Перейти до змісту

Шостий президент України


Рекомендовані повідомлення

1 година тому, MACCEN сказано:

Цікаво що б було, якби депутату ВР було заборонено на весь строк виїжджати з країни, також повна заборона на навчання за кордоном їхніх дітей.

Тоді будуть курорти для обраних, заклади для обраних і тд. Тобі з барського столу нічого не впаде. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, alexvvv сказано:

Тоді будуть курорти для обраних, заклади для обраних і тд.

а їх зараз немає? все як і було, віп зали на вокзалах в аеропортах, бронь на квитки, на готелі... відомчі санаторії та лікарні для депутатів та їх родин ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Cherman сказано:

Але,зараз, так звані ВІП-сервіси, доступні для кожного українця, в якого є гроші.

так само - є лікарні з умовами не гіршими від німецьких клінік, вагони СВ, санаторії, але - це все коштує великих грошей... А ці пітораси депутати користуються цим - безкоштовно, в якій країні світу, в депутатів є ще стільки привілеїв? рашка і т.п. - як приклад, не проходить))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, Bliksss сказано:

так само - є лікарні з умовами не гіршими від німецьких клінік, вагони СВ, санаторії, але - це все коштує великих грошей... А ці пітораси депутати користуються цим - безкоштовно, в якій країні світу, в депутатів є ще стільки привілеїв? рашка і т.п. - як приклад, не проходить))

А хто має цю лавочку прикрити - добрий цар чи люди? Бо самі собі вони цього не зроблять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, sergkots сказано:

А хто має цю лавочку прикрити - добрий цар чи люди? Бо самі собі вони цього не зроблять.

Помаранччева революція - не змінила ,але, добре хоч без жертв.

Майдан - який мав все змінити, нчого не змінив, замість одних держиморд - прийшли інші, та частково перефарбувались старі, але - яку ціну за це було заплачено...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, Bliksss сказано:

Помаранччева революція - не змінила ,але, добре хоч без жертв.

Майдан - який мав все змінити, нчого не змінив, замість одних держиморд - прийшли інші, та частково перефарбувались старі, але - яку ціну за це було заплачено...

 

Пропонуєш шукати доброго царя?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, sergkots сказано:

Пропонуєш шукати доброго царя?

а такі бувають?

закони для корупціонерів - потрібні набагато жорсткіші, пільги відмінити повністю - залишити хіба на проїзд в межах держави в плацкарті,

а ЗП встановити не більше 5 мінімалок (разом з преміями та надбавками)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 12/17/2020 at 1:54 PM, Bliksss said:

а такі бувають?

-=пошепки, щоб не злякати останню надію=-

Бубочка?

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой, як невдобно вийшло...

Спойлер
 
Оточення Зеленського привело до нього підробних пластунів
Я часто кажу, що оточення - це його найбільше горе і найбільше зло. Саме оточення Зеленського і формує його політику, саме оточення Зеленського робить з нього невдаху і посміховисько.
Зранку читаю новини, що пластуни принесли Зеленському Вифлиємський вогонь миру, а далі дивлюся фотографії і розумію, що це не пластуни. Це члени організації СПОК, як розшифровується СПОК? Спілка піонерських організацій Києва. Довга історія. В 90-ті були ділки, які взяли під себе піонерські організації у Києві і пробувало переробити їх у скаутів. Вийшло не дуже. Форму можливо і змінили, а зміст лишився той самий.
Словом, у Зеленського буди не пластуни. Наскільки мені відомо, цього року пластунів не запрошував.
Як оточення Януковича штовхало його у прірву, так само і токсична команда Зеленського вперто штовхає його у прірву.

 

  • Ха-ха 3
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Basil сказал:

ой, як невдобно вийшло...

  Скрыть контент
 
;)
 
Зранку читаю новини, що пластуни принесли Зеленському Вифлиємський вогонь миру, а далі дивлюся фотографії і розумію, що це не пластуни. Це члени організації СПОК, як розшифровується СПОК? Спілка піонерських організацій Києва. Довга історія. В 90-ті були ділки, які взяли під себе піонерські організації у Києві і пробувало переробити їх у скаутів. Вийшло не дуже. Форму можливо і змінили, а зміст лишився той самий.
Словом, у Зеленського буди не пластуни.

А є якась принципова різниця між колишніми піонерами і  теперішніми пластунами? Хтось з теоретиків може пояснити?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вифлеємський вогонь миру: як і навіщо Пласт несе його у кожну родину

Цитувати

Для вироблення нової національної традиції Пласт щорічно, із початку 2000-х років, комунікував із усіма найбільшими християнськими церквами щодо благословення цієї пластової, скаутської ініціативи. УПЦ КП (ПЦУ), УГКЦ і РКЦ – традиційно благословляли Вифлеємський вогонь миру.

