддів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, Bliksss said:

дивно, як можна було такого п*тора призначити, але ж сивочолий - не віноват... не він Авакова пригрів.

Суддів перед відставкою - пачками призначав, хоча до цього - роками суди були без суддів.

Закрий методичку :) А якшо серйозно, нахіба мені когось порівнювати з порохом? Мені (або комусь) легше від того має стати, шо попередній 3.14др був такий самий? :)

І він теж. І шо? Як це вирішує ситуацію, шо в нас як була жопа, так і є? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не розумію, чому ви його підтримуєте, чувак вбив людину, був конфлікт з двома парубками (бухі/ не бухі хз.), яка ж це самооборона, 5-ть ножових ударів тільки одному, ще ж іншому 2-ва в живіт досталось, потім ще й догнати і добити. вбитий АТО-вець, в якого залишилась дочка.
не винен - то чому, скільки років, навіть суду не було стосовно цього, суд ж би його оправдав би? 

Ладно, я не знаю, як там точно було, і суд по іншій справі був, але цинізм, що був далі "справу з МВС забрала СБУ, з ген. прокурором зустрічався", що не двіж  з ним, так з групою підтримки, це тільки показує, яка в нього криша.

 

Може хтось найде судовий документ, щоб глянути, що до чого, які факти були на стороні обвинувачення і захисту, бо СМІ і тут тільки мови, все надумано "Произвол".


 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, Holy said:

я не розумію, чому ви його підтримуєте, чувак вбив людину, був конфлікт з двома парубками (бухі/ не бухі хз.), яка ж це самооборона, 5-ть ножових ударів тільки одному, ще ж іншому 2-ва в живіт досталось, потім ще й догнати і добити. вбитий АТО-вець, в якого залишилась дочка.
не винен - то чому, скільки років, навіть суду не було стосовно цього, суд ж би його оправдав би? 

Ладно, я не знаю, як там точно було, і суд по іншій справі був, але цинізм, що був далі "справу з МВС забрала СБУ, з ген. прокурором зустрічався", що не двіж  з ним, так з групою підтримки, це тільки показує, яка в нього криша.

 

Може хтось найде судовий документ, щоб глянути, що до чого, які факти були на стороні обвинувачення і захисту, бо СМІ і тут тільки мови, все надумано "Произвол".


 

Я все колись думав, хто ці лучани, що голосують за ОПЗЖ? Так ось вони які...))

Страждаєш певно від того, що 112 і нюзван зараз не транслюють?))

 

А навіщо свій пост підправляв? В першому варіанті безапеляційно заявляв, що бухі, а тапер вже кажеш ХЗ. Вирішив трохи погуглити і дізнався щось таке, про що шарій не казав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Holy сказано:

я не розумію, чому ви його підтримуєте, чувак вбив людину,

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не на того напали.
Хто такий Сергій Стерненко

https://project.liga.net/projects/who_is_sternenko_ua/

 

https://project.liga.net/projects/who_is_sternenko_ua2/

 

Дуже цікава аналітика. Читається на одному диханні!!!

 

 

Замість післямови


Процес над Стерненком – це історія народження політичного діяча. Для літератури і кінематографу, сюжет не новий. Найкраще з творів на подібну тему – казка Євгена Шварца «Дракон». Коротко сюжет: мандрівний лицар Ланцелот забрів до міста, колись захопленого драконом, зустрів дівчину, якій загрожувала біда, вбив дракона, одружився і став головною людиною в місті.

Тут безліч збігів.

Дракон теж пізнаваний. У казці у нього складна роль – монаршого титулу або президентської посади немає. Він досить неформальний. Це, швидше, кримінальний авторитет, який замінює собою нормальний держапарат – кришує місто, збирає данину їдлом і дівчатами. У нього три голови і різні обличчя. То він з'являється у вигляді грубуватого солдафона, то, як стриманий і високочолий пан, то ще якось. Ось і в нашому випадку у дракона безліч облич.

То колишній заступник голови адміністрації Януковича, заслужений юрист України Андрій Портнов заявить, що його мета – домогтися для Стерненка довічного ув'язнення. Депутат Олександр Дубінський почне лобіювати вручення Стерненку підозри. То слуга народу Максим Бужанський обізве Стерненка побутовим вбивцею. То прокинеться голова харківського громадського активіста Михайла Добкіна і розповість про роль у справі Стерненка світової закуліси. Додамо сюди діячів із Комітету порятунку України у вигнанні і гопників із підворіття.

Не треба бути політичним аналітиком, щоб побачити у всьому цьому багатоголів'ї того самого ящіра, який у лютому 2014 року, помахуючи пораненими крилами, полетів у бік Ростова. А нині виповзає частинами на Печерських пагорбах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже рідко буває дим без вогню.

 

з того, що розумію, то молодому хлопцеві не було чим зайнятися, молода кров заграла, активісти, "Правий сектор"  (де на кінець самої організації уже було більша половина колишніх зеків). Хлопець хотів уваги.

Його поранили, а він стрім знімає!  Просто необхідність зняти стрім, коли на тебе нападають з ножем. 2й аспект, з якого переляку на 20-річного пацана нападають заслані 2 найманці з метою вбивства. Кому він в 20 років перейшов дорогу? 

Це не "пацанскі розборки".  Ніразу.

 

Все це неоднозначно. І його кар'єра активіста, і суд, і вирок і все решта.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Zheny@ сказано:

з якого переляку на 20-річного пацана нападають заслані 2 найманці з метою вбивства.

так то вже не перший напад , а третій . 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, yucore сказано:

Я, якшо чесно, то не відчуіваю.

так і питання не тобі задавалося!

Ти вже чого впрягся?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Це не "пацанскі розборки".  Ніразу.

Звичайно, але в Одесі напад не тільки на Стернена , але і на інших активістів були неодноразово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, case_l сказано:

Звичайно, але в Одесі напад не тільки на Стернена , але і на інших активістів були неодноразово.

Одеса місто багатомільйонник. І серед тих багатьох мільйонів - багато мільйонерів, соррі за каламбур.

Комусь перейти дорогу дуже легко.  Можна навіть не помітити.

 

А Одеса славиться своїми бандитськими розборками.  Тому тут я не дивуюся, що хлопця вирішили "наказати", можливо налякати, а вийшло інакше.

 

Ми все це читаємо не знаючи істини. І зазвичай робимо неправильні висновки.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...