Перейти до змісту

Справа Стерненка


sergkots

Рекомендовані повідомлення

6 хвилин тому, nickel сказано:

Дякую, пізнавально:

Стерненко від цієї зброї не відхрещувався. Згідно з вироком, сказав, що пістолет "випадково знайшов поруч із домом" :)

 

https://hunter.rozetka.com.ua/ua/starter_pistols/c415074/

Від якої зброї? Від пристроїв для імітації пострілу, які вільно продаються?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 208
  • Створено
  • Остання відповідь

 

1 час назад, sergkots сказал:

https://hunter.rozetka.com.ua/ua/starter_pistols/c415074/

Від якої зброї? Від пристроїв для імітації пострілу, які вільно продаються?

Цитата

експерт МВС викрутив зі ствола втулку, і після цього зміг вистрілити ґумовими кулями з нього

Я в шкільному віці відстріляв не одну пачку патронів 5,6 мм (мєлкашка) з пістолета зробленого з пластмасового пістолета на присосках. Для цього треба лише дві трубки, болт і кусок гумового джгута. Як ти думаєш, якби я когось завалив з жовтого дитячого пекаля як на фото, то мене також треба було б виправдати, бо він був у вільному продажі і не призначений для стрільби патронами?

Пистолет стреляющий присосками СССР» на интернет-аукционе Мешок -  переключение режима галереи в Y

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, xc90 сказал:

Думаю, він просто не зрозумів відразу усього маразму, на яке здатне слідство.

І тому відразу впав на мороз, типу знайшов? Не купив, не дали постріляти, а знайшов? В 90-х роках, з собою відразу носили ще заяву в міліцію, що знайшов зброю, щоб коли мєнти пов'яжуть, відразу можна було сказати: знайшов, йду здавати, навіть заяву вже написав, взяли по дорозі.

Ну і таке співпадіння, дзвонили до Щербича, смс писали, потім під різними вишками всі троє були одночасно по області. Це такі випадковості, в які я не вірю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, nickel сказано:

з пластмасового пістолета на присосках.

тепер треба судити всіх власників пістолета на присосках, норм логіка. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, case_l сказал:

тепер треба судити всіх власників пістолета на присосках, норм логіка. 

Це ти написав, не я.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

Це ти написав, не я.

Стерненко нікого з пістолета не завалив і не перероблював, то в чому проблема стартового пістолета?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, nickel сказано:

терненко від цієї зброї не відхрещувався. Згідно з вироком, сказав, що пістолет "випадково знайшов поруч із домом" :)

 

Я обіцяю,занесу тобі в магазин таку *зброю*,вона абсолютно офіційно продавалася в магазинах,без всяких дозволів.Це сигнально -шумовий пістолет.Але експерти ії самі переробили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@nickel За твоєю логікою тебе ж за зґвалтування треба садити - експерт докаже, що міг.

Нафіга ця дурна писанина з твого боку? Не можеш признати власні помилки? 

Ну маразми ж почав уже писати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, igrok сказано:

Я обіцяю,занесу тобі в магазин таку *зброю*,вона абсолютно офіційно продавалася в магазинах,без всяких дозволів.Це сигнально -шумовий пістолет.Але експерти ії самі переробили.

тільки мушку спиляй, бо 

 

2 хвилин тому, sergkots сказано:

тебе ж за зґвалтування треба садити - експерт докаже, що міг.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, case_l сказал:

Стерненко нікого з пістолета не завалив і не перероблював, то в чому проблема стартового пістолета?

Нє-нє, він же патріот. Не міг він такого зробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, sergkots сказал:

@nickel За твоєю логікою тебе ж за зґвалтування треба садити - експерт докаже, що міг.

Нафіга ця дурна писанина з твого боку? Не можеш признати власні помилки? 

Ну маразми ж почав уже писати.

Не згідний з тобою, значить маразм і дурна писанина... Буває...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, nickel said:

Нє-нє, він же патріот. Не міг він такого зробити.

Хотілось би, щоб в правовій державі завдання слідчих було довести, що він зробив. А не підозрюваному виправдовуватись, що він не робив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

Не згідний з тобою, значить маразм і дурна писанина... Буває...

 

А що ти змістовного написав в крайніх дописах? З чим мені бути згідним чи не згідним? Ти мене взагалі читав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, sergkots сказал:

А що ти змістовного написав в крайніх дописах? З чим мені бути згідним чи не згідним? Ти мене взагалі читав?

Ну ти ж мене не читаєш, але це не заважає вже яку сторінку зі мною сперечатися і щось доводити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, case_l сказано:

тільки мушку спиляй, бо 

 

30 хвилин тому, sergkots сказано:

тебе ж за зґвалтування треба садити - експерт докаже, що міг.

