Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

1 хвилина тому, SΩLΩMΩN сказано:

 

MERS дійсно  масово не виходить за межі проживання верблюдів, бо вірус до людини передається тільки від верблюдів.

тобто, коронавірус MERS не передається від людини до людини? і всі ті 185 південнокорейців, які заразились в 15-му році, їли верблюдів? і через це корейці закрили тисячі шкіл на карантин, і тисячі осіб перебували на карантині?

Цитувати

Практично всі випадки пов'язані з одним джерелом інфекції та знаходженням хворих у медичних установах за виключенням першого випадку, від якого і пішло поширення вірусу в цій країні. Лише 4 випадки пов'язані з перебуванням захворілих у залізничних терміналах та поїзді, де був досить тривалий контакт з джерелами БКРС

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, rrid сказано:

"просто не виходить" завдяки чому? чому колись вийшов вийшов за межі, а зараз не виходить?

не виходить завдяки протиепідемічним зусиллям, напевно. з чим ти не згідний? у тебя є інша інформація?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, Nokian сказано:

Щоб відновити споживчий попит , а з ним і економічний ріст,треба буде не просто запустити транспорт, треба ще буде вивести людей зі страху та депресії, в які влада загнала українців відсутністю адекватної комунікаці та стратегії в нових обставинах ,що склалися.

Хоча коли в нас владу цікавив рівень доходу ,,малих,, українців.

ЇЇ цікавить, щоб ми працювали за меншу зарплату.

Думаю  більш менш стабілізується десь в жовтні. 

Вікторе, а як Ви визначили, що влада загнала в страх та депресію?

Ви не потрапляли десь в двори багатоповерхівок останнім часом?

чи в приватному секторі перестали смажити мнєсо-сардельки на вихідних?

чи не виділи черги перед АТБ?

чи не помітили, що більше стало людей, які до магазинів без масок заходять?

 

просто не довіряєте всім дописам на форумі, де юзери жалілись на недотримання карантину несвідомими співгромадянами?

 

теперішня влада нічим кардинально не відрізняється від попередньої ;)

  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Yurez сказано:

не виходить завдяки протиепідемічним зусиллям, напевно. з чим ти не згідний? у тебя є інша інформація?

ще раз. завдяки яким саме протиепідемічним зусиллям MERS "просто не виходить за межі регіону де виник"?

завдяки корейцям? як корейці стримують його поширення від/серед арабів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, rrid сказано:

ще раз. завдяки яким саме протиепідемічним зусиллям MERS "просто не виходить за межі регіону де виник"?

завдяки корейцям? як корейці стримують його поширення від/серед арабів?

це треба запитати у корейців та арабів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, rrid сказано:

ще раз. завдяки яким саме протиепідемічним зусиллям MERS "просто не виходить за межі регіону де виник"?

завдяки корейцям? як корейці стримують його поширення від/серед арабів?

 

Предполагается, что вирус не переходит свободно от человека к человеку, если только не имеет места тесный контакт между ними, например, при оказании пациенту медицинской помощи без средств защиты. Вспышки, связанные с оказанием медицинской помощи, произошли в ряде стран, а наиболее крупные из них - в Саудовской Аравии, Объединенных Арабских Эмиратах и Республике Корея.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, SΩLΩMΩN сказано:

 

Предполагается, что вирус не переходит свободно от человека к человеку, если только не имеет места тесный контакт между ними, например, при оказании пациенту медицинской помощи без средств защиты. Вспышки, связанные с оказанием медицинской помощи, произошли в ряде стран, а наиболее крупные из них - в Саудовской Аравии, Объединенных Арабских Эмиратах и Республике Корея.

то які саме протиепідемічні зусилля ти процитував?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 minutes ago, rrid said:

то які саме протиепідемічні зусилля ти процитував?

Мені один араб по секрету розповів, що в закони шаріату внесли поправку, згідно якої бедуїнам заборонено кохатися з верблюдами без використання засобів індивідуального захисту. От епідемія і припинилася.


Я щось не встигаю за ходом твоїх думок. То ти висновки української санстанції наводиш, що ті віруси, як правило, ускладнень не викликають. І відразу за тим посилаєшся на ВООЗ, яка заявляє про ускладнення у вигляді смерті у 35% людей, в яких лабораторно діагностували МЕРС.

