Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 110
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

5 годин тому, Litovets сказано:

А чого на нього плювати? Звичайний домашній роутер, аля всякі там тплінки і т.д. 

Ну він все таки троха дорожчий за звичайні тп-лінки, але то таке.

По суті цікавить чи хто юзав подібний девайс і пробував робити такі маніпуляції зі скачуванням торрентів і створення з підключеного вінта медіасервера, наскільки швидкість скачування була наближена до тарифної, чи не було танців з бубном при додаванні торрент-файлів, чи не відвалюється створений сервер, чи не тормозить при передачі важких файлів, ну десь такі питання цікавлять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, SergLutsk сказал:

........... створення з підключеного вінта медіасервера, ............

це ще те збочення буде, там юсб 2.0 з заявленою виробником швидкістю читання 12 Мегабайт в секунду. 

максимум на шо годний юсб в ньому це підключити туда 4Г модем для отримання резервного безпровідного інету.

Але то так - всього лиш моє ІМХО.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, SergLutsk сказано:

По суті цікавить чи хто юзав подібний девайс і пробував робити такі маніпуляції зі скачуванням торрентів і створення з підключеного вінта медіасервера, наскільки швидкість скачування була наближена до тарифної, чи не було танців з бубном при додаванні торрент-файлів, чи не відвалюється створений сервер, чи не тормозить при передачі важких файлів, ну десь такі питання цікавлять.

Певні моделі Кінетіків це все вміють.

Але дешевше купити простого компа і зробити із нього такий собі медіа комбайн.  Але то уже бажано будувати щось на Лінуксятіні. І якщо відповідних знань немає, то шукати all-in-one-and-all-i-want

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Litovets сказано:

це ще те збочення буде, там юсб 2.0 з заявленою виробником швидкістю читання 12 Мегабайт в секунду. 

максимум на шо годний юсб в ньому це підключити туда 4Г модем для отримання резервного безпровідного

Ну якщо врахувати, що ширина інтернет-каналу складає 10,5 мегабайт/с, то гіпотетично більшої швидкості читання й не потрібно. Чи це мова йде про швидкість зчитування фільму з медіасервера телевізором ?  Ну дик бітрейт відео зазвичай в межах 20 мбіт/с, що теж вкладається в юсб 2.0. Чи в чому проблема може бути а я не доганяю ?

2 годин тому, Zheny@ сказано:

Але дешевше купити простого компа і зробити із нього такий собі медіа комбайн.

В мене й так за 3 метра від телевізора стоїть комп (якого я й намагаюсь вмикати раз в тиждень), я шукаю шляхи як мінімізувати частоту й необхідність його використання, а ти мені пропонуєш купити ще один :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 27.02.2021 at 09:43, SergLutsk сказано:

Ок, я не буду доводити, що коли запускаєш фільм, який зараз роздає 100 чоловік і качає 150 чоловік, що він в мене періодично зупиняється для буферизації. Давайте все таки повернемось до суті теми і суті запитання, чи може хтось з практики поділитись враженнями. Я ж не запитував "як можна подивитись фільм без скачування?".

torent tv чув?

ace player, або ще є схожий пплеєр....

дивишся на льоту :)

я так час від часу футбол дивлюсь :)

Змінено користувачем Voronin10
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Футбол я теж так періодично дивлюсь. Але футбол це зовсім не ті розміри. І знову ж таки, я не питав як можна дивитись не скачуючи :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

Доброго вечора, спільното. Прошу поради. Власне, вибираю роутер для дому, де в мережі 15-20 безпровідних пристроїв (вимикачі, датчики,камери, телефони). Принциповим є стабільний зв'язок.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 хвилин тому, ZaZik сказано:

Власне, вибираю роутер для дому

власне, з цього і починайте - квартира, будинок, перешкоди і т.п., а так - 15-20 безпровідних пристроїв це не проблема для будь-якого не самого дешевого, але і не самого дорогого роутера в межах 1-2к грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Lady X сказано:

Зв'язались з хлопцем що перепідключав нам інтернет та телебачення

  

А що так можна було? Луцьк?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 minutes ago, Oli said:

  

А що так можна було? Луцьк?

