Перейти до змісту

Справа Стерненка


sergkots

Рекомендовані повідомлення

9 минут назад, yucore сказал:

Ти це серйозно? :D 

Наскільки мені відомо, наше процесуальне законодавство каже, шо доступ до справи мають тільки учасники судовго процесу. Я слідкував за судовими процесами і вважаю, шо цьог обільш ніж достатньо, щоб зрозуміти, шо відбувається 

Тобто "не читал, но осуждаю". Я так і думав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 208
  • Створено
  • Остання відповідь

Фраза Горького ,,Якщо ворог не здається,його знищують,, актуальна і сьогодні.

Просто ,,какіразніцам,,  вона в корені незрозуміла.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, yucore сказал:

Ти це серйозно? :D 

Наскільки мені відомо, наше процесуальне законодавство каже, шо доступ до справи мають тільки учасники судовго процесу. Я слідкував за судовими процесами і вважаю, шо цьог обільш ніж достатньо, щоб зрозуміти, шо відбувається 

Ти це серйозно? :D 
і як ти слідкував за судовими процесами?))

 

4 минуты назад, sergkots сказал:

А фіг там - рішення тепер приймають взагалі без обґрунтувань, просто суддя так вирішив і все.

 якщо рішення суддею прийнято без обґрунтування, то чого ви паритесь, захист на апеляції розбомбить це рішення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дехто досі не розуміє що йде війна, де законні методи використовують проти громадян не згідних з рускім міром

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Holy сказано:

якщо рішення суддею прийнято без обґрунтування, то чого ви паритесь, захист на апеляції розбомбить це рішення.

розбомбить, питання на скільки часу все затягнеться, так можна і термін повністю відсидіти 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 minutes ago, nickel said:

Тобто "не читал, но осуждаю". Я так і думав.

Ти прикидаєшся, чи дійсно пишеш аби писати? 

Я тобі ше раз повторю: доступ до справи мають тільки учасники судовго процесу.

 

  

 

1 hour ago, nickel said:

Я не вникав в деталі справи, не бачив доказів, але я впевнений

Тобто "не читал, но осуждаю". Я так і думав.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 minutes ago, Holy said:

Ти це серйозно? :D 
і як ти слідкував за судовими процесами?))

 

 якщо рішення суддею прийнято без обґрунтування, то чого ви паритесь, захист на апеляції розбомбить це рішення.

Троля кормити - себе не поважати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, yucore сказал:

  

image.thumb.png.7d01c1b1b6a876a63a5e42e7867d0a2c.png

Давай домовимося, ти не вириваєш з контексту уривки речення, спотворюючи їх зміст, а я не шлю тебе на куй.

Можеш мінусувати, якщо тобі від того легше, для того і є репутація на Борді, щоб дати зрозуміти, що згідний чи не згідний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 минут назад, sergkots сказал:

Інші виходять бо хочуть жити в правовій державі. Ти гадаєш це зі Стерненком тільки така ситуація - а фіг там, людей садять щоб закрити статистику а не щоб злочин розкрити. Чи ти думаєш до тебе дільничний побіжить коли у нього вже річний план виконаний?

Не топи за Стерненка, підтримуй прагнення до правової держави - ми за це вже говорили, ти переконував, що вже не так як раніше, судді стали чесними. Пам'ятаєш?

А фіг там - рішення тепер приймають взагалі без обґрунтувань, просто суддя так вирішив і все. Сильно правова держава?

А Стерненко вже став символом боротьби з судовою системою? о_О Для мене - ні. Я добре пам'ятаю історію з Савченко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

А Стерненко вже став символом боротьби з судовою системою? о_О Для мене - ні. Я добре пам'ятаю історію з Савченко.

А де ти прочитав про символ? Я писав про каталізатор.

Тебе все влаштовує в Україні, нічого змінити не хочеш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, nickel said:

Давай домовимося, ти не вириваєш з контексту уривки речення, спотворюючи їх зміст, а я не шлю тебе на куй.