 

Ти міг би якось висловити свою думку про цей вірус (і ситуацію довкола нього), яка в тебе сформувалась на сьогоднішній день?   Дякую)

 

пс. «Цей вірус» - це я про сарс-ков-2, а не мерс

Змінено користувачем yu2007
  • Ха-ха 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, MANJAK11 сказано:

а він дійсно не відрізняєтся від звичайного грипу ?

Вадим, я ж вище в темі вже писав для Віктора Н. три відмінності ковід-19 від грипу

просто Віктор доносить свою позицію як філософ - без цифр, без аналізу, на рівні ідеї.

я математик, тому легко знайшов відмінності.

і аналогічно можу знайти спільне. оскільки я не вивчав кажанів чи мікробіологію, то мене, як істоту мислячу, прагматично цікавлять не відмінності, а наслідки.  в мене була вже покійна знайома, яка померла від грипу з пневмонією - їй було біля 30-ти... тому мене більше цікавить  чи

20 годин тому, MANJAK11 сказано:

реальна статистика дико занижаєтся ?

тут питання розширити треба - чи все добре зі статистикою - померлих? хворих? безсимптомних хворих?

в статистиці сумнівається не тільки Віктор Н., і не тільки окремі москалі, не тільки Лукашенко і Швеція.

ось, наприклад, німецький індус, цілий прохвесор-мікробіолог ставить під сумнів і статистику, і доцільність карантину в Дойчлянді: https://alpenschau.com/2020/04/01/covid-19-offener-brief-von-dr-sucharit-bhakdi-an-bundeskanzlerin-dr-angela-merkel/

ось професор епідеміології зі  Стенфорда ще в середині березня не вірить в пандемію: https://www.statnews.com/2020/03/17/a-fiasco-in-the-making-as-the-coronavirus-pandemic-takes-hold-we-are-making-decisions-without-reliable-data/

ось наводять посилання на публікації, де пишуть, що переповнені лікарні в сезон грипу - норма для США чи Італії

Цитувати

In 2018 hospitals all across the United States were full to capacity with flu patients. Alabama declared a state of emergency. Elective surgeries were cancelled, patients were turned away.

California hospitals were “war zones” where people were treated in hastily erected tents.

The same year ICUs in Milan were “totally overrun” with flu cases.

In December of 2019 the NHS had to implement “emergency temporary beds” in 52% of its hospitals to account for their regular “winter crisis”. Most of those hospitals still had temporary beds operating from the previous winter.

Last November experts were publishing reports warning that the NHS was under too much pressure to deal with the seasonal flu.

The 2009 Swine Flu pandemic turned out to be no worse than a bad flu season in the end, but nevertheless had a huge impact on hospitals across the United States.

[UPDATE 3/4/18Our readers have done their usual stellar job and sent in some great examples.]

In Spain, flu collapses hospitals almost every year.

In 2017 the Spanish-language Huffington Post site asked “Why does the flu mean collapse in Spanish hospitals?”.

In the 2017/18 flu season, hospitals all over the country were in a state of collapse.

Last March, hospitals were at over 200% patient capacity.

In 2015 patients were sleeping in corridors.

 

і таких є багато - одні кричать "тотальний карантин наше все", інші - "фігня то всьо, смертність не вища ніж в ДТП", москалі пішли ніби як своїм, особливим шляхом - кричали що корона їм не страшна, але активно водночас закривали кордони, церкви і школи.

очевидно, що істина десь посередині, але не можна не зважати на аргументи обох сторін.

коли починаєш переглядати всі аргументи - починаєш бачити, що частина аргументів перетворюється в "аргументи", що є купа суперечливої інформації

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, MANJAK11 сказал:

а не доживають чому ? тому що в 50 в нас здоровья таке ж, к у них в 70, тому знов мімо каси

Зато в нас медицина якісніша і доступніша.

  • Ха-ха 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, yu2007 сказано:

То ти висновки української санстанції наводиш, що ті віруси, як правило, ускладнень не викликають. І відразу за тим посилаєшся на ВООЗ, яка заявляє про ускладнення у вигляді смерті у 35% людей, в яких лабораторно діагностували МЕРС.

