Перейти до змісту

Шостий президент України


Рекомендовані повідомлення

5 минут назад, sergkots сказал:

Бачив і чув - але тоді пороха дожали.

Де дожали? І що Насірова посадили? 

5 минут назад, sergkots сказал:

Зе наразі все пофігу по татарову - насірова так нагло не рятували тоді.

Ти не ображайся, але хочеться процитувати Маньяка про пам'ять як в рибок гупі. Відмазували і відмазали, його не тільки не посадили, а ще й визнали звільнення незаконним, а значить і компенсацію отримає. І все це при Петі. Я взагалі тобі дивуюся, як ти став в сортах гівна розбиратися. Бо для мене вони обидва гівняні президенти, а для тебе лише один.

 

 

  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, weldermaster сказано:

Не вийде. В кінці все одно пересруться і кожен буде тягнути ковдру на себе. Така вже в нас якість нації.

А це класичний прояв меншовартості - варто вже перестати цю мантру повторювати, є у нас багато гарний прикладів, що перекреслюють цю приписану нам дурницю.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Electronshik сказано:

@sergkots всі вже мають досвід майдану. Коли влада не може впоратись зі своїми обов'язками, починається революція. Кінець 2013 року це показав.

Не було подальшого розвитку - кривавий пастор відразу як до влади дорвався сказав, що вже перемогли і люди можуть не їхати на Майдан.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, nickel сказано:

Де дожали? І що Насірова посадили? 

Ти не ображайся, але хочеться процитувати Маньяка про пам'ять як в рибок гупі. Відмазували і відмазали, його не тільки не посадили, а ще й визнали звільнення незаконним, а значить і компенсацію отримає. І все це при Петі. Я взагалі тобі дивуюся, як ти став в сортах гівна розбиратися. Бо для мене вони обидва гівняні президенти, а для тебе лише один.

Ніт, обидва погані - і я про це постійно пишу. Але для України все ж краще був би порох а не зе. Невже не видно, що відбувається зараз у всіх сферах життя?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, sergkots сказал:

Не було подальшого розвитку - кривавий пастор відразу як до влади дорвався сказав, що вже перемогли і люди можуть не їхати на Майдан.

Ті, хто бажав отримати владу будь-яким чином, її отримав. І їм було абсолютно наплювати на наслідки, як виявились просто жахливими.

Звичайно бензину у вогонь підлили ще ті, хто дуууже не бажав з владою розстатись.

Я як побачив, хто прийшов до влади у 2014 році, відразу ж зрозумів що нічого доброго не буде. Вони ще після помаранчевої революції показали себе, чого вони варті, то чому ж мало статись інакше? Але постмайданна реальність виявилась набагато страшнішою, особливо коли втрутилась раша. 

16 минут назад, nickel сказал:

про пам'ять як в рибок гупі

Тут в точку. Може захисники п'ятого президента згадають про одного с засновників партії регіонів

Змінено користувачем Electronshik
  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 28.12.2020 в 15:58, iiron сказал:

Колись нічого так актор був:)

PS - дуже несподівано(ніт:D) і непередбачувано(ніт:D) активізувались прихильники бариги синхронно з протестами ФОПів.Чому - непонятно(ніт, понятно:D)

  Аха-ха! ФОПів приплів. зараз лусну. Не знаю про яких прихильників і якого баригі. Я просто зайшов подивитись як ви смейотєсь. Але якщо за ФОПів завів,то я скажу. Заодно проведу тренінг як читати між рядками, не вірити журнашлюхам і розкручувати Ху із ХУ новоявлені мессії.
Так от ФОП майданом рулить Сергій Доротич. Чувак є засновником ГО "Об'єднанна сила громад". Співзасновником в нього Карпенко А.П. Це й же карпенко А.П. заснував вже партію" об'єднанна сила громад".В цій партії згідно ЄДР керівником був батько Яценка Антона,а згодом керівником став і сам Яценко Антон.І згодом партія змінила назву на партію Антона Яценка. 
  ліричний відступ- загугліть,якщо не в курсі хто такий Антоша Яценко( тендерна палата,тендерна мафія,убивство Ноздровської, смертельне п'яне ДТП ,гречкосій,голосував за скандальний закони 16 січня та закони про російську мову і т.д.) або просто гляньте у ЄДР шо у власності слуги народу ,його татка, мами,братів і сестер.

Зараз Антоха член групи "Замайбах),заступник голови партії "Відродження".
Отакий от босс у ФОПівського лідера Доротича(не дивно чого Доротич дякує Мураєву)
Ще Доротич(вважай Яценко)є власником логотипів SAVE ФОП,ЗбережиФОП і ЗахистиФОП.

Так шо я не в курсі хто там за ФОП(яценко) двіж вписується. Хто при здоровому глузді точно не впишеться.