Можеш мінусувати, якщо тобі від того легше, для того і є репутація на Борді, щоб дати зрозуміти, що згідний чи не згідний.

Я нічого не спотворюю і не вириваю з контексту :) Візьми і ше раз перечитай своє повідомлення.

Давай домовимося, ти сам йдеш туди, куди не хочеш мене посилати, і всім буде легше ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, sergkots сказал:

Тебе все влаштовує в Україні, нічого змінити не хочеш?

Не під прапором Стерненка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, yucore сказал:

Я нічого не спотворюю і не вириваю з контексту :)

То чому процитовано пів речення і обірвано на середині фрази, а не ціле речення?

Цитата

 Візьми і ше раз перечитай своє повідомлення.

Я перечитав. Суть така, що люди вийшли під прокуратуру не вникнувши в суть справи. Питаю в тебе і ти тільки підтверджуєш те саме. І я це питання задаю вже другий день. Ніхто не вникав. І я так і написав, що впевнений, що більшість під прокуратурою "нє чітал но осуждаю" як і ти.

Цитата

Давай домовимося, ти сам йдеш туди, куди не хочеш мене посилати, і всім буде легше ;) 

Кому "всім"? Агласітє вєсь спісак абіжених. Якщо він дійсно великий, я можу звалити, мені не важко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ладно, адекватності немає в цій темі, тому мій останній пост в цьому срачі

@nickel @Zheny@ +1 за особисту думку.

47 минут назад, case_l сказал:

дехто досі не розуміє що йде війна, де законні методи використовують проти громадян не згідних з рускім міром

от із цього треба було починати, що вся суть цієї справи, це треба закривати очі на беззаконня, бо війна. і на війні всі методи хороші.
а ви не припускаєте, до чого це може призвести, як це можна використовувати в своїх інтересах? у нас хитрожопіків хватає

прикладів в нашій історії багато,  де люди з корисними мотивами отримали бажане, за підтримки людей з благими намірами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти



Що відомо про вирок Стерненку / Інфографіка 24 каналу

 

Раз вже в темі стільки згадували матеріали справи, то знайшов трохи інформації тут. Звідти ж взяв окремі "докази" справи:

  • Quote

    Пістолет Стерненка – стартовий, тобто пустий, що використовують лише для звукових сигналів. Однак експерти від слідства дійшли висновку, що, викрутивши зі ствола втулку, з пістолета можна стріляти патронами з гумовими чи іншими метальними снарядами.

     

Quote

По-третє, в матеріалах справи є трафіки з’єднань телефонів обвинувачених. Згідно з ними:

Стерненко і Демчук приблизно о 19:11 та 19:13 дзвонили в межах однієї телекомунікаційної станції, розташованої в тому районі, де викрали Щербача;

при цьому Демчук телефонував Щербичу;

в цьому ж районі знаходився Щербич – там він отримав дзвінок від Демчука, а пізніше, о 19:28 там же на його телефон надійшло смс-повідомлення;

ввечері того дня всі три телефони "засвітились" в межах іншої станції – в Овідіопольському районі Одеси: Стерненко виходив в інтернет і телефонував звідти між 20:17-20:31 та 20:50-23:39, Демчуку телефонували о 21:04, Щербичу – о 19:52;

 

 

Якщо дані факти вам багато що підтверджують - то я щиро бажаю, щоб ні ви, ні ваші рідні ніколи не підпали під такі "вагомі" докази в т.зв. правосудній машині України.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Holy сказано:

от із цього треба було починати, що вся суть цієї справи, це треба закривати очі на беззаконня, бо війна. і на війні всі методи хороші.

