Перейти до змісту

Dual №2 або мінусний психоз Cherman


Рекомендовані повідомлення

Десь була темка про dual'a, який постійно масово мінусує. сьогодні захожу на борду і офігєваю пачка мінусів:ohmy:Виявляється на @Cherman якись психоз напав))ТУПО по всіх моїх повідомленнях і всіх темах!! Навіть по прогнозах на футбол де в мене пачка плюсів була, бо багато вгадував. Аж розсміявся)) ото в чувака від пари моїх мінусів психоз напав)) аж колотило його напевно що  тупо мінісував все що є)) на фото то лише частина тих шедеврів)) сміх та й годі. Шановний @Cherman мені начхати на ті мінуси, вони на здоров'я і моє життя ніяк не впливають і ніякого значення не мають. Хоч до втрати пульсу мінусуй. я тільки поржу)))) не знаю для чого тільки таку фігню робити. краще запитати якщо цікаво за що мінус. і від пачки мінусів своєї думки я не змінюю, я постійна людина. 

Ото знайте товариство що є тут такий чувак що йому раз мінуснув а він тобі у відповідь пачку мінусів по всіх твоїх повідомленнях)))) будьте обережні)

1.jpg

2.jpg

  • Ха-ха 3
  • +1 2
  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Cherman сказал:

На борді плюсування/мінусування не є чимось забороненим. Всі можуть бачити, кому хто що ставить. З

То ж ніхто і не забороняє мінусувати. то право кожного. але коли людина мінусує тупо все підряд, навіть вгадані прогнози матчів де куча плюсів то це вже смішно. схоже на психоз від мінусу)) ніби помста але недолуга))

  • Ха-ха 1
  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Cherman сказал:

На борді плюсування/мінусування не є чимось забороненим. Всі можуть бачити, кому хто що ставить. Поставив тобі мінуси, тому що, ти консерва. 

Сам такий. ти мене не знаєш щоб оцінювати який я. поставлений мінус нічого не означає це просто думка про твій пост. кожен має право на свою думку в нас демократична країна

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Cherman сказал:

Ну, то чого ти жалієшся, наче 13-річна дівчинка?

 

Я не жаліюся, то ж написав що мені начхати на ті мінуси. написав щоб люди поржали з твого психозу)))) бо з такого тільки ржати лишається))

  • Ха-ха 1
  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, Titan Titanovich сказано:

Десь була темка про dual'a, який постійно масово мінусує.

дуала не трож

 

всі інші мінусатори - "жалкоє падобіє"

 

Вадима Тітушка вже ніхто і не згадає, в справа живе

так само і тут

Змінено користувачем Zevs_Isver
  • Ха-ха 5
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну чому, Дуал не тільки мінусує, але і плюсує. Пам'ятаю одного користувача заплюсував на зло :)

 

А по темі - я не розумію і не підтримую мінусовий понос з-за помсти на якийсь мінус чи сварку. Відповідь, якщо вона має місце бути, має бути адекватною. Це моя думка.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Cherman сказал:

Це ж кому таке щастя привалило?:)

 

Нікелю. Наскільки пам'ятаю, вони заїлися і почали один одного мінусувати, а потім Дуал змінив тактику і почав навпаки плюсовати всі пости підряд :)

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Marshall сказано:

як діти, чесне слово :)

не скажи,

якби не дуал то порохоботи давно вже захопили би світ

  • Подобається 1
  • Ха-ха 3
  • Cумний 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пройдіться по всіх його повідомленнях і так само помінусуйте. Нехай знає. ))). Таке не можна залишати безнаказаним!!!

 

Змінено користувачем weldermaster
  • Подобається 1
  • Ха-ха 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Titan Titanovich сказано:

мені начхати на ті мінуси, вони на здоров'я і моє життя ніяк не впливають і ніякого значення не мають

настільки не мають,  що ти аж вирішив окрему тему для цього створити?