 

  • Ха-ха 1
  • Cумний 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Electronshik сказано:

Тут в точку. Може захисники п'ятого президента згадають про одного с засновників партії регіонів

То може таки порівняєте нарешті як було в 2018-19 роках і як зараз. Бо бачите скалку в чужому оці, але на своє не дивитесь. У зе зараз 100% повнота влади - від законодавчої до виконавчої, лише НАБУ їм муляє поки що.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Геніальний актор" сьогодні звільнив Кривоноса,який нагадав йому,про необхідність прийняття закону про тероборону( по аналогу Швейцарії) та розповів,що через Арестовича загинуло 2-є наших снайперів. 
 І забув звільнити Венедіктову і посадити  Татарова.
І ще грубо і вкотре порушив закон підписавши указ про усунення голови конституційного суду.
  Тепер може заслужено зрубатись на відпочинок в Карпати,а опинитись в Омані,як торік.
 

  • Cумний 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, sergkots сказал:

То може таки порівняєте нарешті як було в 2018-19 роках і як зараз. Бо бачите скалку в чужому оці, але на своє не дивитесь. У зе зараз 100% повнота влади - від законодавчої до виконавчої, лише НАБУ їм муляє поки що.

І тоді було хєрово і зараз хєрово. Я це написав трохи раніше:

1 час назад, Electronshik сказал:

Та один хєр! Що той що той! Вони, олігархи, як паразити однаково шкідливі для держави. 

Я не кажу що зараз краще ніж тоді, але не бажаю розбиратись у різних сортах гівна. Так, зе виявися неспроможним здолати цю машину, хоча він і не сильно пробує її долати. Вірніше сказати навіть не пробує

@zaHARE я добре пам'ятаю ваші бадьорі реляції у стилі пізнього срср, коли порох був президентом. 

  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

35 минут назад, sergkots сказал:

Ніт, обидва погані - і я про це постійно пишу.

Та я бачу ;)

1 час назад, sergkots сказал:

ну не було при ньому таких зашкварів як зараз.

В твоїй реальності Насірова розстріляли, в моїй - ні.

 

35 минут назад, sergkots сказал:

Але для України все ж краще був би порох а не зе.

Для якої України? Ти всю опитав? Опитування показують, що попри розчарування Зе, якби вибори відбулися зараз, то Зе також би переміг у Петі. То ти про яку Україну?

35 минут назад, sergkots сказал:

Невже не видно, що відбувається зараз у всіх сферах життя?

Видно що при Петі одним пригорало, а зараз іншим. Політичне життя як маятник, один раз туди другий - назад. Ті у кого зараз попаболь нагадують попів з анекдота:

Спойлер

В одном небольшом американском городке некий бизнесмен решил открыть кабак.
Беда в том, что он находился на одной улице с церковью.
Естественно, церковное руководство это не устраивало, и на каждой проповеди оно призывало горожан выступать против, и молиться, чтобы бог покарал нерадивого бизнесмена.
За день до объявленного открытия кабака была сильная гроза, молния ударила в кабак и он сгорел дотла.
Церковники обрадовались, но ненадолго — хозяин кабака подал на них в суд с требованием компенсации ущерба.
Те, естественно, все отрицали. Выслушав обе стороны, судья заметил:
"Я пока еще не знаю, какой вердикт вынести, но из материалов дела следует, что какой-то владелец кабака верит в силу молитвы, а все церковное руководство — почему-то нет... "

Попереджали перед виборами, що Зе буде поганий, але таке враження що лише для вас стало несподіванкою, що він дійсно поганий.

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Electronshik сказано:

Я не кажу що зараз краще ніж тоді, але не бажаю розбиратись у різних сортах гівна.

Була альтернатива у другому турі? Ні? То може варто було задуматись про наслідки.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, nickel сказано:

Видно що при Петі одним пригорало, а зараз іншим.

Боюсь, що коли реально почне пригорати більшості то буде дуже велика халепа.

Те, що у зе ще є підтримка радше психологічний момент - коли люди не хочуть самі собі признатись у хибному виборі. 

Ну немає у Зеленського ні знань, ні кваліфікації, ні здатності навчитись, немає кваліфікованої команди щоб проводити реформи. Можливо чогось не знаю то назвіть одну людину, признаного профі, з його команди. 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@sergkots ваш вибір зрозумілий. Мій також. 

Якщо вам є хотіння далі крутити пісню "ми ж попереджали..." крутіть. Напишу тут свою думку про минулі вибори так:

На той момент якщо вибрати президентом олігарха, було цілком зрозумілі подальші наслідки. Тому й люди по більшості (73%) надали перевагу наділити владою нову людину. Кого завгодно, але не діючу на той момент владу, яка себе повністю дискредитувала.

Останні місцеві вибори у 2020 році показали, що народ, який голосував за Зе! може так само голосувати проти. І для діючої влади це має стати таким собі тривожним дзвоном.

