Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

16 годин тому, yu2007 сказано:

Тобто, з твоєї точки зору, ця "аналітика" в приватній табличці на загальному ресурсі - просто черговий фейк?

Поки не підтверджена офіційними цифірами - так ;)

16 годин тому, yu2007 сказано:

Сайт Національного інституту статистики Італії, з якого качались ці архіви, канає за офіційне джерело?)))

Сі, сеньор)))

хз чого, але включно до вчора мені не вдавалось отримати від него свіжих цифір - що на англіцкій версії, що на романській, регулярно спостерігав сіреньку ромашку з листочками, які "крутяться"... гаразд, спишемо на те, що в мене бравузер був застарілої якоїсь (чи несумісної) версії. поковиряю заново в іншому бравзері...

 

візьмемо пару цифір...

станом на 04.04.2020 в Італії було зафіксовано 15362 смертей від ковідки. трохи раніше було повідомлено, що на Ломбардію припадає 50% хворих і 60% смертей.

по табличці

10 годин тому, Ukrainec сказано:

ось офіційна сторінка статистики звідки це було взято

з файла synthetic-table.xlsx в Ломбардії приріст смертей порівняно з минулим роком 12 576 (7087 чоловіків і 5489 жінок)

15362х60% дає цифру 9217чол.

нєсоупадєніє?

чи просто брешуть? якщо брешуть, то в яку сторону? і які причини брехні?

 

крім того, після перших 2000 смертей від коронавірусу, італійці прозвітувались, що 70% чоловіки й 30% жінки.

по тій же табличці за посиланням Володі, в Ломбардії за минулий період померло 3328 чоловіків і 3920 жінок (жінок, як не дивно, померло відчутно більше, що суперечить трохи загальноприйнятому погляду), а за поточний - 10415 чоловіків і 9409 жінок, приріст смертей - 7087 чоловіків і 5489 жінок, що знову ж суперечить офіційній медичній статистиці 70/30.

нєсоупадєніє?

чи просто брешуть? якщо брешуть, то в яку сторону? і які причини брехні?

 

тому ці (місячні чи ще більші інтервали) дані не знімають питань...

повторю - потижневих даних ні по нев-йорку, ні по регіонах Італії, ні по вуханях, ніде - їх немає у відкритому доступі.

ситуація або набагато гірша, або набагато краща, але навряд чи така, як здається...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, MACCEN сказано:

мені цікаво нащо туда пхається президент, чи щоб перевірити чи дійсно вантаж прибув :)

 

Піар і рейтинг.

Для перевіряння в нас є правоохоронні органи та 6 чи більше антикорупційних.

Але лаври ,,вірусоборця,, отримає той , кого найбільше покажуть по ТБ.

Не забудь те.

 

  • +1 3
  • -1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 хвилин тому, ForZa сказано:

А Пеці таке питання не пробував ставити, що взагалі пхався туди де треба і не треба?! А тут справа державної ваги і за його проханням, підтримки і всього іншого з боку держави, а він Президент, як ні як, держави!

 

Так, звичайно, ржали з "Пеці", що ні одна школа без нього не відкривалась, але але. Коли з цього рже майбутній презЕденд у своїх передачках, а потім сам так робить, ось це і бісить.

  • +1 8
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, dimmon сказал:

Коли з цього рже майбутній презЕденд у своїх передачках

Так він тим і завойовував рейтинги, що поливав брудом пороха зі всіх можливих помийних ям  кварталів і голобородьків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, dimmon сказал:

майбутній

Тому тут головне майбутній!!! А може завтра президентом Nokian стане... що тоді робити?! :) Так що не треба тут безглузді порівняння того, що було до!!! Не прокатує і дитячим садочком змахує!

  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, ForZa сказано:

 Так що не треба тут безглузді порівняння того, що було до!!! Не прокатує і дитячим садочком змахує!

 

Та я сліпому і глухому не покажу дорогу, та і нафіга воно мені треба.

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 22.04.2020 at 11:28, Nokian сказано:

Так само ,,чудодійна ,, вакцина , яку так очікують несвідомі, до того часу поки її зроблять, буде тупо неактуальна, бо вірус за рік вже зовсім зміниться.

