Перейти до змісту

Вибори 2019


fedot

Рекомендовані повідомлення

Отже, вибори Президента України відбулися. Вітаю усіх прихильників Володимира Зеленського з перемогою.

Тепер лише час покаже, наскільки праві були чи помилялися прихильники та противники кандидатів. Щиро прагнучи моїй країні лише найкращого, сподіваюся, що більшість не помилилася з вибором, а я, і такі як я - помилялися.

З огляду на це, дозволю собі кілька зауважень в контексті Борди і мене особисто, як модератора:

  Категорично не сприймаю будь-якого поділу на "малоросів", "хохлів", "порохоботів", "зебілів", "бидло" і будь-яких похідних. Вірю, що переважна більшість прагне зробити Україну найкращим місцем, країною у світі. Переважна більшість зацікавлена в контролі над владою, аби запобігти безконтрольним насиллям над народом України. І, хоч за великим рахунком, ця міссія зараз автоматично покладена на тих, хто обирав В. Зеленського, я закликаю й прибічників П.Порошенка не стояти осторонь - ви живете в тій же країні, вас це теж стосується.

  Я закривав очі на багато образ - як явних, так і гарно завуавульованих, стосовно прибічників як одного так і іншого кандидата. Відповідно, тепер цього не буде. Я ще і ще раз закликаю з повагою ставитися одне до одного, до політичних переконань та вподобань. Усі вищеперечислені мною емоційні вислови та похідні будуть трактуватися як особисті/загальні образи з відповідними наслідками. 

  Також просив би утриматися від недоведених в законний спосіб звинувачень в сторону обох кандидатів - нічого, крім розколу суспільства це не принесе, нікому це не потрібно - є результат виборів, чекатимемо наслідків.

  Деякі теми будуть закриті впродовж 1-2х днів, як неактуальні. Закриті - але не видалені.

  Кому вже дуже захочеться вдаритися в емоції - є розділ Флейм.

  Дуже прошу поставитися з розумінням.

 Щиро ваш - fedot

 

 

 - 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 600
  • Створено
  • Остання відповідь

Повністю підтримую,особливо в розділі ,не чекати від когось,а самому дбати ,звертати увагу на стан справ, а також постійно контролювати владу на всіх рівнях.

Ну і ще звернути увагу на затятих мінусувальників.

Зробити наприклад,щоб юзер міг поставити в день стільки мінусів, скільки сам створив постів.

Щоб був у критиці елемент конструктиву.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Nokian стосовно мінусів - я тут безсилий. Це може вирішувати виключно адміністрація Форуму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@fedot , думаю, що трохи невдала назва цього топіка... варто б було назвати щось накшталт "Зеленський-новий президент України", бо "Вибори 2019" нас ще очікують осінню... імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, Nokian сказал:

Зробити наприклад,щоб юзер міг поставити в день стільки мінусів

Це твоя пропозиція, а інші може по іншому думають, чи вважаєш, що форум повинен лише на тебе реагувати? А не занадто? :) Ну створи сам свій і роби, що заманеться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тому й діло,що абсолютно невідомо,Що думає Дуал,бо він же не говорить нічого,просто ліпить мінуса,вже 7000 тисяч наліпив.

Це така спроба об'єднання та порозуміння?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Nokian сказал:

В тому й діло,що абсолютно невідомо,Що думає Дуал,бо він же не говорить нічого,просто ліпить мінуса,вже 7000 тисяч наліпив.

Це така спроба об'єднання та порозуміння?

Моі мінуси вам наприклад це нормальна реакція на написану маячню... і то написану небдумано, ображаючи інших.... і таких записів повно.... на всі й мінусів не напасешся.... 

 

а Вцілому було б круто в варіанти замість вдобавок до ( + - хаха збентежений сумний дякую ) добавити ФЕЙСПАЛМ.... мінусів поубавилось би у вас ....)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну чому не напасешся,  Дуал же зміг 7000  мінусів завалити.

Просто треба юзерам ,в котрих кількість поставлених ними мінусів значно переважає кількість поставлених ними ж плюсів, присвоїти статус Хейтер.