Приклад Януковича показав, що якщо людей довести до краю, то можна опинитись у Ростові, або як Каддафі - у могилі.

Не треба вважати людей тупими, обзивати їх порохоботами чи зелєбобами. Це може призвести до нарощування напруги у суспільстві, і у крайньому загостренні до розпаду. Невже наша історія нас же нічому не вчить? Може досить? 

Хоча я вже зневірююсь у цій державі і не хочу щоб мої діти пов'язували свою долю з нею. Звичайно то буде їх вибір, можливо ще все зміниться на краще. 

11 минут назад, sergkots сказал:

Ну немає у Зеленського ні знань, ні кваліфікації, ні здатності навчитись, немає кваліфікованої команди щоб проводити реформи.

Взагалі то президентами не народжуються. 

Змінено користувачем Electronshik
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Electronshik сказано:

Якщо вам є хотіння далі крутити пісню "ми ж попереджали..." крутіть.

Особисто у мене такого бажання немає. Є бажання переконати, що просто вибір якоїсь персони не може бути рішенням. А от незалежна, активна, об'єднана частина суспільства цілком здатна впливати на владу, на прийняття рішень та законів. Після Майдану влада боялась якраз людей, того, що вони об'єднались і почали гуртом діяти.

Не будемо про політичні вподобання, давайте про матеріальне - може Луцьк гуртом стати проти підвищення плати за транспортування газу наприклад? 

  • Cумний 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, sergkots сказал:

може Луцьк гуртом стати проти підвищення плати за транспортування газу наприклад? 

Не вірю. Не зможе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Electronshik сказано:

Не вірю. Не зможе.

То можливо варто щось в цьому напрямку міняти - це ж не про Порошенка чи Зеленського, це про власний добробут. Що тут нам заважає? На Майдані ж люди об'єднались.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 минут назад, sergkots сказал:

Була альтернатива у другому турі?

а дякуючи кому її (альтернативи) не було ? бо тіко пеця бох, всі остальні гавно без варіантів. ну то получі фашист гранату, распішись за пулємьот, як то кажуть

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 minutes ago, sergkots said:

То можливо варто щось в цьому напрямку міняти - це ж не про Порошенка чи Зеленського, це про власний добробут. Що тут нам заважає? На Майдані ж люди об'єднались.

Що за злісний офтоп в такій важливій політичній темі? Яке таке об’єднання людей? Це що, заклик до повалення устрою, який вже 30й рік вибудовується в Україні?))

Основний закон українців - це закон джунглів, кожен сам за себе. Якби українці хотіли об’єднуватися - не було б ні пороха, ні бубочки, ні ялинковича. 
тому Україну і врятує лише міцний господарник, ну зрозуміло, кого я маю на увазі)))

  • Ха-ха 3
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 минут назад, sergkots сказал:

Боюсь, що коли реально почне пригорати більшості то буде дуже велика халепа.

Те, що у зе ще є підтримка радше психологічний момент - коли люди не хочуть самі собі признатись у хибному виборі. 

Ну да це ж в Петі виборець - свідомий патріот, а в Зе - покемони, яким соромно, але "не хочуть самі собі признатися у хибному виборі". Я випилююсь з теми, бо враження що з zaHARE спілкуюся, тільки він хоч не встидається признатися, що він порохобот.

 

55 минут назад, sergkots сказал:

Ну немає у Зеленського ні знань, ні кваліфікації, ні здатності навчитись, немає кваліфікованої команди щоб проводити реформи. Можливо чогось не знаю то назвіть одну людину, признаного профі, з його команди. 

Федоров

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, nickel сказано:

Ну да це ж в Петі виборець - свідомий патріот, а в Зе - покемони, яким соромно, але "не хочуть самі собі признатися у хибному виборі". Я випилююсь з теми, бо враження що з zaHARE спілкуюся, тільки він хоч не встидається признатися, що він порохобот.

Де я це писав? Процитуй

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, sergkots сказал:

Де я це писав? Процитуй

Смисл постів в тебе такий, що виборці Зе настількі тупі, що не розуміли кого вибирають, а коли побачили кого вибрали, то встидаються навіть собі признатися в цьому. Можеш починати писати про елітарність Пеціного виборця. Захар би зробив так.

1 час назад, sergkots сказал:

може Луцьк гуртом стати проти підвищення плати за транспортування газу наприклад? 

Скільки ви за нього платите, що воно вам поперек горла стало? Мене інші витрати на комуналку турбують, але аж ніяк не це.  Це одна з найменших витрат на комуналку, навряд чи вона об'єднає суспільство :)

image.png.064da25b01f8aaec64dfbd233e1d84c6.png

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, nickel сказано:

Смисл постів в тебе такий, що виборці Зе настількі тупі, що не розуміли кого вибирають, а коли побачили кого вибрали, то встидаються навіть собі признатися в цьому.