а чому це вірус цілий рік має чекати, щоб змінитись?!

Цитувати

Факт 78. SARS-CoV-2 продовжує мутувати. З грудня по березень деякі варіанти вірусу встигли змінити геном вже 14 разів.

Факт 79. Загалом генетичних модифікацій вірусу - з незначними відмінностями - налічується вже понад 1200.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, ForZa сказал:

Тому тут головне майбутній!!! А може завтра президентом Nokian стане... що тоді робити?! :) 

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так зрозумів, головне, щоб поруч пацієнта не було важких і гострих предметів, бо це піпєц

  • Ха-ха 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 минут назад, Alex S сказал:

Коротше боляче.

Найгірше, що мені доводилося проходити в лікарів - бронхоскопія, це трохи товстіше і дальше, тому я тебе розумію. Ковтати шланг (гастроскопія) після бронхоскопії фігня.

image.jpeg.a29b9a87a2cf398a32e7b44e82466974.jpeg

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Alex S сказал:

@nickel я з твого дозволу, запитаюся після побаченої схеми бронхоскопії-палиш?

Зараз - ні. Але взагалі постійно воюю з цією звичкою., це моя єдина залежність. В середньому рік не палю, пару місяців палю. А чому питаєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, MANJAK11 сказано:

та розстрелюють неугодних, це ж очевидно ))) на крайняк, лайт версія : евтаназію стали массово застосовувати по проханню родичів, щоб ті отримали страховку й поділились з лікарями :) Тому й серед померлих майже виключно люди пенсійного віку.

21 годин тому, WebTraveller сказано:

Та він шось придумає

Наприклад з голоду повмирали через введений карантин

Чи від страху

в кожному жарті є доля (частинка) жарту, казали колись росіяни...

Цитувати

В Іспанії у закладах соціальної опіки від коронавірусу померли більше 11 600 людей.

Як пише "Європейська правда", про це повідомляє видання El Pais, посилаючись на власні підрахунки.

Ця цифра – 11 657 загиблих – охоплює померлих у будинках для літніх людей та людей з інвалідністю. Підрахунок здійснили на основі даних, які надавали різні регіони Іспанії – з тих, які наводили окремі цифри щодо загиблих у таких закладах. Деякі регіони надсилають Міністерству охорони здоров’я дані лише щодо померлих у лікарнях, деякі регіони – загальну кількість загиблих єдиною цифрою.

За даними департаменту соціальної політики Мадриду, оприлюдненими у середу, у цьому регіоні у 710 закладах соціальної опіки померли 4953 людей – або з підтвердженим Covid-19, або не протестовані, але з характерними симптомами. Точна кількість загиблих у будинках для літніх людей ще не встановлена.

 

У Каталонії в понеділок повідомили про 1898 загиблих у будинках для літніх людей – з підтвердженим діагнозом або характерними симптомами.

 

Офіційних даних, які охоплювали б дані з усіх регіонів країни, ще не оприлюднили.

Видання зазначає також, що офіційна статистика кількості загиблих від коронавірусу не відображає реальну кількість померлих від Covid-19, оскільки тест на коронавірус робили не всім хворим, які померли у себе в дома чи в будинках для літніх людей.

Заклади соціальної опіки у будь-якому разі мають інформувати центральну владу про померлих. Міністерство охорони здоров’я Іспанії видавало наказ, який мав встановити єдиний шаблон подання звітів та впорядкувати інформацію, проте проблема до кінця ще не вирішена.

 

Цитувати

Міський голова Бергамо Джорджіо Горі підняв тривогу ще 20 березня, коли будинки престарілих (RSA) та Інтегровані денні центри (CDI) Ломбардії оприлюднили дані про смерть 600 літніх людей за перші три тижні березня. Це майже 10% усіх, хто знаходиться під їхньою опікою.

 

On 22.04.2020 at 17:30, yu2007 сказано:

Як тобі таке?

там ще копати й копати в цифрах... і не тільки в італійців чи іспанців...