А,що без *мушки*меньше срок буде,як би гуманізм зарахують?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати
- Стерненко викрав людину з метою заволодіти 300 грн + вилучена зброя. Вирок: 7 років тюрми. Ура!
- Стоп. Все не так просто. Це ж брєд. 7 років тюрми за стартовий, травмат і мотив украсти 300 грн?! Все здається складніше.
- Так! Все складніше. Бо він викрав людину!
- Все складніше, бо йОго чомусь судять не за викрадення людини! А за 300 грн і зброю.
- Так. Бо все - дуже складно! Стерненко викрав депутата, щоб змусити його відмовитись від депутатської діяльності. Але оскільки по викраденню минули строки давності, то його судять за розбій і зброю.
- Ні! Все ще більш складно! Він викрав не просто депутата. А сєпара з партії Маркова. Нагадувати? 2014 рік, сєпари Маркова блокують ЗСУ, Крим, війна, ЛНР/ДНР...
- Почекай. Все набагато складніше! Закон має бути рівний для всіх! Всі мають право на справедливість. Чи виходить, що ті, хто тобі подобаються - мають таке право, а ті, хто не подобаються - не мають? В цьому і полягає сенс реформ.
- Добре. На тобі ще дещо складніше. Ми можемо зара робити реформи, бо такі, як Стерненко у свій час зупинили одеську республіку і подібні штуки у своїх містах. Якби не вони, зара ми всі може би і на нарах на підвалі сиділи.
- Ок. Але з якого тоді моменту нам треба почати бути чесними, справедливими і виконувати закон?
Потім Стерненко дзвонить Зеленському і дякує за строк. І от після цього я взагалі перестаю розуміти що відбувається.
І це я ще не включав у діалог Труханова і три напади на Стерненка у 2018-му.
А також вбивство Ґандзюк.
І Шеремета.
Та і Ґонґадзе.
Справедливість, блд.
Все дуже складно.
Хз, як не збожеволіти.

 

Цитувати
Змовчати можна, але що далі? Нас усіх поставили раком, а мене ця поза не влаштовує ніколи! Не атакуйте мене дурницями, вивчіть хоча б основні факти та аргументи по цій справі. Ця посадка політична, і це безвідносно особи, бо завтра на місці Стерненка може бути БУДЬ-ХТО!
І буде якщо зараз на дати відсіч! Але треба робити це з холодним розумом, бо я вже впевнений, що це свідома провокація портновських сучатих ручних суддів. Під загрозою будь-який активіст, волонтер, атовець та й просто кожен, хто виступить проти системи. Посадка показова, нарочита нагла - щоб розбурхати в суспільстві скандал - стикнувши лобом патріотів та вату, і спровокувати дестабілізацію та можливі заворушення.

 

Цитувати
Вирок Стерненку - це не просто політична заказуха, а спецоперація ворога, і от чому.
1. Історію про "убійцу Стєрнєнка" почали першими активно розкручувати і тим створювати картинку саме російські помийки, які зараз під санкціями - 112, Zik і Ньюзван. У той час як решта національних телеканалів згадували його кілька разів за місяць, у Медведчука про нього були СОТНІ згадок.
2. Згадки були в одному лише ключі - обвинувальному. "Догнал і добіл", "убіл отца троіх", "нацист" і інше з'явилося саме з подачі цих телеканалів. Звідти ж - нісенітниці про "кришевал наркопрітони", "отряди Стєрнєнка" і, власне, "похітіл человєка". Я не маю ілюзій про журналістські стандарти на цих каналах. Але вони чітко і планомірно, роками працювали над створенням дуже конкретної картини.
3. Спікери теж відповідні, як на підбір - Рабінович, Кива і, звісно ж, Портнов. Останній є обличчям кампанії "з посадки" Сергія теж невипадково. Для нього це можливість показати всім - "дивіться як я можу" (знову) в прокуратурі і судах. Окремо доводити зв'язок Портнова з РФ, думаю, не треба.
4. Щодо прокуратури теж усе досить однозначно. Достатньо двох цитат "заступниці президента зі справедливості" Венедіктової: "Підозра Стерненку буде в будь-якому випадку, питання за якою статтею" і "Ця справа має політичну вагу".
Одна доводить, що замість іти за законом (кваліфікація -> вирішення питання про підозру) Сергія просто визнали винним наперед, а "стаття знайдеться", як казав Сталін.
Інша цитата - це взагалі щиросердне зізнання в тому, що щодо цієї справи відбувся політичний договірняк. Вгадайте з якою політичною силою.
5. Справа, за якою Сергія закрили, лежала 5 років узагалі без руху. За очевидною своєю абсурдністю. Бо вона про те, що нібито він викрав тітушку, щоб заробити 300 грн. І з доказів там, власне, свідчення тітушки. Все.
Аж тут її раптом витягають і форсують, аж до вироку. Пояснення лише одне - справа про самозахист розвалювалася, і щоб посадити Сергія, довелося діставати іншу.
Логіка така сама, як і в попередньому пункті. Тільки замість "підозра" підставте "вирок", а замість "стаття" - "справа".
6. Сама справа шита білими нитками, а процесуальних порушень у ній - мільйон. Як з боку слідства, так і суду. Чого варте одне тільки цитування у вироку свідка, якого навіть у судовому засіданні не було.
В будь-якому суді (навіть українському) це був би виправдальний вирок. Але не в тому разі, коли судді сказали наперед яке рішення ухвалювати.
7. Ну і Сергій - це ж не просто Сергій, це очевидно. Це уособлення сучасної України.
Україномовний хлопець з Одеси, патріот, який не тільки не дав себе вбити, а й вправно дав відсіч ворогу (тричі в замовних посягання на життя), та ще й успішно бореться з агресором на інших важливих фронтах.
Для нашого ворога існування таких людей просто смертельно небезпечне. І якщо не вдасться його вбити, то треба хоча б посадити.
І останнє, напевно - хоч і ніби незначне. Дата вироку - день совецької армії. Суддя - фанат Сталіна і Леніна, з відповідними поглядами і незадекларованим майном в окупованому Криму. Це ну прям дуже ФСБшний стиль - вчиняти вбивства, позбавлення свободи і інші огидні речі до всяких значних для радянської людини дат. Типу дуже символічно.
Так що не намагайтеся оцінити те, що відбувається, з точки зору юриспруденції.
Це не про статті, докази і їхню кваліфікацію.
Це про нашу з вами боротьбу за існування.

