Перейти до змісту

Шостий президент України


Рекомендовані повідомлення

А тут ще кажуть, що електрика дорожає. Порізали тариф, по 90 коп вже не буде. 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, nickel сказано:

Я й кажу що ти ліпиш шо нібуть.

 

Так я до вашого посту приліпив :)

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, weldermaster сказано:

А тут ще кажуть, що електрика дорожає. Порізали тариф, по 90 коп вже не буде. 

 

Не тут кажуть а в темі про тарифи:

 

  

22 годин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

Ви зробили це разом:

 

Світло:

Уряд скасував перші 100 «пільгових» кіловат за електроенергію для населення і встановив єдиний тариф – 1,68 грн

П.С. Хто не в курсі. Зараз перші 100 Кват  0,9 грн/кВт-год. А наступні - 1,68 грн/кВт-год.

 

Вода і газ теж здорочжають.

 

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 часа назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

А якщо я проти обох, тоді як?

Протипвсіх :)

6 часов назад, sergkots сказал:

Скільки на субсидії грошей виділяли в різні роки? На 2021 здається менше ніж у 2020. При по скільки виділяли?

Субсидії у такій кількості почали роздавати, бо виявилось що більшість населення не в змозі платити космічні тарифи, які інколи ставали навіть вище ніж у ЄС!

49 минут назад, $ΩLΩMΩN сказал:

Якби чинний не був згідний з попередніми підвищеннями - то знищив би ціну у 8-крат а тоді підняв би на 20%. А так він продовжує політику попередників.

Ви думаєте що люди йому це забудуть? Сумніваюсь що він ще раз стане президентом, аби б на той час у майбутньому ще держава Україна існувала. 

Так, я голосував за Зеленського, бо думав що гірше ніж при Порошенкові-олігарху вже не буде. Економіка як почала своє падіння після 2014 року, зараз просто йде у штопор. Коли більше 20 років при владі одні й ті самі ж рила, які тасуються як колода карт, хочеться замінити всю колоду відразу ж.

Виявляється я був занадто оптимістичним. Неможливо виграти з шулером у карти, бо в нього всі колоди краплені.

А якщо прямо, чесно кажучи: зараз перестав бачити перспективи розвитку у цій державі взагалі.  Був би молодшим, то вже б без вагань був би за кордоном, намагаючись там вкорінитись, а зараз вагаюсь.

 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Electronshik сказано:

Ви думаєте що люди йому це забудуть? Сумніваюсь що він ще раз стане президентом,

 

Звичайно. Дуал, Маньяк, Іірон будуть і надалі восхваляти бубачку. Я ні в чому не сумніваюсь, після перших виборів в Україні.

 

За Незалежність України в 1991 р. проголосувало 90,32 %.

 

І разом з тим вибрали в президенти старого комуняку Кравчука. А того, хто усе життя боровся за Незалежність - не пдітримали. Де логіка?

Зробив Кравчук життя кращим? 

 

Спойлер

%D0%92%D0%B8%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%B8_199

 

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, $ΩLΩMΩN сказал:

Звичайно. Дуал, Маньяк, Іірон будуть і надалі восхваляти бубачку

сука олень, цитату в студію, де я бубочку восхваляю ????? ХОЧ ОДНУ БЛЯТЬ !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, $ΩLΩMΩN сказал:

І разом з тим вибрали в президенти старого комуняку Кравчука. А того, хто усе життя боровся за Незалежність - не пдітримали. Де логіка?

Зробив Кравчук життя кращим? 

Ну на той момент я ще не міг голосувати :) Але щось вже розумів. Чорновіл на той момент вважався дуже великим радикалом. Люди у більшості своїй були розгублені і не пішли за радикалами, хоча й мабуть не осознаючи того що зробили дуже радикальний крок: знищили срср.

6 минут назад, $ΩLΩMΩN сказал:

За Незалежність України в 1991 р. проголосувало 90,32 %.

Враховуючи рівень життя, який тоді був у останні роки існування срср, немає нічого дивного. Коли заходиш у магазин, а там порожньо, то цікаві думки лізуть у голову. 

 

8 минут назад, $ΩLΩMΩN сказал:

Я ні в чому не сумніваюсь, після перших виборів в Україні.

Не зрозуміло. Не сумніваєтесь у чому? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, Electronshik сказано:

Виявляється я був занадто оптимістичним. Неможливо виграти з шулером у карти, бо в нього всі колоди краплені.

Ну так команду шулера й обрали. Коли ви нарешті зрозумієте, що у пороха були свої інтереси як у олігарха, у зе свої - як у одиниці іншого олігарха. Порох мусив слухати активістів та цивілізований світ - ну не було при ньому таких зашкварів як зараз. Зе таке вже чворить, що на голову не налазить - все збиткове стало знову, коломойського прикриває, до влади присунув конкретних українофобів, корупцію відкрито прикриває.

Про все це попереджували перед виборами, але ні - захотіли чуда від людини яка тільки вміє відосіки робити.

Поки до влади не прийдуть незалежні технократи, що не пов'язані з жодним олігархом чи кланом то толку точно не буде. 