На жаль, багато років підряд одна церква, залишала без відповіді наші пропозиції (хоч окремі її представники на місцях, все ж допомагали пластунам). 

Більше того, були спроби ініціювати асиметричну відповідь – привезти в Київ вогонь миру безпосередньо із Вифлеєму. Гібридна війна агресора в Україні триває і сьогодні.

 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Натрапив на цікаві цифри про бюджет.

Отже, любитель велосипедів себе зовсім не обділив!

 

Расходы на Офис президента - 1,267 млрд (+39%).
Расходы на Аппарат ВР - 2,536 млрд (+24%).
Расходы на Офис Генерального прокурора - 11,532 млрд (+46%).
Расходы на ГФС - 1,32 млрд (+42%).
Расходы на ДБР - 2,51 млрд (+67).


Расходы на субсидии - 36,6 млрд (-24%).
Расходы на образование - 174 млрд грн (-2%).
Расходы на социальную защиту населения - 324 млрд грн (+2%).
Субвенции Пенсионному фонду - 203,8 млрд грн (+0%).

  • +1 7
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, justice777 сказал:

Натрапив на цікаві цифри про бюджет.

Отже, любитель велосипедів себе зовсім не обділив!

 

Расходы на Офис президента - 1,267 млрд (+39%).
Расходы на Аппарат ВР - 2,536 млрд (+24%).
Расходы на Офис Генерального прокурора - 11,532 млрд (+46%).
Расходы на ГФС - 1,32 млрд (+42%).
Расходы на ДБР - 2,51 млрд (+67).


Расходы на субсидии - 36,6 млрд (-24%).
Расходы на образование - 174 млрд грн (-2%).
Расходы на социальную защиту населения - 324 млрд грн (+2%).
Субвенции Пенсионному фонду - 203,8 млрд грн (+0%).

знаєш в чому головна проблема кожного порохобота ? кожен порохобот чуже бачить під лісом, а свого не бачить під носом. 

давай порівняємо два роки, де ТОЧНО *правили* Порошенко і  відповідно Зеленський ? тобто 2018 і 2020й роки?

і цифри візьмемо не з ваших твітерофейсбучних клоак, а з офіційного сайту ?

https://index.minfin.com.ua/finance/budget/gov/expense/2018/

https://index.minfin.com.ua/finance/budget/gov/expense/2020/

там не хочеш порівняти, скільки, наприклад, було виділено в ті роки на генеральну прокуратуру, а скільки, приміром на міністерство охорони здоровья ? Що ? в твітерофейсбучних і інших порохнявих клоаках про таке не пишуть ? пічалька :(

  • Ха-ха 3
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в чому проблема кожного зе-бота? кожен зе-бот розуміє, що вибрав він нічим не кращу персону, яка розвела його обіцянками по повній. але визнати свою неправоту - релігія не дозволяє.

  • Ха-ха 2
  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, turbo сказал:

в чому проблема кожного зе-бота? кожен зе-бот розуміє, що вибрав він нічим не кращу персону, яка розвела його обіцянками по повній. але визнати свою неправоту - релігія не дозволяє.

ну визнає якийсь там зебот свою неправоту, в голові порохобота щось поміняєтся ? порохобот перестане вірити в батька нації й споживати інформаційне лайно зі свого відокремленного від реальності оточення ? Так навіть в цьому зеботи, думаю, кращі від порохоботів, бо, скоріше за все, більшість зеботів вже зрозуміли, що вступили в лайно, а порохоботи вже мабуть і не зрозуміють 

  • +1 5
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, MANJAK11 said:

ну визнає якийсь там зебот свою неправоту, в голові порохобота щось поміняєтся ? порохобот перестане вірити в батька нації й споживати інформаційне лайно зі свого відокремленного від реальності оточення ? Так навіть в цьому зеботи, думаю, кращі від порохоботів, бо, скоріше за все, більшість зеботів вже зрозуміли, що вступили в лайно, а порохоботи вже мабуть і не зрозуміють 

зміниться лише тоді, коли зе-боти перестануть кивати на папірєдніка, в спробах відбілити свого, шостого "батька нації".

p.s. навіть на цьому ж форумі є окремі теми "п'ятий президент" і "шостий президент", але всеодно вкидається все в одну

  • Ха-ха 2
  • +1 4
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, turbo сказано:

зміниться лише тоді, коли зе-боти перестануть кивати на папірєдніка, в спробах відбілити свого, шостого "батька нації".

p.s. навіть на цьому ж форумі є окремі теми "п'ятий президент" і "шостий президент", але всеодно вкидається все в одну

ну якої ти хотів об'єктивності від такого затятого зелєбота як @MANJAK11 ?

