Перейти до змісту

Вибори 2019


fedot

Рекомендовані повідомлення

дуже сподіваюсь,що праламентські вибори пройдуть так само прозоро,демократично,без фальсифікацій,без застосовування адмінресурсу,без скупки голосів. А це вже немалий здобуток нашої нації.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 600
  • Створено
  • Остання відповідь

А чому ціни зараз фіксуються? Я думаю, що це потрібно робити в день інавгурації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо президенту підчиняються силові структури, то можна впливати на рішення будь-яких законів на свою користь. Починаючи з шантажу (а кому щас легко), я впевнений стільки є компромату, який не хотів би хтось щоб це впслило, от і він буде голосувати чи робити те, що йому скажуть зверху. А ще можна організувати на острасткі пару випадків "вмер від інсульту", то інші думаю теж задумаються. Тому президент я думаю може впливати при бажанні на багато процесів.

 

Зараз основна задача це підібрати команду, яка тебе не підведе та буде тобі служити вірою та правдою - це найважче завжди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Юріч Думаю зараз таки правильніше, бо процес пішов вже 22-го зранку. Хто хоче - перевзувається, хто хоче - пишуть звяви про відставку. Владу Порошенка сьогодні розцінюють як тимчасове явище і думають про перспективу співпраці з Зеленським, а не з Порошенком. І наслідки своїх вчинків розглядають в світлі реакції Зеленського, а не Порошенка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, Ромко сказал:

@Юріч Думаю зараз таки правильніше, бо процес пішов вже 22-го зранку. Хто хоче - перевзувається, хто хоче - пишуть звяви про відставку. Владу Порошенка сьогодні розцінюють як тимчасове явище і думають про перспективу співпраці з Зеленським, а не з Порошенком. І наслідки своїх вчинків розглядають в світлі реакції Зеленського, а не Порошенка.

 

Тобто всі ці "криси які тікають з тонучого корабля" накрадуть наостанок, наприклад, як це зробив яник і ко, то це надбання Зеленського?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мало хто ризикне красти знаючи, що "власть мєняєтса". Все-таки їм ще є що втрачати. І не думаю, що хтось кудись буде масово втікати чи багатьох посадять. Правосуддя якщо буде, то вибіркове. Вже он цікаві речі творяться в судах і риторика обох сторін встигла змінитись. Час покаже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, Юріч сказано:

Тобто всі ці "криси які тікають з тонучого корабля" накрадуть наостанок, наприклад, як це зробив яник і ко, то це надбання Зеленського?

Є універсальний рецепт: в усіх свої фейлах звинувачуй минулу владу, а всі її здобутки приписуй собі. Нова влада не буде виключенням, гарантую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, Serpent сказал:

Є універсальний рецепт: в усіх свої фейлах звинувачуй минулу владу, а всі її здобутки приписуй собі. Нова влада не буде виключенням, гарантую.

ну Петрик і його прихильники пішли далі :) звинувачували не тільки минулу, а й майбутню :) за рішення судів, прийняті ще при їх правлінні :)  Тому їх вже переплюнути неможливо ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 hours ago, zaHARE said:

Фіксуємо

У Володимра Олександровича ще похмілля не пройшло, а уряд вже скасував підвищення ціни на газ з травня і навіть зменшив її. Оце я розумію президент, який вболіває за добробут простого народу.

А уявіть, як живемо після інавгурації?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, yu2007 сказано:

У Володимра Олександровича ще похмілля не пройшло, а уряд вже скасував підвищення ціни на газ з травня і навіть зменшив її. Оце я розумію президент, який вболіває за добробут простого народу.

А уявіть, як живемо після інавгурації?))

Вован прийде - порядок наведе. Та то ж все клятий Порошенко винен, кредитів набрався, а ціну на газ все піднімають і піднімають. А без підняття МВФ грошей не дасть. Замкнуте коло. А якщо послати МВФ лісом, тоді привіт дефолт і ми станемо європейською Венесуелою, тільки без нафти. Якщо в іншому місці грошей не знайдемо. Але тоді один хрін їх віддавати прийдеться. Коротше кажучи, тяжко-важко. Це вам не сценарій до "Слуги народу" писати.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може вже достатньо? Вибори пройшли. Президента обрали, подобається це комусь чи ні. Вже ніхто нічого не змінить. Тепер будєм посмотрєть. Особисто мене вже це все гівно, яке лилось останні місяці звідусіль задовбало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, MACCEN сказал:

Тому президент я думаю може впливати при бажанні на багато процесів.

Особливо коли узурпує владу,янику на це вистачило 2 місяці після інавгурації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, zaHARE сказал:

Особливо коли узурпує владу,янику на це вистачило 2 місяці після інавгурації.

Якщо владою правильно керувати то все буде гуд, якщо дійсно наприклад суддя брав взятки та є докази, чому б процес притягання до відповідальності не прискорити по дзвінку. Чи по тому ж дзвінку заставити його щоб признався та перевів накрадене в держ казну.

