Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 110
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

30 хвилин тому, Oli сказано:

 

Можна номер в ПП, є пару питань...

 

Забув пароль на вхід і неможу ресетнути, якась ОпенВРТ стоїть

https://elchupanibrei.livejournal.com/36553.html

Скадав на 1043, помогло

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Black сказано:

В нас дозволено до 100 мВт 2.4 Ггц і до 200 мВт 5 Ггц. Потрібно брати роутер для ринку країни, де дозволена більша потужність, якщо площа велика чи стіни залізобетонні. Ну і антену можна побольше ))). Я у випадку з DIR-320 ставив більшу антену, а Asus на OpenWRT давав 250 мВт і на відкритому просторі підключався до відкритої мережі на відстані метрів 150.

Можна просто змінити регіон в налаштуваннях. В мікротіку є режим з максимальною потужністю. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оо, до речі, бачу згадали за TP-Linkи 900 серії.

Вопрос, чи хтось юзає якусь OpenWRT на TP-Link TL-WR941ND 5.3 ревізії?

Цікаво як він/вона себе ведуть в парі, чи варто гратись.

А то колись ставив на TL-WR1043N 1ї ревізії то вроді були відвали WIFI

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, ZaZik сказано:

Можна просто змінити регіон в налаштуваннях. В мікротіку є режим з максимальною потужністю. 

 

В більшості випадків це нічого не дає. Я ставлю Беліз зазвичай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, Litovets сказано:

Оо, до речі, бачу згадали за TP-Linkи 900 серії.

Вопрос, чи хтось юзає якусь OpenWRT на TP-Link TL-WR941ND 5.3 ревізії?

Цікаво як він/вона себе ведуть в парі, чи варто гратись.

 

Юзаю в режимі моста кілька років, відвали рідко, роздающій роутер висне, але напевно тому що радіатор треба поставити, другий з радіатором. В мене 940 першої ревізії. Мені подобається цей роутер, думаю замінити память з 32 на 64 і флешку з 4 на 8 і поставити OpenWRT, бо з стандартними він тупить. Память вже знайшов де випаяти, ще треба флешку купити.

Змінено користувачем Black
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Black сказал:

В мене 940 першої ревізії. Мені подобається цей роутер, думаю замінити память з 32 на 64 і флешку з 4 на 8 і поставити OpenWRT, бо з стандартними він тупить. Память вже знайшов де випаяти, ще треба флешку купити.

А який проц в 940му 1ї ревізії? Я так зрозумів що у вашому 940му запаяно 32Мб ОЗУ і 4 Мб  флешка в якості ПЗУ, привильно? І виходить шо такого "конфіга" малувато для OpenWRT?

Я тут спецом розколупав 941го шоб глянути шо там в ного робиться під капотом, так там зразу 256Мб ОЗУ і флешка на 32Мб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Litovets сказано:

Я тут спецом розколупав 941го шоб глянути шо там в ного робиться під капотом, так там зразу 256Мб ОЗУ і флешка на 32Мб.

Не може такого бути. Це 941ND - роутер дешман-класу. В мене в самого такий, тільки v3.2. Стільки пам'яті там зроду не було. Там звичайні 4/32.

Ось його реальні характеристики: https://deviwiki.com/wiki/TP-LINK_TL-WR941ND_v5.x

Змінено користувачем Serpent
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, Serpent сказал:

Не може такого бути. Це 941ND - роутер дешман-класу. В мене в самого такий, тільки v3.2. Стільки пам'яті там зроду не було. Там звичайні 4/32.

Ось його реальні характеристики: https://deviwiki.com/wiki/TP-LINK_TL-WR941ND_v5.x

Да, згідний, помилився я.

Гуглянув маркування флешки 25l3206e, так цифра 32 в маркуванні це обєм в мегабітах а не в мегабайтах.

Така сама історія з мікросхемою ОЗУ a3s56d40ftp-g5 обєм якої тож вказується в мегабітах.

Так що все вірно - флешка 4 МБ а ОЗУ 32 МБ.

Але все таки я розкатав губу:D 32 МБ флешку захотів в ТПглюка, тут он в більш менш сучасних, недорогих Мікротіках і то по 16 МБ стоїть.

Змінено користувачем Litovets
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...