Коли ти леді на букву Х - можна все)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колега з Франика попросив йому підібрати роутер, щоб той надійно покрив його 60 м кв. А також налаштувати, потестувати.

Купив йому Xiaomi Mi Router AX1800 (DVB4258GL) Global. (На Алло зараз 999 грн., +102 грн. чистих бонусів та кешбеків.)

 

Мій простенький тест швидкості на ПК з Wi-Fi платою на Intel(R) Wi-Fi 6E AX210.

Відстань між роутером та антенами приймача ~5 м з перешкодами.

 

Отже, мій старий-добрий Xiaomi Mi Router 3G "на стероїдах" (перешитий на Padavan):

Спойлер

01.png.b29fb5ddcc769159d9814b032eaf12c2.png

 

А це Xiaomi Mi Router AX1800 з глобальною прошивкою (з коробки):

Спойлер

02.png.f74ccd31c060d95fb95ea1b8896c62ed.png

 

І тут я зрозумів, що треба шити китайську прошивку. Діло в тому, що максимальна потужність побутового Wi-Fi за законами України, Білорусі, країни-окупанта та ін. країн обмежена 20 dBm, а китайська прошивка на мінімалках (є три режими в налаштуваннях) шарашить на 24-25 dBm.

 

А це вже Xiaomi Mi Router AX 1800 з китайською прошивкою:

Спойлер

03.png.50a058c45e7afec977ca5c1fe5950e8f.png

 

Хто шукає далекобійник з Wi-Fi 6 - раджу звернути увагу!

  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, MaestroA сказано:

треба шити китайську прошивку

А що робити тим, в кого роутер не китайський ? :D

Змінено користувачем SergLutsk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 25.11.2021 at 00:11, MaestroA сказано:

Колега з Франика попросив йому підібрати роутер, щоб той надійно покрив його 60 м кв. А також налаштувати, потестувати.

Купив йому Xiaomi Mi Router AX1800 (DVB4258GL) Global. (На Алло зараз 999 грн., +102 грн. чистих бонусів та кешбеків.)

 

Мій простенький тест швидкості на ПК з Wi-Fi платою на Intel(R) Wi-Fi 6E AX210.

Відстань між роутером та антенами приймача ~5 м з перешкодами.

 

Отже, мій старий-добрий Xiaomi Mi Router 3G "на стероїдах" (перешитий на Padavan):

  Показати прихований контент

01.png.b29fb5ddcc769159d9814b032eaf12c2.png

 

А це Xiaomi Mi Router AX1800 з глобальною прошивкою (з коробки):

  Показати прихований контент

02.png.f74ccd31c060d95fb95ea1b8896c62ed.png

 

І тут я зрозумів, що треба шити китайську прошивку. Діло в тому, що максимальна потужність побутового Wi-Fi за законами України, Білорусі, країни-окупанта та ін. країн обмежена 20 dBm, а китайська прошивка на мінімалках (є три режими в налаштуваннях) шарашить на 24-25 dBm.

 

А це вже Xiaomi Mi Router AX 1800 з китайською прошивкою:

  Показати прихований контент

03.png.50a058c45e7afec977ca5c1fe5950e8f.png

 

Хто шукає далекобійник з Wi-Fi 6 - раджу звернути увагу!

Яку версію прошивки ставили? Є ще якісь нюанси? Роутер тільки купив планую прошити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Gendruk сказано:

Яку версію прошивки ставили? Є ще якісь нюанси? Роутер тільки купив планую прошити

Брав 1.0.33 (google drive).

Нюансів - жодних. Вибрав файл прошивки в веб-інтерфейсі -> ок -> делькіль хв. очікування -> фініш.

Для офлайн русифікації інтерфейсу є плагін RUMIWIFI (chrome store).

Змінено користувачем MaestroA
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, MaestroA сказано:

Брав 1.0.33 (google drive).

