Перейти до змісту

Шостий президент України


Рекомендовані повідомлення

2 годин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

А яке пояснення від великого Зе! ?

він - на борді не спілкується...

Змінено користувачем Bliksss
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, Bliksss сказано:

буде до тебе в квартиру - ломитись якийсь аватар, будеш в нього паспорт питати, чи їпало бити?

 

 

Буде до вас в квартиру ломитись злодій а ви будете бити своїх домашніх?

  • Cумний 1
  • +1 1
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

Буде до вас в квартиру ломитись злодій а ви будете бити своїх домашніх?

нє, ти точно кончений... ти хоча б читаєш, що в тебе запитують, чи твій мозок - автоматом якусь хуйню у відповідь генерує?

Змінено користувачем Bliksss
  • Ха-ха 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Bliksss сказано:

нє, ти точно кончений... ти хоча б читаєш, що в тебе запитують, чи твій мозок - автоматом якусь хуйню у відповідь генерує?

 

Ви спочатку розберіться, що сталось в Чорному морі. А тоді шукайте винних. Росія напала на кораблі України в міжнародних водах а винен - Порох? Ви серйозно вважаєте, що це нормально по вашому?

  • +1 5
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ярош: команда Зеленського - це ліквідатори української державності

 

"На мій погляд, ця влада чудово розуміє, що вона робить. Якщо спочатку я теж міг собі думати про те, що це незнання, некомпетентність, непрофесіоналізм і т.д., то зараз вже видно, що це доволі системна робота і я все більше і більше говорю своїм побратимам про те, що ця влада - це ліквідатори нашої державності. Тобто це ті люди, які мають дуже чітку ціль і діють вони різними способами, використовуючи, можливо, цього нашого недолугого, на жаль, президента Зеленського. Я не виключаю, що він справді там щось не розуміє, але він несе за це все персональну відповідальність. Безумовно. Бо саме він очолює владу, саме він, незважаючи на попередження, вирішив балотуватись і переміг на тих президентських виборах", - зазначив Ярош.

 

П.С. Ярош друкує візитки.

Змінено користувачем $ΩLΩMΩN
  • +1 6
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@$ΩLΩMΩN відпочив... з новими силами хочеш завершити всі срачі до кінця 2020, щоб в 2021 обговорювати тільки позитивні теми :D

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Holy сказано:

@$ΩLΩMΩN відпочив... з новими силами хочеш завершити всі срачі до кінця 2020, щоб в 2021 обговорювати тільки позитивні теми :D

 

А то не від мене залежить. Я й не починав срачів.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Ви спочатку розберіться, що сталось в Чорному морі. А тоді шукайте винних. Росія напала на кораблі України в міжнародних водах а винен - Порох? Ви серйозно вважаєте, що це нормально по вашому?

Ну до цього її старанно провокували наші стратеги для досягнення своїх цілей, бо доставити дві мотолодки в Маріуполь можна було і двома фурами при потребі, і дешевше по пальному і менше ризику. А коли з території росії обстрілюють наші війська і заходять колони то тут виявляється какаято непанятка, кто би єто мог бить? Може  нелегали з Індії пририваються з боєм в ситую Європу чи ще якісь терористи з Сирії, треба оголосити АТО.:)

Змінено користувачем jurgen007
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, jurgen007 сказано:

Ну до цього її старанно провокували наші стратеги для досягнення своїх цілей, бо доставити дві мотолодки в Маріуполь можна було і двома фурами при потребі, і дешевше по пальному і менше ризику. А коли з території росії обстрілюють наші війська і заходять колони то тут виявляється какаято непнятка, кто би єто мог бить? Може  нелегали з Індії пририваються з боєм в ситую Європу?:)

 

Ви прикалуєтесь. Тобто ми - українці спровокували кацапів і вони через це забрали у нас Крим і власшутвали війну на Донбасі?

Бо ми їх спровокували тим, що захотіли в Європу?

 

П.С. Ви мабуть точно за Зеленського голосували.

