Перейти до змісту

Шостий президент України


Рекомендовані повідомлення

1 година тому, Bliksss сказано:

З вами - не варто вести ніякої мови, ви визнаєте тільки власну думку.

P.S. І здається, ще й періодично щось вживаєте ))

Просто я цих ,,проплачених тітушок,, знаю вже понад 25 років, і не всі з них такі як я.

Є погарячіші.

Так що добре подумай,перш ніж ляпати будь що не знаючи.

Сьогодні в Юванті збори. 

І так по всіх містах постійно 

Прийди послухай ,може дійде,чого підприємці хочуть.

Вхід вільний.

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заходжу в тему,пробігаю декілька сторінок і бачу,що ви все ще "смейотісь",але вже не так весело,як минулого року.Кого там на заміну бубочки для вас вже  готують московити? Шаріка? Притулу? Сєнцова? Разумовського? Чи мо знов Славіка з якого туру витягнуть? Чи ну його в сраку-хай буде Бойко? Чи бубочка довіку? Ви ж голосуєте не за,а проти!  Але ж бородата бабушка сказала- ДЕФОЛТ! Значить буде дефолт. Його ж компаніям всі податкові борги списали. Зараз по другому колу справу по Приватбанку запустить.

  А Байден на інавгурацію сивого запросив, а бубочку нє. Мабуть не знає Байден,що сивий накрав нємєряно, патріотів тисячами саджав,медведчука до влади привів і бубочці заважає робити рехворми? І мабуть не слухав плівки Деркача. Хай би хоч 1+1 чи 112 подививсь,там все чітко розжовують. Не те шо його ЦРУ чи ФБР. Принаймні взнав би про велике бубочкине крадійство будівницво.

  Вчора мінфін ще продав ОВДП на 22лярди під 10-12% річних. А 29-ще один аукціон.В сраку МВФ з їхніми 2% .Кароче попереду нас чекає ржака.

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 1
  • Збентежений 1
  • Cумний 1
  • +1 3
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, Nokian сказано:

Так що добре подумай,перш ніж ляпати будь що не знаючи.

фільтруй базар, бо не подивлюсь що ти пенсія

23 хвилин тому, Nokian сказано:

Є погарячіші.

естонець мля

23 хвилин тому, Nokian сказано:

Прийди послухай ,може дійде,чого підприємці хочуть.

воно мені треба? В кожного свої проблеми, конкретно свою думку про тих що на майдані бачив - я сказав, не подобається- твої проблеми.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, Nokian сказано:

Прийди послухай ,може дійде,чого підприємці хочуть.

ті підприємці - переймаються проблемами іншої частини населення? Ні?

То чого мене мають хвилювати їхні проблеми? Чому їх звільняють від сплати ЄСВ, а інших громадян - ні?

Пересічні громадяни - платять більше податків, ніж середньостатистичний фоп на групі.

Фоп на 1 групі 210 грн. + ЄСВ, а тепер порахуйте податок із зарплати в 10000 грн. Відчутна різниця?

Але, люди які отримують білу зарплату - нукуя не отримують компенсації.

  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@zaHARE споко, під ялинку викотять красиве звернення, де все гарно пояснять.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Nokian сказал:

Просто я цих ,,проплачених тітушок,, знаю вже понад 25 років, і не всі з них такі як я.

Є погарячіші.

То що там з Тищенком зробили? Розкажи нарешті.

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Bliksss сказано:

ті підприємці - переймаються проблемами іншої частини населення? Ні?

То чого мене мають хвилювати їхні проблеми? Чому їх звільняють від сплати ЄСВ, а інших громадян - ні?

Пересічні громадяни - платять більше податків, ніж середньостатистичний фоп на групі.

Фоп на 1 групі 210 грн. + ЄСВ, а тепер порахуйте податок із зарплати в 10000 грн. Відчутна різниця?

Але, люди які отримують білу зарплату - нукуя не отримують компенсації.

Ви або ...., або не..б  податковий чи ще якийсь.

Підприємець платячи заробітну плату найманому працівнику платить і всі з неї податки, плюс за себе ЄСВ, яке іде таким недалеким як ви.

І до речі: підприємець може і більше платити. вся ця сума есв - це розрахунок з мінімальної зарплати, що потім вплине на пенсійні кошти.

  • Ха-ха 1
  • Збентежений 1
  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, zaHARE сказано:

Заходжу в тему,пробігаю декілька сторінок і бачу,що ви все ще "смейотісь",але вже не так весело,як минулого року.Кого там на заміну бубочки для вас вже  готують московити? Шаріка? Притулу? Сєнцова? Разумовського? Чи мо знов Славіка з якого туру витягнуть?

От блять тут все порохоботство - взяти і разом з гівном змішати нормальних людей (але конкурентів пєті). 