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

F2C7804E-25E7-4FFA-A454-D1CB04FD6E41.thumb.jpeg.0946be3f58415c2b4362a503b03ad20f.jpeg
клятий порох і тут піднакакав (якщо не фейк)

 

 

Змінено користувачем yu2007
  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, case_l сказал:

ну якої ти хотів об'єктивності від такого затятого зелєбота як @MANJAK11 ?

обьєктивності в чому ? і чим докажеш, що я зелебот ? те що я антипорохобот, не робить мене автоматично зелеботом. Бо сьогодні Зеленський президент, завтра хтось інший, а я всерівно буду проти пархатого, без варіантів

  • Дякую! 3
  • Збентежений 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

обьєктивності в чому ? і чим докажеш, що я зелебот ? те що я антипорохобот, не робить мене автоматично зелеботом. Бо сьогодні Зеленський президент, завтра хтось інший, а я всерівно буду проти пархатого, без варіантів

а я думав, що сарказм в моєму пості, тільки nokian не помітить

  • Ха-ха 1
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, MANJAK11 сказано:

https://index.minfin.com.ua/finance/budget/gov/expense/2018/

https://index.minfin.com.ua/finance/budget/gov/expense/2020/

там не хочеш порівняти, скільки, наприклад, було виділено в ті роки на генеральну прокуратуру, а скільки, приміром на міністерство охорони здоровья ? Що ? ... пічалька :(

 

 

Я такі порівняв і такі пічалька для адептів Зе!

 

2018 рік:

 

Министерство охраны здоровья (обще­государственные расходы) 2310000 63818,4 6.47%

 

2020 рік:

 

Министерство охраны здоровья (обще­государственные расходы) 2310000 18623,1 1.96%

 

 

Загальнодержавні видатки на міністерство охорони здоров'я за часів "бариги":

 

61855,8 млн. грн.

 

Загальнодержавні видатки на міністерство охорони здоров'я за часів  преЗе!дента:

 

18623,1 млн. грн.

 

 

61855,8 млн. грн. ПРОТИ 18623,1 млн. грн. ???

 

Поверніть "баригу"!!!

 

Змінено користувачем $ΩLΩMΩN
  • Ха-ха 1
  • Збентежений 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

 

Я такі порівняв і такі пічалька для адептів Зе!

 

2018 рік:

 

Министерство образования и науки (обще­государственные расходы) 2210000 61855,8 6.27%

 

 

2020 рік:

 

Министерство охраны здоровья (обще­государственные расходы) 2310000 18623,1 1.96%

 

 

Загальнодержавні видатки на міністерство охорони здоров'я за часів "бариги":

 

61855,8 млн. грн.

 

Загальнодержавні видатки на міністерство охорони здоров'я за часів  преЗе!дента:

 

18623,1 млн. грн.

 

 

61855,8 млн. грн. ПРОТИ 18623,1 млн. грн. ???

 

Поверніть "баригу"!!!

 

Чомусь порохобот порівняв витрати на освіту і науку при баризі в 2018 з витратами на охорону здоров"я при Зе в 2020 але назву міністерства догадався змінити.

Змінено користувачем jurgen007
  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, jurgen007 сказано:

Чомусь ...порівняв витрати на освіту і науку при баризі в 2018 з витратами на охорону здоров"я при Зе в 2020.

 

 

Виправив. Якщо можете перевірити по посиланнях Маньяка11.

 

  

6 годин тому, MANJAK11 сказано:

знаєш в чому головна проблема кожного порохобота ? кожен порохобот чуже бачить під лісом, а свого не бачить під носом. 

давай порівняємо два роки, де ТОЧНО *правили* Порошенко і  відповідно Зеленський ? тобто 2018 і 2020й роки?

і цифри візьмемо не з ваших твітерофейсбучних клоак, а з офіційного сайту ?

https://index.minfin.com.ua/finance/budget/gov/expense/2018/

https://index.minfin.com.ua/finance/budget/gov/expense/2020/

там не хочеш порівняти, скільки, наприклад, було виділено в ті роки на генеральну прокуратуру, а скільки, приміром на міністерство охорони здоровья ? Що ? в твітерофейсбучних і інших порохнявих клоаках про таке не пишуть ? пічалька :(

 

 

Змінено користувачем $ΩLΩMΩN
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...