Перейти до змісту

Шостий президент України


Рекомендовані повідомлення

10 часов назад, sergkots сказал:

 

Це певно цей пост:

 

З нього такий висновок:

 

Як на мене, це відповідь не на мій допис - а на дописи всіх хто критикує зе.

Не тільки цей пост і да, не тільки твій.Не рятує навіть твоє "радше". Ти пропонуєш об'єднатися називаючи, нехай навіть завуальовано і з припущенням, когось тупим? Ну чо правильна стратегія, Петя з такою свої вибори вже просрав. Це не нам нарешті треба зрозуміти, це вам не доходить, і якщо не доходить так довго, то це не ми тупі. Я свій вибір робив свідомо, це був мій середній палець системі, тому нічого несподіваного для мене не сталося, від слова взагалі, мені не підгорає від того що робить Зе. Я вважаю що Зеленський-президент дуже вчасне явище і дуже корисне для України, навіть корисніше ніж було б два терміни Порошенка-патріота під час війни з Росією. Зе - це щеплення від популізму, дуже болюче щеплення, але дуже потрібне Україні і саме в цей момент. Це буде урок не тільки виборцям, які повелися на обіцянки, які неможливо виконати, але урок і політикам, які давали порожні обіцянки "долар по 10", які неможливо виконати. Тепер кожен буде думати: одні що обіцяти, а другі кому вірити. І чим болючіший буде укол, тим довше триватиме його дія. Тому чим гірший зараз буде Зе-президент, тим краще для нас буде в майбутньому. Дивіться трохи далі свого носа, плануйте не на один день, а хоча б на один тиждень, місяць, рік. Бо поки що я бачу, що це не Зе виборець тупий, а скоріше Петін виборець тупенький, хоч він і елітарний і патріотичний, але без стратегічного мислення.

 

Змінено користувачем nickel
  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@nickel багато з чим згідний. Маю тільки одне запитання - кого, як ти думаєш, виберуть на наступних виборах усі "розчаровані"?

Spoiler

Особисто мені здається, що Палиця і ко. зараз будуть максимально вкладатись у "розкрутку" себе до наступних виборів. І вибір буде, скоріш за все, між ними і ОПЗЖ. 90% лиць "слуг народу" у ВР ми більше ніколи не побачимо.

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, turbo сказал:

@nickel багато з чим згідний. Маю тільки одне запитання - кого, як ти думаєш, виберуть на наступних виборах усі "розчаровані"?

  Показать контент

Особисто мені здається, що Палиця і ко. зараз будуть максимально вкладатись у "розкрутку" себе до наступних виборів. І вибір буде, скоріш за все, між ними і ОПЗЖ. 90% лиць "слуг народу" у ВР ми більше ніколи не побачимо.

 

Треба бачити список кандидатів, бо я навіть не знаю хто піде. Палиця відомий в нас, як до нього ставляться по Україні навіть не уявляю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, nickel сказал:

Палиця відомий в нас, як до нього ставляться по Україні навіть не уявляю.

Хз як до нього ставляться. Але перед крайніми виборами на в'їздах в Київ найбільші білборди і розтяжки над трасою були саме з рекламою "За майбутнє"

1 час назад, turbo сказал:

Особисто мені здається, що Палиця і ко. зараз будуть максимально вкладатись у "розкрутку" себе до наступних виборів. І вибір буде, скоріш за все, між ними і ОПЗЖ.

Знову вибір з двох сортів гівна 

  • Подобається 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nickel сказано:

Не тільки цей пост і да, не тільки твій.Не рятує навіть твоє "радше". Ти пропонуєш об'єднатися називаючи, нехай навіть завуальовано і з припущенням, когось тупим? Ну чо правильна стратегія, Петя з такою свої вибори вже просрав.