От особисто ти хто після цього? Що блять хуйового тобі чи Україні зробив Притула чи Вакарчук? Їх "Голос" за професійним складом на голову вище за всі партії разом взяті. Але ж ні, конкуренти треба топтати і лайном поливати. Їблани порохоботські кончені.

 

П.С. Маєте бажання баньте.

  • Дякую! 1
  • +1 7
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 хвилин тому, nemo сказано:

Ви або ...., або не..б  податковий чи ще якийсь.

 правда очі ріже, взялися навипередки обзивати податковим і т.п., слідкуй за мовою.

 

50 хвилин тому, nemo сказано:

яке іде таким недалеким як ви.

в дзеркало поглянь

50 хвилин тому, nemo сказано:

Підприємець платячи заробітну плату найманому працівнику платить і всі з неї податки, плюс за себе ЄСВ, яке іде таким недалеким як ви.

і що з того? платити податки - його обов'язок, я теж підприємець з 2006 року, на загальній системі + працюю (офіційно), раніше не потрібно було платити ЄСВ, тепер платиться ЄСВ - отримував ти дохід чи ні. Десь кажу що мені хтось має пільги надати?

Повернімось до запитання, чому підприємцям, буде пільга по ЄСВ та 8000 грн. допомоги, а людям на зарплаті - ніякої допомоги?

50 хвилин тому, nemo сказано:

І до речі: підприємець може і більше платити. вся ця сума есв - це розрахунок з мінімальної зарплати, що потім вплине на пенсійні кошти.

повторюсь, підприємець на 1 групі - не має найманих працівників, сплачує 200+ грн + ЄСВ, і ВСЁ!!! а із зарплати в 10000грн. доводиться платити - ЄСВ + ПДФО + Військовий

То хто більше платить податків?

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, zaHARE сказал:

 

  А Байден на інавгурацію сивого запросив, а бубочку нє. Мабуть не знає Байден,що сивий накрав нємєряно, патріотів тисячами саджав,медведчука до влади привів і бубочці заважає робити рехворми? І мабуть не слухав плівки Деркача.

Так твій "сивий" з ним і ділився і його синком, булоб дивно якби не запросив, а плівки якраз він добре слухав. Але щось здається що це запрошення баризі на наступних виборах не допоможе. Вже наїлися в нас олігархами-президентами.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, nemo сказано:

Підприємець платячи заробітну плату найманому працівнику платить і всі з неї податки

в абсолютній більшості випадків - платить мінімалку +/-

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, Barugan сказано:

Я надіюсь - встановити термінал/кас.апарат і друкувати чеки?

 

так, так, звичайно.... а потім маленьке звірятко загортає шоколад у фольгу

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, jurgen007 said:

Так твій "сивий" з ним і ділився і його синком, булоб дивно якби не запросив, а плівки якраз він добре слухав. Але щось здається що це запрошення баризі на наступних виборах не допоможе. Вже наїлися в нас олігархами-президентами.

А преЗЕдентами-партнерами олігархів ще не наїлись?

Пролетить ваш клоун на наступних виборах як фанерка над Парижем. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 minutes ago, Cherman said:

Якщо десь на теплотрасі не знайдуть нового кандидата, то на слідуючих виборах взагалі фігова ситуація буде.

 

Досить обирати бариг і клоунів в президенти! Нам потрібен досвідчений управлінець і міцний господарник! Ігор Петрович як ніхто інший підходить на цю роль!

  • Ха-ха 5
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часов назад, yu2007 сказал:

 

Досить обирати бариг і клоунів в президенти! Нам потрібен досвідчений управлінець і міцний господарник! Ігор Петрович як ніхто інший підходить на цю роль!

Сміхуйочки сміхуйочками, але при Янику Донецьк завалили бюджетними грошима, при Пороху-Гройсману - Вінницю. Я готовий терпіти Палицю-президента 5 років, якщо традицію буде збережено. :)

Змінено користувачем nickel
  • Ха-ха 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, yu2007 сказал:

А преЗЕдентами-партнерами олігархів ще не наїлись?

Пролетить ваш клоун на наступних виборах як фанерка над Парижем. 

Так саме смішне що більшість голосували за Зеленського не тому що він такий хороший і він їх, а з великої всенародної любові до сивочолого гетьмана і іншої альтернативи не було. Це оцінка вашого "сивого". І Зеленського можливо чекає теж саме, для того вибори і придумали розумні люди.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 минут назад, nickel сказал:

Сміхуйочки сміхуйочками, але при Янику Донецьк завалили бюджетними грошима, при Пороху-Гройсману - Вінницю. Я готовий терпіти Палицю-президента 5 років щоб зберегти традицію. :)

Може краще Медведчука? Щоб всім добре було. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, yu2007 сказано:

 

Досить обирати бариг і клоунів в президенти! Нам потрібен досвідчений управлінець і міцний господарник! Ігор Петрович як ніхто інший підходить на цю роль!

