Перейти до змісту

Справа Стерненка


sergkots

Рекомендовані повідомлення

22 хвилин тому, nickel сказано:

Справи по наркотикам не видумані. Номери справ можна знайти в статті:

  Показати прихований контент

image.thumb.png.09a30fd0bafeaacf73e9ae09c260d549.png

 

Яке авторитетне джерело. 

Тебе не бентежить що в ній толю педофіла підозрюваного у державній зраді називають відомим журналістом і відеоблогером?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 208
  • Створено
  • Остання відповідь
14 minutes ago, nickel said:

 

Ти ж пам'ятаєш хто стримав сєпарів в Одесі? Одеський ультрас. Що вони пишуть про Стерненка. Я їм вірю більше, ніж Супрун, в якої працює дівчина Стерненка.

  Reveal hidden contents

image.thumb.png.4cb3b529cf00bc978ebf74561ca1aad0.png

Справи по наркотикам не видумані. Номери справ можна знайти в статті:

  Reveal hidden contents

image.thumb.png.09a30fd0bafeaacf73e9ae09c260d549.png

 

Навіть не знаю, що сказати :( 

От я Маркусу вірю більше, ніж одеським ультрас. Але це не означає, що я не вірю в те, що Стерненко наніс смертельні поранення нападнику. Чи в те, що він дійсно пресував депутата-сєпара. Так, для мене цілком ймовірно, що догнав і наніс удари ножем, що був серед тих, хто силою утримував депутата і наставив тому кілька синяків. 

 

Та я запитував твою думку щодо законності вчорашнього рішення судді.

 

Справа про наркотики має номер, значить не видумана. Але чи не сфабрикована вона мусорами на чиєсь замовлення? Ти ж вище писав, що не топиш проти Стерненка...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 minutes ago, nickel said:

Дівчинка в нього також не проста

На выезде из Одессы задержали числящуюся в угоне «Тойоту»: за рулем была девушка активиста Стерненко

Сотрудники полиции задержали автомобиль «Тойота», который разыскивается прокуратурой за правонарушения в сфере экономики.

Автомобиль по документам принадлежит благотворительному фонду «На благо Одессы».

Напомним, благотворительный фонд «На благо Одессы» был создан группой одесских бизнесменов и бывшим губернатором области Игорем Палицей для поддержки АТО. Некоторое время фонд действительно оказывал довольно существенную помощь АТО, однако после того, как кресло губернатора занял Михаил Саакашвили, фонд был передан в управление команде грузинских реформаторов.

Думская - дуже цікавий ресурс, який ще велике питання на кого працює. В штаті Думской донедавна працював ватник Гєнадій Куліков, до викриття якого причетний Стерненко. Власник ресурсу, до речі, яскравий порохобот Гончаренко. І якщо поритись в архівах 2019-2020 років то дуже цікаві речі випливають, пов'язані з обшуками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, nickel сказано:

Справи по наркотикам не видумані. Номери справ можна знайти в статті:

Ти реально далекий від реалій в мусарні - відкрити справу як два пальця ..... Взагалі проблем немає.

Ти сам то віриш, що пацан 19 років заставив одеських бандюків платити дань? 

Забрати прізвище Стерненко та Одесу - в іншому місті, де правий сектор був значно потужніший це було б можливим? 

Пацан в 19 років нагнув групу бандюків, що наркотою займаються :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, vampirich сказано:

аналогія в тому, що там зліпили святого зі злочинця

там торчок, що сидів у тюрмі, тут громадський активіст, що вчиться на юриста, на якого здійснювали замовні напади , ну така собі аналогія 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, yu2007 сказал:

Та я запитував твою думку щодо законності вчорашнього рішення судді.

Я до вчорашнього дня не вникав в суть справи та навіть читаючи сьогодні цілий день лише про нього, не можу зробити однозначний висновок. Дам конкретну відповідь: я не вірю жодній стороні.

Только что, yu2007 сказал:

Справа про наркотики має номер, значить не видумана. Але чи не сфабрикована вона мусорами на чиєсь замовлення?

Цілком згідний, можемо її до уваги не брати, але від цього запитань не меншає, принаймні в мене.