Ось мій пост про об'єднатись:

Цитувати

Особисто у мене такого бажання немає. Є бажання переконати, що просто вибір якоїсь персони не може бути рішенням. А от незалежна, активна, об'єднана частина суспільства цілком здатна впливати на владу, на прийняття рішень та законів. Після Майдану влада боялась якраз людей, того, що вони об'єднались і почали гуртом діяти.

Не будемо про політичні вподобання, давайте про матеріальне - може Луцьк гуртом стати проти підвищення плати за транспортування газу наприклад? 

Кого я тут образив і як? Нафіга приписувати те чого не було?

 

2 годин тому, nickel сказано:

Я вважаю що Зеленський-президент дуже вчасне явище і дуже корисне для України, навіть корисніше ніж було б два терміни Порошенка-патріота під час війни з Росією. Зе - це щеплення від популізму, дуже болюче щеплення, але дуже потрібне Україні і саме в цей момент. Це буде урок не тільки виборцям, які повелися на обіцянки, які неможливо виконати, але урок і політикам, які давали порожні обіцянки "долар по 10", які неможливо виконати. Тепер кожен буде думати: одні що обіцяти, а другі кому вірити. І чим болючіший буде укол, тим довше триватиме його дія. Тому чим гірший зараз буде Зе-президент, тим краще для нас буде в майбутньому.

З цим згідний.

 

2 годин тому, nickel сказано:

Дивіться трохи далі свого носа, плануйте не на один день, а хоча б на один тиждень, місяць, рік. Бо поки що я бачу, що це не Зе виборець тупий, а скоріше Петін виборець тупенький, хоч він і елітарний і патріотичний, але без стратегічного мислення.

А тут процитує тебе ж:

2 годин тому, nickel сказано:

Ти пропонуєш об'єднатися називаючи, нехай навіть завуальовано і з припущенням, когось тупим? Ну чо правильна стратегія, Петя з такою свої вибори вже просрав.

І додам, що зе своєю стратегією просрав найбільшу в історії довіру людей.

Я не голосував за зе і мені, як ти кажеш, підгорає не за нього, а мені за Україну болить, за втрачений час. Зе не перший популіст - нам давно, постійно, системно брехали (Порох також). Скільки ще треба вчитись більшості щоб почати думати хоча б на крок вперід. Бо дивлячись по Луцьку я бачу, що урок зе їх нічого не навчив - вони все ще вірять у доброго царя.

  • Подобається 1
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, sergkots сказал:

Ось мій пост про об'єднатись:

Кого я тут образив і як? Нафіга приписувати те чого не було?

Ти в одному пості називаєш когось дурнями (завуальовано, з припущенням, що суті не міняє), а в іншому пропонуєш об'єднатися. Думаєш ми вже забули попередній пост, який ти чомусь не цитуєш?

 

2 минуты назад, sergkots сказал:

А тут процитує тебе ж:

Та цитуй, мені не шкода. Але це ти ніби-то хочеш об'єднання, а не я. Я вже об'єднався з тими з ким вважав за потрібне.

 

2 минуты назад, sergkots сказал:

І додам, що зе своєю стратегією просрав найбільшу в історії довіру людей.

Ти знову як ті попи, попереджав, що буде погано, але чомусь здивований, що пророцтво збулося. Не надоїло?

 

2 минуты назад, sergkots сказал:

Я не голосував за зе і мені, як ти кажеш, підгорає не за нього, а мені за Україну болить, за втрачений час. Зе не перший популіст - нам давно, постійно, системно брехали (Порох також). Скільки ще треба вчитись більшості щоб почати думати хоча б на крок вперід. Бо дивлячись по Луцьку я бачу, що урок зе їх нічого не навчив - вони все ще вірять у доброго царя.