 

Цитувати

On the 16th of April there had been 4,857 deaths linked to COVID-19 in Belgium, of these, 2,387 happened in care homes (49.1%). In the last 24 hours another 417 deaths had been added, of which 289 (69.3%) were in care homes. The report also includes suspected cases and, of the total deaths, 94% of all care home deaths were suspected cases, only 6.5% had been confirmed. In the last 24 hours, 31% of deaths in care homes were confirmed cases of COVID-19. The reported % of deaths in care homes has increased since the first date these data were published, from 42% on the 11th April to 49% on the 16th.

The report also contains data on the numbers of care home staff and residents that have been tested since the 10th of April. A total of 13,544 tests were done, 7,146 to staff (13% were positive, and of these, 73.3% were asymptomatic) and 6,398 to residents (20% were positive and of these, 69.0% were asymptomatic).

 

ще додам картинку про "популярність" крематоріїв в Італії:

549029_10151235490434060_699105500_n

Змінено користувачем rrid
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 часа назад, Alex S сказал:

Бо поняття не маю, при яких діагнозах використовують бронхоскоп.Підозрюю, що щось з верхніми дихальними шляхами....Та й сам палити почав десь рік тому.Після П ЯТНАДЦЯТИРІЧНОЇ перерви.

То було інфекційне, тоді також не палив, 18 років тому, але процедура викликає настільки потужні емоції, що пам'ятаю досі. Якби хтось дивився збоку, то не повірив би що я добровільно погодився на цю процедуру. Хірург підходить ззаду, причому без попередження, ніби щойно щось говорив стороннє і тут вже однією рукою робить захват за шию, дуже схожий на "удушающий" борцівський, а другою починає пхати бронхоскопа в ніс. Не дивлячись на місцеву анестезію, бронхи, коли відчувають чужерідне тіло, закриваються спазмом. Далі він намагається пропхатися через спазм, а я намагаюся вийняту ту куйню з носа, щоб хапанути повітря, бо задихатися при свідомості страшно, якби ж хоч попередили, що і як буде відбуватися. Я взагалі подумав, що бронхоскопію мені вже зробили, сидів розслаблений, а це через трубку від крапельниці мені новокаїн в бронхи залили, а бронхоскоп ще товстіший. В обшем він крепший був, а мене без повітря вистачило не на довго, коли пробив спазм шлангом, тоді я зміг дихати, але тільки ротом. Після процедури рушник в крові, що робиться на морді не знаю, лице мокре, а чи то соплі чи кров - хз, бо дзеркала ніде немає. Так з рушником на морді пішов в палату і пів дня лежав в акуї від такої процедури.

Так що можеш палити... поки що. :)

Змінено користувачем nickel
  • Збентежений 4
  • Cумний 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Alex S сказал:

Та й сам палити почав десь рік тому.Після П ЯТНАДЦЯТИРІЧНОЇ перерви.

Знаючи твою професію, тепер в мене виникло питання: а чому почав палити?

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Alex S сказано:

Втомився сам себе обманювати.

Куриш між рейсами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для TFA: слабо поволонтерити без захисту в інфекційній? Ти ж такий прошарений, інфу з першоджерел отримуєш, заодно покажеш своїм прикладом що нічого боятись, це лише запалення легень. Ну і нам розкажеш, може самі медики і не хочуть той целафан на себе натягувати і так таскати по пів-дня, ні посцяти, ні чаю не попити - їх може начальство заставляє, бо зверху приказ.

 

Для Nokian: ти спочатку наводиш відео в якому фахівець інфекціоніст розжовує що є ДНК-віруси, а є РНК-віруси, розжовує що це за аналіз, і як він опосередковано (а більшість аналізів саме за опосередкованими чинниками вказують на захворювання) вказує на вірус КВ,  а потім тут чешеш протилежне, приплутуючи кістки гітлерівців. Може ти в запої? То ти скажи, ми не будем так жорстко критикувати, тут всі дорослі.

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 5
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 22.04.2020 в 12:49, Nokian сказал:

В тебе очі кровоточать від відчуття власної нікчемності.

Точніше малозначимості.

Ієрархічний інстинкт.

Тому це й стараєшся компенсувати різними висками, воплями та мінусами.