Боюсь спитати, а чим він так досвідчено "управляв"?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, Dima4s said:

Боюсь спитати, а чим він так досвідчено "управляв"?))

Ну, наприклад, найбільшим підприємством-платником податків в Україні. 

 

17 minutes ago, jurgen007 said:

Так саме смішне що більшість голосували за Зеленського не тому що він такий хороший і він їх, а з великої всенародної любові до сивочолого гетьмана і іншої альтернативи не було. Це оцінка вашого "сивого". І Зеленського можливо чекає теж саме, для того вибори і придумали розумні люди.

Так соромно за свій вибір, що тепер вже більшість голосувала не за Голобородька, а "аби не порох"? В першому турі теж?))) 

Між іншим, наш "сивий" - найкращий президент зі всіх, що були і є :) . Просто "оцінку" його роботи сформували і залили у ваші мізки інші "розумні люди". 

 

А вибори придумали для того, щоб всі негаразди списувати на електорат, типу ж самі обрали, от і маєте...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, yu2007 сказал:

 

Між іншим, наш "сивий" - найкращий президент зі всіх, що були і є :) . Просто "оцінку" його роботи сформували і залили у ваші мізки інші "розумні люди". 

 

А вибори придумали для того, щоб всі негаразди списувати на електорат, типу ж самі обрали, от і маєте...

Це вже чули, коли після виборів двадцятипроцентні  прихильники "сивого" гордо назвали себе ілітою нації - іліти багато бути не повинно бо це луччі з луччіх, а решта є автоматично несвідоме бидло яким управляють якісь нехороші "розумні" люди. Якщо це так вас тішить то наздоров"я.:)

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, jurgen007 said:

Це вже чули, коли після виборів двадцятипроцентні  прихильники "сивого" гордо назвали себе ілітою нації - іліти багато бути не повинно бо це луччі з луччіх, а решта є автоматично несвідоме бидло яким управляють якісь нехороші "розумні" люди. Якщо це так вас тішить то наздоров"я.:)

 

Зєлєбоби - переважно "безневинні" створіння, які повірили в казку. Порохоботи - ще ті гниди.

В основному це ті ще брехуни і маніпулятори. І одна справа, коли вони піддають розголосу сьогоднішні бубочкині про@би, і зовсім інша - коли намагаються відбілити сивочолого чи перекласти з себе всю вину за отриманий на минулих виборах результат. 

Так що порохоботів я і сам, м'яко кажучи, не поважаю.  

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, yu2007 сказано:

Ну, наприклад, найбільшим підприємством-платником податків в Україні. 

найбільшим ДЕРЖАВНИМ підприємством, платником податків, в якому Ігор Петрович керував так, що держава прибутку не отримувала))
 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, yu2007 сказал:

 

Зєлєбоби - переважно "безневинні" створіння, які повірили в казку. Порохоботи - ще ті гниди.

В основному це ті ще брехуни і маніпулятори. І одна справа, коли вони піддають розголосу сьогоднішні бубочкині про@би, і зовсім інша - коли намагаються відбілити сивочолого чи перекласти з себе всю вину за отриманий на минулих виборах результат. 

Так що порохоботів я і сам, м'яко кажучи, не поважаю.  

То я  в замєшатєльствє - ВАШ "сивий" всетаки найкращий президент з усіх що були і є,  чи його неуважаємі  порохоботи намагаються відбілити і перекласти на інших вину за отриманий результат?

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, jurgen007 said:

То я  в замєшатєльствє - ВАШ "сивий" всетаки найкращий президент з усіх що були і є,  чи його неуважаємі  порохоботи намагаються відбілити і перекласти на інших вину за отриманий результат?

Сивий - найкращий, моя суб'єктивна оцінка. Якщо по 10-бальній шкалі, то десь на двієчку. Для порівняння Зеленський - просто нуль.

Порохоботи - в основному тварі-маніпулятори.

Зєлєбоби - на момент виборів в своїй більшості просто бовдурі. Зараз по трохи прозрівають. 

 

І так, я щиро радів з того, що порох програв вибори ЗЕ. А тепер так само щиро радію з результатів Вовиних "потуг"))) 

 

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, jurgen007 сказано:

Це вже чули, коли після виборів двадцятипроцентні  прихильники "сивого" гордо назвали себе ілітою нації - іліти багато бути не повинно бо це луччі з луччіх, а решта є автоматично несвідоме бидло яким управляють якісь нехороші "розумні" люди. Якщо це так вас тішить то наздоров"я.:)

Не всі, що голосували за пороха є порохоботами.

Просто є люди які не вірили в казки і в те, що клоун може бути гарним президентом. Я тут постійно сварився із кількома реальними порохоботами, але голосував все ж за пороха. Бо бачив і попереджував, що із зе нічого толкового не буде. Але більшість повірили у казку :(

 

  • Дякую! 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...