Я бачу тут шанс для України, а ти кажеш я не буду робити прививку від дурості, бо мені мені болить від уколу. Все йде по плану, спочатку біль від уколу, потім може навіть температура піднятися, але це не хвороба, це - набуття імунітету. Так і має бути. 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та не буде в нас нормальної влади ще не один десяток років. Тут он міську владу, де всі один одного через 1-2 знайомих знають, не можуть вибрати. Та що там Луцьк. В селах хабарників вибирають. Як тоді можна комусь довіряти в масштабах держави, де інформація черпається виключно зі ЗМІ, які доносять інформацію виключно так як їм треба??

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, Cherman сказал:

В нас же майдани раз в 10 років? Виходить, що слідуючий припадає на 2024-й.

З бубочкою може бути і раніше )

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вищий антикорупційний суд задовольнив клопотання Офісу генпрокурора і не обиратиме запобіжний захід заступнику голови офісу президента Олегу Татарову, підозрюваному у причетності до фальсифікації експертизи у справі екснардепа та забудовника Максима Микитася.

Джерело: засідання Вищого антикорупційного суду 30 грудня 

Пряма мова судді Тимура Хамзіна: "Слідчий суддя.. ухвалив… заяву прокурора… Андрія Грицана про відкликання клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відносно Олега Татарова задовольнити".

Деталі: Суддя додав, що ухвала оскарженню не підлягає, а її повний текст оголосять вранці 31 грудня.  

https://www.pravda.com.ua/news/2020/12/30/7278566/

 

"Уявіть заголовок у змі в 2018 "Луценко відкликав клопотання про обрання запобіжного заходу Гладковському." Від того,що б лунало з кожного телевізора ми могли б обігріти всю країну,не використовуючи газ".

 

Клоун своїх не здає.

Не даремно фінансування збільшив тільки на свій офіс, офіс генпрокурора та поліцію.

Простому ж населенню - нові платіжки за світло та за газ.

 

 

Браво, зефіли! :(

 

 

  • Cумний 2
  • +1 3
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На те він і бюджет, щоб його пиляти, - подумали зефани.

 

Підвищення пенсій, зарплат вчителям, лікарям ... ?

Не чули.

 

Є офіс президента, прокурора ...

Та й в правлінні "Нафтогазу" мало заробляють.

 

 

Уряд затвердив фінансовий план НАК "Нафтогаз України", що передбачає зростання фонду оплати праці

Міністра фінансів повідомив, що фінпланом передбачається збільшення зарплати членів правління на 56%

 

https://espreso.tv/news/2020/12/30/zarplaty_v_quotnaftogaziquot_pidnimut_na_56_85

  • Cумний 2
  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От в мене питання до Bliksss, за що мінуси за попередні два дописи?

Аргументів крім мінусів вже немає? 

Оплату за електроенергію підняли, за газ підняли, за тепло підняли - це все для людей.

А собі рідним зарплату підняли і утримання).... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Selbeor сказано:

Аргументів крім мінусів вже немає?

 

33333.png

 

Немає. Це єдине, що вони можуть зробити. Тому для мені мінуси від Дуала і Блікса - як трофейні зірки :)

Змінено користувачем $ΩLΩMΩN
  • Ха-ха 3
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, $ΩLΩMΩN сказал:

Це єдине, що вони можуть зробити. Тому для мені мінуси від Дуала і Блікса - як трофейні зірки :)

Чим більше в тебе мінусів від дуалів, тим більше ти адекватний. Це як аксіома. Саме головне знають що не праві, але лупашать мінуси на лєво і на право.

  • Ха-ха 3
  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Причому з них перший, дуал №1, найрозумніший. Постирав свою писанину, щоб атвєтка не прилітала )

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, weldermaster сказано:

Причому з них перший, дуал №1, найрозумніший. Постирав свою писанину, щоб атвєтка не прилітала )

 

Вчинив інформаційне самогубство :(. Прикра подія і геть не розумно :)

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Вчинив інформаційне самогубство :(. Прикра подія і геть не розумно :)

Да, і тепер не зрозуміло хто він - порохобот, бубочка, ОПСЖшник ? Чи просто звичайний програміст.