Только что, yu2007 сказал:

Ти ж вище писав, що не топиш проти Стерненка...

Я й не топлю. Просто багатьом для срачу треба реальний суб'єкт, якого можна копнути і плюнути, за те що він не згідний з тобою. Сьогодні обрали мене, бо я не увірував в святість Стерненка. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 minutes ago, vampirich said:

аналогія в тому, що там зліпили святого зі злочинця

Святий мученик превелебний Флойд справді був злочинцем. Але в чому аналогія? Відколи Стерненко став злочинцем в юридичному сенсі цього слова? Підозра у вчиненні злочину ще ж не робить з людини злочинця. От як апеляційний суд підтвердить вчорашню ухвалу, тоді то Стерненко і стане злочинцем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, yu2007 said:

Підозра у вчиненні злочину ще ж не робить з людини злочинця

image.png.07ff2c109c33834c33bb5c7d979e877a.pngimage.png.b31e7b79be4626818994ee042db3b146.png 

 

угу ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, sergkots сказано:

Ще раз - справа Стерненка лише каталізатор, вона на слуху була бо він не мовчав, не рішав, не ховався.

Люди вийшли проти свавілля мусорів та суддів - не лише в Києві, почитай де люди повиходили.

Більшість вимагає реформу суддівської системи, реформу мусарні та прокуратури.

@nickel ти вчіпився за Стерненка, а справа значно серйозніша - справа про нашу країну, про те що буде завтра, де і як ми будемо жити, чи будуть зміни.

Не підтримуй Стерненка, але не підтримувати зміни в судах та правоохоронних органах це абсурдно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, sergkots сказал:

@nickel ти вчіпився за Стерненка, а справа значно серйозніша - справа про нашу країну, про те що буде завтра, де і як ми будемо жити, чи будуть зміни.

Не підтримуй Стерненка, але не підтримувати зміни в судах та правоохоронних органах це абсурдно.

Та хуй тебе знає де ти бачиш в моїх постах те про що пишеш, але якщо тобі від цього легше, то нехай...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 minutes ago, sergkots said:

@nickel ти вчіпився за Стерненка, а справа значно серйозніша - справа про нашу країну, про те що буде завтра, де і як ми будемо жити, чи будуть зміни.

Ви вже звиняйте, що влажу, але, блждад, накипіло. Гасла типу "справа про нашу країну", "що буде завтра" та інші потрібно кричати зі всіх шпарок постійно, а особливо - ПЕРЕД ВИБОРАМИ. Але для чого? Бабло в кишеню, язик в сраку - мовчим. Сцуко, 73% проголосували за клоуна з тб - ніяких тобі ні мітингів, ні акцій, нуль, всіх влаштовує, захавали. Ви не знали, що буде робити ця маріонетка? Серйозно? В вас перед цим був чувак, який прийшов, можна сказати, з Майдану, під час якого віджали Крим і лопнув чиряк сходу і з якого за це все можна було постійно питати, тикаючи під носа його ж обіцянками. А де він тепер? А німа, всьо, замінили за давньою традицією. Що ви від теперішнього почуєте? Чергових "папірєдніків"?

А тут судили одеського чувака - все, Україно вставай, ми боремося за майбутнє. Тільки чомусь з гаслами "за чувака" і "свободу чуваку", а не "за критичне мислення" чи "за перегляд минулого всіх суддів" або "чому цей суддя сидів при янику і досі працює". Таке враження, що зараз заплатили кому треба, той в фб вкинув клич - і панєслась.