 

Так само як не гратись з втікачами, наймати спеціальних людей, які доставлять будь-кого за гроші. Не думаю що це складно організувати секретну службу по доставці втікачів, які дамують що якщо втік то нічого йому не буде. Якщо не вдається доставити на суд, то судити на місці щоб інші пам'ятали що куди б ти не втік отримаєш по заслугам. Тоді будуть або красти в меньших маштабах, або ті гроші задовлення не принесуть, тому що постійно будуть з остахов оглядатись на вкруги чи ніхто показово по голові не дасть якимось льдорубом, чи не зроабить інвалідом, щоб іншим не повадно було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, MACCEN сказал:

Якщо владою правильно керувати то все буде гуд, якщо дійсно наприклад суддя брав взятки та є докази, чому б процес притягання до відповідальності не прискорити по дзвінку. Чи по тому ж дзвінку заставити його щоб признався та перевів накрадене в держ казну.

 

Так само як не гратись з втікачами, наймати спеціальних людей, які доставлять будь-кого за гроші. Не думаю що це складно організувати секретну службу по доставці втікачів, які дамують що якщо втік то нічого йому не буде. Якщо не вдається доставити на суд, то судити на місці щоб інші пам'ятали що куди б ти не втік отримаєш по заслугам. Тоді будуть або красти в меньших маштабах, або ті гроші задовлення не принесуть, тому що постійно будуть з остахов оглядатись на вкруги чи ніхто показово по голові не дасть якимось льдорубом, чи не зроабить інвалідом, щоб іншим не повадно було.

    Тобто ти пропонуєш зробити як на москві? 
Ти розумієш,що посадка тебе або близької тобі людини по дзвінку ,то буде лише питання часу.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, MACCEN сказано:

Якщо владою правильно керувати то все буде гуд, якщо дійсно наприклад суддя брав взятки та є докази, чому б процес притягання до відповідальності не прискорити по дзвінку. Чи по тому ж дзвінку заставити його щоб признався та перевів накрадене в держ казну.

 

Так само як не гратись з втікачами, наймати спеціальних людей, які доставлять будь-кого за гроші. Не думаю що це складно організувати секретну службу по доставці втікачів, які дамують що якщо втік то нічого йому не буде. Якщо не вдається доставити на суд, то судити на місці щоб інші пам'ятали що куди б ти не втік отримаєш по заслугам. Тоді будуть або красти в меньших маштабах, або ті гроші задовлення не принесуть, тому що постійно будуть з остахов оглядатись на вкруги чи ніхто показово по голові не дасть якимось льдорубом, чи не зроабить інвалідом, щоб іншим не повадно було.

Було таке -  при сталіну. Мало? Хочеш ще?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я хочу щоб влада була ефектиною, та швидко наказувала тих, хто порушує закони. Щоб не було пр принципу чим більше вкрав тим довше тебе будуть судити й шукати, от і все що я мав на увазі.

 

Тому що якщо в якогось крутелика в Луцьку вкрадуть з машини якусь барсетку його знайдуть в той же день, або це справа пари годин.  А в правовму полі його можуть шукати роками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, volks сказано:

А може вже достатньо? Вибори пройшли. Президента обрали, подобається це комусь чи ні. Вже ніхто нічого не змінить. Тепер будєм посмотрєть. Особисто мене вже це все гівно, яке лилось останні місяці звідусіль задовбало.

Думаю,де ж я це вже чув.

Таке до болю знайоме.

ООО ,це ж після виборів до парламенту п'ять років тому.

Бо для того,щоб у ВАС ОСОБИСТО ЩОСЬ ЗМІНИЛОСЬ- треба не смотрєть,а робити.

Скільки не дивіться Слугу народу та не слухайте Зеленського,в роті від того солодше не стане.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, MACCEN сказано:

Я хочу щоб влада була ефектиною, та швидко наказувала тих, хто порушує закони. Щоб не було пр принципу чим більше вкрав тим довше тебе будуть судити й шукати, от і все що я мав на увазі.

 

Тому що якщо в якогось крутелика в Луцьку вкрадуть з машини якусь барсетку його знайдуть в той же день, або це справа пари годин.  А в правовму полі його можуть шукати роками.

Тому має бути справедливість а не право телефонного дзвінка. Це різні речі.

А щоб влада була ефективною потрібне невідворотне покарання за злочини та проступки. Але покарання судом а не одноосібно президентом. І так само має бути покараний суддя за злочини. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 минут назад, Nokian сказал:

Бо для того,щоб у ВАС ОСОБИСТО ЩОСЬ ЗМІНИЛОСЬ- треба не смотрєть,а робити.

А що зміниться в тебе чи в мене ОСОБИСТО від того, що ти і далі поливаєш гівном Зе і вихваляєш По? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, sergkots сказал:

А щоб влада була ефективною потрібне невідворотне покарання за злочини та проступки

Ну і кого По покарав? :)

1 час назад, sergkots сказал:

Але покарання судом а не одноосібно президентом

А суддів хто призначав, а потім на них впливав? 

1 час назад, sergkots сказал:

І так само має бути покараний суддя за злочини

Судді вимагають відкрити справи проти Порошенка, Петренка і Смолія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну шо ,громада. Х-ло дало отмашку на дерібан Укарїни. Паспорти сєпарам дають по спрощеній схемі. 
В разі чого Львів до Польщі,вже й опитування замутили. А от Волинь куди?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 хвилин тому, zaHARE сказано:

Ну шо ,громада. Х-ло дало отмашку на дерібан Укарїни. Паспорти сєпарам дають по спрощеній схемі. 
В разі чого Львів до Польщі,вже й опитування замутили. А от Волинь куди?

 

Якісь посилання давай чи ми блін маємо здогадуватись про що мова?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...