а що, брехати може тільки ІтСтат?

брешуть - всі.

але.

я навів цитату ВООЗ про те, що бувають безсимптомні хворі зі "смертельним" коронавірусом, тобто ті, хто може тижнями ходити й заражати інших (не тільки наша СЕС так вважає, але й ВООЗ), що робить неспроможною версію про те, що "злий вірус" менше поширюється через те, що вбиває носія - корейці вважають, що вірус вбив "тільки" 18% інфікованих, а не 35%.

 

2 годин тому, yu2007 сказано:

про цей вірус (і ситуацію довкола нього), яка в тебе сформувалась на сьогоднішній день?  

якщо коротко - то брешуть всі, і виходячи з цього потрохи тролю всіх. підходить?

 

станом на сьогодні - я за зняття карантину, але соціальне дистанціювання.

якщо сотні тисяч потенційних бацилоносіїв повернулись з осередків масового зараження без ізоляції - то летальність в 10% явно на порядки завищена, але старших людей треба берегти.

 

якщо на вулиці може збити машина - то дотримуючись ПДР потрапити під авто зменшується на порядки.

так і вірусом - нехтувати не можна, але це не значить, що з хати не можна вийти.

як абсолютно здорова людина може потрапити під авто, так і абсолютно здорова людина може захворіти коронавірусом з летальним підсумком. тільки які шанси?

  • Подобається 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, rrid сказано:

я навів цитату ВООЗ про те, що бувають безсимптомні хворі зі "смертельним" коронавірусом, тобто ті, хто може тижнями ходити й заражати інших (не тільки наша СЕС так вважає, але й ВООЗ), що робить неспроможною версію про те, що "злий вірус" менше поширюється через те, що вбиває носія - корейці вважають, що вірус вбив "тільки" 18% інфікованих, а не 35%.

 

Я не можу зрозуміти вашу позицію стосовно SARS і MERS. Чому ж на вашу думку ті віруси не стали пандемією?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, rrid сказано:

Вадим, я ж вище в темі вже писав для Віктора Н. три відмінності ковід-19 від грипу

просто Віктор доносить свою позицію як філософ - без цифр, без аналізу, на рівні ідеї.

я математик, тому легко знайшов відмінності.

і аналогічно можу знайти спільне. оскільки я не вивчав кажанів чи мікробіологію, то мене, як істоту мислячу, прагматично цікавлять не відмінності, а наслідки.  в мене була вже покійна знайома, яка померла від грипу з пневмонією - їй було біля 30-ти... тому мене більше цікавить  чи

тут питання розширити треба - чи все добре зі статистикою - померлих? хворих? безсимптомних хворих?

в статистиці сумнівається не тільки Віктор Н., і не тільки окремі москалі, не тільки Лукашенко і Швеція.

ось, наприклад, німецький індус, цілий прохвесор-мікробіолог ставить під сумнів і статистику, і доцільність карантину в Дойчлянді: https://alpenschau.com/2020/04/01/covid-19-offener-brief-von-dr-sucharit-bhakdi-an-bundeskanzlerin-dr-angela-merkel/

ось професор епідеміології зі  Стенфорда ще в середині березня не вірить в пандемію: https://www.statnews.com/2020/03/17/a-fiasco-in-the-making-as-the-coronavirus-pandemic-takes-hold-we-are-making-decisions-without-reliable-data/

ось наводять посилання на публікації, де пишуть, що переповнені лікарні в сезон грипу - норма для США чи Італії

 

і таких є багато - одні кричать "тотальний карантин наше все", інші - "фігня то всьо, смертність не вища ніж в ДТП", москалі пішли ніби як своїм, особливим шляхом - кричали що корона їм не страшна, але активно водночас закривали кордони, церкви і школи.

очевидно, що істина десь посередині, але не можна не зважати на аргументи обох сторін.

коли починаєш переглядати всі аргументи - починаєш бачити, що частина аргументів перетворюється в "аргументи", що є купа суперечливої інформації

Якби пан назвав себе,то я знав би як звертатися особисто.

По суті.

По цифрам вже десять разів наводив.

Щороку у світі від ГРВІ помирає від 200 до 600 тисяч людей.

Тобто один рік 200,другий 400,третій 600,

Скільки на сьогодні у світі померло від кВ?