І наголошу, щоб не почали свої улюблені прийоми типу "ти з ОПЗЖ" чи "ти проти країни". Мене за*бали вже ті качелі ще з часів кучми: президент від заходу-президент від сходу-повторити. Прямо як національний спорт, вибрати хз кого і нити, що не такий. Мені класти що на пороха, що на клоуна, я з таким населенням вже нічого не чекаю. Тут роботу по вкладанню в голову власної думки треба починати ще з дитинства. Але хто такий цей сабж я дізнався тільки вчора, і я не знаю про нього нічого, що примусило б мене виходити і конкретно його підтримувати. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не піднімаються у нас просто так - не навчені ще. Але виникла ситуація і її потрібно використовувати. Якщо чекати пришестя того, який всіх буде влаштовувати то фіг ми колись що змінимо. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

справі 6 років, потерпілий жодного разу не з`явився,  строк давності - 5 років, минуло 6, зараз засудили, все ок.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 minutes ago, Ko3bMa said:

Гасла типу "справа про нашу країну", "що буде завтра" та інші потрібно кричати зі всіх шпарок постійно, а особливо - ПЕРЕД ВИБОРАМИ. Але для чого? Бабло в кишеню, язик в сраку - мовчим. Сцуко, 73% проголосували за клоуна з тб - ніяких тобі ні мітингів, ні акцій, нуль, всіх влаштовує, захавали. 

А ти не зхавав? Виходив, після того як обрали клоуна? Кричав зі всіх шпаринок?

 

От «сабж» кричав і виходив, і за часів пороха, і за часів клоуна. Може за гроші, може з якоюсь іншою власною ціллю (у що я більше повірю, та того я не знаю, щоб стверджувати).

 

Як варіант, можеш виходити з гаслом «сабжа я не знаю і не підтримую, але я за верховенство права» :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто там хотів фактів, на сайті Олени Притули виклали текст вчорашньої ухвали.

 

Щось не доганяю про зброю. Колись чув, що резиностріли юридично правильно називались «пристрої для відстрілу гумових куль», а в ухвалі «пістолет»...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, yu2007 сказано:

Хто там хотів фактів, на сайті Олени Притули виклали текст вчорашньої ухвали.

 

Щось не доганяю про зброю. Колись чув, що резиностріли юридично правильно називались «пристрої для відстрілу гумових куль», а в ухвалі «пістолет»...

Саме так вони і називаються - пристрій для відстрілу гумових куль. Стартові пістолети взагалі вільно продаються - це не зброя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, yu2007 сказал:

Хто там хотів фактів, на сайті Олени Притули виклали текст вчорашньої ухвали.

Який у неї сайт, бо навіть Гугл не знає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 минуты назад, case_l сказал:

справі 6 років, потерпілий жодного разу не з`явився,  строк давності - 5 років, минуло 6, зараз засудили, все ок.

 

Термін давності минув лише по статті викрадення людини, по решті трьом справам термін не минув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 minutes ago, nickel said:

Який у неї сайт, бо навіть Гугл не знає?

Сайт Олени Притули має комерційну назву «Українська правда» :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 minutes ago, nickel said:

Термін давності минув лише по статті викрадення людини, по решті трьом справам термін не минув.

У вчорашній справі три статті звинувачення, викрадення, розбій і зброя. Суддя підтримав всі три звинувачення, але за одним з них (викрадення) строк давності минув, тому винним визнано, але покарання не призначається (я так зрозумів). Сукупно лише за розбій і незаконне зберігання суддя дав 7 років і 3 місяці з 50% конфіскацією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зброя з рішення суду:
ПИСТОЛЕТ СИГНАЛЬНЫЙ ЭРМА-459-С

Цитувати

Пистолет сигнальный Эрма 459-С не является огнестрельным оружием: для  его приобретения не требуется разрешение МВД.

 

В рішені суду зазначений вже:

image.png.0d0f4b29397a7b4d14ef2b5bb40adf00.png

 

От такі от наші суди.

 

UPD

image.png.ffe2b052f36b59adaca6d6cda521b777.png

 

Пістолет не перероблений, але можна переробити - значить винен. Пздц логіка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, sergkots said:

Зброя з рішення суду:
ПИСТОЛЕТ СИГНАЛЬНЫЙ ЭРМА-459-С

 

В рішені суду зазначений вже:

image.png.0d0f4b29397a7b4d14ef2b5bb40adf00.png

 

От такі от наші суди.

 

Так і я про це, а ти мені "він і називається пристрій для відстрілу гумових куль")))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, yu2007 сказано:

 

Так і я про це, а ти мені "він і називається пристрій для відстрілу гумових куль")))

У нього був стартовий пістолет - це взагалі не те.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...