Нюансів - жодних. Вибрав файл прошивки в веб-інтерфейсі -> ок -> делькіль хв. очікування -> фініш.

Для офлайн русифікації інтерфейсу є плагін RUMIWIFI (chrome store).

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 27.02.2021 at 09:43, SergLutsk сказано:

Ок, я не буду доводити, що коли запускаєш фільм, який зараз роздає 100 чоловік і качає 150 чоловік, що він в мене періодично зупиняється для буферизації. Давайте все таки повернемось до суті теми і суті запитання, чи може хтось з практики поділитись враженнями. Я ж не запитував "як можна подивитись фільм без скачування?".

сучасний роутер з юсб розємом і кастомна прошивка з торент качалкою на вінт карман,

прийшов включив по сєтці свій фільмець та поїхав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також цікавить роутер. Треба для роздачи інетрнету та телебачення. Швидкість 100Мбіт, майстер від Київстару казав що більше на цій адресі не буде, бо в них немає встановленого обладнання яке дає вищу швидкість.

Треба для площі у 100квм. Роутер має стояти у коридорі. 

Пока думаю за мікротік, трохи лякає вартість та складність налаштування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, Electronshik сказал:

Також цікавить роутер. Треба для роздачи інетрнету та телебачення. Швидкість 100Мбіт, майстер від Київстару казав що більше на цій адресі не буде, бо в них немає встановленого обладнання яке дає вищу швидкість.

Треба для площі у 100квм. Роутер має стояти у коридорі. 

Пока думаю за мікротік, трохи лякає вартість та складність налаштування.

нічого складного абсолютно.
В інтеі купа гайдів, яких для домашнього користування вистачить з головою.
В батьків стоїть, працює стабільно, до пори копи світло не пропаде.
Рекомендую. 
На 100кв, може й сигнал добротний не буде, ще б точку одну доставити.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Починав в 2009 з роутера D-Link DIR-320 (потрібен був з USB для 3G модема), потім був Asus WL-500gpv2, зараз TP-Link TL-WR940N v1, всі вони покривали будинок 150 кв і частину прибудинкової території. Зараз замовив Huawei AX3 Pro, чекаю. 

Змінено користувачем Black
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 минуту назад, Black сказал:

Починав в 2009 з роутера D-Link DIR-320 (потрібен був з USB для 3G модема), потім був Asus WL-500gpv2, зараз TP-Link TL-WR940N v1, всі вони покривали будинок 150 кв і частину прибудинкової території. Зараз замовив Huawei AX3 Pro, чекаю. 

Покриття і від стін залежить.
Крутив нещодавно Unifi. І в них є прикольна фіча для юзера. Unifi Design Center. підтягуєш план будинку\квартири, вибираєш матеріал стін, і малюєш. показує як буде покриватися як 2.4, так і 5Ггц, також і відеокамери показують зони охоплення.
Звісно вартість продукції більша ніж домашні роутери.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас дозволено до 100 мВт 2.4 Ггц і до 200 мВт 5 Ггц. Потрібно брати роутер для ринку країни, де дозволена більша потужність, якщо площа велика чи стіни залізобетонні. Ну і антену можна побольше ))). Я у випадку з DIR-320 ставив більшу антену, а Asus на OpenWRT давав 250 мВт і на відкритому просторі підключався до відкритої мережі на відстані метрів 150.

Змінено користувачем Black
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Black сказано:

D-Link DIR-320 (потрібен був з USB для 3G модема

 

Можна номер в ПП, є пару питань...

 

Забув пароль на вхід і неможу ресетнути, якась ОпенВРТ стоїть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Black сказано:

Потрібно брати роутер для ринку країни

такі да, краще не "шаманити", і не купляти того, чого не знаєш...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Black сказано:

Я у випадку з DIR-320 ставив більшу антену, а Asus на OpenWRT давав 250 мВт

я 2-гий раз, за 2 дні помічаю в дворах машину укрчастотнагляду, зранку, а також - зараз з 17

десь до 20 вони "тусуються дворами", пардон - змінюють дислокацію.. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...