Скільки померло би без карантину?

Скільки померло і помре Через карантин?

Які прогнози пана математика?

З математики в мене теж 5 було.Свого часу.

  • Ха-ха 1
  • -1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 minutes ago, rrid said:

якщо коротко - то брешуть всі, і виходячи з цього потрохи тролю всіх. підходить?

 

Теж мені новина. А що, хоч колись було інакше?

 

Але за відповідь дякую, тепер зрозуміліше))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 минут назад, Nokian сказал:

По цифрам вже десять разів наводив.

Щороку у світі від ГРВІ помирає від 200 до 600 тисяч людей.

а тобі вже десять разів наводили, що це меньше процента від захворівших, бо хворіє на грві біля мільярда людей щороку. і пьятірку тобі як і з мікробіології походу за красиві очі теж ставили, якщо не можеш прикинути, скільки буде трупів, якщо мільярд перехворіє на коронавірус при смертності навіть 3-4 проценти

  • +1 4
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі реальну загрозу даного вірусу найкраще мабуть вираховувати навіть не по смертності, а по самих фактах підключення до апаратів штучного дихання. Тобто за точку відліку брати умовний населений пункт, де нема жодного апарату й що буде, якщо той весь населений пунут захворіє. Бо в одній країні новіша техніка й вистачає на всіх (чи майже на всіх), в інших, старіша техніка і не вистачає на всіх, ще в інших, взагалі дрєвня техніка і її мало, тому й смертність імхо, так сильно *плаває* в процентах, ну і брехню не варто скидати з терез. От тільки чи є така статистика підключень ? навряд чи

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рада підтримала обов’язкове масове тестування на коронавірус

Спойлер

Верховна рада прийняла за основу і в цілому проєкт закону №3380 щодо проведення обов’язкового масового тестування населення і медиків на коронавірус.

Джерело: засідання парламенту 7 травня

Пряма мова спікера Ради Дмитра Разумкова: "За 336, рішення прийнято. Закон прийнятий в цілому"

Деталі: За словами доповідача з питання нардепа від фракції "Голос" Ольги Стефанишиної, проєкт закону про внесення змін до деяких законів України з метою підвищення спроможності системи охорони здоров'я України протидіяти поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 №3380 "націлений, щоб запустити широкомасштабне тестування по всій країні", він також стосується захисту лікарів, зокрема у питанні тимчасової втрати працездатності (під час перебування на самоізоляції) та регулярного тестування медиків на COVID-19.

Згідно з законом тестування буде обов’язковим для осіб, які звертаються за меддопомогою з ознаками коронавірусу, та осіб, які контактували з хворими.

Також в Україні повинні будуть проходити регулярне тестування медичні та інші працівники, які працюють у закладах охорони здоров’я, що надають допомогу хворим на коронавірус, а також особи, які здійснюють заходи, пов’язані з недопущенням поширення COVID-19, як то працівники Національної поліції та Національної гвардії – незалежно від того, чи мали вони встановлений контакт із хворим на коронавірус. .

Крім того, закон передбачає, що особи, які через проведення заходів з недопущення поширення коронавірусу були змушені піти на самоізоляцію, або перебувають у медзакладах, отримуватимуть  допомогу по тимчасовій непрацездатності у розмірі 50% середньої заробітної плати (доходу) незалежно від страхового стажу.

А медичні працівники, які через боротьбу з коронавірусом, лежать у лікарні або перебувають на самоізоляції, отримуватимуть допомогу у розмірі 100% середньої зарплати незалежно від страхового стажу.

Проєкт закону передбачає можливість залучення на волонтерських засадах лікарів-інтернів та лікарів-спеціалістів без присвоєння або підтвердження кваліфікації до участі в заходах з протидії COVID-19 (наприклад до проведення тестування).

А також посилення потужності і забезпеченості лікарень, які приймають хворих на коронавірус.

Цей закон набирає чинності з дня його опублікування і діє на час карантину та обмежувальних заходів  та протягом 2 місяців з моменту їх відміни.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, rrid сказал:

обурення зараховано, але будь уважніший :)

Разрєшитє випалнять?

3 часа назад, rrid сказал:

я математик...