  • Ха-ха 1
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, sergkots сказал:

Поки до влади не прийдуть незалежні технократи

одне цікаво, де ці незалежні технократи в Україні бабулєси на вибори й передвиборчу компанію візьмуть )) Та ще й в такій кількості, щоб хоч більш меньш конкурувати з залежними

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, sergkots сказано:

Ну так команду шулера й обрали. Коли ви нарешті зрозумієте, що ... Зе таке вже чворить, що на голову не налазить - все збиткове стало знову, коломойського прикриває, до влади присунув конкретних українофобів, корупцію відкрито прикриває.

Про все це попереджували перед виборами, але ні - захотіли чуда від людини яка тільки вміє відосіки робити.

 

В слідуючому році буде видно. Надіюсь - без дефолтів.

 

У 2021 році Україна повинна погасити 16 мільярдів доларів держборгу

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Electronshik сказано:

Не зрозуміло. Не сумніваєтесь у чому? 

 

Що будуть голосувати за того, хто краще вуха влещує. 

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

одне цікаво, де ці незалежні технократи в Україні бабулєси на вибори й передвиборчу компанію візьмуть )) Та ще й в такій кількості, щоб хоч більш меньш конкурувати з залежними

Це питання мало вирішити державне фінансування партій, але з того фіг що вийшло.

Є варіант об'єднання людей на місці та в цілому по Україні для просування потрібних технократів. 

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

сука олень, цитату в студію, де я бубочку восхваляю ????? ХОЧ ОДНУ БЛЯТЬ !!!

 

Ви трохи заспокоїтесь, потім поговоримо.

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Ви трохи заспокоїтесь, потім поговоримо.

хєр ти вгадав, що я з тобою ще про щось говорити буду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, sergkots сказал:

Ну так команду шулера й обрали. Коли ви нарешті зрозумієте, що у пороха були свої інтереси як у олігарха, у зе свої - як у одиниці іншого олігарха.

Та один хєр! Що той що той! Вони, олігархи, як паразити однаково шкідливі для держави. 

Сходе що тільки той, хто знищить олігархів як клас, може дати якійсь шанс. Але у цій країні це просто нереально. 

14 минут назад, sergkots сказал:

Про все це попереджували перед виборами,

І що? Залишати при владі олігарха?!

11 минут назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Що будуть голосувати за того, хто краще вуха влещує.

Всі хочуть демократію? То треба терпіти її недоліки

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, sergkots сказал:

Є варіант об'єднання людей на місці та в цілому по Україні для просування потрібних технократів. 

Не вийде. В кінці все одно пересруться і кожен буде тягнути ковдру на себе. Така вже в нас якість нації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, sergkots сказал:

Порох мусив слухати активістів та цивілізований світ - ну не було при ньому таких зашкварів як зараз.

Були ще й не такі. Останнє що тебе зашкварило на Борді - справа Татарова. При Петі був такий же зашквар з справою Насірова, Біхус про це говорив в тому ролику, що ти виклав, але ти його певно не до кінця подивився. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

хєр ти вгадав, що я з тобою ще про щось говорити буду

 

Ніт, я не буду з вами, коли ви такий знервований.

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, sergkots сказал:

Є варіант об'єднання людей на місці та в цілому по Україні для просування потрібних технократів. 

 

4 минуты назад, weldermaster сказал:

Не вийде. В кінці все одно пересруться і кожен буде тягнути ковдру на себе. Така вже в нас якість нації.

 

Якщо почне виходити, то мало що може статись з лідером, наприклад у його машині можуть відмовити гальма...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Були ще й не такі. Останнє що тебе зашкварило на Борді - справа Татарова. При Петі був такий же зашквар з справою Насірова, Біхус про це говорив в тому ролику, що ти виклав, але ти його певно не до кінця подивився. :)

 

Бачив і чув - але тоді пороха дожали. Зе наразі все пофігу по татарову - насірова так нагло не рятували тоді.

 

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, weldermaster сказал:

Не вийде. В кінці все одно пересруться і кожен буде тягнути ковдру на себе. Така вже в нас якість нації.

Якщо буде виходити, мало що може статись з гіпотетичним лідером. Наприклад у його машині можуть відмовити гальма...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Electronshik сказано:

І що? Залишати при владі олігарха?!

То другого, ще гіршого до годівниці пустили.

 

7 хвилин тому, Electronshik сказано:

Сходе що тільки той, хто знищить олігархів як клас, може дати якійсь шанс.

Не олігархів а систему треба нищити, яка дозволяє їм триматись при владі. Це суди, прокурори, мусора - потрібно нищити весь цей зміїний клубок разом із прихвоснями та рішалами. 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Electronshik сказано:

Якщо буде виходити, мало що може статись з гіпотетичним лідером. Наприклад у його машині можуть відмовити гальма...

 

Або Камаз перегородить дорогу.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@sergkots всі вже мають досвід майдану. Коли влада не може впоратись зі своїми обов'язками, починається революція. Кінець 2013 року це показав.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

хєр ти вгадав, що я з тобою ще про щось говорити буду

 

Спойлер

 

 

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...