Змінено користувачем $ΩLΩMΩN
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Ви прикалуєтесь. Тобто ми - українці спровокували кацапів і вони через це забрали у нас Крим і власшутвали війну на Донбасі?

Бо ми їх спровокували тим, що захотіли в Європу?

Ти дійсно дибіл?

п.с. Я голосував за Зеленського бо вважаю що краще хороший актор і некомпетентний політик ніж компетентний злодій буде президентом. По принципу меньшого зла.

Змінено користувачем jurgen007
  • Cумний 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Cherman сказано:

кораблі були в міжнародних водах, але ж треба опиратися на фактичну ситуацію.

 

Ось, напад здійснили в міжнародних водах! Тобто, "опираючись на фактичну ситуацію" треба всім сидіти у портах і казармах?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я от не розумію: і Крим і ОРДЛО - Україна. Але в Крим ми ні воду ні електрику не даємо і пенсій не платимо, а в ОРДЛО і те і інше. То виходить ми самі визнаємо, що Крим - не Україна?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

15 часов назад, jurgen007 сказал:

Ти дійсно дибіл?

п.с. Я голосував за Зеленського бо вважаю що краще хороший актор і некомпетентний політик ніж компетентний злодій буде президентом. По принципу меньшого зла.

  Це шедеврально!!!!!!!  
Але ж бляха,як????!!!!!!! Як у вас це в голові спрацьовує?????!!!!!!   Він же ж і актор бездарний!!!!!!!!!   ОРЕЙРО!!!!!!
   

  • Дякую! 3
  • Ха-ха 4
  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись нічого так актор був:)

bf170e0ca6072f9479898a3200700b2b.i370x261x376.jpeg.055e0198719218e380e6947ab3d8b31b.jpeg

 

PS - дуже несподівано(ніт:D) і непередбачувано(ніт:D) активізувались прихильники бариги синхронно з протестами ФОПів.Чому - непонятно(ніт, понятно:D)

І Zews щось втратив цікавість до теми про ковідку як цифри пішли на спад.Чому - непонятно(ніт, понятно:D)

 

Змінено користувачем iiron
  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@iiron так що там по мені будуть якісь цитати чи знову часу немає?

Змінено користувачем volks
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, volks сказал:

@iiron так що там по мені будуть якісь цитати чи знову часу немає?

 

Досить?

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 27.12.2020 в 11:33, $ΩLΩMΩN сказал:

Заходили зелені чоловічки. То проти кого було оголошувати воєнний стан?

Порошенко: Відбулося введення російських військ в Україну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, iiron сказал:

 

Досить?

Нє канєшно. Знайти де я "дристав на зелебобіків не проблема". 

Ти мені покажи, де я захоплювався здобутками сивочолого.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 minutes ago, iiron said:

Досить?

Чомусь думав, що порохоботи - це ті, хто вихваляє Пороха, а виходить, що це всі ті, хто критикує Зе?

Наш Ігор Петрович в цьому році послідовно критикує зелену владу за всі про@би. То що, і він порохобот? Продався баризі за жменю рошенок?))  

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, yu2007 сказано:

Наш Ігор Петрович в цьому році послідовно критикує зелену владу за всі про@би. То що, і він порохобот?

 

Все що потрібно, виберіть самі... :0005:

Змінено користувачем bormotuha
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, nickel сказано:

Я от не розумію: і Крим і ОРДЛО - Україна. Але в Крим ми ні воду ні електрику не даємо і пенсій не платимо, а в ОРДЛО і те і інше. То виходить ми самі визнаємо, що Крим - не Україна?

Це окуповані території.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 часов назад, jurgen007 сказал:

Я голосував за Зеленського бо вважаю що краще хороший актор і некомпетентний політик ніж компетентний злодій буде президентом. По принципу меньшого зла.

Жесть....це діагноз "73 відсотків". 

Як виявилось хороші актори п@издять не гірше компетентних злодіїв...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...