Як і ще деякі тут , що не можуть винести, коли на нимх не звертають увагу

 

@Waver, @Alex S, ну от що ви наробили? :D

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, Юріч said:

 

@Waver, @Alex S, ну от що ви наробили? :D

Та я навіть не палю, ще в школі кинув! )))

Змінено користувачем Waver
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Вітчизняне ставлення до боротьби з коронавірусом продовжуй розривати шаблони і мозок. З останнього:

1. У Тернополі провели мітинг проти карантину! Поліція нікого не оштрафувала за порушення власне правил карантину. 

2. У Миргороді медичному працівнику мусора (а інакше не скажеш) виписали адмінпротокол за поширення відео у фейсбук стосовно забезпечення місцевої лікарні. Кажете мордор - а він уже підкрався впритул. 

3. І на останок взагалі супер - з Борисполя старту чартерний (!!!) рейс у Хельсинки з 200 заробітчанами для збору урожаю. А якже карантин і заборона зібрань, якже закриті кордони? Хтось не може підписати контракт з міжнародним партнером або доставити продукцію із за кордону? Це все хєрня - головне-зібрати врожай у Хельсинки! 

Ось такий карантин. 

Чесно, починає за... бувати це подвійне дно. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 минут назад, risenseven сказал:

Хтось не може підписати контракт з міжнародним партнером або доставити продукцію із за кордону?

Хто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, risenseven сказано:

Поліція нікого не оштрафувала за порушення власне правил карантину.

Ну під церквами ж нікого не штрафували, то чим мітинг гірший :)

Стосовно медпрацівника - є немаленька ймовірність що вона підписувала на роботі якийсь папірчик про нерозголошення "робочих буднів". Та в принципі на багатьох роботах не надто позитивно ставляться до розповсюдження корпоративної інформації. І це не обов"язково мається на увазі якийсь промисловий шпіонаж і видача страшних таємниць, ні. Можна і за банальне балабольство про внутрішнє середовище компанії отримати по шапці. Правда в такому випадку адміністрація може наказати або матеріально, або звільнити, але от яким боком тут примудрились адмінпротокол притулити це питання. Щось не пам"ятаю в постанові заборони на поширення інформації.

А мене от бісить зобов"язання ходити в магазині в масці, але при цьому в 3 аптеках мого району немає в продажу нормальних медичних масок, а лише самопальні тряпочки гламурні кольорові, які нахєр ні від чого не захищають, а скоріше можуть нашкодити мені, але я ПОВИНЕН їх купити і носити ! Тобто мене фактично зобов"язали самому собі шкодити ще й за мій кошт, клас !

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, Vadimm сказал:

Для TFA: слабо поволонтерити без захисту в інфекційній? Ти ж такий прошарений, інфу з першоджерел отримуєш, заодно покажеш своїм прикладом що нічого боятись, це лише запалення легень. Ну і нам розкажеш, може самі медики і не хочуть той целафан на себе натягувати і так таскати по пів-дня, ні посцяти, ні чаю не попити - їх може начальство заставляє, бо зверху приказ.

 

Для Nokian: ти спочатку наводиш відео в якому фахівець інфекціоніст розжовує що є ДНК-віруси, а є РНК-віруси, розжовує що це за аналіз, і як він опосередковано (а більшість аналізів саме за опосередкованими чинниками вказують на захворювання) вказує на вірус КВ,  а потім тут чешеш протилежне, приплутуючи кістки гітлерівців. Може ти в запої? То ти скажи, ми не будем так жорстко критикувати, тут всі дорослі.

Та й Нокіану теж не мішало б в інфекційну. Він хоть і не отримує інфу з першоджерел (хоча хто зна.....), але і для нього немає нічого страшного в тому КВ. Грип та й всьо. З його імунітетом не страшно

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 минуты назад, SergLutsk сказал:

Ну під церквами ж нікого не штрафували, то чим мітинг гірший :)

Суть не в кращий-гірший, а тому, що чомусь одні люди мають сидіти в хаті разом з дітьми, а інші можуть ходити в церкву і на мітинги і їм тупо похуй на державу і її громадян. І звичайно питання до мусорів - нахєра вони нам треба за наші бюджетні кошти, якщо крім як трощити казенні машини вони нічого не можуть і не хочуть? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...