 

В 06.05.2020 в 18:11, rrid сказал:

саме так я й сприйняв реакцію більшості борди на пост Нікеля про куму

 

Спойлер

image.thumb.png.7dc10389c1eb0169fe71c5e6035caac5.png

Один з останніх користувачів на Борді, який зареєструвався 2 години тому, має порядковий номер 37324

https://board.lutsk.ua/profile/37324-gotick443/

Отже в мене повинно бути не 14 "плюсиків", а мінімум 18662.

Не дарма Світлана Іванівна Бегун тобі трояки з мінусом ліпила, ой не дарма. Маніпулятор з тебе так собі, як і троль-математик.

п.с. Як так сталося, що суперуважний @rrid побачив лише один мій пост, який його стосувався, а інший завстидавсі прокоментувати? Можеш не відповідати. Насправді не цікаво.

 

 

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, ali123 сказал:

взято з Телеграма Прем'єр-міністра 

https://t.me/PM_Shmigal/152

 

Посещение парков, спорт- и детских площадок, работа террас ресторанов, музеев, деятельность адвокатов и нотариусов, - что официально разрешил Кабмин с 11 мая 01

Змінено користувачем nickel
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Nokian сказал:

Скільки на сьогодні у світі померло від кВ?

 

Прогнози робити не буду, так як я не мікробіолог і не математик, але на сьогоднішній момент, якщо брати з 8 лютого (бо до 8 лютого цифри невеликі, щоб впливати на загальну картину) по 8 травня ( рівно 3 місяця) померло від ковід 268 тис людей при 3 млн 800 тис захворівших. Це при тому, що ще 2 млн 228 тис людей хворіє і не відомо скільки з них помре. Але якщо взяти сьогоднішнє відношення виздоровівших до померлих (1 млн 278 тис до 268 тис), то померлих 17.5% до всіх закритих справ. І якщо взяти 2 млн 228 тис хворіючих на сьогоднішній день і помножити на 17.5%, то буде ще 390 тис померлих від ковід (ще раз повторюсь, при динаміці на сьогодні). Отже, всього 268 тис + 390 тис = 658 тис померлих від ковід за 3 місяці. 

Можливо, я неправильно щось порахував, то поправте.

 

Screenshot_20200508_021828.jpg.1b34e12111dbb7b97ece9a5a3abc356b.jpg

 

 

Змінено користувачем Юріч
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Waver  прилетиш колись в ЛУцьк - пиши. Зберемося тісною Бордо-старожильською компанією і вип'ємо пива!

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наконец то начали указывать статистику выздоровевших за сутки..

 

за 7 травня:

▪ В Україні за минулу добу зафіксовано 507 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію, з них 28 у дітей та 109 у медичних працівників. Госпіталізовано у заклади охорони здоров’я 313 осіб. Одужали за добу 299 осіб, померли 13 осіб.

▪ За останню добу проведено 7018 тестувань методом ПЛР.

▪ За добу найбільшу кількість підтверджених випадків зареєстровано в Одеській області (63), Чернівецькій області (63) та Дніпропетровській області (56).

▪ 6 травня на засіданні Уряду затверджено перелік лікарських засобів, які будуть закуповуватися міжнародними організаціями та ДП “Медичні закупівлі”.

▪ МОЗ розробило алгоритм проведення ПЛР-тестувань перед плановими операціями. Людина, яка потребує госпіталізації, за направленням лікаря за місцем проживання повинна пройти відповідний тест, 2-3 дні перебувати в самоізоляції та тільки після підтвердження негативного результату ПЛР-тестування має право на необхідне лікування.

▪ У Києво-Печерській лаврі відбувся спалах COVID-19 – зафіксовано 17 нових випадків захворювання серед контактних осіб з інфікованими на цю хворобу. Тому санітарні заходи на території заповідника буде посилено.pan виджет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Alex S сказано:

@Waver привіт маршрутчик! Скільки тут цікавого написали....Дуже хочу відповісти та зайнятий, дуже серйозною справою.З двома твоїми зьомами зранку граєм в карти ...на вуса....Цілий турнір.Навіть не знаю ,як  настрій на відповідь буде...Висипайся , я ввечері по Києву відпишу.

Вуса відрощувати, чи боронь боже збривати:blush:??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...