  • Збентежений 1
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, weldermaster сказано:

Да, і тепер не зрозуміло хто він - порохобот, бубочка, ОПСЖшник ? Чи просто звичайний програміст.

 

Сєпар.

  • Ха-ха 1
  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То ж є теми для обіжених кармадрочєрів. Одна і друга. Там можете плакатися один одному в жилетку.

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну то розкажіть, хто буде завтра вночі :

-суворо і стривожено посміхатись під "дізіль-шоу";

-кушать ікру та ананас, запиваючи шампанським під іскрометні жарти Зе-95;  

-пацталом чмудить горівку, стогнучи Санітаріум ? ;).

 

 

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, sergkots сказано:

Не будемо про політичні вподобання, давайте про матеріальне - може Луцьк гуртом стати проти підвищення плати за транспортування газу наприклад? 

 

Сепаратизмом попахує.

  • Збентежений 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nickel сказано:

можете плакатися один одному в жилетку.

 

Навіщо плакатись? Краще сміятись над чудаком.

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Slavco сказал:

Ну то розкажіть, хто буде завтра вночі :

-суворо і стривожено посміхатись під "дізіль-шоу";

-кушать ікру та ананас, запиваючи шампанським під іскрометні жарти Зе-95;  

-пацталом чмудить горівку, стогнучи Санітаріум ? ;).

 

 

Водяру під іронію судьби

  • Ха-ха 1
  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, weldermaster сказал:

Чим більше в тебе мінусів від дуалів, тим більше ти адекватний. Це як аксіома. Саме головне знають що не праві, але лупашать мінуси на лєво і на право.

Не міг би поцікавитись у адекватного в чому йому якось вдалось побачити тут сепаратизм?

Нагадаю, сепаратизм це - Сепарати́зм  (від лат. separatus — відокремлення) — політика і практика відокремлення, відділення частини території (сецесії) держави з метою створення суверенної держави[1], дезінтеграцію країни, переходу до складу іншої держави (іредентизм) чи набуття статусу дуже широкої автономії. Загальне визначення сепаратизму є те, що це пропаганда стану культурного, етнічного, племінного, релігійного, расового, національного або гендерного відділення від ширшої групи. Радикальність сепаратизму обумовлюється географічним положенням, жорсткістю та ієрархічністю внутрішньо регіонального суспільства, економічним і соціальним становищем даного регіону на поточний момент, а також сили центральної влади[2].

 

1868297378_.thumb.jpg.bcc3c24ee897836fe1adf8b2db82b9c5.jpg

Сам не хочу бо вважаю його без перебільшення реально йобнутим на всю голову і позиція паморока мене не цікавить, а ти судячи з - "Чим більше в тебе мінусів від дуалів, тим більше ти адекватний. Це як аксіома." вважаєш його самим адекватним судячи з 711 мінусів станом на середу 30 грудня 2020-го року 20 год 6 хв.

Ну або сам поясни де там сепаратизм, бо в адекватних людей думки і мислення більш-менш збігаються.На одній хвилі так сказать.

  • Ха-ха 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, iiron сказано:

Ну або сам поясни де там сепаратизм, бо в адекватних людей думки і мислення більш-менш збігаються.На одній хвилі так сказать.

 

При чому тут сепаратизм? Ви такий розумний, що аж страшно. А не знаєте значення слова сепаратор.

 

Спойлер

 

 

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, iiron сказано:

вважаєш його самим адекватним судячи з 711 мінусів станом на середу 30 грудня 2020-го року 20 год 6 хв.

 

Звичайно. Я ж нікого не послав. Ні на кого не зривався, не матюкався.

 

А ось приклад недекватної розмови:

 

7 хвилин тому, iiron сказано:

вважаю його без перебільшення реально йобнутим на всю голову і позиція паморока мене не цікавить

 

 

То хто з нас неадекват?

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...