 

Це певно цей пост:

Цитувати

Боюсь, що коли реально почне пригорати більшості то буде дуже велика халепа.

Те, що у зе ще є підтримка радше психологічний момент - коли люди не хочуть самі собі признатись у хибному виборі. 

Ну немає у Зеленського ні знань, ні кваліфікації, ні здатності навчитись, немає кваліфікованої команди щоб проводити реформи. Можливо чогось не знаю то назвіть одну людину, признаного профі, з його команди. 

 

З нього такий висновок:

50 хвилин тому, nickel сказано:

Ну да це ж в Петі виборець - свідомий патріот, а в Зе - покемони, яким соромно, але "не хочуть самі собі признатися у хибному виборі". Я випилююсь з теми, бо враження що з zaHARE спілкуюся, тільки він хоч не встидається признатися, що він порохобот.

 

Як на мене, це відповідь не на мій допис - а на дописи всіх хто критикує зе.

 

28 хвилин тому, nickel сказано:

Скільки ви за нього платите, що воно вам поперек горла стало? Мене інші витрати на комуналку турбують, але аж ніяк не це.  Це одна з найменших витрат на комуналку, навряд чи вона об'єднає суспільство

В мене опалення + гаряча вода це газ. Але це не принципово саме за газ.

Принципово спільно боротись із монополістами, із несправедливістю, зашкварами мусорів, прокуратури, податкової. Принципово і правильно бути разом проти свавілля чиновників, а не по одинці тєрпілами.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати
Год назад Владимиру Зеленскому говорили многие, желающие ему добра люди - не надо насиловать Аваковым общественное мнение. Зашкваренный балласт лучше сбросить, ведь украинцы весной 2019-го голосовали за все, что угодно, но не министра МВД.
Не прислушался. Окутанному народной любовью Зеленскому тогда было море по колено. К доброжелателям, к общественному мнению не прислушался. Рейтинг в результате рухнул.
Казалось бы, самое время извлечь уроки из своих ошибок. Еще не все, вроде бы, потеряно. Главное, повернуться лицом к людям, к правде, к своим предвыборным обещаниям. Ан нет - те же грабли. Теперь уже имени Татарова. Опять Зеленский насилует общественное мнение ради комфорта своих приближенных. Ради спасения дружков-преступников от уголовной ответственности.
Печально. Я, конечно, знал, когда отдавал голос, что нет у него управленческого опыта. Но верил, надеялся, что он способный и обучаемый. Ведь эти два качества реально могут компенсировать недостаток опыта.
Ошибся я, увы. Человек необучаем. Прыгает по граблям как невменяемый. Причем подобный энтузиазм ранее был только у Януковича... Зеленский не досидит до конца срока. Его ошибки, глупости и ложь уже превратились в неудержимый снежный ком.

 

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, MANJAK11 сказано:

а дякуючи кому її (альтернативи) не було ? 

 

Якщо немає з кого вибирати, то навіщо взагалі було іти на вибори? Я наприклад не ходив.

  • +1 1
  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, zaHARE сказал:

  Аха-ха! ФОПів приплів. зараз лусну. Не знаю про яких прихильників і якого баригі. Я просто зайшов подивитись як ви смейотєсь. Але якщо за ФОПів завів,то я скажу. Заодно проведу тренінг як читати між рядками, не вірити журнашлюхам і розкручувати Ху із ХУ новоявлені мессії.
Так от ФОП майданом рулить Сергій Доротич. Чувак є засновником ГО "Об'єднанна сила громад". Співзасновником в нього Карпенко А.П. Це й же карпенко А.П. заснував вже партію" об'єднанна сила громад".В цій партії згідно ЄДР керівником був батько Яценка Антона,а згодом керівником став і сам Яценко Антон.І згодом партія змінила назву на партію Антона Яценка. 
  ліричний відступ- загугліть,якщо не в курсі хто такий Антоша Яценко( тендерна палата,тендерна мафія,убивство Ноздровської, смертельне п'яне ДТП ,гречкосій,голосував за скандальний закони 16 січня та закони про російську мову і т.д.) або просто гляньте у ЄДР шо у власності слуги народу ,його татка, мами,братів і сестер.

Зараз Антоха член групи "Замайбах),заступник голови партії "Відродження".
Отакий от босс у ФОПівського лідера Доротича(не дивно чого Доротич дякує Мураєву)
Ще Доротич(вважай Яценко)є власником логотипів SAVE ФОП,ЗбережиФОП і ЗахистиФОП.

Так шо я не в курсі хто там за ФОП(яценко) двіж вписується. Хто при здоровому глузді точно не впишеться.

Нокіан, але я не впевнений, що він при здоровому.

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...