Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

17 годин тому, laser сказано:

а от щось мікротікове таке наворочене але для домашнього сегменту я нічого не знайшов пару років тому, (може зараз що зімнилось хз) я шукав з двома діапазонами, гігабітними інтерфейсами і зовнішніми ант. і ніфіга подібного не було. як одне є, то іншого нема. хоча в свій час був готовивй вивалити 2-3кгрн за такий прибор. а ставити мікротік як DHCP а щось інше як Wi-FI то якось несерйозно...

 

от дійсно, нахіба ті зовнішні антени?

стоїть на офісі Mikrotik RB951Ui-2HnD без зовнішніх антен

пробиває з четвертого поверху на іншу сторону вулиці (приблизно 50-60м) з пристойним рівнем сигналу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 110
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

вище просили описати досвід чи тестування чи шось таке. от самому було цікаво - тестанув

Спойлер

два роутера: netis wf2780 (SSID laser 2.4 i laser 5) і mercury d191g (SSID mercury i mercury 5G )- обоє згадувались вище.

обидва роутери стоять за 20-30 см один від одного.

  • знаходжусь на поверх нижче від них. переключення між точками трохи міняє рівень в дБм на пару одиниць. явної переваги немає, 5Гіг працює ок.
  • Screenshot_20210120-171632.thumb.jpg.09f146131ad2c339e8f487420dbcb5b5.jpgScreenshot_20210120-171652.thumb.jpg.c2c1490e2f7994154268be746c1f4502.jpgScreenshot_20210120-171709.thumb.jpg.48f53bd7c7538a07c302ec2584daca5e.jpgScreenshot_20210120-171721.thumb.jpg.435e7a77fede0e12b5d9879196110d29.jpg
  • другий тест - 2 поверхи нижче. 5Гіг уже використовувати не можливо, сигнал в приміщенні дуже сильно залежить від положення телефону, відчутний вплив інтерференції. буквально вирішують сантиметр вліво в право.Screenshot_20210120-171925.thumb.jpg.fe5a713fcdbed30dfef28a49f1bf206b.jpg 
  • третій тест 90-100 метрів від роутера, на вулиці.  роутер в будинку. надворі пряма видимість. Є присутність сигналів, з пермінним успіхом. в принципі можна підключитись до 2,4ГГц точок і навіть інет грузиться без затиків, але зв'язок не стабільний на грані, поряд 100500 інших точок, на скріншоті чужі мережі відфільтровані. Screenshot_20210120-172624.thumb.jpg.c1896a5e31defff9522e509f245015db.jpg

висновки:  на перший погляд покриття однакове. але помітно що у всіх випадках меркурі обігнав нетіс на кілька децибел. може здатись що 1-5 децибел це досить мало, але для справедливості 3дБ це різниця в 2 рази по потужності, а 6дБ це 4 рази! про нетіс свою думку писав вище. про меркурі не можу сказати, лише вмикав і настроював. але судячи з замірів результат прекрасний.

Змінено користувачем laser
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 minutes ago, laser said:

тестанув

Це той Меркурій з Алі з інтерфейсом китайською?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, yu2007 сказано:

Це той Меркурій з Алі з інтерфейсом китайською?

 

Так в нас теж є

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Saddy сказано:

а тр-лінк "київстаровський" можна перешити на іншого провайдера?

як який. перші випуски вроді проще (треба ввести в браузері посилання на приховану сторінку апдейту). в останніх вони там жостко загрузчика перепиляли і треба сильно потрахатись. у мене був другий варіант і я запоров такого... =/ лежить кірпічом.

інфа в інеті є, але ссилки на прошивки повмирали. я з великим гемором найшов деякі прошивки.

Змінено користувачем laser
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 годин тому, yu2007 сказано:

У вас - це де?) 

 

Україна...

Олх, +інтернет магазини

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще одне чудо китайпрома по ціні нижче нашого ринку. доречі ці моделі уже прошиті продаванами неофіційною адаптованою мультимовною (типу глобальною) прошивкою на китайське залізо. мається на увазі версію для внутрішнього ринку.

версії відрізняються як мінімум світлодіодами, в одній 1, в іншій 5. щось таке

https://aliexpress.ru/item/4000101391485.html

по факту маєм з коробки україномовний роутер з наворотами недорого. інше питання чи надійно?..

Змінено користувачем laser
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 21.01.2021 at 22:01, Saddy сказано:

а тр-лінк "київстаровський" можна перешити на іншого провайдера?

та хоч окірпічений, аби залізо було живе, то непроблема взагалі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 21.01.2021 at 23:04, laser сказано:

як який. перші випуски вроді проще (треба ввести в браузері посилання на приховану сторінку апдейту). в останніх вони там жостко загрузчика перепиляли і треба сильно потрахатись. у мене був другий варіант і я запоров такого... =/ лежить кірпічом.

інфа в інеті є, але ссилки на прошивки повмирали. я з великим гемором найшов деякі прошивки.

тю, все нарізається з офіційної прошивки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Voronin10 сказано:

та хоч окірпічений, аби залізо було живе, то непроблема взагалі

Якшо робота з tftp чи jtag чи випайкою і прошивкою spiflash для вас не проблема, то це дуже круто.