Це буде справедливо .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фіксуємо станом на 21.04.2019
 Курс долара 27,20
А-95 - ~31,50 (доля податків в ціні ~40%)
Мінімальна пенсія 1669грн
Мінімальна зарплата 4173грн

Середня зарплата по Україні- 9 429грн
Податок з фонду оплати праці - 22%
Єдиний податок - 3/5% (платник/неплатник ПДВ)
Військовий збір - 1,5%
ВВП/душу - 3100 дол

Зовнішній борг-50,07млрд.доларів

Загальний борг - 78,23млрд.доларів

Золотовалютні резерви- 20,64млрд.доларів

Комунальні: - Газ - 8,54 грн/куб
Електроенергія - 0,9 грн (до 100 квт)/1,68 грн (після 100) -
Ціни: - Молоко - 22-25 грн(фабричне) 13-15грн фермерське. 
Яйця - 17-20 грн/10 шт
Свинина - 130 грн
Курка - 70 грн
Телятина 140 грн
Філе курячі - 110 грн
Батон - 12 грн
Цукор - 13 грн

 


 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, zaHARE сказал:

Фіксуємо

Yes sir  теж зафіксуємо

 

tab.JPG

 

P.S. Якщо бути чесним то зафіксуй свої порівняння з попередниками Порошенка!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, S30 сказал:

Цибулю за 32грн/кг забув.

 В ЄС неврожай, наші аграрії садили під внутрішнє споживання,а зараз всі залишки експортують ,тому нішу на внутрішньому ринку закривають імпортери азійською дорогою цибулею. Я  в темі,тому й пишу тільки ті позиції по яких стабільні ціни.
Можеш написати свій чек-лист.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, zaHARE сказал:

Курс долара 27,20

З курсом не грайся і не манипулюй! От реальний стан на цей рік, якщо захочеш раптом через 1-2 місяці тут поговорити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, ForZa сказал:

Yes sir  теж зафіксуємо

 

tab.JPG

 

P.S. Якщо бути чесним то зафіксуй свої порівняння з попередниками Порошенка!

1991 рік
 Кравчук- 61,59%

Чорновіл- 23,27%

Для чого фіксувати папередників Порошенка? Ми ж в порівнянні з папєрєдніками в дупі? Тож буде легше фіксувати пакращення по мірі того,як з дупи будемо вилазити. Гірше ж не має бути,правильно?
  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, zaHARE сказал:

Ми ж в порівнянні з папєрєдніками в дупі? Тож буде легше фіксувати пакращення

Ну взагалі-то ми про розвиток України говоримо в цілому, ми ж не живемо у часових відрізках, а проживаємо повноцінне життя. Я от всіх застав і маю з чим порівнювати, якщо ти ні - ну вибачай... Хоча думаю ти теж всіх побачив і відчув, так що давай будемо чесними! Ми ж тут жили - так? Ну і "покращення" По обіцяв, Зе! так голосно і бравурно покращення не обіцяв, на бордах я таких гасел від нього не бачив. От від цього і пропоную відштовхуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, zaHARE сказал:

1991 рік
 Кравчук- 61,59%

Чорновіл- 23,27%

На тих виборах вони йшли не один на один, а там ще були кандидати, ну то таке... :) А якщо відкинути важелі впливу, адмінресурс і купу всього того лайна, то уявляєш який відсоток був-би у Порошенка - навть страшно вимовляти :)

Спойлер

1991 год. Кравчук vs Черновол

Леонид Кравчук, первый президент Украины, избирался на свой пост 1 декабря 1991 года - в один день со Всеукраинским референдумом о независимости.

Всего президентом собирались стать шесть кандидатов. Но главным конкурентом бывшему секретарю ЦК КПУ и главе Верховной Рады был глава Народного Руха Украины Вячеслав Черновол.

Кравчук победил его в первом туре, набрав более 50% голосов избирателей.

Счет между ними оказался такой: Кравчук 61,59%, Черновол - 23,27%. Остальные кандидаты набрали менее пяти процентов. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, ForZa сказал:

Ну і "покращення" По обіцяв

Взагалі-то покращення не По, а Яник обіцяв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, volks сказано:

Взагалі-то покращення не По, а Яник обіцяв.

конкретно долар по 10 був обіцяний, южаніна з бляхами намахала

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, volks сказал:

Взагалі-то покращення не По, а Яник обіцяв.

Помилився :( "Жити по новому" мав на увазі! :) Ну і від Зе такого всерівно не було чути, бравури, голосних гасел, а от про "посадку" - то конкретно... Побачимо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, ForZa сказано:

а от про "посадку" - то конкретно... Побачимо...

А з якого числа можна питати чого Ахметов не сидить?:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А покращення від гідних які мають довгострокову перспективу не будем фіксувати?:)Ці наприклад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, Віталій СК сказал:

А з якого числа можна питати чого Ахметов не сидить?:D

Якраз зараз по ICTV Разумков пояснює,що це не входить в повноваження і обов'язки президента. Сказали,що тарифи теж,не в компетенції президента.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, iiron сказал:

А покращення від гідних які мають довгострокову перспективу не будем фіксувати?:)Ці наприклад.

Ну так, кормушку в цих кантор забрали,от і ниють. Згідно статистики оплати за минулий місяц ,принаймні за газ перевищили 100%,тобто хтось навіть сплатив аванс.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...