Всім пригорає через мінуси! Не кажи,що це не так!

Краще подумай, де ти @Chermanв борщ насрав дорогу перейшов?

  • Ха-ха 3
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Zheny@ сказано:

настільки не мають,  що ти аж вирішив окрему тему для цього створити?

Всім пригорає через мінуси! Не кажи,що це не так!

Краще подумай, де ти @Chermanв борщ насрав дорогу перейшов?

Згідний з тобою, Женя))) Але, хтось в режимі привату "вирішує" " ці питання, не обіцяючи накліпати пику, не падаючи в істерику))) Хтось, буркне в темі, відносно мінусів....

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі. Дуал 2 год. назад запостив набір букв в темі про рух маршруток. Пише він рідко. Так що хто має на нього зуб може йти і мінусувати ))).

  • Ха-ха 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, weldermaster сказано:

Доречі. Дуал 2 год. назад запостив набір букв в темі про рух маршруток. Пише він рідко. Так що хто має на нього зуб може йти і мінусувати ))).

Я так розумію, процес пішов, судячи з  Вашого  мінуса , моментально зробленого ?)))))))

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Titan Titanovich сказал:

мені начхати на ті мінуси,

ще один начхатєль на мінуси, створює тему про мінуси :0016: Самому не смішно? Щось ні від кого не видно тем, про смертність тюленів наприклад, не здогадуєшся чому ? Правильно, бо всім на це начхати ))) 

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 5
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 хвилин тому, weldermaster сказано:

Дуал 2 год. назад запостив набір букв в темі про рух маршруток.

А можна аргументувати щодо "набір букв"?

Мені просто цікаво

  • Дякую! 2
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, Zheny@ сказано:

А можна аргументувати щодо "набір букв"?

Мені просто цікаво

Жень, мстя, вона така мстя......))))))

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, bublik007 сказано:

Жень, мстя, вона така мстя......))))))

 

Та знаю. Але я то знаю про пост @d.u.a.l -а і про інтерес до цієї теми.

може хтось не вкурсах.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 минут назад, Zheny@ сказал:

А можна аргументувати щодо "набір букв"?

Мені просто цікаво

 

Теж помітив. Як на мене, Дуал хоч рідко пише, але якщо пише, то грамотно і часто цікаво.

  • Дякую! 2
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Юріч сказано:

Теж помітив. Як на мене, Дуал хоч рідко пише, але якщо пише, то грамотно і часто цікаво.

в нашій з ним розмові, він мені пояснив, що мінусує те, що йому не подобається, чи якось так. Ну, як я розумію, подобається пост - то варіантів віддячити аж 3. (Ха-ха, +1, "Дякую"), Збентежений, який теж іде в карму плюсом. А якщо не подобається, то лише "-1".  Не чесно. Виходить, що система карми працює не демократично. Хоча всім байдуже на демократію. 

Мінусую рідко, і то тоді ,коли переходять на особистості, або пост явно тупий. Ну і ще на днях Зевса мінуснув, за політику у "Кіно" ! 

 

  • Cумний 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 minutes ago, Zheny@ said:

Ну, як я розумію, подобається пост - то варіантів віддячити аж 3. (Ха-ха, +1, "Дякую"), Збентежений, який теж іде в карму плюсом. А якщо не подобається, то лише "-1".  Не чесно. Виходить, що система карми працює не демократично. Хоча всім байдуже на демократію. 

Є ще "сумний" і "подобається". Вони теж в плюси йдуть? 

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Titan Titanovich сказано:

Шановний @Cherman мені начхати на ті мінуси, вони на здоров'я і моє життя ніяк не впливають і ніякого значення не мають. Хоч до втрати пульсу мінусуй.

 

  • Ха-ха 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, yu2007 сказано:

Є ще "сумний" і "подобається". Вони теж в плюси йдуть? 

Збентежений і сумний не міняють.

Все решта (крім -1) - йде в плюс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...