не плутай причину і наслідок, саме беззаконня привело да використання таких методів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 minutes ago, nickel said:

Я перечитав. Суть така, що люди вийшли під прокуратуру не вникнувши в суть справи. Питаю в тебе і ти тільки підтверджуєш те саме. І я це питання задаю вже другий день. Ніхто не вникав. І я так і написав, що впевнений, що більшість під прокуратурою "нє чітал но осуждаю" як і ти.

Я дуже тішуся за тебе, що ти у всьому розібрався. Чесно, я не бачу сенсу вступати надалі з тобою в дискусію і витрачати свій час

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, case_l сказано:

не плутай причину і наслідок, саме беззаконня привело да використання таких методів

Кому ви розповідаєте?Цей пан вже писав

 

55 хвилин тому, Holy сказано:

якщо рішення суддею прийнято без обґрунтування, то чого ви паритесь, захист на апеляції розбомбить це рішення.

Може він спробував би з пів року на нарах провести,поки *правда в Україні,Карл!*восторжествує*?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, nickel сказано:

Не під прапором Стерненка.

Сам особисто без прапора Стерненка вже багато досяг?

Ти розумієш, що потрібно хапатись за такий шанс, щоб щось змінити в цій країні на краще. 

Маєш що конкретно сказати проти Стерненка чи лише із розряду домислів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, sergkots сказал:

Сам особисто без прапора Стерненка вже багато досяг?

Ти не повіриш, але все, що я досягнув у житті, було без Стерненка. :)

Цитата

Ти розумієш, що потрібно хапатись за такий шанс, щоб щось змінити в цій країні на краще. 

Я не бачу в цьому ніякого шансу, і тим більше для того "щоб щось змінити в цій країні на краще"

Цитата

Маєш що конкретно сказати проти Стерненка чи лише із розряду домислів?

Ти уважно читав, що я пишу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, xc90 сказал:

Якщо дані факти вам багато що підтверджують - то я щиро бажаю, щоб ні ви, ні ваші рідні ніколи не підпали під такі "вагомі" докази в т.зв. правосудній машині України.

Дякую, пізнавально:

Стерненко від цієї зброї не відхрещувався. Згідно з вироком, сказав, що пістолет "випадково знайшов поруч із домом" :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Ти не повіриш, але все, що я досягнув у життя, було без Стерненка. :)

А по темі є що сказати чи лише сміхуйочки?

 

1 хвилина тому, nickel сказано:

Я не бачу в цьому ніякого шансу, і тим більше для того "щоб щось змінити в цій країні на краще"

Інші бачать, будеш їм заважати?

 

2 хвилин тому, nickel сказано:

Ти уважно читав, що я пишу?

Читав, так можеш навести конкретні факти а не домисли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, sergkots сказал:

А по темі є що сказати чи лише сміхуйочки?

Лише сміхуйочки

2 минуты назад, sergkots сказал:

Інші бачать, будеш їм заважати?

Звичайно

2 минуты назад, sergkots сказал:

Читав, так можеш навести конкретні факти а не домисли?

Конкретні факти чого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, nickel said:

Дякую, пізнавально:

Стерненко від цієї зброї не відхрещувався. Згідно з вироком, сказав, що пістолет "випадково знайшов поруч із домом" :)

 

Думаю, він просто не зрозумів відразу усього маразму, на яке здатне слідство.

Quote

експерти зі сторони слідства зазначили, що поверхня кулі не відображає особливості поверхні ствола.

 

p.s. Говорячи простішою мовою - якщо раптом завтра на дпз відбудеться згвалтування, то слідчі зможуть прийти до тебе на основі даних про перебування телефону в одній і тій самій БС і факту наявності х@я (який за висновками експертизи зможе в ерекцію).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, yucore сказано:

Я дуже тішуся за тебе, що ти у всьому розібрався. Чесно, я не бачу сенсу вступати надалі з тобою в дискусію і витрачати свій час

Саме тому і я не спілкуюся з людиною,для якої головне показати себе та довести свою правоту і так хочеться бути значимим.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...