 

Пора вже нарешті зрозуміти хто наш ворог, пора об'єднатись щоб його побороти. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, nickel said:

Я перечитав. Суть така, що люди вийшли під прокуратуру не вникнувши в суть справи.

Бігус, Супрун, Ананьєв-Маркус, Скрипін... - всі вони теж не вникнули в суть справи??

 

Якщо відокремити все, що не стосується справи, у якій вчора винесли вирок, і лишити лише її. Ти особисто вважаєш, що вчора суддя виніс законне рішення? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, yu2007 сказано:

Бігус, Супрун, Ананьєв-Маркус, Скрипін... - всі вони теж не вникнули в суть справи??

може він шарія дивиться 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, case_l сказал:

може він шарія дивиться 

Треба більше ярликів на нікеля

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО якщо Стерненко таки дійсно чудив з побиттями і викраденнями, то маємо ситуацію по смислу аналогічну початку руху Black Lives Matter

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Цитата

Якщо відокремити все, що не стосується справи, у якій вчора винесли вирок, і лишити лише її. Ти особисто вважаєш, що вчора суддя виніс законне рішення? 

Ти ж пам'ятаєш хто стримав сєпарів в Одесі? Одеський ультрас. Що вони пишуть про Стерненка. Я їм вірю більше, ніж Супрун, в якої працює дівчина Стерненка.

Спойлер

image.thumb.png.4cb3b529cf00bc978ebf74561ca1aad0.png

Справи по наркотикам не видумані. Номери справ можна знайти в статті:

Спойлер

image.thumb.png.09a30fd0bafeaacf73e9ae09c260d549.png

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, vampirich сказано:

ІМХО якщо Стерненко таки дійсно чудив з побиттями і викраденнями, то маємо ситуацію по смислу аналогічну початку руху Black Lives Matter

А в чому аналогія? Там агенти чужої держави намагались зробити анексію територій?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, nickel сказал:

Ти ж пам'ятаєш хто стримав сєпарів в Одесі? Одеський ультрас. Що вони пишуть про Стерненка. Я їм вірю більше, ніж Супрун, в якої працює дівчина Стерненка.

Дівчинка в нього також не проста

На выезде из Одессы задержали числящуюся в угоне «Тойоту»: за рулем была девушка активиста Стерненко

Сотрудники полиции задержали автомобиль «Тойота», который разыскивается прокуратурой за правонарушения в сфере экономики.

Автомобиль по документам принадлежит благотворительному фонду «На благо Одессы».

Напомним, благотворительный фонд «На благо Одессы» был создан группой одесских бизнесменов и бывшим губернатором области Игорем Палицей для поддержки АТО. Некоторое время фонд действительно оказывал довольно существенную помощь АТО, однако после того, как кресло губернатора занял Михаил Саакашвили, фонд был передан в управление команде грузинских реформаторов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, case_l сказано:

А в чому аналогія? Там агенти чужої держави намагались зробити анексію територій?

аналогія в тому, що там зліпили святого зі злочинця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...