Але не кожен зможе в цьому розчехлитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 23.01.2021 at 13:25, laser сказано:

Якшо робота з tftp чи jtag чи випайкою і прошивкою spiflash для вас не проблема, то це дуже круто.

Але не кожен зможе в цьому розчехлитись.

запаяти, відпаяти, читати, поправити маки в хекс файлі непроблема, цікавіше взяти голу прошивку з сайту нарізати правильно і зашити в флешку щоб все надійно працювало....

 

ще прикольно коли приставки auraHD(MAG245, MAG250, MAG254, MAG270, AURAHD)  почали банити там цікво, було колись упоровся хотів зробити свою прошивку щоб не випаювати флешку, правда спрос на послугу впав і я забив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Часом ніхто не юзав такого Мікротіка? Як він в роботі? 16 Мб ПЗУ не малувато?

Планується для домашнього використання, 5 Ггц діапазон не обовязковий, гігабітні порти бажані.

Чи може краще такий, старий але превірений часом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Litovets сказано:

Часом ніхто не юзав такого Мікротіка? Як він в роботі? 16 Мб ПЗУ не малувато?

Юзаю його меншого брата дома AC Lite. Для самої оськи 16Мб хватає, правда були приколи коли самі мікротіковці затупили і без видалення пакетів обновитись не получалось.

Ну а так залежить шо від нього буде треба, якшо просто роутер без різних плюшок типу дуди чи віртуалізації то хватить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що скажете за такий Keenetic KN 1711 ?

Мета хотєлки: щоб мав вбудовану торрент-качалку, юсб-вхід і в результаті щоб була можливість підключити до нього вінт, з якого робимо медіа-сервер типу DLNA. Тоді наприклад з роботи віддалено через додаток добавляємо торрент на закачування, ввечері приходиш з роботи і зразу запускаєш зі свого медіасервера скачаний фільм.

Чи можливо підкажете кращий варіант

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 24.02.2021 at 16:08, SergLutsk сказано:

Тоді наприклад з роботи віддалено через додаток добавляємо торрент на закачування, ввечері приходиш з роботи і зразу запускаєш зі свого медіасервера скачаний фільм

 

Так можна торент-файл відкрити в плеєрі і відразу дивитися

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Oli сказано:

Так можна торент-файл відкрити в плеєрі і відразу дивитися

Ну, по-перше, таке можна робити на компі, а не на телевізорі, логічно ? А я вмикаю комп практично тільки на вихідних. Крім того існує і купа онлайн-кінотеатрів, де можна дивитись без скачування взагалі, але мене не влаштовує їх пережата якість. Тому питання якраз в тому щоб дивитись важкі файли в хорошій якості і одразу по приходу з роботи, не запускаючи комп, не чекаючи завантаження, не любуючись на лаги, коли в час пік всі одночасно хочуть "тягнути"  фільм, а він малость не встигає пролізти... Ну якось так.

Змінено користувачем SergLutsk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, SergLutsk сказано:

Ну, по-перше, таке можна робити на компі, а не на телевізорі, логічно ? А я вмикаю комп практично тільки на вихідних. Крім того існує і купа онлайн-кінотеатрів, де можна дивитись без скачування взагалі, але мене не влаштовує їх пережата якість. Тому питання якраз в тому щоб дивитись важкі файли в хорошій якості і одразу по приходу з роботи, не запускаючи комп, не чекаючи завантаження, не любуючись на лаги, коли в час пік всі одночасно хочуть "тягнути"  фільм, а він малость не встигає пролізти... Ну якось так.

Torrent ТВ працює навпаки :)

Чимбільше людей його "тягнуть" - тим краще. Технологія p2p (peer to peer) . Від одного до іншого. Ти тягнеш у всіх, хто його тягне і всі в одне одного! (звучить як німецька груповуха :lol:

Часи http / ftp уже позаду, де "ложать" канал тому, хто виклав на сервак!

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок, я не буду доводити, що коли запускаєш фільм, який зараз роздає 100 чоловік і качає 150 чоловік, що він в мене періодично зупиняється для буферизації. Давайте все таки повернемось до суті теми і суті запитання, чи може хтось з практики поділитись враженнями. Я ж не запитував "як можна подивитись фільм без скачування?".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 26.02.2021 в 21:16, SergLutsk сказал:

Що, ніхто так і не заплює мій вибір ? :0094:

А чого на нього плювати? Звичайний домашній роутер, аля всякі там тплінки і т.д. 

Зі своїми функціями буде справлятись в межах його можливостей і характеристик.

Змінено користувачем Litovets
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 26.02.2021 at 22:10, volks сказано:

Як зрозуміти чи нет поганий дякуючи роутеру, чи провайдеру?

Якщо нет працює через роутер і напряму в ПК однаково хєрово, то тут 2 варіанта:

1- хєровий нет

2 - вірусня на компі.

 

Якщо варіант 1, то знову 2 варіанта:

- 1 перевірити на іншому ПК / ноуті, бажано з Лінуксом

- 2 міняти провадйера.

 

Якщо варіант 2. то знову 2 варіанта

- 1 перевірити на віруси

- 2  переставити вінду.

 

Якщо нет працює погано з роутером, а без роутера добре, то це проблема роутера.

 

Все треба тестити і бачити.  Це віддалене вангування..

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...